|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške mamice
31.3.2009 15:01:02   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: martka

ta je pa dolg...
sori



Martka, ej točno to sem pomislila: kaj za vraga sploh lahk ješ... se mi zdi, da si naštela vse, kar obstaja... bogaaa, nisem nič fauš. user posted image

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 626
   RE: Celjske in okoliške mamice
31.3.2009 15:05:43   
_kathy_
Bethany in Katja, danes sem vaju videla! Mi smo se ravno domov peljali, vi2 pa sta šibali proti Ostrožnem.

Aja, glede kave ... ko je Martka zadnjič spraševala ... jst sem zadnjič celo ob 22 h pila kavo, da sem se potem malo dlje lahko učila, pa je Gal vseeno lepo spal. Pa tudi vsako jutro jo spijem, pa nima vpliva nanj.

Mamice, ki dodajate, v DM-u imajo znižan Actimel 3!


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 627
   RE: Celjske in okoliške mamice
31.3.2009 15:06:27   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

Bethany - js tudi mislim,da se ti ni treba sedaj ubadati z dojenjem. Namreč js sem že po enem mesecu in pol bila na isti kilaži, ki sem jo imela pred nosečnostjo, sedaj ko bo pa Nik star 2 meseca star pa imam že 1 kg manj kot prej. Pa amreč ful veliko pojem na dan, toliko nisem niti ko sem bila noseča. Mislim, da bodo kile same šle počasi dol, če ne pa se boš s tem ukvarjala, ko boš nehala dojiti.


Jap, točno to sem se odločila. Nič ukvarjanja težo, dokler ne neham dojit. Bom rajš zdej uživala v hrani in pregrehah, seveda v mejah normale, hehe, brez slabe vesti.... Bom se pol ukvarjala s težo, pa mislim, da bo potem veliko lažje spravit dol. user posted image user posted image

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 628
   RE: Celjske in okoliške mamice
31.3.2009 15:09:31   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Bethany in Katja, danes sem vaju videla! Mi smo se ravno domov peljali, vi2 pa sta šibali proti Ostrožnem.

Aja, glede kave ... ko je Martka zadnjič spraševala ... jst sem zadnjič celo ob 22 h pila kavo, da sem se potem malo dlje lahko učila, pa je Gal vseeno lepo spal. Pa tudi vsako jutro jo spijem, pa nima vpliva nanj.

Mamice, ki dodajate, v DM-u imajo znižan Actimel 3!



hehe, nisi nič pomahala ali potrobla?? user posted image user posted image sicer pa verjetn ne bi vedle, kdo je... user posted image

no, js prave kave skor ne pijem, če pa, zelo redkokdaj, mi nekak ne paše... imam pa belo kavo Bianco al pa si divko skuham... jo obožujem. user posted image

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 629
   RE: Celjske in okoliške mamice
31.3.2009 15:09:57   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: martka

ta je pa dolg...
sori



Martka, ej točno to sem pomislila: kaj za vraga sploh lahk ješ... se mi zdi, da si naštela vse, kar obstaja... bogaaa, nisem nič fauš. user posted image


Enako je šlo men po glavi :)

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 630
   RE: Celjske in okoliške mamice
31.3.2009 15:11:50   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Bethany in Katja, danes sem vaju videla! Mi smo se ravno domov peljali, vi2 pa sta šibali proti Ostrožnem.




Sma ble v mestu in sm js ful stvari opravla - najbolj nujno je blo, da smo šli slikat Tjašo in dali delat osebno izkaznico. Pa sm mogla imet izjavo očeta, da dovoljuje, da naredim OI, ker nisva poročena user posted image  kr neki ...

Tiste, ki boste šle delat otrokom dokumen: s sabo imejte njegov rojsni list, svoj osebni dokument, izjavo očeta (če nisma poročena), pa 13,16€.

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 631
   RE: Celjske in okoliške mamice
31.3.2009 15:31:02   
martka
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Bethany in Katja, danes sem vaju videla! Mi smo se ravno domov peljali, vi2 pa sta šibali proti Ostrožnem.




Sma ble v mestu in sm js ful stvari opravla - najbolj nujno je blo, da smo šli slikat Tjašo in dali delat osebno izkaznico. Pa sm mogla imet izjavo očeta, da dovoljuje, da naredim OI, ker nisva poročena user posted image  kr neki ...

Tiste, ki boste šle delat otrokom dokumen: s sabo imejte njegov rojsni list, svoj osebni dokument, izjavo očeta (če nisma poročena), pa 13,16€.


ja, tole, jaz sem stala tam pred okencem kot kak idijot, ko mi je to povedala. kako prosim, kaj naj imam??
mislim?

danes sem za kosilo jedla piščančji zrezek in nebrušeni riž s korenčkom in pila- kaj drugega kot čaj za dojenje (saj tri mesece ne pijem drugega kot to in vodo, aja, pa bebe čaj).
saj se da...

naty... ja saj vem, pa baje sploh ni alergija, zato pa ne dajo napotnice za teste, sam za vsak slučaj naj to izločim, da bomo videli, če bo boljše... no, pol bo pa že tolk stara, da bo boljše... kr neki...
sem se odločila, da poskusim za 14dni in če ne bo razlike, poskusim nazaj z mlekom, pa da vidim...


_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 632
   RE: Celjske in okoliške mamice
31.3.2009 16:34:14   
_kathy_
Am a to izjavo sam napišeš ali obstaja kakšen obrazec, ki ga izpolniš?

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 633
   RE: Celjske in okoliške mamice
31.3.2009 16:53:59   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Am a to izjavo sam napišeš ali obstaja kakšen obrazec, ki ga izpolniš?


sam napišeš! Ja, bedarija, res... punce, sicer pa kr na matičnega pa poročit, pa ne bo takšnih in drugačnih komplikacij... hehehe!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 634
   RE: Celjske in okoliške mamice
31.3.2009 17:18:20   
Bethany
Zuna dežujeeee... user posted image user posted image user posted image Katja, sma mele kr srečo, da ni začel kake dve - tri ure prej... user posted image user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 635
   RE: Celjske in okoliške mamice
31.3.2009 19:26:29   
martka
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Am a to izjavo sam napišeš ali obstaja kakšen obrazec, ki ga izpolniš?


sam napišeš! Ja, bedarija, res... punce, sicer pa kr na matičnega pa poročit, pa ne bo takšnih in drugačnih komplikacij... hehehe!! user posted image user posted image user posted image


saj se lahko samo na občini priimek spremeni in je stvar rešena

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 636
   RE: Celjske in okoliške mamice
31.3.2009 19:52:20   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: martka

IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Am a to izjavo sam napišeš ali obstaja kakšen obrazec, ki ga izpolniš?


sam napišeš! Ja, bedarija, res... punce, sicer pa kr na matičnega pa poročit, pa ne bo takšnih in drugačnih komplikacij... hehehe!! user posted image user posted image user posted image


saj se lahko samo na občini priimek spremeni in je stvar rešena


hm, ne vem, če... sej ne dobiš statusa, da si poročen, če imaš na podlagi kr neke odločbe enak priimek kot partner... pomoje, no. user posted image user posted image

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 637
   RE: Celjske in okoliške mamice
31.3.2009 23:50:46   
_kathy_
Ja o spremembi priimka sem jst že razmišljala (no, zadnje čase aktivno) ... sam ne vem kak si potem lahko mati samohranilka, na svojem naslovu, s partnerjevim priimkomuser posted image user posted image .
Drugače pa navijam, da se stanje v državi uredi in tudi mi skočimo pred oltar.user posted image


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 638
   RE: Celjske in okoliške mamice
1.4.2009 8:07:53   
mbd0411
Sprememba priimka pomeni,da si kot poročen in te tako tudi obravnavajo,seveda če sta na istem naslovu prijavljena.
Preverjeno,ker tam delam.


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 639
   RE: Celjske in okoliške mamice
1.4.2009 8:26:02   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

Sprememba priimka pomeni,da si kot poročen in te tako tudi obravnavajo,seveda če sta na istem naslovu prijavljena.
Preverjeno,ker tam delam.



Aahaa, samo... a te ne tako obravnavajo tudi, če nimaš istega priimka, pa si skupaj prijavljen? No, verjetno čist odvisno od situacije... Sam men je to mal hecno, da si greš spremenit priimek, brez obreda in matičarja, pa veljaš kot poročen??? Nekak mi ni logično, a ne? Pol je ja vseeno, ali to ali poroka oz. zakonski stan?? user posted image user posted image

Eeeh, preveč razmišljanja za mojo zaspano glavo... Sicer pa itak ni bistveno.

Danes je prvi april, se morem kake fajne šale spomnit. user posted image user posted image

Aja, pa dobro jutro v še en deževen dan. user posted image

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 640
   RE: Celjske in okoliške mamice
1.4.2009 9:53:14   
martka
hoj,
gaja  je danes malo pobrundala ob 6h, ko je tjan vstal, sem jo dala k sebi in sva spali do ..... 8.30!!!

jah, zdaj si pa s5 očke mane!
ja, 10.00 je njena ura.

fajn bodite, mi2 greva malo ven, dokler še ne pada.

čao


_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 641
   RE: Celjske in okoliške mamice
1.4.2009 9:55:27   
katja_p
Če si na istem naslovu in nisi poročen, se to smatra kot izvenzakonska skupnost. Kolkr je men znano ...

1.april ... niti se mi ne da študirat, da bi koga kaj nasrala ... sej sm itak sama... Tjašo? On se mi bo f fris režala user posted image

Tale dež me mal mori ... Včeri sma pa res mele srečo, ja ...

Tamala je ob 8 začela žnarat ... sma se vstale, mal pomigale, previle, ob 9 jedle in je nazaj zaspala. Js pa, namest, da bi si šla froštik nardit, ker mi že kruli po želodcu, visim tule na netu ... user posted image  bemti ... se bo tamala prej zbudla, predn se js kam premaknem!

Pr nas je pa zdaj že neki cajta nova praksa spanja (sicer slabša kot prej): prvič se zbudimo okol 1.30 in jemo, pol se pa zbudimo okol 5.30 in spet jemo. vstajanje pa je odvisno. Nekje po 8. Čakam na dan, ko bomo prespali vsaj 6 ur v kosu.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 642
   RE: Celjske in okoliške mamice
1.4.2009 9:58:14   
katja_p
martka: imaš zs

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 643
   RE: Celjske in okoliške mamice
1.4.2009 10:08:05   
brkn83
dobro jutro.

No js sem se zdele lepo najedla, Nika pa sem že prej zrihtala. Upam, da se bo danes kaj vreme porihtalo in bom potem lahko šla na en sprehod.

1. april - a ste koga  kaj nasrale oz. je kdo vas. Js še razmišljam kaj bi mojega nasrala pa mi nič na pamet ne pade.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 644
   RE: Celjske in okoliške mamice
1.4.2009 10:08:28   
_kathy_
Jutro! Mi smo pa včeraj ob 21 h zaspali, se zbudili ob 2:30, se napapali, hitro zaspali in potem je bila budnica ob 8 h. Sedaj pa že spet nekaj dremamo.
Danes se odpravljamo v mb, ker grem jst na govorilno, ati in Gal pa u shopping. Upam, da se bomo imeli kje previti in najesti. user posted image Drugače bomo pa kr prakticirali v avtu.

Katja
, ja če skupaj živiš, tudi neporočen, te smatrajo povsod (socialna ...) kot poročen par.


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 645
   RE: Celjske in okoliške mamice
1.4.2009 10:36:50   
katja_p
kathy: če gresta v kak nakupovalni center, tk imajo tam previjalnico. V mestu pa ne vem ...

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 646
   RE: Celjske in okoliške mamice
1.4.2009 10:41:17   
Bethany
Js pa čakam, da Elino zmanjka, pa grem js tud zalegat, danes nisem več spala od štirih naprej... user posted image user posted image Se pa kr uspešno upira spanju, zeha na veliko, pa si mane učke, ampak kr neki stoka... no bomo vidli...


(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 647
   RE: Celjske in okoliške mamice
1.4.2009 11:33:20   
mbd0411
IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

Sprememba priimka pomeni,da si kot poročen in te tako tudi obravnavajo,seveda če sta na istem naslovu prijavljena.
Preverjeno,ker tam delam.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.aprillllllll

Sej neki drži samo ne glih dobesedno.Pa tam tud ne delam.user posted image user posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 648
   RE: Celjske in okoliške mamice
1.4.2009 11:35:41   
katja_p
mbd: dobr si nas   user posted image user posted image user posted image  
js niti pomislila nism, da to ne bi držalo ... če delaš tam ... user posted image  user posted image

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 649
   RE: Celjske in okoliške mamice
1.4.2009 12:02:27   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

Sprememba priimka pomeni,da si kot poročen in te tako tudi obravnavajo,seveda če sta na istem naslovu prijavljena.
Preverjeno,ker tam delam.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.aprillllllll

Sej neki drži samo ne glih dobesedno.Pa tam tud ne delam.user posted image user posted image



hehehe! user posted image user posted image user posted image Dobr si me... tud nisem nič sumila. js pa že cel dopoldan tuhtam, kako in koga bi mal naaprilila, pa mi zgleda pomanjkanje spanja preprečuje kako dobro idejo skup spacat... pa tudi Elinino jamranje in stokanje glih ne pomaga k temu...user posted image

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




OŠ Valentin Vodnik
tastara

Vprašanje za starše, katerih otroci obiskujejo OŠ V.Vodnik.

S šolo smo zelo zadovoljnji (56%)

Šola je povprečna (23%)

Šola ni OK, če bi še enkrat izbirali, bi izbrali drugo. (21%)


Število vseh glasov: 597

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!