|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 14:48:46   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: mmoojjccaa

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: mmoojjccaa

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: mmoojjccaa

Dobr dan vsemuser posted image


tudi vam mlada dama user posted image

hi hi jes sem pa že kr precej v letihuser posted image



eh dej no, važno je kako se človek počuti user posted image

to je pa res user posted image



Podpišem odebeljeno, čeprav se jaz te dni počutim tam nekje 20 let starejšouser posted image user posted image . Bom pa drug teden kakšnih 10 let mlajša pa bo.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu mmoojjccaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4426
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 14:48:47   
mmoojjccaa
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Alja pojedla celo skodelo juhe z ribano kašouser posted image user posted image , sedaj pa je še posladek; krof, ki ga ima zelo rada(mama bi tuduser posted image )Spoila je pa danes že za njo rekordnih 500ml čajauser posted image

a Alja že je beljak ker je tudi v ribani kaši?

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4427
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 14:49:31   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Alja pojedla celo skodelo juhe z ribano kašouser posted image user posted image , sedaj pa je še posladek; krof, ki ga ima zelo rada(mama bi tuduser posted image )Spoila je pa danes že za njo rekordnih 500ml čajauser posted image


Pridna Alja, kar tako naprej razveseljuj mamicouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4428
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 14:49:39   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Moje "remek" delo

user posted image

So pa malo bolj živahne barve kot tule zgleda.


user posted image



_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4429
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 14:51:07   
Estrella*
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Danuser posted image

Kako ste čveke moje?

Mi tako tako. Bo verjetno kmalu bolje. Morda že naslednji mesec, ki se HB začne že jutriuser posted image user posted image

Z Galom sva bila danes spet na inhalaciji in jutri greva spet na kontrolo, da ga bo P poslušala in rekla, če je še potrebno. Padec HB ni pustil nobene posledice in začuda nobene buškeuser posted image user posted image user posted image


Superuser posted image user posted image


Jaz sem pa še tudi malce boga. Sem si danes šla kupit še kapljice za uho, ki me zraven vseh ostalih stvari boli.

user posted image user posted image user posted image

Sva pa z Galom spet cel dan sama, zvečer pa tudi, saj ima ati službeno večerjouser posted image


Eh ti deci, jaz sem mojga kar pred dejstvo postavila in mora bit doma za varuško vsak danuser posted image Pri Andražu sem bila pa bolj kot ne sama za vseuser posted image  Anitka pri drugem ga pa privij, da bo še on skusil kako je luštno zuser posted image user posted image
Tako zdaj bom pa nehala jamratiuser posted image

Kosilo sem skuhala - zeljne krpice. A ste jih ve že dale vašimuser posted image ?

Ne še, jih imam rada, samo jih ne znam narestuser posted image

Sedaj sem tudi zlikala celo goro perila saj je Gal danes priden spalček in mi spi že od enihuser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image pridna

Upam, da bo danes eno rundo še šel pančat in takrat si bom tudi jaz privoščila en lepotilni spanecuser posted image user posted image


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4430
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 14:52:03   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: mmoojjccaa

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Alja pojedla celo skodelo juhe z ribano kašouser posted image user posted image , sedaj pa je še posladek; krof, ki ga ima zelo rada(mama bi tuduser posted image )Spoila je pa danes že za njo rekordnih 500ml čajauser posted image

a Alja že je beljak ker je tudi v ribani kaši?



V ribani kaši in vseh jajčnih jedeh ga je jedla, tako pa še jajca nisem dala.

(odgovor članu mmoojjccaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4431
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 14:52:24   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Kaj naj dam zraven Vidku za jest? Imamo namreč zelenjavno rižoto. A ve vsak dan kuhate juho??


ne..in kamot mu daš tole rižoto.


Jaz tudi ne kuham juhe vsak dan. Tudi v vrtcu je nimajo. Bo pač malo več rižote pojedel.


Sedaj pa se je Videk prehitro zbudil, rižota pa še ni kuhana.

Je bil pa tako posrečen. Naenkrat zakriči v kinderpetu ATA, pa ker atija ni in ni nihče prišel, se je zadrl MAMA. Jaz pa sem se kar topila. Od sobote skoz govori mama, mama. Sem imela zadnjič enega drugega fantka na rokah, ko bi vidle kako ljubosumje je to bilo od Vida, cel čas se je drl mama mama mama. Sem mogla fantka dat njegovi mami in vzet Vida, ker je kar jokat začel.


user posted image user posted image
Tole še bo huda, ko bo Ana prišla. user posted image




user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4432
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 14:55:58   
mmoojjccaa
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: mmoojjccaa

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Alja pojedla celo skodelo juhe z ribano kašouser posted image user posted image , sedaj pa je še posladek; krof, ki ga ima zelo rada(mama bi tuduser posted image )Spoila je pa danes že za njo rekordnih 500ml čajauser posted image

a Alja že je beljak ker je tudi v ribani kaši?



V ribani kaši in vseh jajčnih jedeh ga je jedla, tako pa še jajca nisem dala.

aha potem ji bom pa jes tud probala dat do zdej je jedla samo kroglice v juhi ali pa kruh not nadrobljen.Za pusta pa sem ji tudi probala dat malo krofa pa je bila potem vsa flekasta

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4433
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 14:57:19   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*



Eh ti deci, jaz sem mojga kar pred dejstvo postavila in mora bit doma za varuško vsak danuser posted image Pri Andražu sem bila pa bolj kot ne sama za vseuser posted image  Anitka pri drugem ga pa privij, da bo še on skusil kako je luštno zuser posted image user posted image

Saj bi ga privila pa ima takšno službouser posted image user posted image . Ko bova delala na drugem pa ga bom ziher postavila pred dejstvo, da se odpove kakšnemu treningu ipd.

Kosilo sem skuhala - zeljne krpice. A ste jih ve že dale vašimuser posted image ?

Ne še, jih imam rada, samo jih ne znam narestuser posted image

A ti napišem recept? Ni nič težkega - prepražiš malo čebule, nato daš v ta pisker na tanko zrezano (naribano) zelje in dušiš nekaj časa. Nato soliš, daš kumino, vegeto in zaliješ z malo juhe in vode ter naprej kuhaš. V tem času skuhaš krpice, ki jih nato primešaš k zelju in po želji še popopraš.

Pa dober tek!user posted image

Sedaj sem tudi zlikala celo goro perila saj je Gal danes priden spalček in mi spi že od enihuser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image pridna

Upam, da bo danes eno rundo še šel pančat in takrat si bom tudi jaz privoščila en lepotilni spanecuser posted image user posted image




_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4434
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 14:57:25   
Estrella*
Evo moj čas na RR se izteka, grem gledat nadaljevanko "las tontas no llegan al cielo", pol pa pod tuš in na telovadbo do 19huser posted image user posted image Lepo čvekajte , da bomo prišli na 18 tko, tale 17 se že predolgo vlečeuser posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 4435
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 14:59:11   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Sem pa zadnje čase prav živčna. Bom jaz tudi rabila kakšne table kot Edina. user posted image  
Smo dobili predračun za fasado, pa nekaj je še treba pozidat in ...... in je user posted image . Ne vem če bi se user posted image  ali ne. Moj je rekel, da bi probali naredit sami kar se da. Jaz se strinjam z njim, samo ne vem kdo mu bo pomagal razen mojega očeta, njegova starša pa ponavadi kritizirata. Nisem ziher, če bom preživela tole obdobje. Hb grem v službo, ker tele vojne, ki se pripravlja ne bom prenesla. user posted image  Pomagat pa ne morem dosti, ker mora nekdo za otroka skrbet.  Upam, da ne bo prehudo.

Jutri imamo vpis za vrtec in upam, da bo kakšno mesto še pred septembrom fraj.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Želim ti, da bo kmalu bolje in da jutri dobro opravite vpis.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4436
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 15:00:14   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Evo moj čas na RR se izteka, grem gledat nadaljevanko "las tontas no llegan al cielo", pol pa pod tuš in na telovadbo do 19huser posted image user posted image Lepo čvekajte , da bomo prišli na 18 tko, tale 17 se že predolgo vlečeuser posted image


user posted image user posted image user posted image Katera je na vrsti za 18.? Naj kar začne pripravljati - četrtek se naglo bližauser posted image user posted image

Uživaj na telovadbi.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4437
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 15:01:24   
Anitka
Mmoojjccaauser posted image user posted image user posted image user posted image za 100 postov in dve user posted image user posted image .


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4438
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 15:02:10   
Anitka
Nia5 a bova probali naslednji teden iti kofetkat?

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4439
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 15:04:45   
mmoojjccaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Mmoojjccaauser posted image user posted image user posted image user posted image za 100 postov in dve user posted image user posted image .


Kaj pa je to 100 postouuser posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4440
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 15:07:31   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: mmoojjccaa

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Mmoojjccaauser posted image user posted image user posted image user posted image za 100 postov in dve user posted image user posted image .


Kaj pa je to 100 postouuser posted image



Napisala si že 100 objavuser posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu mmoojjccaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4441
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 15:12:55   
mmoojjccaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: mmoojjccaa

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Mmoojjccaauser posted image user posted image user posted image user posted image za 100 postov in dve user posted image user posted image .


Kaj pa je to 100 postouuser posted image



Napisala si že 100 objavuser posted image


oho saj neki mi je rataluser posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4442
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 15:16:09   
jana81
evo naju nazaj s sprehoda, sva bila zunaj s triciklom, pa še na kosilo smo šli z mami. je pa kar mrzlo zunaj.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu mmoojjccaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4443
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 15:17:36   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

evo naju nazaj s sprehoda, sva bila zunaj s triciklom, pa še na kosilo smo šli z mami. je pa kar mrzlo zunaj.


user posted image user posted image user posted image user posted image Za sprehod in kosilo.

Jaz že tudi komaj čakam, da bova spet vozičkala.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4444
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 15:26:09   
mmoojjccaa
se moram poslovit ker me hčera Anita že neki časa podi z računalnika.Lep dan vam želimše naprejuser posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4445
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 15:26:47   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: mmoojjccaa

se moram poslovit ker me hčera Anita že neki časa podi z računalnika.Lep dan vam želimše naprejuser posted image


user posted image user posted image Tudi tebiuser posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu mmoojjccaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4446
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 15:28:04   
Anitka
Se bom tudi jaz poslovila in se oglasim kasneje, ko bom prosta

user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4447
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 15:30:31   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Alja pojedla celo skodelo juhe z ribano kašouser posted image user posted image , sedaj pa je še posladek; krof, ki ga ima zelo rada(mama bi tuduser posted image )Spoila je pa danes že za njo rekordnih 500ml čajauser posted image



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4448
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 15:34:27   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Danuser posted image

Kako ste čveke moje?

Mi tako tako. Bo verjetno kmalu bolje. Morda že naslednji mesec, ki se HB začne že jutriuser posted image user posted image

Z Galom sva bila danes spet na inhalaciji in jutri greva spet na kontrolo, da ga bo P poslušala in rekla, če je še potrebno. Padec HB ni pustil nobene posledice in začuda nobene buškeuser posted image user posted image user posted image

Jaz sem pa še tudi malce boga. Sem si danes šla kupit še kapljice za uho, ki me zraven vseh ostalih stvari boli.

Sva pa z Galom spet cel dan sama, zvečer pa tudi, saj ima ati službeno večerjouser posted image

Tako zdaj bom pa nehala jamratiuser posted image

Kosilo sem skuhala - zeljne krpice. A ste jih ve že dale vašimuser posted image ?

Sedaj sem tudi zlikala celo goro perila saj je Gal danes priden spalček in mi spi že od enihuser posted image user posted image user posted image user posted image

Upam, da bo danes eno rundo še šel pančat in takrat si bom tudi jaz privoščila en lepotilni spanecuser posted image user posted image




Upam, da ne bo potrebno več inhalacij.
Spanec pa si le privošči, če ti manjka. A še enkrat boš ga dala spat? Mi pa smo zdaj malo ritem spremenili in če se zbudi po 15.30 je več ne dam spat, ker mi pol okrog osmih, devetih BP zaspi, če ne pa rogovilimo do desete ali celo enajste user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4449
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 15:37:11   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Mmoojjccaauser posted image user posted image user posted image user posted image za 100 postov in dve user posted image user posted image .




user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?