|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 12:53:33   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

Jutro !
 
Spali smo vredu, spet nismo jedli ponoči, jst sem imela malo čudne sanje pa sem se zbujala ponoči..
 

 
Nejc gre pa jutr v vrtec, imam kr cmok v grlu, ker ne vem kak bo to zgledalo.


Saj bo šlouser posted image Otrok se hitro navadi,mame bolj kompliciramo
user posted image  kaj pravite na razne prireditve,ki jih imajo otroci s starimi starši oz.starši,pa da ti ne morejo priti?user posted image
V petek ima Nejc ustvarjanje velikonočnih okraskov z babico,sedaj pa ena babica je v bolnici,druga pa tudi ni najboljšega zdravja.user posted image
Res da Nejc ne da kaj dosti na to,sem pa že opazila,ko so imeli nekaj podobnega in je en fantek razlagal,da njegova babica pa ni mogla pritiuser posted image


Andraž ni nikoli imel nobenega od starih staršev, pa je bilo tud OK, sem pa jaz prišla večkrat na ustavrjalne urice

Meni pa je tako hudooo pri srcu, ker mi je prejšnji teden Petja prinesla iz vrtca vabilo za uro pravljic, ki bo danes. Otroci so pripravili tudi predstavo in ona vsa navdušena mi stalno govori, kako bo ona žabica in recitira njen govor, jaz pa ji nikakor ne morem dopovedat, da je ravno tako prav in da ne moremo it, ker je bolna. Ona se pa tako veseli te predstave, ki je ne bo videla user posted image . kako naj ji razložim, da bodo imeli predstavo brez njeuser posted image
Pa še oblekce za žabico ima v vrtcu, vse zeleno ima...žabe sem mogla celo it kupit, ker jih ni imela v zeleni barvi... danes je res en moj depro danuser posted image . Kaj naj grem vseeno pogledat z njo v vrtec...saj če pridem tja naju najbrž ne bodo mogle nagnat, ali pačuser posted image
Varja je trenutno zaspala, otroka pa sta šla do sosede, jaz pa grem zdaj psičko peljat malo na zrak in svoje možgane.user posted image



user posted image user posted image user posted image
Če ima še vedno pikice je ne moreš peljat, ker te bodo druge mame "napadle". Pri nas ni bilo tako hudo, ko Jaka ni mogel it. Sem se bolj jaz sekirala kot on. Kaj pa če bi doma naredili uro pravljic? user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4376
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 12:54:43   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Kaj naj dam zraven Vidku za jest? Imamo namreč zelenjavno rižoto. A ve vsak dan kuhate juho??


ne..in kamot mu daš tole rižoto.


Jaz tudi ne kuham juhe vsak dan. Tudi v vrtcu je nimajo. Bo pač malo več rižote pojedel.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4377
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 12:58:19   
barbaw
Moje "remek" delo

user posted image

So pa malo bolj živahne barve kot tule zgleda.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4378
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 12:59:39   
hijenca
Barbaw jaz tudi jutri štartam na vse zgodaj v vrtec, upam, da dobim tu pri nas prostor. user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4379
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 13:00:28   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Barbaw jaz tudi jutri štartam na vse zgodaj v vrtec, upam, da dobim tu pri nas prostor. user posted image


Bom držala pesti še zate in Čmrliko pa seveda Skye. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4380
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 13:00:54   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: jana81
suzy85 sem te hodla že zadnjič vprašat ? kaj si zrihtala pri G. se je krvavitev ustavila?

od petka jemljem po 2 tabletki na dan, ampak se krvavitev še ni ustavla. jo moram danes spet poklicat, pa vprašat, če je to ok!

evo, sem dobla zdaj sestro od G in pravi, da naj jutri in v čet še normalno jemljem tabletke, nato pa počakam na user posted image . če bodo po user posted image  še krvavitve, pa se naj kar oglasim

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 4381
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 13:01:32   
aurora28
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Moje "remek" delo

user posted image

So pa malo bolj živahne barve kot tule zgleda.


Zelo lepo user posted image user posted image user posted image

Madonca, ko pa jaz dam slike gor, pa mi jih vedno vrže na konec strani, očitno ravno tako naletim na že polno stran user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4382
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 13:01:43   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw


user posted image user posted image user posted image
Če ima še vedno pikice je ne moreš peljat, ker te bodo druge mame "napadle". Pri nas ni bilo tako hudo, ko Jaka ni mogel it. Sem se bolj jaz sekirala kot on. Kaj pa če bi doma naredili uro pravljic? user posted image

Ima že suhe in brez rdečega kolobarčka. P mi je rekla, da ko so take, otrok ni več kuženuser posted image . Pikice oz. krastice pa ne izginejo tako hitro. Jaz jih še vedno imam.
Doma pa niti približno ni isto kot v vrtcu skupaj z vzgojiteljicami in prijatelji iz vrtca. Pa še vabilo so izdelaliuser posted image
Sem klicala v vrtec, da bi vprašala..pa se noben ne javiuser posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4383
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 13:01:52   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: jana81
suzy85 sem te hodla že zadnjič vprašat ? kaj si zrihtala pri G. se je krvavitev ustavila?

od petka jemljem po 2 tabletki na dan, ampak se krvavitev še ni ustavla. jo moram danes spet poklicat, pa vprašat, če je to ok!

evo, sem dobla zdaj sestro od G in pravi, da naj jutri in v čet še normalno jemljem tabletke, nato pa počakam na user posted image . če bodo po user posted image  še krvavitve, pa se naj kar oglasim


Jaz pa sem ugotovila, da če vzamem kako tableto uro kasneje kot bi jo mogla, da imam drug dan izcedek. user posted image  Očitno so moji hormoni čisto zjeb..... Prej nisem imela teh težav. Pa vidim, da edina tudi nisem. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4384
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 13:02:56   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw


user posted image user posted image user posted image
Če ima še vedno pikice je ne moreš peljat, ker te bodo druge mame "napadle". Pri nas ni bilo tako hudo, ko Jaka ni mogel it. Sem se bolj jaz sekirala kot on. Kaj pa če bi doma naredili uro pravljic? user posted image

Ima že suhe in brez rdečega kolobarčka. P mi je rekla, da ko so take, otrok ni več kuženuser posted image . Pikice oz. krastice pa ne izginejo tako hitro. Jaz jih še vedno imam.
Doma pa niti približno ni isto kot v vrtcu skupaj z vzgojiteljicami in prijatelji iz vrtca. Pa še vabilo so izdelaliuser posted image
Sem klicala v vrtec, da bi vprašala..pa se noben ne javiuser posted image



Če ni več kužna pojdi z njo tja.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4385
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 13:03:10   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Kaj naj dam zraven Vidku za jest? Imamo namreč zelenjavno rižoto. A ve vsak dan kuhate juho??


ne..in kamot mu daš tole rižoto.


Jaz tudi ne kuham juhe vsak dan. Tudi v vrtcu je nimajo. Bo pač malo več rižote pojedel.


Sedaj pa se je Videk prehitro zbudil, rižota pa še ni kuhana.

Je bil pa tako posrečen. Naenkrat zakriči v kinderpetu ATA, pa ker atija ni in ni nihče prišel, se je zadrl MAMA. Jaz pa sem se kar topila. Od sobote skoz govori mama, mama. Sem imela zadnjič enega drugega fantka na rokah, ko bi vidle kako ljubosumje je to bilo od Vida, cel čas se je drl mama mama mama. Sem mogla fantka dat njegovi mami in vzet Vida, ker je kar jokat začel.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4386
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 13:03:44   
kasso


IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Moje "remek" delo

user posted image

So pa malo bolj živahne barve kot tule zgleda.

user posted image user posted image user posted image pridna mamicauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4387
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 13:04:09   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Kaj naj dam zraven Vidku za jest? Imamo namreč zelenjavno rižoto. A ve vsak dan kuhate juho??


ne..in kamot mu daš tole rižoto.


Jaz tudi ne kuham juhe vsak dan. Tudi v vrtcu je nimajo. Bo pač malo več rižote pojedel.


Sedaj pa se je Videk prehitro zbudil, rižota pa še ni kuhana.

Je bil pa tako posrečen. Naenkrat zakriči v kinderpetu ATA, pa ker atija ni in ni nihče prišel, se je zadrl MAMA. Jaz pa sem se kar topila. Od sobote skoz govori mama, mama. Sem imela zadnjič enega drugega fantka na rokah, ko bi vidle kako ljubosumje je to bilo od Vida, cel čas se je drl mama mama mama. Sem mogla fantka dat njegovi mami in vzet Vida, ker je kar jokat začel.


user posted image user posted image
Tole še bo huda, ko bo Ana prišla. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4388
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 13:07:42   
Estrella*
No mala se je zbudila po 2huser posted image user posted image Mami zadovoljna, sedaj pa čez eno uro ta večji podvig: kosilouser posted image user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4389
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 13:10:22   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Sem pa zadnje čase prav živčna. Bom jaz tudi rabila kakšne table kot Edina. user posted image  
Smo dobili predračun za fasado, pa nekaj je še treba pozidat in ...... in je user posted image . Ne vem če bi se user posted image  ali ne. Moj je rekel, da bi probali naredit sami kar se da. Jaz se strinjam z njim, samo ne vem kdo mu bo pomagal razen mojega očeta, njegova starša pa ponavadi kritizirata. Nisem ziher, če bom preživela tole obdobje. Hb grem v službo, ker tele vojne, ki se pripravlja ne bom prenesla. user posted image  Pomagat pa ne morem dosti, ker mora nekdo za otroka skrbet.  Upam, da ne bo prehudo.

Jutri imamo vpis za vrtec in upam, da bo kakšno mesto še pred septembrom fraj.

kje pa ste naročili predračun? pri kakšni firmi ali privatniku? privatniki bi znali biti ceneje. nam so delali fantje iz Tepanja, pa tud par naslovov bi ti lahka dala, sam so bolj iz mojega konca (konjice, velenje). če delaš sam, se res prišpara, samo sam ne moreš delat, rabiš pomoč

držim pesti za vrtec - za vse MB-čanke! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4390
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 13:10:52   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Moje "remek" delo

user posted image

So pa malo bolj živahne barve kot tule zgleda.

user posted image user posted image user posted image  še dobro, da nisi s stola padla! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4391
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 13:14:19   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Kaj naj dam zraven Vidku za jest? Imamo namreč zelenjavno rižoto. A ve vsak dan kuhate juho??


ne..in kamot mu daš tole rižoto.


Jaz tudi ne kuham juhe vsak dan. Tudi v vrtcu je nimajo. Bo pač malo več rižote pojedel.


Sedaj pa se je Videk prehitro zbudil, rižota pa še ni kuhana.

Je bil pa tako posrečen. Naenkrat zakriči v kinderpetu ATA, pa ker atija ni in ni nihče prišel, se je zadrl MAMA. Jaz pa sem se kar topila. Od sobote skoz govori mama, mama. Sem imela zadnjič enega drugega fantka na rokah, ko bi vidle kako ljubosumje je to bilo od Vida, cel čas se je drl mama mama mama. Sem mogla fantka dat njegovi mami in vzet Vida, ker je kar jokat začel.


user posted image user posted image
Tole še bo huda, ko bo Ana prišla. user posted image


Eh, saj je ne bo tako hitro.user posted image user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4392
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 13:14:42   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

No mala se je zbudila po 2huser posted image user posted image Mami zadovoljna, sedaj pa čez eno uro ta večji podvig: kosilouser posted image user posted image


držim pesti

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4393
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 13:14:44   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Sem pa zadnje čase prav živčna. Bom jaz tudi rabila kakšne table kot Edina. user posted image  
Smo dobili predračun za fasado, pa nekaj je še treba pozidat in ...... in je user posted image . Ne vem če bi se user posted image  ali ne. Moj je rekel, da bi probali naredit sami kar se da. Jaz se strinjam z njim, samo ne vem kdo mu bo pomagal razen mojega očeta, njegova starša pa ponavadi kritizirata. Nisem ziher, če bom preživela tole obdobje. Hb grem v službo, ker tele vojne, ki se pripravlja ne bom prenesla. user posted image  Pomagat pa ne morem dosti, ker mora nekdo za otroka skrbet.  Upam, da ne bo prehudo.

Jutri imamo vpis za vrtec in upam, da bo kakšno mesto še pred septembrom fraj.

kje pa ste naročili predračun? pri kakšni firmi ali privatniku? privatniki bi znali biti ceneje. nam so delali fantje iz Tepanja, pa tud par naslovov bi ti lahka dala, sam so bolj iz mojega konca (konjice, velenje). če delaš sam, se res prišpara, samo sam ne moreš delat, rabiš pomoč

držim pesti za vrtec - za vse MB-čanke! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


oba sta privatnika, en nam je že delal, pa ni najbolj resen user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4394
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 13:14:46   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Moje "remek" delo

user posted image

So pa malo bolj živahne barve kot tule zgleda.

user posted image user posted image user posted image  še dobro, da nisi s stola padla! user posted image user posted image user posted image


ati ati user posted image user posted image user posted image , jaz sem ga samo gledala zraven user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4395
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 13:16:12   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Kaj naj dam zraven Vidku za jest? Imamo namreč zelenjavno rižoto. A ve vsak dan kuhate juho??


ne..in kamot mu daš tole rižoto.


Jaz tudi ne kuham juhe vsak dan. Tudi v vrtcu je nimajo. Bo pač malo več rižote pojedel.


Sedaj pa se je Videk prehitro zbudil, rižota pa še ni kuhana.

Je bil pa tako posrečen. Naenkrat zakriči v kinderpetu ATA, pa ker atija ni in ni nihče prišel, se je zadrl MAMA. Jaz pa sem se kar topila. Od sobote skoz govori mama, mama. Sem imela zadnjič enega drugega fantka na rokah, ko bi vidle kako ljubosumje je to bilo od Vida, cel čas se je drl mama mama mama. Sem mogla fantka dat njegovi mami in vzet Vida, ker je kar jokat začel.


user posted image user posted image
Tole še bo huda, ko bo Ana prišla. user posted image


Eh, saj je ne bo tako hitro.user posted image user posted image


Da ne bo potem še huje. Da ne boš mislila, da mene ni bilo strah, ker je bil Jaka samo name hudo navezan, ampak sem ga dobro pripravila na prihod dojenčka in je user posted image user posted image . Nič ni bilo težav. Zdaj pride tu in tam do konflikta, ko hočeta imeti isto stvar ampak razrešimo vse brez težav.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4396
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 13:18:15   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Pa še eno user posted image  , kaj boste kaj kupovale za prvo svečko otročkom? Jaz se ukvarjam s to mislijo, čeprav je itak brezveze, ker pojma nima še? user posted image user posted image user posted image
 
se bliža Tajin da, nezadržno . user posted image


Nimam pojma. user posted image  Jaka je dobil vedno nekaj motoriziranega. user posted image  


Čmrlika midva sva Galu že kupila didaktične igrače, dobil pa bo še novo kolo, ki sva ga našla v Pikapolonici.



saj bo ziher kaka igrača... :-) ampak,..kolo je že kuplA STA KUPLA DEDI IN BABI. SEDEŽ ZA NA KOLO BO KUPLA TETIKA...MOJE IDEJE STA BLI TI DVE... ups user posted image
 
 
 
Hvala vsem za ideje in odgovore...

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4397
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 13:18:18   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

IZVIRNO SPOROČILO: mmoojjccaa

JAZsem ravno danes dobila odločbo da so mi podaljšal porodniško


user posted image user posted image user posted image

Kodrana nisem brala za nazaj, a si bila v dvomih za user posted image , da si delala test?

Čmrlika sej boš šla kmalu v službo user posted image ali se motim, si mogoče brez službe?



se ne motiš, brez redne prave , uradne zaposlitve...smrk...user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4398
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 13:18:21   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Pa še eno user posted image  , kaj boste kaj kupovale za prvo svečko otročkom? Jaz se ukvarjam s to mislijo, čeprav je itak brezveze, ker pojma nima še? user posted image user posted image user posted image
 
se bliža Tajin da, nezadržno . user posted image


Torto  user posted image
 
Ne vem če bo kaj veliko drugega, finance ravno ne dopuščajo velikih nakupov


ej na torto pa sploh nisem pomislila user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4399
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 13:22:27   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Moje "remek" delo

user posted image

So pa malo bolj živahne barve kot tule zgleda.


ej ful dobro... to so vabila za RD?

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?