|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November2009
27.4.2009 10:10:52   
pi82ka
Menje pa tko, sam slabo, bruham pa ne...prej kakam user posted image .  Drgač pa trbušček raste,...oziroma kar koli je že to, napihnjenost. Sem si v petek v h&m kupla nosečniške hlače...kolk so komot. Sicer se mi v polnem 9 t kao še nebi smel poznat sam mene moti, če me v bušija tišči.
Pridne boditeuser posted image

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 1576
   RE: November2009
27.4.2009 10:14:42   
Bojana82
Pi82ka ali imajo v H&M kej fajn izbiro? Jaz moram drug teden nujno si ene nosečniške hlače  omislit, pa sem bila v petek v trgovini Popek ( samo iz firbca ) in sem bila ful razočarana......ponudba nikakršna cene pa za bruhat visoke.....user posted image

(odgovor članu pi82ka)
Neposredna povezava do sporočila: 1577
   RE: November2009
27.4.2009 10:21:40   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: Nončika

eva1, občutki so pomembni. naša mala se je odločila, da bo mela sestrico, jo je že poimenovala. ko ji pa rečejo, kaj pa če bo fantek, pa ona kar reče: ne pa ne bo.user posted image user posted image user posted image
misliš, da bo zoya mela še enega pobiča? kaj pa če bo deklica? k dvema fantoma bi prav pasala princeska.

vidim, da se že spogleduješ z vozički. kaj maš v mislih?


Ja Luka je tudi rekel, da bi raje imel sestrco, ker bratec bi mu nagajaluser posted image
Ne jaz upam, da bo zoya imela še eno user posted image , pobalinčka sem mislila tko otroka, ne spol...upam, da bo imela pupo, ker bo res princeska..ane zoya???

Vozički-ja meni je ful všeč tale:
http://www.soncek.si/si/jaguar-car-super-set-vozicek-globoka-kosara-lupinica-nahrbtnik-zascita-za-noge-dez-komarje-na-zalogi-i15236.shtml
Ampak ker zoya prodaja svojega, sem rekla, bom vrjetno njenega vzela...sam obljublja mi že 2 tedna slike od vozička...

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 1578
   RE: November2009
27.4.2009 10:22:34   
Nončika
bojana, poglej malo tudi v C&A. meni je prijateljica posodila hlače in 3 od 4 ma z C&A-ja. jaz jih še nisem oblekla, z mene kar letijo dol, pa sem že v 14 oz.15t. mam pa ene par hlač z nizkim pasom in so mi bile prej malce velke, zdaj so pa taman dobre. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 1579
   RE: November2009
27.4.2009 10:24:26   
Bojana82
Oooo, Nončika točno........na C&A se pa še spomnila nisem, hvala za idejouser posted image ...

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 1580
   RE: November2009
27.4.2009 10:27:48   
Nončika
meni pa je zdaj v oči padel tale.

user posted image

globoka košara se mi zdi obvezna, saj bo to skoraj zimsko detece. mam doma peg perego venezia, ampak je od poletne deklice in pa smo jo dobili rabljeno in je totalno fuč.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 1581
   RE: November2009
27.4.2009 10:28:28   
Nončika
IZVIRNO SPOROČILO: Bojana82

Oooo, Nončika točno........na C&A se pa še spomnila nisem, hvala za idejouser posted image ...


meni je dala take, ki se dajo zavihat gor in so pol 3/4.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 1582
   RE: November2009
27.4.2009 10:57:12   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: Nončika

meni pa je zdaj v oči padel tale.

user posted image

globoka košara se mi zdi obvezna, saj bo to skoraj zimsko detece. mam doma peg perego venezia, ampak je od poletne deklice in pa smo jo dobili rabljeno in je totalno fuč.


Točno tak voziček ima zoya, samo v rdečo-bež barvi...lep je, ja!

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 1583
   RE: November2009
27.4.2009 11:02:38   
Nončika
eva1, se mi je kar zdelo, samo nisem hotela nobene norosti dunit. nekaj podobnega sem mela v spominu, pa še z A je naročila, a ne?

bom jo morala vprašat, kako je bila zadovoljna z njim. kolikor se spomnin pritoževala se ni. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 1584
   RE: November2009
27.4.2009 11:03:14   
Nončika
aja, pri meni je favorit tale oranžen.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 1585
   RE: November2009
27.4.2009 13:31:58   
Lupinca
IZVIRNO SPOROČILO: Nončika

lupinca, bruhala si? zraven pa se smejala? no pol pa ti ni hudega. jaz sicer nisem bruhala ne v 1.nosečnosti, ne sedaj. si pa tudi ne želim, ker če jaz bruham pol sem fertik za 3dni. do sedaj sem v življenju bruhala ene 3x.



hehe nončika ja kaj pa naj bi?user posted image prej se mi je par dni samo čudno nekaj dvigovovalo...zadnjič pa zvečer z mojim v postelji nekaj debatirava, naredim en požirk radenske in se mi spet začne začne dvigovat...in kot bi me en izstrelil iz topa sem skočila iz postelje in letela v kopalnico, moj pa za mano...res sem kr precej bruhala, moj je bil čiz prestrašen najprej in me tolažil pa spraševal če kaj prinese, pol ko pa je pa videl, da se med "pavzam" smejem, si je pa tudi on oddahnil. Ma smešno mi je bilo zato, ker sem se skos do sedaj "pritoževala" ker nisem bruhala, pa ker mi je G rekla, da je dobro če so slabosti, ker to pomeni da je dovolj nosečniškega hormona...in itak da me je malo skrbelo, zakaj pa meni ni slabo. In evo...ko pa pridemo iz 1. tromesečja ven in smo dokaj na "varnem" pa js bruham...zato sem se smejala...sama sebuser posted image

Bojana82 a zdej še bruhaš? Ker js od zanjič nisem...ampak dviguje se mi pa skos..tako da verjetno še nisem izven obdobja bruhanjauser posted image
ampak se nič ne pritožujem...paše h kompletku pačuser posted image

Nončika kaj pa so to za eni vozički? Firma mislm? Se jih da kje pri nas vidt? So mi prov luštni vidt.

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 1586
   RE: November2009
27.4.2009 14:18:04   
Nončika
lupinca, haberkorn variosport. so pa na voljo v Rutarju. jaz jih bom šla tja gledat, če so ok, pol si jih naročim preko spleta.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Lupinca)
Neposredna povezava do sporočila: 1587
   RE: November2009
27.4.2009 14:38:17   
Bojana82
Ne lupinica, od petka zdej še nisem nič bruhala......ampak sem bila pa ene parkrat čisto na tem, da grem......sploh si ne morem predstavljati kolk so tiste boge, ki se jim te slabosti in bruhanje vlečejo par tednov nekaterim celo meseceuser posted image .....

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 1588
   RE: November2009
27.4.2009 15:03:20   
Lupinca
aha no hvala nončika. Bova šla tudi midva v Rutarja enkrat pogledat. Sem se sedaj spomnila, da imajo res tudi tam vozičkeuser posted image
Drugače, če bi včeraj na lotu zadelauser posted image , bi pa sigurno kupila bugaboo voziček, tako mi je pa 1200€ preveč. Se mi zdi, da za polovico manj denarja dobiva enako kakovost. Sploh pa, ker sem js še študentka in ker dvomim, da mi bo letos čez počitnice zneslo kje delati. :S

No bojana82 sva na podobnem potem...bi pa js skos jedla...res kr skos hrano iščem in razmišljam, kaj bi še vase vrglauser posted image ful se mi je apetit povečal ta teden. Drugače pa ja...dlje časa bit s takim počutjem res ni fajn...greš že kar sam sebi potem na živce in si si v napoto verjetno...ampak bomo vse potrpele za naše čmrle ane?user posted image

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 1589
   RE: November2009
27.4.2009 16:43:04   
mashy
Jaz sem v 12t in se mi slabosti počasi umirjajo. Je pa bila fejst hudo od 7 t pa vse do 11t. Bruhala sem pribljižno 1x na teden, drugače pa sem non stop spala (še sreča, da sem bila na bolniški, ker v službi tako ne bi zdržala) in se ukvarjala s tem, ali bo hrana ostala v želodcu. No, prejšnji teden pa se je situacija malo spremenila, dobila sem tek in začela fejst jesti user posted image In se mi to tudi pozna... trebušček se vidno veča user posted image

(odgovor članu Lupinca)
Neposredna povezava do sporočila: 1590
   RE: November2009
27.4.2009 18:01:35   
tassika
Jaz sem pa danes v 10t pa še vedno bruham, ampak samo zjutraj, najprej vstanem, spijem kozarec vode, ker sem čist dehidrirana in potem počakam pol urce pred tv in si grem naštimat zajtrk, ampak ko odprem hladilnik je konec, letim na wc, zbruham tisto vodo in potem lahko normalno jem, slabo mi je itak čez cel dan, ampak bruham pa ne več potem. Glede ostalih znakov me pa samo še obupno bolijo moje joškice, teh se tudi dotaknit ne smemuser posted image .

Vozički, jaz dobim od svakinje quinny-a buzz-a in sem čisto zadovoljna, dinarčke bomo pa prišparali za drugo leto za dopust, itak večino stvari dobim rabljenih razen previjalne. Meni ful pomeni da lahko kaj dobim in potem prišparam, ker bi z mojim rada predelala kopalnico, da bi dobila notri še sušilca in v bodoči dojenčkovi sobici bo potedno še zamenjati okna, pa tudi kuhinja je predpotopna, ampak ta bo na žalost še malo počakala, najprej najbolj nujne stvari potem pa počasi naprej.

Glede kilaže, pa sem jaz shujšala 1kg v enem tednu, trebušček se mi še nič ne pozna, vsaj veliko ne, je pa čudežno izginil moj lepi ozki pasuser posted image , nekje sem prebrala, da si je fino malo merit in zapisovat, ker ugotoviš zanimive stvari, kako se veče trebuščekuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu mashy)
Neposredna povezava do sporočila: 1591
   RE: November2009
27.4.2009 18:18:34   
bellamia
lepo pozdravljene!

Kako sem vesela vseh novemberk 2009!!!!user posted image
Moj PDP je 24.11. 2009, rodila pa bom v Kranju.... (doma imam pa že decembrko 2006)
Upam da se mi bo oglasila še katera......

Vsem želim lepo in zdravo nosečnost!!!!!


(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 1592
   RE: November2009
27.4.2009 18:30:25   
monika985
Pozdravljene vse nove user posted image !

Jaz bi samo malo pokomentirala slabosti. Sem v 13 tednu in sem ene 14 dni nazaj na vse zgodaj zjutraj bruhala, vsa presenečena, da se bo z tistim dnem začelo in da očitno ne bom prišla skozi nosečnost brez te težave. Naslednji dan (in vse do danes) se bruhanje ni ponovilo user posted image . Opažam pa že od samega začetka, da je zajtrk ravno zaradi slabosti pri meni zdaj obvezen. Zjutraj je dovolj da pojem en piškot, kozarec jogurta...pa se slabost čez dan zagotovo ne pojavi.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1593
   RE: November2009
27.4.2009 20:43:05   
zoya24
Eva 1 pošljem, sory pozabila.
Drugač pa vidim, da imate debato, kaj bo pri meni v tretje :). Kaj naj rečem, sej velik niste sfalile, 50:50, a ne  user posted image !- Važno, da bo in da bo zdravo!.

Nončika z vozičkem se jaz zelo zadovoljna, edino, kar se mi je pokvaril je mehanizem za naklone pri športnem delu, pa se mi ni dalo ukvarjat z reklamacijami,  tu je verjetno prednost, če kupiš v Slo, je pa res kar prcej ceneje preko AU. Druugače pa je teh barv kar nekaj, tako, da se splača mal pobrskat,npr: http://www.kindertiger.at/kinderwagen-c265.html

lp, Zoya

(odgovor članu monika985)
Neposredna povezava do sporočila: 1594
   RE: November2009
27.4.2009 21:03:11   
pi82ka
Bojana 82 bila sem v H&M V Supernovi na Rudniku. Imajo kar nekaj stvari...jaz sem vzela kavbojke, ker obične hlače z nizkim pasom me čez čas začnejo tiščat, ker sem bila šivana zaradi izven maternične in imam brzgotino ravno tam kjer se začnejo kocine : ), Ko sedim me začne motit. Če pa mam normalen pas pa itak ne morem cel dan met oblečene, ker me full tiščijo. Tako da sem se kar odločla za nosečniške, sej se ne vidi, ko je majčka čez.
Kar se tiče rabljenih stvari, pa hvala bogu, da imamo koga, ki nam lahko da kako stvar-jaz sem za to full hvaležna. Sam voziček mi je pa od Quinnija na tri kolese. Ni lih moderen več, sam je pa terenc za po goznih poteh.  Sploh ne vem, če se ga še dobi v trgovini -link http://cgi.ebay.at/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220308206509&indexURL=

lahko nočkouser posted image


(odgovor članu zoya24)
Neposredna povezava do sporočila: 1595
   RE: November2009
27.4.2009 21:19:39   
mariee
baby center ga ima še vedno

http://b2c.baby-center.si/webclassification.asp?ClassID=454&ParentClassID=449

(odgovor članu pi82ka)
Neposredna povezava do sporočila: 1596
   RE: November2009
27.4.2009 21:31:50   
Nončika
zoya, hihi, pa sma res udarile eno tebi na čast. user posted image user posted image  ta link, ki si ga prilimala je malce dražji kot sem ga pa jaz najdla. ne vem. bom prosila sestrično, da mi nabavi preko ebaya, saj je ona v nemčiji ali pa bom nabavila z Madžarske, kjer sicer dražje kot preko ebaya, a je še vedno bistveno ceneje kot pa pri nas.

moj vitki pas je čudežno izginil že pred 4leti, pa mi ga prav ni uspelo nazaj dobiti, zdaj pa mi je še ostanek izginil kar hitro. nosečniške hlače še nisem povlekla na sebe, jih zgubim. mam pa konkreten trebušček. v 1nosečnosti sem mela takega cca 1,5m kasneje.

rabljene stvari? mi smo pri hčerki meli tudi voziček ki ga je herbala. zdaj pa je že v konkretno slabem stanju, pa še mala marela je hin, tako da sma rekla, da bova edino to kupila. ostalo mava od male, pa še ogromno stvari, predvsem oblačila dobimo.
tale oblačilca so tako draga, da se sploh ne upiram in bom sprejela vse kar dobimo. saj tako ali tako preraste detece v roku mesca, max.2.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu mariee)
Neposredna povezava do sporočila: 1597
   RE: November2009
28.4.2009 8:29:28   
Pikapoka83
Dobro jutro bodoče mamice :) Ker mi G v četrtek ni hotela narediti UZ (kot sem že poročala) sem šla popoldne na samoplačniški UZ. Videla in slišla sem srček, kar je bil zame enkraten občutek (čeprav je to moj 2 otročiček). Pikica zaostaja v rasti en teden, vendar upam, da bo vse ok. Nimam izkušenj s tem. Noseča naj bi bila natanko 10 tednov, pikica pa je velika 2,1 cm. Sem vesela, ad ej vse ok :)))

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 1598
   RE: November2009
28.4.2009 9:00:20   
pi82ka
Pikapoka83 a so prov rekli, da je zastal v rasti ali je le mlajši in zaradi tega manjši. Ker jaz sem imela 15. 2 prvi dan zadnje menstruacije in mi je že na prvem pregledu rekla da je verjetno za en teden prišlo kasneje do ovulacije in sedaj na 2. pregledu je potrdila to. Sepravi datum predvidenega poroda je ostal 28.11. kot je rekla že prvič.
Tko da po tem takem ni nujno, da je zastal v rasti, no razen če so ti prva tako povedali. Jaz upam da bo vse vredu in bo čez nekaj tednov pravi korenjak.user posted image

Mene pa spet full špika na levi straniuser posted image ...slabo mi je malo, skoraj nič, joškice me pa bolijo tko na dotik, če pritisnem.

lp

(odgovor članu Pikapoka83)
Neposredna povezava do sporočila: 1599
   RE: November2009
28.4.2009 9:06:19   
Pikapoka83
Ne, slabo sem se izrazila. Manjši je za približno en teden. Ma mi ni jasno kako - ker mi je + pokazal na 26. dan ciklusa. Saj je vseeno, važno, da bo vse ok.

(odgovor članu pi82ka)
Neposredna povezava do sporočila: 1600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




vneta ritka
Erin

Kaj od naštetega je najbolj pomagalo pri vneti ritki vašega otroka?

hrastovo lubje (7%)

canesten (9%)

praška pasta (17%)

bepanthen (39%)

cinkovo mazilo (10%)

hladilno mazilo... (18%)


Število vseh glasov: 283

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!