|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
17.3.2009 11:43:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "vrnitev" novega avta
17.3.2009 11:46:10   
K_a_t_i
Lahko menjaš staro za novo...
Škoda k nimam kle računalnika na katerega sem shranila napake svojega preteklega avta - P307. Tole kar si ti naštela je namreč "mala malica" user posted image .

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
17.3.2009 11:51:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "vrnitev" novega avta
17.3.2009 11:58:02   
nejcko
A nimajo novi avti neko garancijo, v roku katere naj bi ti ga proizvajalec zamenjal z drugim (istim modelom) ali sem kaj zamutilauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "vrnitev" novega avta
17.3.2009 11:58:39   
susica
zivepo a ti menjaš samo eno žarnico, torej tisto ki je fuč?
menjat moraš obe tudi tisti, ki še sveti, če ne menjaš obeh je ena močnejša od druge in v roku 14 dni ti bo sigurno še stara nehalka svetit!

probaj menjat obe tudi če ena dela!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "vrnitev" novega avta
17.3.2009 11:59:02   
TomTaylor
ja sej ni treba menjat staro za novo, ker tukaj res največ izgubiš. Tega prodaš po najboljši možni ceni in kupiš novega.

Kaj pa imaš zaenga renaulta, če ni skrivnost?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "vrnitev" novega avta
17.3.2009 12:08:40   
Lenny
K prodajalcu, uradni zapisnik reklamacij, zahteva po nadomestnem avtomobilu in naj v skladu z zakonom porihtajo avto. Vse to po 7. mesecih user posted image  Samo pripravi se, da boš gnjavila vsaka dva dni. Obvezno pa zahtevaj, da so postopki dokumentirani, da ne bo prodajalec kaj "slučajno" pozabil. Pa dobre živce in srečno!

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "vrnitev" novega avta
17.3.2009 12:17:26   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

Zdravo!

dejte mi neki povedat, lani sva kupila nov avto, no do danes se je pa našlo že par napak avta. star je pa 7 mesecev
-tapete odlepljene spredaj pri vozniku in zadaj levo
-žarnice že 6krat menjane izmenično crkujejo
-mašina je že čist mastna
-avto ima pa res 20.000km
-zadnje desno vzmetenje škripa
in kolikor sva ves čas prisegala na renault (tretji zaporedoma) sva zdaj razočarana.

ali obstaja kje v zakonu da bi midva ta avto vrnila in kupila drugega?
se kdo spozna na zakonodajo?
v tožbo nama ni glih za it....
tako da mnenja laična in strokovna na dan

pa lep dan še naprej



No jest bi ti lahko na podlagi odebeljenega izstrelil znamko ko iz topa. Sam kaj čmo, nasledn bo spet reno, sm ziher.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 17.3.2009 12:18:53 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
17.3.2009 12:21:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu susica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
17.3.2009 12:21:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
17.3.2009 12:24:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "vrnitev" novega avta
17.3.2009 12:25:29   
Lenny
Mogoče bi se lahko obrnila tudi na Zvezo potrošnikov, da ti lepo naštejejo tvoje pravice in greš s tem podkrepljena k prodajalcu.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "vrnitev" novega avta
17.3.2009 12:30:36   
kalbo
S temi kolobocijami ne dosežeš nič. Čimprej se znebi avta, pa bo. Sem pa skor seguren, da gre za Scenica.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "vrnitev" novega avta
17.3.2009 12:33:54   
kalbo
Pr nas ga ma en, kadarkol gremo na teren on žarnice menja :). No sej ma že prakso.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "vrnitev" novega avta
17.3.2009 12:33:55   
TomTaylor
jz pa mislim, da je modususer posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "vrnitev" novega avta
17.3.2009 12:59:55   
Nika v službi
Kaj pa pravi Renault servis, kamor hodiš? Ne upošteva tvojih pritožb? Najprej uredi s servisom, če niso "poslušni", pa uradna pritožba na sam servis (pisno) ter če še vedno ni učinka, pritožba na Renault Slovenija.

Verjamem pa, da se ob primerni vztrajnosti in odločnosti da uredit zadevo na servisu....

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "vrnitev" novega avta
17.3.2009 13:08:37   
kalbo
Seveda se da, z veliko vstrajnosti in potrpežljivosti. To se vse reši do izteka garancije...kaj pa pol? Okol 50 tisoč začnejo diski opletat 300 ojrov, pol lepega dne crkne sistem za odpiranje šip 300 ojrov.....ni da ni, res...Če je dizel maš pol probleme z vbrizgom goriva in pumpo...sej pravim, ni da ni. Temu pa dodaš še nesposobne serviserje, pa si tam, kjer ni muh.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "vrnitev" novega avta
17.3.2009 13:13:01   
haloze
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

S temi kolobocijami ne dosežeš nič. Čimprej se znebi avta, pa bo. Sem pa skor seguren, da gre za Scenica.


Poznam tudi ene, ki majo Scenica skoraj novega, mislim, da je tri leta star, pa non sop nekaj v okvari.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: "vrnitev" novega avta
17.3.2009 13:17:03   
Anonimen
Kaj pa v garanciji pise?

Mogoce si se tule lahko kaj pomagas
http://www.zps.si/images/stories/zakonodaja/oz-garancija1.pdf

(odgovor članu haloze)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: "vrnitev" novega avta
17.3.2009 14:16:25   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Seveda se da, z veliko vstrajnosti in potrpežljivosti. To se vse reši do izteka garancije...kaj pa pol? Okol 50 tisoč začnejo diski opletat 300 ojrov, pol lepega dne crkne sistem za odpiranje šip 300 ojrov.....ni da ni, res...Če je dizel maš pol probleme z vbrizgom goriva in pumpo...sej pravim, ni da ni. Temu pa dodaš še nesposobne serviserje, pa si tam, kjer ni muh.


Kalbo, vsak ima preferenco za določeno znamko, tu ne bomo prišli skupaj. Pri nas imamo Renault v širši (!) družini že več desetletij, sama vozim npr. Megane Grandtourje že več kot 5 let, pa nismo imeli nobenih omembe vrednih kolobocij s servisom oz. s kvaliteto vozil. V firmi imamo BMW-je, Passate in Audi-je. Ob BMW (najnovejša oh in sploh sedemka) bi ti lahko posredovala cel spisek napak, ki so povsem nespodobne za vozila tega ranga, s VW Passatom tudi ni da ni, Audi pa nobenih večjih težav. Spet govorim na daljši rok, ne zgolj za nekaj let.

Dejstvo je, da se napake dogajajo prav vsem in da nobena znamka ni izvzeta, vsak ima svoje izkušnje in zlivanje gnojnice zgolj po Renaultih ali katerikoli drugi znamki je povsem brezpredmetno.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: "vrnitev" novega avta
17.3.2009 14:31:41   
kalbo
O Passatih in BMWjih nebi, ker od mene ne pričakuj simpatij do teh avtomobilov. Problem Renaultov predvsem Scenicov niso toliko napake, podobno pogosto najdeš napake pri večini avtov, ampak neposobni serviserji in nemarno dragi rezervni deli. Čisto možno, da drug renault ne bo delal težav, tale dotični jih bo pa skozi vse obdobje. Žal je tako in najbolje je, da se avta znebi, pa tudi če ga zamenja za povsem enak avto iste znamke. Tele opisane težave so pa značilne za Renault in jest sem samo povedal, kaj sledi pri dotičnem avtu.




(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: "vrnitev" novega avta
17.3.2009 15:07:58   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

O Passatih in BMWjih nebi, ker od mene ne pričakuj simpatij do teh avtomobilov. Problem Renaultov predvsem Scenicov niso toliko napake, podobno pogosto najdeš napake pri večini avtov, ampak neposobni serviserji in nemarno dragi rezervni deli. Čisto možno, da drug renault ne bo delal težav, tale dotični jih bo pa skozi vse obdobje. Žal je tako in najbolje je, da se avta znebi, pa tudi če ga zamenja za povsem enak avto iste znamke. Tele opisane težave so pa značilne za Renault in jest sem samo povedal, kaj sledi pri dotičnem avtu.




Sorči, spet se ne morem strinjat. Mimogrede, kje pa je potrdila, da gre za Scenica? To si ti določil, kolikor sem uspela razbrati.user posted image

Torej, glede nesposobnosti serviserjev (btw, jaz servisiram v AH Real in nimam pripomb) in dragih rezervnih delov ti lahko povem povsem svež primer iz familije Citroen. Avto nevozen, porazen suport na servisu in pri generalnem uvozniku delov v Kopru, indiferenten odnos Citroena Slovenija, neupoštevanje garancije, drago... pa še bi lahko naštevala. Svež primer ene uporabnice tukaj z RR, ki je moja prijateljica.

Ponavljam, brezpredmetno je metati vse v en koš in ad hoc reči, da je Renault Scenic (ali kateri drugi, da ne bo pomote!) avto z mnogo napakami in da so Renault serviserji (večina - kot se bere iz tvojega posta) nesposobni. Potem bi tale moja prijateljica tudi lahko rekla, da so vsi serviserji Citroena nesposobni, mi bi lahko rekli, da je servis VW ali BMW poden, tega ni ne konca ne kraja.

Če že govorimo, potem naj bodo podatki natančni - kateri avto, servis... in še vedno me ne moreš prepričati, da z odločnim nastopom ne prideš do rešitve. Samo večina se žal poslužuje napačnih korakov in jamra tukaj ali kje drugje, namesto da bi lepo stopila do servisa, odgovorne osebe in udarila po mizi.

p.s. Poznam 2 primerka, ki že leta dolgo brez težav vozita ravno Scenice...

< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 17.3.2009 15:10:20 >


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: "vrnitev" novega avta
17.3.2009 15:16:42   
benika
Če že govorimo, potem naj bodo podatki natančni - kateri avto, servis... in še vedno me ne moreš prepričati, da z odločnim nastopom ne prideš do rešitve. Samo večina se žal poslužuje napačnih korakov in jamra tukaj ali kje drugje, namesto da bi lepo stopila do servisa, odgovorne osebe in udarila po mizi.


A ti posredujem ta novejši odgovor iz Citroenauser posted image ? Jeb**** njih, njihov odnos do kupca...ah, škoda beseduser posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: "vrnitev" novega avta
17.3.2009 16:12:10   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Če že govorimo, potem naj bodo podatki natančni - kateri avto, servis... in še vedno me ne moreš prepričati, da z odločnim nastopom ne prideš do rešitve. Samo večina se žal poslužuje napačnih korakov in jamra tukaj ali kje drugje, namesto da bi lepo stopila do servisa, odgovorne osebe in udarila po mizi.


A ti posredujem ta novejši odgovor iz Citroenauser posted image ? Jeb**** njih, njihov odnos do kupca...ah, škoda beseduser posted image



Seveda, posreduj. user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: "vrnitev" novega avta
17.3.2009 17:26:17   
Anonimen
Če že govorimo, potem naj bodo podatki natančni - kateri avto, servis... in še vedno me ne moreš prepričati, da z odločnim nastopom ne prideš do rešitve. Samo večina se žal poslužuje napačnih korakov in jamra tukaj ali kje drugje, namesto da bi lepo stopila do servisa, odgovorne osebe in udarila po mizi.


Se strinjam in dodajam, da ni treba udarjati po mizi :).

Me zanima, kaj so ti na tvoje tezave odgovorili na servisu?
Razen na to, da imas 20.000 km, kar ni napaka proizvajalca user posted image .


(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Ime za fantka
mel79

Katero ime je lepše? Lahko dodate svoje predloge.

Matevž (11%)

Tevž (8%)

Aljaž (20%)

Jaka (18%)

Jakob (18%)

Luka (26%)


Število vseh glasov: 280

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!