|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November2009
17.4.2009 14:31:16   
monika985
Sotrpinka! Ne sam depresivna, ampak tut full občutljiva... Vsaka najmanjša stvar me spravi v jok user posted image , pa sem bla vedno močna oseba...
Do intime mi je sicer še vedno, je pa to zaradi moje nenehne utrujenosti edino razgibavanje user posted image .

(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 1401
   RE: November2009
17.4.2009 14:33:31   
tassika
Punce jaz sem pa nazaj z očesne klinike so me v domžlah v zd poslali naprej in sicer mi je zgleda zaradi bruhanja popokale žilice v očeh in sem ko angora zajček, mam čisto krvave, me je kr groza gledat, pa so rekl da ne morjo nič naredit, da je z učkami vse ok in da bo sčasom izginilo. Ma me doletijo pa res čisto vse stvari ,se kar lepijo name in potem sem spet dobila recept za neke kapljice ampak je spet beli, vse samo še plačujem, matr pa recesijo.

Ampak sem si pa zdaj zato kupila jagodo za na balkon in bom imela domače jagodkeuser posted image

ps. glede intime imam pa itak prepovedano, saj bo bolje a neuser posted image



_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu monika985)
Neposredna povezava do sporočila: 1402
   RE: November2009
17.4.2009 14:34:13   
summer410
to ja....jz sem znana drgač kot en velik seber, ki ga ne morš premaknit...zdaj pa gledam kako reklamo za Unicef, pa se jočem....dragi mi nič ne sme rečt....intimna bi bla pa sam takrat ko sem doma in sem med 10-11 uro zjutraj še mal utrujena , ker bi drgač sam spala ko pridem s službe:)

(odgovor članu monika985)
Neposredna povezava do sporočila: 1403
   RE: November2009
17.4.2009 20:36:42   
nina68
Hojla!

Po dolgem času sem vam malce spet javljam. Prejšnji teden sem doma ležala kot snop, sem kasirala trebušno virozo, sedaj sem pa spet v pogonu, a kaj ko sem utrujena tako, da bi zvečer kr dol padla.Tako, da hodim s "kuram spat" ob 21., da lahk drug dan sploh funkcioniram, pa tudi slabo mi je še vedno. Bla sem na Uz dr.Rešu in naš malček je velik 2,63 cm in mlajši za en teden, srček mu ful utripa, mi je dr. prav pokazal, pa še malce mi je pomahal. Na NS sem naročena 12.5. pr dr.Pušenjaku, na AC pa 29.5. tudi pr njemu zaradi mojih let.

Sedaj pa vas zapuščam in počasi odhajam v posteljo, da naberem novih moči.

Lepo se imejte.

nina68

(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 1404
   RE: November2009
18.4.2009 14:04:54   
pi82ka
Ja ha, ta intima prej je blo tko fajuser posted image zdej pa me niti ne prime da bi...bogi moj možek.
Jaz mam pa en tak čud občutek skoz me lulat tišči ampak res skoz..na vsak 15 minut moram it lulat pa še tak občutek imam, kot da sem se polulala. Moram met skoz ta dnevni vložek na hlačkah-groza. A ma še kera kere take problem.
Včeraj mi je blo cev dan slabo...pol sem pa še kisu zele jedla mi je full zadišu k so ga doma jedl in sem se napokla...groza čist sem bla napeta in slabo mi je blo za ****.
Zdej grem pa likat ker imam že prazne omare nisem zlikala že 10 dni in je katastrofa same srajce.
Bodte fajn


(odgovor članu nina68)
Neposredna povezava do sporočila: 1405
   RE: November2009
19.4.2009 9:51:46   
Anonimen
Evo mene,zaenkrat še anonimna 2, :)

utrujenost na višku, ob 9 zvečer tudi samo dol padem,takoj ko zaspi otrok.
Glede user posted image  v 1. nosečnosti je bilo prve 3 mesece bolj tako tako, zaradi slabosti,pol pa akcija. Ker sem bila že kr po roku,sva tudi bila kr aktivna, a ni bilo nič kaj hasna,da bi sprožilo porod.
Bomo videli,kako bo v tej nosečnosti..

Strije, jaz sem se mazala malo z Nivejinim mlekom in kr dost z Eucerinovim oljem. Niti ene strije nisem dobila. Je pa fajn za kožo,sicer malo dražje a super. Priporočam.

lepo bodite nosečke ter uživajte..
Jaz že komaj čakam 5.5. na pregled.

(odgovor članu pi82ka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1406
   RE: November2009
19.4.2009 11:53:58   
murkica
Zdravo vse sonosečke!!!

Jaz pa imam jutri NS in se že čisto nestrpna. Pregled imam sicer ob 14:40 in mislim, da me bo razgnalo do takrat. Se bom mogla z nečem zamotiti, da ne bo tako dolg dan!!!

Mi smo mislili danes malo zapeči na žaru, pa očitno ne bo nič iz tega, ker je zunaj začelo deževati. Tako, da morava z mojim še pogruntat kaj bova danes jedla...


Bodite lepo, pa se jutri sigurno kaj slišimo, o pridem s pregleda.

LP

murkica



_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1407
   RE: November2009
19.4.2009 18:29:39   
Menta
Še jaz na hitro...

Jutri imam pregled. Končno!!!! Bom šla danes hitro spat, da bo prej jutriuser posted image .
Me res zanima, kako bo. Upam, da mi bo veliko povedala in seveda, da bo vse ok. Držite pesti, prosim.

Glede krem proti strijam: Jaz se že kar mažem, sicer ne čisto vsak dan. Imam pa ful suho kožo (pred user posted image je nisem imela), zato se trudim tudi veliko pit. Baje pomaga. Aja, mažem se pa kar z Nivea Baby oljem. Si bom pa potem kupila mandljevo olje, so mi ga kolegice ful priporočale. Pa še tako drago ni.

Glede user posted image pa: Se mi kar ne lušta tako pogosto. Po mojem se podzavestno sekiram, da bi bilo kaj narobe. Čeprav mi vsi govorijo, da ne more bit, se verjetno ne morem tega strahu rešit. Sej bom jutri še G vprašala in bodo morda njene besede kaj bolj zalegle.

Moram pa nujno ukreniti nekaj glede utrujenosti, ker se pa to že preveč vleče. Vsako popoldne obvezo spim. In to po 2 uri skupaj. Mislim, da je to že tak začaran krog, ker več kot spiš, bolj si zaspan. Pa še tale pomlad ima prste vmes. Bo treba nekaj spremenit, ker se doma delo nabiiiiirauser posted image .

Lepo se imejte, še vedno vabim katero, da se mi pridruži pri urejanju seznama.

Vse srečno na pregledih v tem tednu.

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1408
   RE: November2009
19.4.2009 20:06:07   
tassika
user posted image
user posted image user posted image


 PDP / NICK                   (STAR.)    (?. ,?. )   NAS. PREGLED NS

30.10. 
user posted image Nončika                    (? )   (2.user posted image , user posted image )              16.04         14.04
31.10. 
user posted image soča                         (? )    (?.user posted image ,?.user posted image )             18.03        18.04
user posted image murkica                  (24)   (1.user posted image , ?.user posted image )               15.5.          20.4    
01.11.         
user posted image marby 
02.11.
             
user posted image pocahontas              (29)  (2.user posted image , ?.user posted image )            16.03.        
20.04
user posted image Pikica28                  (28)  (1.user posted image , ?.user posted image )             13.5.          22.04.

user posted image lucky girl                  (?)      (1., ?.user posted image )                   ?             22.04.

user posted image stuhica                      (30)     (4. ,?. )                      ?
            21.04
03.11
user posted image Toba                          (? )   (2.user posted image ,?.user posted image )            14.5.          28.5.
04.11.  
user posted image Bojana82                  (?)   (?.user posted image ,?.user posted image )                
?
user posted image Perlica76                  (?)    (?.user posted image ,?.user posted image )             20.5.  
05.11.  
user posted image Anonimna                   (?)   (?.user posted image ,?.user posted image )             02.04.
06.11. 

user posted image rožica13                   (24)   (1.user posted image ,?.user posted image )             21.5.          23.4
7.11.
user posted image Lupinica                   (23)   (2.user posted image ,?.user posted image )               22.4.          24.4 
user posted image daisy1980                (?)     (?user posted image ,?user posted image )               28.4.
user posted image tante                         (?)     (?. ,?.user posted image )                 7.5.            28.4.
08.11.  
user posted image aurarina                   (?)    (1.user posted image ,user posted image )                  
?
user posted image zanka                        (?)     (2. ,?.user posted image )                15.4.
09.11.
user posted image m031281                (27)   (?.user posted image ,?.user posted image )            02.04.
10.11.  
user posted image Daisy1980                (28)    (1.user posted image ,?.user posted image )        
28.4.           24.4.
user posted image robika                         (?)     (3. ,?.user posted image )                ?
11.11.  
user posted image srecna_zvezda         (?)    (2.user posted image ,?.user posted image )                 
?

12.11.    
user posted image *i.am.happy*            (?)    (?.user posted image  ,?user posted image )             30.3
13.11.  
user posted image nina68                      (40)   (3.user posted image ,user posted image              30.4.     12.5. AC 29.5.

user posted image valerija77                (31)   (2.user posted image ,?.user posted image )            12.5.           5.5.
14.11.
user posted image Nezy85                     (23)   (2.user posted image ,?.user posted image )            07.05.         8.5.
15.11. 
16.11.         

user posted image sasika                       (31)  (?.user posted image ,?.user posted image )             08.04.          28.4.

user posted image ninka80                    (28)  (2. user posted image ,?. user posted image )            6.5.             14.5.
user posted image divja                          (26)  (1.user posted image ,?. user posted image )            15.4.
17.11.
user posted image among_the_clouds   (?)    (?.user posted image ,?.user posted image                 ?
18.11. 
19.11.
user posted image stelaJ                        (?)     (1. user posted image ,?.user posted image )              10.4.
user posted image december06                        (2.user posted image , 1.user posted image )
20.11.
user posted image pikapoka83              (?)      (?.user posted image  ,?.user posted image )           23.4.            12.5.
user posted image sashy                         (20)   (2.user posted image ,?.user posted image )              ?
21.11
user posted image summer410               (?)      (?.user posted image ,?.user posted image )            23.4.
22.11.
user posted image nina7                         (?)      (2.user posted image ,user posted image )             14.4            12.5.
user posted image moglan                      (?)      (?.user posted image  ,?user posted image )           21.4
user posted image   giotti                        (33)      (2.user posted image ,?.user posted image )           30.3.
user posted image Menta                        (27)     (1.user posted image ,?.user posted image )           20.4.
23.11.
user posted image tassika                       (25)     (2.user posted image ,?.user posted image )           22.4

28.11.
user posted image korala                       (?)        (?.user posted image  ,?user posted image )            ?             cca.20.5.
user posted image pi82ka                       (26)    (?.user posted image ,?.user posted image )            23.4.
29.11.
user posted image mariee                      
(25)     (1.user posted image ,?.user posted image )          6.4.               18.5.
XX.XX.  
user posted image **lunica**                 (?)       (?.user posted image , ?.user posted image )         
?
user posted image D.Mateja                     (?)       (?.user posted image , ?.user posted image )         
?
user posted image anonimnauser posted image          (?)       (3.user posted image ,?.user posted image )           22.04.
user posted image monika985                (26)      (1.user posted image ,?.user posted image )          15.04.            23.4



Skupaj: 
 user posted image :    

 user posted image
  
 user posted image user posted image : 47

 
Z nami so začeleuser posted image user posted image user posted image

KulGirl   user posted image
Žana21 user posted image
nincrli   user posted image

polmaja user posted image  
water lilyuser posted image
Twixy user posted image user posted image  
MalaRožauser posted image
miki23user posted image
 

         
user posted image                                     user posted image
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
    PREGLEDI           
    user posted image   DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA


  • Še nekaj strani:

    NUHALNA SVETLINA       SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
    NOSEČNOST                    ŠOLA ZA STARŠE
    NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
    MAMA.SI                           NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

     
     
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

    LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC



  • nosečnost in delo:

    TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ 

     
  • urejanje dokumentacije:
    Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
    vloga S-1/1
    priloga S-1

    Urejanje očetovskega dopusta
    vloga S-1/2
    Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
    Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
    Priznanje očetovstva
    Kako do otroškega dodatka





     
    user posted image
     



    _____________________________

    <3 Zoja in Patrik <3

    (odgovor članu Menta)
  • Neposredna povezava do sporočila: 1409
       RE: November2009
    19.4.2009 20:09:21   
    tassika
    Evo sem posodobila seznam, ampak ne obljubljam, da ga bom vedno, ker si kar ne vzamem časa, da bi se vsedla za računalčnik. V sredo imam pregled in sem že zdaj živčna, po glavi mi hodi 1000 vprašanj in poem cel dan šlatam svoje joškice, če me še bolijo, ponavadi nisem tak panik, zdaj me je pa čist sesulo, tale nosečnost je zaenkrat zame večji napor kot karkoli drugega. Prav želim si že uživat v njej, pa kar ne morem, težave se vrstijo ena za drugo, moram pa reči, da so tablete pomagale in izcedka ni več, bruhanje ostaja, špikanje pa tudi na vsake toliko.

    Nič grem še malo na kavč potem pa spat, jutri moram v službo, pa mi nič ne dišiuser posted image

    Murkica vreliko sreče na NS in tudi vsem ostalim, ki imate v tem tednu pregledeuser posted image

    _____________________________

    <3 Zoja in Patrik <3

    (odgovor članu tassika)
    Neposredna povezava do sporočila: 1410
       RE: November2009
    19.4.2009 20:21:15   
    ninka80
    Držim pesti, za vse, ki imate pregled ta teden. Da vam vsem vaše oikice lepo pomahajo.user posted image user posted image

    _____________________________

    http://nina80.moj-album.com/





    (odgovor članu tassika)
    Neposredna povezava do sporočila: 1411
       RE: November2009
    19.4.2009 20:45:13   
    Anonimen
    Hojla bejbe!
    Po dolgem času se malo javljam, ma nisem mela časa za računalnik,al v službi(ekola tut danes sem bila dnevna in sem mal prej dam pršla), al pa z tamalima, pa pol ni časa še za kej drugega-zvečer pa itak padel dol od zmatranosti!

    Tasika..kt bi jaz pisala tvoj zadnji post...v sredo mam pregled, pa sem tok panična da adijo pamet...lih prej sem mojmu rekla, da prej me ni nč skrbelo, zadnje 2 dni pa sem čist adijo..pa gledeam če me še joške kej bolijo, pa tko...slabo mi je manj, pa že tuhtam al je to, ok al ne...kr neki uglavnem...komaj čakam sredo zjutraj...sej zdej jutri tko z nočnimi začnem..pol vsaj dan hitro mine..pa bo hitro sreda!

    Drugače pa zmatrana sem še vedno, joške tut bolijo...slabo kot pravim je manj..še vedno je tisti občutek v želodcu neprijeten, sploh zjutraj pa po kavi..aja pa zob si ne smem umivat, ker mi je po pasti slabo, ampak drugače kr ok..res upam,d a bo vse ok-sploh ne vem zakaj me je tok pozno naročil na UZ, pri prvih dveh sem ga mela v 8 tednu, zdej pa komi v 10...kr neki...

    Če ne prej se javim v sredo, po pregledu, ampak glede na to da sem nočna zdej tri dni, se bom že kej prej, če bo le mir v službi...

    Uživajte..pa vse ki imate pregled...srečno user posted image user posted image user posted image

    Aninimnauser posted image

    (odgovor članu ninka80)
      Neposredna povezava do sporočila: 1412
       RE: November2009
    19.4.2009 21:45:38   
    pikica 28
    Evo končno se tudi jaz po dooooolge času oglašam....

    sem začela spet hodit v službo po 5 tednih ležanja. Sem ko cunja....spet so se pojavile slabosti, joj....sem že mislila, da sem jim ušla....user posted image user posted image

    V sredo imam NS in komaj čakam, čeprav sem kar malo živčna...ne smem preveč razmišljat o tem...Hvala bogu imam tako doberga dragega, da me res skos spravlja v dobro voljo...

    Jap tudi pri meni so solzes kar naprej na površju, noro kaj delajo hormoni....

    Punce fajn se imejte in lahko nočko...

    _____________________________

    20.10.2010 .. 3170g/51cm
    1. mesec: .... 3870g/54cm
    2. mesec: .... 4900g/59cm
    3. mesec: .... 5930g/61cm
    4. mesec:.... 6950g/63cm
    5. mesec:......7330g/67cm

    (odgovor članu Anonimen)
    Neposredna povezava do sporočila: 1413
       RE: November2009
    20.4.2009 9:15:24   
    rožica13
    Ojla! Tudi jaz imam ta teden NS, končno, vidim da boste imele vse prej kot jaz tiste ki imate rok 31.10. Drugače ja depresija! Kr nč se mi ne da skoz neki stokam pa težim in ko vidim kak bolj ganljiv prizor bi se kr zjokala user posted image . Izcedkov nimam več, tko da je bla suša tut pr nama zdej ker nisem upala zarad krvavitev pa itak je skoz neki. Imam pa ful suho kožo in po trebuhu me kr vsake tolk srbi čeprav se mažem z mandeljevim oljem, kaj šele bo, pa drugače nimam suhe kože.

    (odgovor članu pikica 28)
    Neposredna povezava do sporočila: 1414
       RE: November2009
    20.4.2009 11:04:36   
    monika985
    murkica & Menta; veliko sreče na pregledu. Držim pesti pa čimprej javta kako je šlo!!!

    Vidim, da je ta teden res veliko pregledov. Držim pesti za vse. Jaz imam NS v četrtek, tko da upam da bo vse O.K. Sem se pa ta teden dokončno odločila, da če bo le možno, si želim zvedet spol otroka.


    (odgovor članu rožica13)
    Neposredna povezava do sporočila: 1415
       RE: November2009
    20.4.2009 12:21:21   
    Bojana82
    Jaz imam tudi v četrtek nuhalno.....po eni strani že komaj čakam po drugi me je pa takoooo strah, da nebi bilo kaj narobeuser posted image

    (odgovor članu monika985)
    Neposredna povezava do sporočila: 1416
       RE: November2009
    20.4.2009 14:28:15   
    summer410
    zdravo punce....:))))

    jaz sem mela ležeč vikend.....nič se mi ni dalo....pa vsi so tk pametni da semoram gibat....
    men se še pa vstat ne ljubi:)))

    sej bo boljš....
    jz mam pa NS komaj 7.05.2009...........
    imam pa zdaj v četrtek 2 pregled....


    (odgovor članu Bojana82)
    Neposredna povezava do sporočila: 1417
       RE: November2009
    20.4.2009 18:29:28   
    murkica
    NS je 2,5mm tako, da je to čisto na meji in mi je vzela še kri, tako kot mislim, da Nončiki.

    Drugače je vse ostalo super, nosna kost je lepo vidna, hrbtenica tudi, utrip srčka je super, vidna sta lepo dva pola možgančkov, ledvičke, mehur... Tako, da je Strahova rekla, da pričakuje, da bo krvni test z manjšo vrednostjo. Tako, da sedaj čakam četrtek oziroma petek in upam, da bo vrednost resnično manjša... Oziroma vem da bo...

    Kar se tiče spola, pa mislim, da ni bil viden saj ona ni nič omenila, če bi naju zanimalo, jst sem bila pa tako paf zaradi vrednosti, da sem tudi pozabila vprašati in mi je sedaj žal... No bomo zvedeli pa kasneje. Bo večje presenečenje in bova še bolj na trnih!

    Menta javi tudi ti, kako je šlo!

    Bodite lepo...

    _____________________________

    Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

    Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

    (odgovor članu summer410)
    Neposredna povezava do sporočila: 1418
       RE: November2009
    20.4.2009 20:47:54   
    Nončika
    IZVIRNO SPOROČILO: murkica

    NS je 2,5mm tako, da je to čisto na meji in mi je vzela še kri, tako kot mislim, da Nončiki.

    Drugače je vse ostalo super, nosna kost je lepo vidna, hrbtenica tudi, utrip srčka je super, vidna sta lepo dva pola možgančkov, ledvičke, mehur... Tako, da je Strahova rekla, da pričakuje, da bo krvni test z manjšo vrednostjo. Tako, da sedaj čakam četrtek oziroma petek in upam, da bo vrednost resnično manjša... Oziroma vem da bo...

    Kar se tiče spola, pa mislim, da ni bil viden saj ona ni nič omenila, če bi naju zanimalo, jst sem bila pa tako paf zaradi vrednosti, da sem tudi pozabila vprašati in mi je sedaj žal... No bomo zvedeli pa kasneje. Bo večje presenečenje in bova še bolj na trnih!

    Menta javi tudi ti, kako je šlo!

    Bodite lepo...


    murkica moja, točno tako kot pri meni. boš vidla, da bo vse v najlepšem redu. kako razmerje maš? verjetno bo pri tebi razmerje boljše kot pri meni, saj si od mene 4l mlajša.

    mah, vse bo ok in boš vidla, da bove obe mele zdrave in navihane otročičke.

    _____________________________

    3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

    (odgovor članu murkica)
    Neposredna povezava do sporočila: 1419
       RE: November2009
    20.4.2009 20:50:24   
    Nončika


    user posted image
    user posted image user posted image


     PDP / NICK                   (STAR.)    (?. ,?. )   NAS. PREGLED NS

    30.10. 
    user posted image Nončika                    (27 )   (2.user posted image , user posted image )              15.05         14.04
    31.10. 
    user posted image soča                         (? )    (?.user posted image ,?.user posted image )             18.03        18.04
    user posted image murkica                  (24)   (1.user posted image , ?.user posted image )               15.5.          20.4    
    01.11.         
    user posted image marby 
    02.11.
                 
    user posted image pocahontas              (29)  (2.user posted image , ?.user posted image )            16.03.        
    20.04
    user posted image Pikica28                  (28)  (1.user posted image , ?.user posted image )             13.5.          22.04.

    user posted image lucky girl                  (?)      (1., ?.user posted image )                   ?             22.04.

    user posted image stuhica                      (30)     (4. ,?. )                      ?
                21.04
    03.11
    user posted image Toba                          (? )   (2.user posted image ,?.user posted image )            14.5.          28.5.
    04.11.  
    user posted image Bojana82                  (?)   (?.user posted image ,?.user posted image )                
    ?
    user posted image Perlica76                  (?)    (?.user posted image ,?.user posted image )             20.5.  
    05.11.  
    user posted image Anonimna                   (?)   (?.user posted image ,?.user posted image )             02.04.
    06.11. 

    user posted image rožica13                   (24)   (1.user posted image ,?.user posted image )             21.5.          23.4
    7.11.
    user posted image Lupinica                   (23)   (2.user posted image ,?.user posted image )               22.4.          24.4 
    user posted image daisy1980                (?)     (?user posted image ,?user posted image )               28.4.
    user posted image tante                         (?)     (?. ,?.user posted image )                 7.5.            28.4.
    08.11.  
    user posted image aurarina                   (?)    (1.user posted image ,user posted image )                  
    ?
    user posted image zanka                        (?)     (2. ,?.user posted image )                15.4.
    09.11.
    user posted image m031281                (27)   (?.user posted image ,?.user posted image )            02.04.
    10.11.  
    user posted image Daisy1980                (28)    (1.user posted image ,?.user posted image )        
    28.4.           24.4.
    user posted image robika                         (?)     (3. ,?.user posted image )                ?
    11.11.  
    user posted image srecna_zvezda         (?)    (2.user posted image ,?.user posted image )                 
    ?

    12.11.    
    user posted image *i.am.happy*            (?)    (?.user posted image  ,?user posted image )             30.3
    13.11.  
    user posted image nina68                      (40)   (3.user posted image ,user posted image              30.4.     12.5. AC 29.5.

    user posted image valerija77                (31)   (2.user posted image ,?.user posted image )            12.5.           5.5.
    14.11.
    user posted image Nezy85                     (23)   (2.user posted image ,?.user posted image )            07.05.         8.5.
    15.11. 
    16.11.         

    user posted image sasika                       (31)  (?.user posted image ,?.user posted image )             08.04.          28.4.

    user posted image ninka80                    (28)  (2. user posted image ,?. user posted image )            6.5.             14.5.
    user posted image divja                          (26)  (1.user posted image ,?. user posted image )            15.4.
    17.11.
    user posted image among_the_clouds   (?)    (?.user posted image ,?.user posted image                 ?
    18.11. 
    19.11.
    user posted image stelaJ                        (?)     (1. user posted image ,?.user posted image )              10.4.
    user posted image december06                        (2.user posted image , 1.user posted image )
    20.11.
    user posted image pikapoka83              (?)      (?.user posted image  ,?.user posted image )           23.4.            12.5.
    user posted image sashy                         (20)   (2.user posted image ,?.user posted image )              ?
    21.11
    user posted image summer410               (?)      (?.user posted image ,?.user posted image )            23.4.
    22.11.
    user posted image nina7                         (?)      (2.user posted image ,user posted image )             14.4            12.5.
    user posted image moglan                      (?)      (?.user posted image  ,?user posted image )           21.4
    user posted image   giotti                        (33)      (2.user posted image ,?.user posted image )           30.3.
    user posted image Menta                        (27)     (1.user posted image ,?.user posted image )           20.4.
    23.11.
    user posted image tassika                       (25)     (2.user posted image ,?.user posted image )           22.4

    28.11.
    user posted image korala                       (?)        (?.user posted image  ,?user posted image )            ?             cca.20.5.
    user posted image pi82ka                       (26)    (?.user posted image ,?.user posted image )            23.4.
    29.11.
    user posted image mariee                      
    (25)     (1.user posted image ,?.user posted image )          6.4.               18.5.
    XX.XX.  
    user posted image **lunica**                 (?)       (?.user posted image , ?.user posted image )         
    ?
    user posted image D.Mateja                     (?)       (?.user posted image , ?.user posted image )         
    ?
    user posted image anonimnauser posted image          (?)       (3.user posted image ,?.user posted image )           22.04.
    user posted image monika985                (26)      (1.user posted image ,?.user posted image )          15.04.            23.4



    Skupaj: 
     user posted image :    

     user posted image
      
     user posted image user posted image : 47

     
    Z nami so začeleuser posted image user posted image user posted image

    KulGirl   user posted image
    Žana21 user posted image
    nincrli   user posted image

    polmaja user posted image  
    water lilyuser posted image
    Twixy user posted image user posted image  
    MalaRožauser posted image
    miki23user posted image
     

            
    user posted image                                     user posted image
    ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

    Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
     
    PRVO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE

    DRUGO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE

    TRETJE TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
    PREGLEDI           
    user posted image   DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA


  • Še nekaj strani:

    NUHALNA SVETLINA       SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
    NOSEČNOST                    ŠOLA ZA STARŠE
    NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
    MAMA.SI                           NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

     
     
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

    LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC



  • nosečnost in delo:

    TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ 

     
  • urejanje dokumentacije:
    Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
    vloga S-1/1
    priloga S-1

    Urejanje očetovskega dopusta
    vloga S-1/2
    Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
    Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
    Priznanje očetovstva
    Kako do otroškega dodatka





     
    user posted image


    _____________________________

    3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

    (odgovor članu tassika)
  • Neposredna povezava do sporočila: 1420
       RE: November2009
    20.4.2009 21:43:53   
    Nezy85
    No punce tudi jaz se vam javlam , počutim se dokaj dobro imam glavobole občasno utrujenost pa še kakšne slabosi ampak je stegavečjega mimo !
    Vsaj upam da so slabosti za mano da ne bojo še kje hujše prišleuser posted image
    Lep večer in lahko noč

    (odgovor članu Nončika)
    Neposredna povezava do sporočila: 1421
       RE: November2009
    21.4.2009 7:57:06   
    rožica13
    Drage punce, v dobri veri da bi se v teh občutljivih mesecih prehranjevale čim bolj zdravo vam pošiljam tale članek. Jaz prej nisem vedela glede nehomogeniziranega mleka in če bi nebi homogeniziranega jedla nikoli več oz. ga sedaj ne bom nikoli več.
    http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.php?t=4642

    Drugače sem včeraj spet imela izcedek sicer v enkratni "pošiljki" ga je bilo pa kar dosti in res komaj čakam na četrtek da na NS izprašam G kaj je zdaj to.

    (odgovor članu Nezy85)
    Neposredna povezava do sporočila: 1422
       RE: November2009
    21.4.2009 8:37:51   
    Anonimen
    IZVIRNO SPOROČILO: rožica13

    Drage punce, v dobri veri da bi se v teh občutljivih mesecih prehranjevale čim bolj zdravo vam pošiljam tale članek. Jaz prej nisem vedela glede nehomogeniziranega mleka in če bi nebi homogeniziranega jedla nikoli več oz. ga sedaj ne bom nikoli več.
    http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.php?t=4642

    Drugače sem včeraj spet imela izcedek sicer v enkratni "pošiljki" ga je bilo pa kar dosti in res komaj čakam na četrtek da na NS izprašam G kaj je zdaj to.


    Jaz v to ne vrjamem, noben zdravnik ga ne odsvetuje, tudi pediatri ne!
    To je lih tako, ko začneš brati o cepljenju otrok..eni ki so proti imajo 100 in en razlog, naštevajo najslabše od najslebšega...da resno razmišljaš..potem pogledaš zdravniška mnenja ki so spet čist kontra...na koncu pa potem prebereš da je par let nazaj v italiji bil izbruh davice, ki so jo s cepljenji že skoraj izkoreninili, pa se je zaradi necepljenja spet vrnila-in je zelo huda bolezen...z mlekom je isto, kje boš dobil kalcij, če ne v mleku in mlečnih izdelkih-redko kateri pije domače mleko, pa imamo več al manj vsi z mlečnimi izdelki iz trgovine zagotovnjenje dnevne vnose kalcija in ga nobenmu ne manka..pa še bio lahko naštevala...

    (odgovor članu rožica13)
      Neposredna povezava do sporočila: 1423
       RE: November2009
    21.4.2009 9:11:27   
    summer410
    dobro jutro......
    najraje bi šla spat domov v tem vremenu:)

    (odgovor članu Anonimen)
    Neposredna povezava do sporočila: 1424
       RE: November2009
    21.4.2009 9:34:55   
    Anonimen
    IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

    IZVIRNO SPOROČILO: rožica13

    Drage punce, v dobri veri da bi se v teh občutljivih mesecih prehranjevale čim bolj zdravo vam pošiljam tale članek. Jaz prej nisem vedela glede nehomogeniziranega mleka in če bi nebi homogeniziranega jedla nikoli več oz. ga sedaj ne bom nikoli več.
    http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.php?t=4642

    Drugače sem včeraj spet imela izcedek sicer v enkratni "pošiljki" ga je bilo pa kar dosti in res komaj čakam na četrtek da na NS izprašam G kaj je zdaj to.


    Jaz v to ne vrjamem, noben zdravnik ga ne odsvetuje, tudi pediatri ne!
    To je lih tako, ko začneš brati o cepljenju otrok..eni ki so proti imajo 100 in en razlog, naštevajo najslabše od najslebšega...da resno razmišljaš..potem pogledaš zdravniška mnenja ki so spet čist kontra...na koncu pa potem prebereš da je par let nazaj v italiji bil izbruh davice, ki so jo s cepljenji že skoraj izkoreninili, pa se je zaradi necepljenja spet vrnila-in je zelo huda bolezen...z mlekom je isto, kje boš dobil kalcij, če ne v mleku in mlečnih izdelkih-redko kateri pije domače mleko, pa imamo več al manj vsi z mlečnimi izdelki iz trgovine zagotovnjenje dnevne vnose kalcija in ga nobenmu ne manka..pa še bio lahko naštevala...



    Pediatri vsekakor priporočajo pitje pasteriziranega nehomogeniziranega mleka in ne alpskega (homogeniziranega)! Dobiš ga v trgovini, rok trajanja pa je nekaj dni. Jaz sem od nekdaj pila alpsko, po rojstvu otroka pa smo prešaltali.

    (odgovor članu Anonimen)
      Neposredna povezava do sporočila: 1425
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
    Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
    Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
    Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




    Katero ime?
    marijaa

    Katero ime za fantka vam je najbolj všeč?

    Marcel (22%)

    Gaj (5%)

    Lan (31%)

    Gal (22%)

    Svit (20%)


    Število vseh glasov: 484

    Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!