|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November2009
22.4.2009 18:59:14   
rožica13
Bravo tassikauser posted image user posted image user posted image .
Jaz imam pa drisko že cel dan user posted image , saj imam skoz tko bol ampak danes je pa še ekstra. Mogoče me malo živčki dajejo glede NS za jutri. Komaj čakam da vprašam kaj je s tem izcedkom in bolečinami! Ja tassika tudi meni je že grozno dolgčas ker moram skoz ležati, če bi vsaj lahko kaj delala bi pekla, pomivala, telovadila,... tako pa se mi vlečejo dnevi kot meglauser posted image .

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1451
   RE: November2009
22.4.2009 19:08:54   
monika985
Da se še jaz malo javim pred jutrišnjim pregledom (NS). Predvidevam, da bom danes spala že ob devetih in to sicer samo zato, da bo čimprej jutri user posted image . Po glavi mi roji tisoč vprašanj, pa full sem nervozna... Nisem ravno prepričana, ampak mislim, da imata jutri še dve NS, tako da držim pesti za vaju (in seveda za vse tiste, ki imate ta teden preglede). Javite kako je šlo!!!

user posted image user posted image user posted image  vsem, ki ste ta teden že videle svoje pikice!!!

tassika; če ne veš kaj bi počela, lahko zdaj pridno dopolnjuješ seznam user posted image  (naslednji pregled imam 13.05.).

Moj ginekolog name res ni naredil nekega dobrega vtisa (pove zelo malo, pregled traja pet minut...), mi je pa na obeh pregledih delal UZ in sem skoraj prepričana, da mi ga bo tudi na naslednjih.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1452
   RE: November2009
22.4.2009 19:46:16   
giotti
A potem se kar delajo UZ-ji vedno? No, bom vidla, kako bo pri meni...

Tassika, bravo za pregled, zdaj pa lepo mirno še naprej. Kako to, da si na bolniški? Kaj ste navedli kot razlog? Kaj bi dala, da tudi meni ne bi bilo treba v službo, samo po moje lahko samo sanjam o tem. No, po drugi strani pa je to vredu, ker pomeni, da je nosečnost okej, sicer greš na bolniško. Saj brez razloga itak ne moreš it seveda. Bi imela pa toooliko stvari za počet doma, od branja do šivanja, pisanja, pomoč dobrodelnim organizacijam preko interneta, sprehodi, več časa zase in jogijske vaje ...

Pupike, čuvajte bušije in veliko sprehodov želim user posted image

(odgovor članu monika985)
Neposredna povezava do sporočila: 1453
   RE: November2009
22.4.2009 19:49:18   
summer410



user posted image
user posted image user posted image


 PDP / NICK                   (STAR.)    (?. ,?. )   NAS. PREGLED NS

30.10. 
user posted image Nončika                    (27 )   (2.user posted image , user posted image )              15.05         14.04
31.10. 
user posted image soča                         (? )    (?.user posted image ,?.user posted image )             18.03        18.04
user posted image murkica                  (24)   (1.user posted image , ?.user posted image )               15.5.          20.4    
01.11.         
user posted image marby 
02.11.
             
user posted image pocahontas              (29)  (2.user posted image , ?.user posted image )            16.03.        
20.04
user posted image Pikica28                  (28)  (1.user posted image , ?.user posted image )             13.5.          22.04.

user posted image lucky girl                  (?)      (1., ?.user posted image )                   ?             22.04.

user posted image stuhica                      (30)     (4. ,?. )                      ?
            21.04
03.11
user posted image Toba                          (? )   (2.user posted image ,?.user posted image )            14.5.          28.5.
04.11.  
user posted image Bojana82                  (?)   (?.user posted image ,?.user posted image )                
?
user posted image Perlica76                  (?)    (?.user posted image ,?.user posted image )             20.5.  
05.11.  
user posted image Anonimna                   (?)   (?.user posted image ,?.user posted image )             02.04.
06.11. 

user posted image rožica13                   (24)   (1.user posted image ,?.user posted image )             21.5.          23.4
7.11.
user posted image Lupinica                   (23)   (2.user posted image ,?.user posted image )               22.4.          24.4 
user posted image daisy1980                (?)     (?user posted image ,?user posted image )               28.4.
user posted image tante                         (?)     (?. ,?.user posted image )                 7.5.            28.4.
08.11.  
user posted image aurarina                   (?)    (1.user posted image ,user posted image )                  
?
user posted image zanka                        (?)     (2. ,?.user posted image )                15.4.
09.11.
user posted image m031281                (27)   (?.user posted image ,?.user posted image )            02.04.
10.11.  
user posted image Daisy1980                (28)    (1.user posted image ,?.user posted image )        
28.4.           24.4.
user posted image robika                         (?)     (3. ,?.user posted image )                ?
11.11.  
user posted image srecna_zvezda         (?)    (2.user posted image ,?.user posted image )                 
?

12.11.    
user posted image *i.am.happy*            (?)    (?.user posted image  ,?user posted image )             30.3
13.11.  
user posted image nina68                      (40)   (3.user posted image ,user posted image              30.4.     12.5. AC 29.5.

user posted image valerija77                (31)   (2.user posted image ,?.user posted image )            12.5.           5.5.
14.11.
user posted image Nezy85                     (23)   (2.user posted image ,?.user posted image )            07.05.         8.5.
15.11. 
16.11.         

user posted image sasika                       (31)  (?.user posted image ,?.user posted image )             08.04.          28.4.

user posted image ninka80                    (28)  (2. user posted image ,?. user posted image )            6.5.             14.5.
user posted image divja                          (26)  (1.user posted image ,?. user posted image )            15.4.
17.11.
user posted image among_the_clouds   (?)    (?.user posted image ,?.user posted image                 ?
18.11. 
19.11.
user posted image stelaJ                        (?)     (1. user posted image ,?.user posted image )              10.4.
user posted image december06                        (2.user posted image , 1.user posted image )
20.11.
user posted image pikapoka83              (?)      (?.user posted image  ,?.user posted image )           23.4.            12.5.
user posted image sashy                         (20)   (2.user posted image ,?.user posted image )              ?
21.11
user posted image summer410               (29)      (1.user posted image ,?.user posted image )            23.4.           7.5.
22.11.
user posted image nina7                         (?)      (2.user posted image ,user posted image )             14.4            12.5.
user posted image moglan                      (?)      (?.user posted image  ,?user posted image )           21.4
user posted image   giotti                        (33)      (2.user posted image ,?.user posted image )           30.3.
user posted image Menta                        (27)     (1.user posted image ,?.user posted image )           20.4.
23.11.
user posted image tassika                       (25)     (2.user posted image ,?.user posted image )           22.5.        15.5.

28.11.
user posted image korala                       (?)        (?.user posted image  ,?user posted image )            ?             cca.20.5.
user posted image pi82ka                       (26)    (?.user posted image ,?.user posted image )            23.4.
29.11.
user posted image mariee                      
(25)     (1.user posted image ,?.user posted image )          6.4.               18.5.
XX.XX.  
user posted image **lunica**                 (?)       (?.user posted image , ?.user posted image )         
?
user posted image D.Mateja                     (?)       (?.user posted image , ?.user posted image )         
?
user posted image anonimnauser posted image          (?)       (3.user posted image ,?.user posted image )           22.04.
user posted image monika985                (26)      (1.user posted image ,?.user posted image )          15.04.            23.4



Skupaj: 
 user posted image :    

 user posted image
  
 user posted image user posted image : 47

 
Z nami so začeleuser posted image user posted image user posted image

KulGirl   user posted image
Žana21 user posted image
nincrli   user posted image

polmaja user posted image  
water lilyuser posted image
Twixy user posted image user posted image  
MalaRožauser posted image
miki23user posted image
 

      
user posted image                                     user posted image
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
    PREGLEDI           
    user posted image   DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA


  • Še nekaj strani:

    NUHALNA SVETLINA       SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
    NOSEČNOST                    ŠOLA ZA STARŠE
    NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
    MAMA.SI                           NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

     
     
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

    LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC



  • nosečnost in delo:

    TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ 

     
  • urejanje dokumentacije:
    Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
    vloga S-1/1
    priloga S-1

    Urejanje očetovskega dopusta
    vloga S-1/2
    Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
    Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
    Priznanje očetovstva
    Kako do otroškega dodatka





     
    user posted image


    (odgovor članu tassika)
  • Neposredna povezava do sporočila: 1454
       RE: November2009
    22.4.2009 19:52:27   
    summer410
    IZVIRNO SPOROČILO: tassika

    Ojla punce, no jaz sem nazaj s pregleda, vse je ok, mali je velik 23mm, srček bije, ampak sem vseeno od jutri naprej na bolniški in že zdaj ne vem kaj naj počnem.

    aja pa naročila sem se na nuhalno in jo imam 15.5. pri dr.Strahovi


    super da je vse ok....

    jz ti predlagam,da bereš in gledaš svoje najljubše filme, greš na čvek....skratka,da uživaš in misliš na nas revice, ki spimo v pisarni ob 12 uri od utrujenosti:)

    (odgovor članu tassika)
    Neposredna povezava do sporočila: 1455
       RE: November2009
    22.4.2009 20:04:20   
    Bojana82
    Rožica13 in monika985, kje pa imata NS....jaz jo imam jutri pri dr. Strahovi v Domžalahuser posted image ....

    (odgovor članu rožica13)
    Neposredna povezava do sporočila: 1456
       RE: November2009
    22.4.2009 20:13:17   
    rožica13
    Bojana tudi jaz imam pri Strahovi ob 13.20. No če bo še katera popravljala seznam, sicer sem že parkrat napisala, imam PDP 31.10. in ne 6.11, bi bila zelo hvaležna!

    (odgovor članu Bojana82)
    Neposredna povezava do sporočila: 1457
       RE: November2009
    22.4.2009 20:33:48   
    tassika
    giotti navedla je razlog, da zaradi prejšnjega SS, zaradi zdajšnjih krvavitev in zaradi bruhanja. Več pa tudi jaz ne vem. Ma bom že nekaj počela, mogoče bom pa kvačkala, štrikat ne znam večuser posted image . Seznamček bom pa popravila jutri ko bo kaj več podatkov ok.

    _____________________________

    <3 Zoja in Patrik <3

    (odgovor članu rožica13)
    Neposredna povezava do sporočila: 1458
       RE: November2009
    22.4.2009 20:42:57   
    giotti
    IZVIRNO SPOROČILO: tassika

    giotti navedla je razlog, da zaradi prejšnjega SS, zaradi zdajšnjih krvavitev in zaradi bruhanja. Več pa tudi jaz ne vem. Ma bom že nekaj počela, mogoče bom pa kvačkala, štrikat ne znam večuser posted image . Seznamček bom pa popravila jutri ko bo kaj več podatkov ok.


    Uf, kaj si do zdaj delala v službi, če krvaviš in bruhaš. To je res takoj za na bolniško!!!

    Ja, lahko dekico nakvačkaš user posted image Ampak res, kaj če narediš kaj za bejbija. Jaz tako upam, da bom lahko kaj zašila za bejbiko, vsaj med dopustom! Če pa ne znaš, pa imaš zdaj odlično priložnost, da se naučiš, ker imaš toliko časa.

    nočko vsem, moram še na nujni sprehod...


    (odgovor članu tassika)
    Neposredna povezava do sporočila: 1459
       RE: November2009
    22.4.2009 21:04:53   
    Nončika
    IZVIRNO SPOROČILO: murkica
    Aja tudi na NS nam je rekla, da je naš dojenček starejši za 1 teden. Tako, da bi v bistvu mogla bit že v oktobru, ampak ostajam tukaj pri vas, ker bi se mi bilo res zelo čudno vključiti k drugi skupini, ko pa ste ve tako super.

    Bodite lepo...


    murkica, tudi meni je rekla, da je naš bebi večji za več kot teden dni. za 1t 2d. se tu pa tam javim pri oktoberkah, a se nekako ne najdem med njimi. tu sem pa že skoraj kot doma. user posted image user posted image user posted image

    rezultatov še vedno nimam, mislim, da mora biti vse ok, glede na to, da sem morala dati št. in me do sedaj noben ni klical. zdaj je že več kot teden dni mimo.

    tale služba pa me spet začne mantrat. prvo me zjutraj šef vpraša kako kaj moje počutje in otroček. pol pa čez dve uri mi vzame oba z oddelka, ostanem sama. plus tega sem mela še polno stvari za ven zložit, kar je kar dosti za dvigovat in precej težinsko. jaz sama, stranke prihajajo, umivalniki, wc školjke, ploščice, garniture pa same ne bodo prišle do avtomobilov.

    _____________________________

    3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

    (odgovor članu murkica)
    Neposredna povezava do sporočila: 1460
       RE: November2009
    22.4.2009 22:13:19   
    among_the_clouds
    Ojla punce, čestitam za vse uspešne pregledeuser posted image  
    Glede določitve roka na NS - baje tukaj ne določijo točno roka, najbolj točen je na prvem pregledu. To vam govorim iz lastnih izkušenj, ker je tudi meni v 1 user posted image  na NS rekla Strahova, da bom rodila 1t prej in seveda nisem. Mi je pa več gonekologov povedalo, da se pravi rok najbolje določi na 1. pregledu.

    Za seznam: moja 2user posted image , 1user posted image  že imam, NS imam 11.5., naslednji pregled 21.5.

    Drugače pa me danes kar močno boli tam nekje v predelu maternice, tako da ne vem, kaj je zdaj to, ampak najbrž nič posebnega, ne?

    Pa lepo se imejte!!

    (odgovor članu Nončika)
    Neposredna povezava do sporočila: 1461
       RE: November2009
    23.4.2009 0:00:49   
    eva1
    Čer!

    Ekola, danes pa ne bom več anonimna user posted image , ker sem bila na pregledu, nosečnost potrjena, tako da sedaj lahko izvejo vsiuser posted image ! No na pregledu mi je naredil UZ, mali je za kakšen teden manjši-kar sem vedela, ker imam pozno O, tako da je sedaj pustil rok 25.11, po UZ je rok 4.12(na moj rojstni dan), ampak je rekel, da bova po NS spremenila rok, kakor bodo tam rekli! Pri drugem user posted image otročku mi je tudi na NS spremenila rok  za en teden kasneje!

    Po pregledu sem zakrvavela, upam, da se bo sedaj krvavitev ustavila...drugače pa vse ok!

    Dodajte me na seznamček prosim...NS imam 18.5. pri dr. Strahovi, tretjič noseča-doma imam 4-letnega user posted image in 2-letno user posted image ..naslednji pregled imam 21.5!

    Srečno vem ki imate sedaj NS...tiste ki jo imate pri strahovi, prosim za raport, kako izgleda, če pove za spol....

    Zdej pa šibam delat dalje....uživajte!!!

    (odgovor članu among_the_clouds)
    Neposredna povezava do sporočila: 1462
       RE: November2009
    23.4.2009 7:10:46   
    rožica13
    Jutro! Spet ta dež...in depresivno vreme. No jaz imam na iglah že 2 meseca par vrstic štrikanja pa sploh nisem imela volje ob vsem slabem počutju in slabostih. Sem se pa včeraj odločila da bom začela štrikat deknco ne glede na to ali mi bo povedala za spol ali ne. Bo pač rumene barve. In potem vidim da se ve pogovarjate o kvačkanju dekic user posted image .

    Eva1 čestitamuser posted image user posted image

    (odgovor članu eva1)
    Neposredna povezava do sporočila: 1463
       RE: November2009
    23.4.2009 8:34:52   
    Pikapoka83
    Naj vam še jaz poročam o svojem 2. pregledu (noseča sem 10. tednov). Ginekologinja me pregleda, povpraša če imam težave in reče: "Se vidimo v začetku junija." Ko jo povprašam, da kaj pa UZ mi reče, da saj nosečnost je potrdila že v 6. tednu (ko me je prestrašila da je plod nekam majhen). Ostala sem odprtih ust, s povešenim nosom in bolečim srčkom. Sem se veselila, da bom videla malega fižolčka, hčerki obljubila slikco ... Kako naj vem da je z detetom vse v redu????? Grem popoldne na samoplačniški UZ.

    (odgovor članu rožica13)
    Neposredna povezava do sporočila: 1464
       RE: November2009
    23.4.2009 8:44:35   
    Nezy85
    Dobro jutro user posted image !!
    Jaz tudi že komaj čakam za NS da vidim svojega user posted image user posted image user posted image
    Slabosti ni več, razen takrat če ne jem zjutraj, torej po novem je jutranji obrok za mene obvezn!
    No upam da je z mojo pikico vse vredu!
    Za štrikanje pa jaz pojma nimam tak da to pri meni ravno ne pride v poštev!
    Včeraj sem spet bla malo v šopingu in so me stvari za dojenčke čist prevzele, kr vse bi pokuplauser posted image

    eva1 čestitkeuser posted image

    (odgovor članu rožica13)
    Neposredna povezava do sporočila: 1465
       RE: November2009
    23.4.2009 8:46:57   
    giotti
    IZVIRNO SPOROČILO: Pikapoka83

    Naj vam še jaz poročam o svojem 2. pregledu (noseča sem 10. tednov). Ginekologinja me pregleda, povpraša če imam težave in reče: "Se vidimo v začetku junija." Ko jo povprašam, da kaj pa UZ mi reče, da saj nosečnost je potrdila že v 6. tednu (ko me je prestrašila da je plod nekam majhen). Ostala sem odprtih ust, s povešenim nosom in bolečim srčkom. Sem se veselila, da bom videla malega fižolčka, hčerki obljubila slikco ... Kako naj vem da je z detetom vse v redu????? Grem popoldne na samoplačniški UZ.


    Ja, točno o tem jaz skoz govorim. Da nam baje pripadata samo 2 UZ-ja. Prvi pregled ter morfologija. Pikapoka, kaj pa NS? Na NS greš lahko že čez dober teden, torej v 12. tednu. Po moje je bolje, da greš na NS, kjer res podrobno pogledajo bejbika, kot pa da zdaj plačuješ samo UZ.
    Ampak je pa vse vredu s tvojim dojenčkom, to pa le verjami!!!

    (odgovor članu Pikapoka83)
    Neposredna povezava do sporočila: 1466
       RE: November2009
    23.4.2009 8:50:08   
    Nezy85
    Pikapoka83 menjaj ginekologa, meni je v 1 tednu nardila 2 UZ tako da sem tudi dobila 2 slikici!

    Ker bi mi lahko komot rekla: "saj ste bli pred 3 dnevi na UZ in vam ne rabimo delat, ker je vse bilo OK"
    Tak da mislim da bi ti lahko že vsaj zato nardila UZ da bi pomirla tebe!

    (odgovor članu Pikapoka83)
    Neposredna povezava do sporočila: 1467
       RE: November2009
    23.4.2009 8:51:04   
    giotti
    IZVIRNO SPOROČILO: among_the_clouds

    Ojla punce, čestitam za vse uspešne pregledeuser posted image  
    Glede določitve roka na NS - baje tukaj ne določijo točno roka, najbolj točen je na prvem pregledu. To vam govorim iz lastnih izkušenj, ker je tudi meni v 1 user posted image  na NS rekla Strahova, da bom rodila 1t prej in seveda nisem. Mi je pa več gonekologov povedalo, da se pravi rok najbolje določi na 1. pregledu.

    Za seznam: moja 2user posted image , 1user posted image  že imam, NS imam 11.5., naslednji pregled 21.5.

    Drugače pa me danes kar močno boli tam nekje v predelu maternice, tako da ne vem, kaj je zdaj to, ampak najbrž nič posebnega, ne?

    Pa lepo se imejte!!



    Meni pa je na prvem pregledu sestra napisala rok, tako kot se pač zračuna. Sem ga že sama vedla v naprej. En teden plus od zadnje M minus tri mesece. Tako da ne vem, če je to res tako zelo natančno, ker vsem izračuna po isti formuli. Še za dolžino cikal me ni vprašala.
    Tako da mi je potem rekla G naj grem na NS tudi zato, da mi določijo PDP, zdaj sem pa res user posted image (confused) user posted image .

    (odgovor članu among_the_clouds)
    Neposredna povezava do sporočila: 1468
       RE: November2009
    23.4.2009 8:58:09   
    Pikapoka83
    Ja, na NS grem čez 3 tedne. Že 4 tedne čakam, da vidim, da je z otrokom vse ok in res ne bom čakala niti dan več. Naše zdravstvo je totalen ... ker nekatere G lahko delajo vsakič UZ, nekatere 2x v nosečnosti. Če mene vprašate je to vse dobra volja od G.

    (odgovor članu giotti)
    Neposredna povezava do sporočila: 1469
       RE: November2009
    23.4.2009 9:07:52   
    tassika
    Pikapoka žal mi je da imaš tako g. meni je moja včeraj naredila 2 uz, zaradi prejšnjega splava pa sem spet naročena že čez 1 mesec, tako da grem 15.5. na nuhalno in potem imam 22.5. še pregled. No zgleda da je moja g. ful uredu, ker mi res vse pove, včeraj sem bila pri njej več kot pol ure.

    Glede slabosti pa pri meni nič novega, danes sem mogla bit tešča za v laboratorij, pa sem bruhala vodo, zgleda mi jutranje bruhanje ne uide, zdaj pa sem nekaj pojedla pa je čisto malo bolje. Da ne povem kako se mi je v zadnjem tednu spremenil okus, nič mi več ne paše jest, vse moje ljube stvari pa so bljak, mi je prav težko kuhat.

    Nič zdaj grem pa malo na kavč, ker je čisto nikakvo vreme in me ful daje zaspanost.

    lp

    _____________________________

    <3 Zoja in Patrik <3

    (odgovor članu Pikapoka83)
    Neposredna povezava do sporočila: 1470
       RE: November2009
    23.4.2009 9:48:03   
    rožica13
    Pikapoka ti kar pojdi na samoplačniški UZ da se pomiriš, kako so eni ginekologi... Sicer sem pa poslušala včeraj da je potrebno v zdravstvu varčevati, tako da zgleda da je tvoja G to takoj zagrabila. Meni je tudi v 6t delala zaradi izcedka pa potem na prvem pregledu spet ker je rekla da je bil prvič manjši in da vidimo kako je zdaj. Jaz pa danes šivam, je par stvari za pošit ker so nastale luknjice in jih je škoda vreči stran.

    (odgovor članu tassika)
    Neposredna povezava do sporočila: 1471
       RE: November2009
    23.4.2009 9:57:41   
    sashy
    Hoj!

    Dolgo se nisem javila, razlog: dobila sem gnojno angino in po cele dneve preležala. Dobila sem Ospen, ki je ne škoduje plodu. No zdej sm že velik bolš razen tega, da so se slabosti potrojile ( mogoče zaradi tabletuser posted image ) ampak nimam ne apetita pa še bruham user posted image
    Vidim, da je veliko govora o G in uz. Meni je v prvi user posted image G delal več kot samo obvezno dvakrat. Mislim, da je res vse odvisno od same volje ginekologa. No za NS sem se jaz odločila, da ne grem in tudi v prvi nosečnosti nisem šla
    Aja pa za seznam 11.5. mam naslednji pregled pa 1 nagajivčka mam že doma.

    Želim vam čim  manj nosečniških neprijetnosti in čim več dobrega počutja!

    _____________________________

    Moji sončki:
    Anej 5.5.2008
    Taja 23.11.2009
    Brina 5.12.2011


    (odgovor članu tassika)
    Neposredna povezava do sporočila: 1472
       RE: November2009
    23.4.2009 11:08:47   
    murkica
    Jaz pa sem čisto nestrpna, saj naj bi danes ali pa jutri dobila rezultate dvojnega hormonskega testa in samo upam, da je vse ok... Meni se že ta vrednost niti ne zdi slaba in sicer je 1:2317, tako, da resnično upam, da ne bomo nabasali na minimalne možnosti in bo z našim čmrlom kaj narobe... Ampak sem optimistična, bušija ves čas božam in user posted image govorim, da bo vse v redu in da ne sme tako strašit mamice in sem prepričana, da bodo rezultati krvi samo še potrdili to!!!


    Upam, da ste vse fino, meni vreme sicer malo nagaja ampak upam, da se bo tudi to umirilo.

    Bodite lepo, pa se seveda beremo!!!

    < Sporočilo je popravil murkica -- 23.4.2009 11:09:21 >


    _____________________________

    Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

    Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

    (odgovor članu sashy)
    Neposredna povezava do sporočila: 1473
       RE: November2009
    23.4.2009 11:30:04   
    valerija77
    Živjo punce

    Eva 1 čestitke še enkrat. user posted image user posted image pikapoka to da te je G. kr na hitro odpravla ni bilo lepo. Res je da nam po zakonu pripadata le 2 UZ, ampak kokr pravjo ostale je res odvisn od posamezne G. Moja je zlata in je ne zamenjam pa če bi se morala vsak mesec pelat 200 km daleč. Men je že pri prvem naredla pri vsakem pregledu uz in mi vedno dala slikco ali dve, tako da imam od sina skupaj z nuhalno 20 slik od uz.
    Pri nuhalni pa bo tudi mene malo strah kaki bodo rezultati. Bomo vidl.
    Naj vam dež ne pokvari dneva...user posted image user posted image

    (odgovor članu murkica)
    Neposredna povezava do sporočila: 1474
       RE: November2009
    23.4.2009 11:43:10   
    among_the_clouds
    Giotti, nisem mislila na to, ko ti po tistem blesavem koledarčku pogleda, kdaj imaš predvideni rok - to (tako kot si rekla) si itak vsaka sama lahko naredi. Po ultrazvoku ti določi rok - meni npr. se razlikuje za 2 dni (od tega iz koledarčka). Napisanega ga imaš tudi na slikici iz ultrazvoka.

    Pa še tole - jaz sem bila prvič na NS pri Strahovi in mi je povedala za spol, se je mali lih tako postavil, da se je vse videlo user posted image  v večini primerov pa se takrat še ne vidi natančno, zato raje nič ne rečejo. Jaz bom zdaj spet vprašala, sem preveč firbčna.

    (odgovor članu valerija77)
    Neposredna povezava do sporočila: 1475
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
    Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
    Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
    Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




    Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
    Admin

    S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?