|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "vrnitev" novega avta
17.3.2009 19:46:23   
kalbo
Dobr no, ne se jezit sej maš prav. Sam največji hec je k mi same meni omiljene znamke naštevašuser posted image , pa se moram povsod strinjat.

Drugač pa nisem rekel, da ma Scenic veliko napak, samo da se te dotične napake pojavljajo ravno pri Scenicu, ne vseh, nekaterih, da ne bo spet hude krviuser posted image .



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: "vrnitev" novega avta
17.3.2009 19:48:41   
kalbo
Aja, pa naj tale avtorica teme pelje svoje vozilo k Realu. Me zanima kakšen bo odziv. Z garancijami majo po večini težave, z rednimi servisi jih pa ni, verjamem, in po tvojem pisanju sodeč ti nisi imela težav s svojimi Renoji, torej nimaš z Realom negativnih izkušenj kar se garancije tiče.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
17.3.2009 21:20:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: "vrnitev" novega avta
17.3.2009 21:52:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

krilac v avtohišo kjer sva ga kupila (NM -Vrtin) in je rekal da se ne splača dol vozit avto smo iz CE


U, ste sli pa dalec po njega.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
17.3.2009 21:57:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: "vrnitev" novega avta
18.3.2009 7:37:29   
kalbo
Avto na servis kjer jim pisno podaš vse napake oziroma naj ti dajo zapisnik. Vse napake tud odlimane tapete ti morajo odpravit. Če prijaviš zdaj mastno mašino in jo samo obrišejo, bo čez pol leta ko bo spet mastna obveljala ta napaka, ki jo boš prijavila zdaj. Je pa hudič ja, ker se samo izgovarjajo. Ne vem sicer zakaj, ker itak plača servis in reklamacijo proizvajalec.

Pa da ne bomo samo pri Renaultu, da ne bo Nika jeznauser posted image . Men je Croma pr 16000 km spuščala take zvoke k bi se ptički ženil. Avto je bil tam vsaj desetkrat, pa so špricali z WDjem, pa gor pa dol, pa je blo za dva dni dobro, pol pa spet. Men so šli pa lasje pokonc. Takega cvilenja nisem toleriral niti pri Yugotu v poznem 12 letu starosti, kaj šele pri novem sodobnem avtu. Da ne govorim o tem, da so se sodelavci (po večini VW in Renault freaki) valjali od smeha zjutraj ko sem se pripeljal na šiht. Bilo je še nekaj težav, ker jim je avto stal na parkplacu eno leto, ampak ostale so korektno odpravili, tole cvilenje pa...
Na konc sem pošizil in kljub pregovarjanju z mojim mojstrom, da naj jim peljem avto tja, ker je bil takrat ko sem prijavil cvilijermen še v garanciji peljal avto k svojemu preverjenemu mojstru. Potreboval je točno pet minut da je odkril napako, šel sem po eno bogo rolico, ki vodi jermen plačal 30 EUR za njo in zdaj ne cvili več.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: "vrnitev" novega avta
18.3.2009 7:43:57   
Anonimen
Sicer Renaulta še nisem kupila, kupila pa sem P207 in P307, nakar sem si kupila avto. Samo to ti lahko rečem.

Ne bom govorila o znamki, ker me bo kalbo obtožil buržoazije, nimam pa nobenih problemov od tedaj naprej.




(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: "vrnitev" novega avta
18.3.2009 7:45:15   
kalbo
Ne moreš prežvečit a?

< Sporočilo je popravil kalbo -- 18.3.2009 7:46:38 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: "vrnitev" novega avta
18.3.2009 7:46:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

VWuser posted image


Wrooong, guess again user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: "vrnitev" novega avta
18.3.2009 7:47:14   
kalbo
Sej vem da je AUDI. Mi je kapnilo od kje boržuazija, sem že popravil.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: "vrnitev" novega avta
18.3.2009 7:50:58   
Anonimen
Hm. Kje je pa obtožnica? user posted image  

Ah. Moje izkušnje so bile take (pop.izditis), da tud slučajno ne pomislim več na nakup česarkoli drugega.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: "vrnitev" novega avta
18.3.2009 7:57:22   
kalbo
Eni mate lohk AUDI, k se preseravateuser posted image

A bo OK obtožnicauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: "vrnitev" novega avta
18.3.2009 8:46:31   
muška
ooo a pol pa nisem edina, ki jo j... novi avto user posted image  . No jaz sem šla na servis, kjer mi je model povedal, da gre po slikah sodeč za zračno rjo in da bo verjetno potrebno samo poliranje. Sem rekla, da zahtevam pisno, kdaj vse sem bila tam, in kaj se je takrat dogajalo  - od slikanja dalje.

No 24. oz. 25 v tem mesecu me pokličejo user posted image   (upam, da ne bodo spet pozabili, oz. me ravno nameravali poklicat v tistem trenutku ko stopim skoz vrata ) , ker zdaj pa pride tista velesila, ki bo dala žegn, kakšna rja je napadla 6 mesecev star avto.

No in menjali so mi žarnico, ki je crknila in za to rabili prometno, naj povem še to, da sem menjavo žarnice  plačala 17 € .


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: "vrnitev" novega avta
18.3.2009 8:49:23   
benika
Midva sva imela pa prej Renaulta in sva bila blazno zadovoljna. Potem pa sva kupila Citroena in imava kup enih težav.

Sodu pa je izbilo dno dejstvo, da je bil avto mesec nazaj na rednem servisu, kjer nama kljub opozorilu na občasno crkavanje avta, le-tega očitno niso dovolj temeljito pregledali. No, par dni po servisu in 5 dni po poteku garancije, pa je avto začel redno crkavat. In gospodje napake sedaj ne priznajo, niti je ne želijo popraviti v sklopu garancije...pa še polno drugih kolapsov z njihove strani je bilo.

Skratka midva sva totalno razočarana. Ne tako nad samim vozilom, kot pa nad odnosom odgovornih na servisu in na samem Citroenu.user posted image


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   [Brisano sporočilo]
18.3.2009 10:16:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: "vrnitev" novega avta
18.3.2009 10:32:27   
kalbo
Jest vama prodam mojo cromouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   [Brisano sporočilo]
18.3.2009 10:37:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: "vrnitev" novega avta
18.3.2009 10:43:47   
KIKI****
Hm,

midva z možem pa glihkar nameravama pri Renaultu, ker majo zdle faj npopuste nabavit
Megane Grandtour Dynamique 1.6 16V,
zdaj me je pa kr mal strahuser posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: "vrnitev" novega avta
18.3.2009 10:45:26   
mala maja
se moram vmešatuser posted image user posted image

zamenjajta avto in to še predno bodo čistil mašino...ali kar koli. Vstrajejta pri menjavi staro za novo, amapk ne za renoja. naj vama dajo neko odškodnino, pa kupita nov avto-seveda druge znamkeuser posted image  Pa še nekaj o renoju. še nikoli v življenju nisem plačala prvega servisa pri 7500km. Ta srevis spada pod garancijo, kolegici sta včerej plačali 120€ za prvi servis. Prav tako za meganauser posted image .

Drugače pa samo v vednost, nama je pri 160 na uro na AC odletel en nosilec za alternator. Sva ostala brez servo volana, in to pri avtu ki ima dve toni. Dobro  da je dec vozl in da sem bila jest trmasta da gre avto takoj na uradni servis in ne na amzs. Avto je bil star pa leto in pol. Bil je ravno praznik (vsi sveti) midva pa v LJ ostala brez avta. So poštimali alternator v reklamaciji in ugotovi tudi , da so eni zgobi na rokah poškodovani in so tudi to zamenjali brez problema. 
Glede lući, pa nama tud kar naprej crkava ena. Bom probala doma obe zamenatuser posted image user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: "vrnitev" novega avta
18.3.2009 10:47:05   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

Hm,

midva z možem pa glihkar nameravama pri Renaultu, ker majo zdle faj npopuste nabavit
Megane Grandtour Dynamique 1.6 16V,
zdaj me je pa kr mal strahuser posted image




Pri nas ga ima sosed skoraj 1 leto in nobenih problemov, pa en kolega je tudi zadovoljen z njim. Kakor naletiš. Sama sem kupila novega C3 in imela z njim toliko problemov, da sem se ga znebila, kolegica ga pa na moč prehvali.

lp, mojca

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: "vrnitev" novega avta
18.3.2009 11:05:43   
Anonimen
Zivepo sej se ne gre za to kdo ma pa kdo ne. Moja logika je od pežojev naprej taka, da raj kupim mal dražji pa to štima. Tisti ki "ma" (za moje pojme) si recimo kupi Bentleya pa če ne dela kupi drugega.

Poraba je pri Audiju res majhna, prav šparovček. 6. prestava še zmanjša porabo na daljših relacijah, klasični servis (ne veliki) pride na uradnem servisu okoli 600 eur, na neuradnem servisu pa okoli 150 eur, tko da to tud ni noben faktor.
Za dele ti pa ne znam nič rečt, ker še ni bilo "situacije". Knock on wood.

Registracija je odvisna od mašine, bonitet itd., pa sej to veš.

V glavnem, sam nakup je večji zalogaj, ostalo se pa zgliha user posted image  


(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: "vrnitev" novega avta
18.3.2009 11:26:06   
kalbo
A4 maš, če se ne motimuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: "vrnitev" novega avta
18.3.2009 12:38:27   
jagoda77
maš napake v vseh znamkah... kolega problem z audijem, drugi z bmwjem, eni z renaultem, drugi s citroenom... eni čist ta tretji pa nobenih problemov z ničemer... kakor naletiš, pač kako se reče že, pondeljkov avto dobiš user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: "vrnitev" novega avta
18.3.2009 14:58:47   
viv_
Viš kalbo, jest sem mela pa s Fiatom sranje user posted image user posted image user posted image  Z vsem ostalim pa ne...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: "vrnitev" novega avta
18.3.2009 15:37:30   
Anonimen
Zivepo, poglej si malo v Obligacijski zakonik in Zakon o varstvu potrošnikov, poglavja o garanciji in skritih napakah.

Imela sva Renaulta, same napakice in servisi (in se strinjam s Kalbotom glede servisov user posted image ), imela VW Golfa, še več napak in servisov, imamo Citroen Jumper, v 4. mesecih 3x na servisu, vsakič je že po telefonu serviser povedal, kje je napak (serijske očitno, vsi kosi zamenjani, še dobro, da imamo 2 leti garancije, moram pa jih pohvaliti, zamenjali brez besed in hitro), imamo še Toyoto Rav4, do sedaj niti ene okvare. Torej prisegam samo še na Japonce user posted image .
Res imajo vse znamke takšne in drugačne probleme, ampak ene jih imajo več, druge pa manj. Nekako pričakujem pri vsej moderni tehnologiji, da mi avta, razen za redno vzdrževanje, ne bo potrebno vsaj tri leta vozit na servis zaradi takšnih in drugačnih okvar. Ampak očitno je to bolj redkost kot kaj drugega.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




ime za punčko?? <3
mag3



Hana (34%)

Naja (16%)

Neli (19%)

Lia (19%)

Ina (12%)


Število vseh glasov: 2666

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!