|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November2009
21.4.2009 9:45:47   
rožica13
Saj noben ni rekel da mleko ni zdravo. Mleko je zelo zdravo, problem je v tem da vsa alpska mleka spustijo skozi to napravo kjer se maščobe razbijejo in s tem nastane drugačna telesu škodljiva oblika maščob le ta se nabira na žile in iz tega mleka telo ne more absorbirati kalcija.

Domače mleko in nehomogenizirano pa absolutno podpiram in ga tudi veliko pojem ker je zelo pomembno za razvoj predvsem otrok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1426
   RE: November2009
21.4.2009 9:52:29   
summer410
hm....mi vsi pijemo alpsko mleko...moja dva nečaka sta zrastla in sta zdrava ob alpskem mleku...
če bi tako gledali...pol tud paradižnika in krompirja in nevemčesa še ne bi smeli jest.....user posted image
jz ostajam pri alpskem mleku....vsakmusvojeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1427
   RE: November2009
21.4.2009 10:28:42   
Anonimen
Narediš, kar pač lahko. Jaz nikoli ne govorim "potem pa tudi tega ne smem". Saj ne gre za vse ali nič. Poskušamo živeti zdravo in kupovati zdrava živila, jasno, da pojemo veliko špricanega in strupenega, ampak skušamo, da bi čim manj, ali ni res? Če lahko dobim nešpricana jabolka, jem ta, če tega ni, potem kupim navadna v trgovini... Težim pa k zdravemu, če le gre.

(odgovor članu summer410)
  Neposredna povezava do sporočila: 1428
   RE: November2009
21.4.2009 11:09:03   
tassika
Punce, katera je šla k Stahovi na NS in koliko prej se je treba naročit, jaz sem že v 9t pa imam jutri pregled pri svoji g in sem se potem mislila naročit, imam slabo izkušnjo od prej in se nisem hotla prezgodaj. A bom prišla na vrsto ali ne in pa kaj je to ko ima ona zdaj 3d NS?

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1429
   RE: November2009
21.4.2009 11:13:13   
toba
No, da se vam še jaz malo javim. Prve tri mesece sva prebrodila, kar se pozna tudi na mojem počutju, no malo več energije imam. Sedaj je tako kot, da ne bi bila noseča, počutje fajn, trebuh se še ne pozna toliko, skratka fajn. Doma sva že povedala, tamali tudi - veselje, veselje in še enkrat veselje.
Držim pesti za vse, ki imate ta teden pregled. javite novice!
Jaz imam svoj drugi pregled komaj v 16 tednu...komaj čakam, da vidim svojga user posted image  in kako kaj kaže z cisto.
Držite se.
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1430
   RE: November2009
21.4.2009 11:17:40   
toba
tassika sama se sicer nisem naročila pri Strahovi, ampak mislim, da ne bo nič narobe ča pokličes jutri po pregledu ko boš imela tudi podatke o plodu od svoje G. Sama sem imela prvi pregled šele pri polnih 10 tednih zato sem poklicala pred prvim pregledom in se zmenila, da v primeru, da bo zarodek večji/manjši pokličem, da me prenaroči.

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 1431
   RE: November2009
21.4.2009 11:48:42   
murkica
Še kakšen glas od mene... Jaz sem danes zaradi vremena čisto povožena. Že vstala sem šele ob 9:30, kar se mi ni zgodilo že ves čas nosečnosti. Sem pa še vedno tako utrujena, da bi šla komot še malo v vodoravno linijo.

Zdej bom nestrpna do petka, da vidim, kakšen bo rezultat, ampak sem vseeno optimistična, saj sem ob prebiranju internetnih strani ugotovila, da skoraj ni več ženske, ki je nebi poslali naprej na krvne preiskave. In tudi punce z veliko manjšo vrednostjo (npr 1:40) so na koncu imele zdrave otročičke, tako, da verjamem, da midva ne bova izjema.

Nekaj sem videla, da ste se pogovarjale o mleku. Misva sva nekaj časa kupovala tisto mleko, ki zdrži samo nekaj dni, ampak je potem to postalo prav nadležno, saj sva bila vedno brez mleka. Tako, da sva kar nazaj prešaltala na obično od Ljubljanskih mlekarn. Tako, da definitvno je pa dokazano da je tisto kratkotrajno boljše.
Tako, da kakor komu paše!!!


Aja tudi na NS nam je rekla, da je naš dojenček starejši za 1 teden. Tako, da bi v bistvu mogla bit že v oktobru, ampak ostajam tukaj pri vas, ker bi se mi bilo res zelo čudno vključiti k drugi skupini, ko pa ste ve tako super.

Bodite lepo...



_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 1432
   RE: November2009
21.4.2009 12:03:14   
rožica13
Tassika jaz sem se po prvem pregledu prenaročila k Strahovi in ni bilo nobenega problema. 3D NS pomeni da vidiš dojenčka 3D bolj realno se mi zdi. Tebi in Tobi želim da bi cisto čim prej pozdravili!

Moji izcedki se nadaljujejo in tudi malo bolečin tako da kar ležim.

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1433
   RE: November2009
21.4.2009 12:06:32   
tassika
Ah rožica bodo že mogli nehat te izcedki, samo tebi tudi te tabletke ne bi pomagale, ki jih imam jaz, ker so kao do max 13 tedna potem pa nimajo več vpliva. Jaz nimam več izcedka razen zdaj malo belega, ki pa je normalen, imam včasih malo krčev po trebuhu pa ne vem če ni to že raztezanje maternice, pri tebi bi pa lahko bilo.
Pa kaj misliš, da se mi splača dati 20 eur več in grem na to, a pri tem tudi ona bolje vidi zadeve ali je enako kot na navadnem? Sem firbčnauser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 1434
   RE: November2009
21.4.2009 12:30:05   
Bojana82
Punce, ki ste že bile na NS.....ali je katera izvedela spoluser posted image ?! Jaz imam NS v četrtek in bi res rada zvedela ali bo fantek ali punčka ( čeprav vem, da tako kmalu še ne morejo 100% določitiuser posted image  )!


(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1435
   RE: November2009
21.4.2009 12:46:04   
december06
Hej. Sploh nimam nič časa, pa ste tako luštne za prebrat. Služba.... Najraje bi prespala nasečnosti in se zbudila potem... Saj ne, zdaj se le zbiram in pobiram malo energije, pa še vreme nič ne pomaga. Še dobro, da imam doma enega navihanega fantička, da mi ne da časa da bi se smila sama sebi.

Uspešno opravite na NS in počivajte....

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 1436
   RE: November2009
21.4.2009 13:18:49   
toba
Bojana82 pri mojemu prvemu sončku so mi pri NS napovedali punčko in res sem dobila našo zlato princesko, sedaj pa naj bi dobili še princa user posted image . Sporočim novembra!

(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 1437
   RE: November2009
21.4.2009 14:58:36   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: toba

No, da se vam še jaz malo javim. Prve tri mesece sva prebrodila, kar se pozna tudi na mojem počutju, no malo več energije imam. Sedaj je tako kot, da ne bi bila noseča, počutje fajn, trebuh se še ne pozna toliko, skratka fajn. Doma sva že povedala, tamali tudi - veselje, veselje in še enkrat veselje.
Držim pesti za vse, ki imate ta teden pregled. javite novice!
Jaz imam svoj drugi pregled komaj v 16 tednu...komaj čakam, da vidim svojga user posted image  in kako kaj kaže z cisto.
Držite se.
lp


Toba, kako to, da boš vidla v 16. tednu dojenčka? A nam ne pripadata samo 2 UZ-ja? Eden na prvem pregledu, drugi pa na morfologiji? Ali mogoče ti hodiš privat?


(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 1438
   RE: November2009
21.4.2009 15:01:49   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: rožica13

Drage punce, v dobri veri da bi se v teh občutljivih mesecih prehranjevale čim bolj zdravo vam pošiljam tale članek. Jaz prej nisem vedela glede nehomogeniziranega mleka in če bi nebi homogeniziranega jedla nikoli več oz. ga sedaj ne bom nikoli več.
http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.php?t=4642

Drugače sem včeraj spet imela izcedek sicer v enkratni "pošiljki" ga je bilo pa kar dosti in res komaj čakam na četrtek da na NS izprašam G kaj je zdaj to.



Ja, to je že kar nekaj let znano... Hvala bogu se je začelo pojavljati na tržišču tudi nehomogenizrano mleko in celo biološko, vendar ga takooo hitro zmanjka user posted image Tako da jaz kupim mleko samo takrat, ko najdem biološkega ter seveda nehomogeniziranega. Tega alpskega pijem samo še, ko sem zunaj na kavici. No, pa ob sobotah v Ljubljani na bio tržnici se ga tudi da kupit, samo seveda ga je treba prekuhat, ker tisto je surovo.

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 1439
   RE: November2009
21.4.2009 15:03:27   
toba
Če sem na NS pregledu prav razumela je potrebno tole mojo cisto (polip) mal spremljat, zato predvidevam, da mi bo moja G delala UZ na naslednjem pregledu. Vsaj tako mislim. Če se motim pa bom vidla 14 maja. V vsakem primeru sporočim.

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 1440
   RE: November2009
21.4.2009 15:10:47   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: toba

Če sem na NS pregledu prav razumela je potrebno tole mojo cisto (polip) mal spremljat, zato predvidevam, da mi bo moja G delala UZ na naslednjem pregledu. Vsaj tako mislim. Če se motim pa bom vidla 14 maja. V vsakem primeru sporočim.


Aja, zaradi ciste? Jaz si pa mislim, da je mojega dojenčka pogledala z UZ že v 6. tednu in če me bo naslednjič šele na morfologiji, da bo to že tako zrasel vmes. Tako čudno mi je to, da nam ne pripada niti en UZ med prvim pregledom (ki je bil pri meni res ful zgoden in se skoraj nič ni videlo) ter morfologijo user posted image
NS je pa itak za plačat, tako da to seveda ne štejem.
Joj, jaz upam, da bo meni vseeno naredila UZ kar mimo zavarovalnice. Da vsaj enkrat vidim dete, kot se spodobi, ker na NS res ne vem, če hočem it.

Kaj vas kdaj v maternici zelo nežno boli? Ne špika, ampak rahlo boli?


< Sporočilo je popravil giotti -- 21.4.2009 15:11:17 >

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 1441
   RE: November2009
21.4.2009 15:51:06   
rožica13
tassika jaz sem pri svoji G dobila tole brušuro in se zelo lepo vidi razlika med navadnim in 3D http://www.strah.si/01_ultrazvok/index.php?kat=2&idv=20. Jaz bi seveda rada videla 3D ampak je že 60€ veliko kaj šele 80€, za en pregled.

Tudi jaz bi rada vedela že za spol sam kaj pa če ti skoz govorijo da bo fantek, ti pa že vse pripraviš v npr. modri potem je pa punčka ali obratno?

Giotti mene boli včasih v maternici kot bi nekaj dol tiščalo ampak se zaradi tega ne obremenjujem bolj me moti če se pojavi rahlo špikanje

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 1442
   RE: November2009
21.4.2009 16:19:35   
ninka80
IZVIRNO SPOROČILO: giotti



Toba, kako to, da boš vidla v 16. tednu dojenčka? A nam ne pripadata samo 2 UZ-ja? Eden na prvem pregledu, drugi pa na morfologiji? Ali mogoče ti hodiš privat?




giotti, kolk UZ jev je odvisno od G. Moj ga dela na vsakem pregleduuser posted image .


_____________________________

http://nina80.moj-album.com/





(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 1443
   RE: November2009
21.4.2009 16:59:14   
Bojana82
Toba, verjetno si že kje napisala, toda jaz sem šla gledat nazaj pa ne najdem, kje pa imaš cisto?

Sprašujem zato, ker jo imam tudi sama in sicer za maternico, ravno zaradi te ciste moram hoditi na posebne preglede na ljubljansko polikliniko, da me skos spremljajouser posted image ... 

(odgovor članu ninka80)
Neposredna povezava do sporočila: 1444
   RE: November2009
21.4.2009 19:16:28   
Menta
Končno za računalnikom.

Jaz sem pa tako srečna, da vam ne morem opisat. Včeraj sem videla svojega malega fižolčka in je bilo prav čarobno. G pravi, da je za enkrat vse vredu in da izgleda dobro. Ful so bili prijazni in nisem si mogla kaj, da v čakalnici ne bi potočila nekaj solzic. Čisto sem bila v transu. Čarobno!!!

Naročila sem se tudi za nuhalno in sicer jo imam 14. 5. To bo pa hitro minilo, pa še moj user posted image bo šel zraven, da bo še on malo v user posted image . Je pa ful slikco gledal, ki se jo dobila. In pol sem mu jaz nakaj zraven govorila in mi je rekel, da naj ga malo pustim, ker on zdej uživa. Tako mi je bilo lepo in vsi smo res presrečni.

Novica glede nosečnosti se hitro širi. Pa nič zato. Naj vedo, saj smo dolgo čakali, da se zgodiuser posted image .

rožica13 Tudi jaz imam ful suho kožo in to po celem telesu. Mi je medicinska sestra priporočila tudi mandljevo olje in sem si ga kupila. Upam, da bo pomagalo. Pa menda ima tudi polno vitaminov in je tudi drugače ful zdravo.

tassika in Nončika Hvala, hvala, hvala za pomoč pri seznamu. Bo dosti lažje če vsakič katera kaj naredi. Seveda se lahko še katera pridružiuser posted image .

Mojih utrujenosti še ni konec. Se sprašujem, če se to kdaj neha. Sicer sem bila po popoldanskem spanju tudi na sprehodu (kakšno uro) in mi je dobro delo. Samo to spanje mi gre počasi že na živce, a kaj ko ne morem sploh pokonci stat.

Bodite v rožicah, kljub kislemu vremenu. user posted image

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 1445
   RE: November2009
22.4.2009 7:06:51   
toba
Menta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Res lepi občutki, kajne?
Bojana82 meni je G na NS našla kot eno cisto na posteljici user posted image . Sicer ne ona ne moja G nista bili zaradi tega posebaj zaskrbljeni, meni pa ni čisto vseeno. Je pa G na NS rekla, da bi bilo to cisto fino spremljat zato predvidevam, da bom imela kaj več UZ kot je po standardu.
Rožica13 kar se spola tiče je pri meni tako, da te napovedi ne jemljem kot 100%. Tudi pri prvem otroku, čeprav se niso zmotili v napovedi, sem izbrala pred porodom ime za oba spola, cotke, posteljnino ipd pa v vseh živih barvah , izogibala sem se temno modre in roza.
giotti mene kar precej desna sramna kost boli pa šiv od CR, ampak sem pravzaprav vso dogajanje v spodnjem delu trebuha vzela kot posledico širjenja maternice in ostalih hormonskih sprememb (no, pa tudi rosno mlada nisem več user posted image )

(odgovor članu Menta)
Neposredna povezava do sporočila: 1446
   RE: November2009
22.4.2009 11:29:36   
Bojana82
Ja toba, sem prepričana, da  boš imela zaradi ciste več ultrazvokov kot bi jih imela običajno.....glej z dobre strani, boš večkrat videla svojega otročičkauser posted image ...

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 1447
   RE: November2009
22.4.2009 16:13:23   
summer410
IZVIRNO SPOROČILO: giotti

IZVIRNO SPOROČILO: toba

No, da se vam še jaz malo javim. Prve tri mesece sva prebrodila, kar se pozna tudi na mojem počutju, no malo več energije imam. Sedaj je tako kot, da ne bi bila noseča, počutje fajn, trebuh se še ne pozna toliko, skratka fajn. Doma sva že povedala, tamali tudi - veselje, veselje in še enkrat veselje.
Držim pesti za vse, ki imate ta teden pregled. javite novice!
Jaz imam svoj drugi pregled komaj v 16 tednu...komaj čakam, da vidim svojga user posted image  in kako kaj kaže z cisto.
Držite se.
lp


Toba, kako to, da boš vidla v 16. tednu dojenčka? A nam ne pripadata samo 2 UZ-ja? Eden na prvem pregledu, drugi pa na morfologiji? Ali mogoče ti hodiš privat?




kar se tega tiče je baje vse odvisno od G......jaz za mojo vem, ker jo ma tud prjatlca,ki je že rodila, da vsakič vidiš svojo pikico in vsakič dobiš slikico....

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 1448
   RE: November2009
22.4.2009 18:17:47   
tassika
Ojla punce, no jaz sem nazaj s pregleda, vse je ok, mali je velik 23mm, srček bije, ampak sem vseeno od jutri naprej na bolniški in že zdaj ne vem kaj naj počnem.

aja pa naročila sem se na nuhalno in jo imam 15.5. pri dr.Strahovi

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 1449
   RE: November2009
22.4.2009 18:20:14   
tassika

user posted image
user posted image user posted image


 PDP / NICK                   (STAR.)    (?. ,?. )   NAS. PREGLED NS

30.10. 
user posted image Nončika                    (27 )   (2.user posted image , user posted image )              15.05         14.04
31.10. 
user posted image soča                         (? )    (?.user posted image ,?.user posted image )             18.03        18.04
user posted image murkica                  (24)   (1.user posted image , ?.user posted image )               15.5.          20.4    
01.11.         
user posted image marby 
02.11.
             
user posted image pocahontas              (29)  (2.user posted image , ?.user posted image )            16.03.        
20.04
user posted image Pikica28                  (28)  (1.user posted image , ?.user posted image )             13.5.          22.04.

user posted image lucky girl                  (?)      (1., ?.user posted image )                   ?             22.04.

user posted image stuhica                      (30)     (4. ,?. )                      ?
            21.04
03.11
user posted image Toba                          (? )   (2.user posted image ,?.user posted image )            14.5.          28.5.
04.11.  
user posted image Bojana82                  (?)   (?.user posted image ,?.user posted image )                
?
user posted image Perlica76                  (?)    (?.user posted image ,?.user posted image )             20.5.  
05.11.  
user posted image Anonimna                   (?)   (?.user posted image ,?.user posted image )             02.04.
06.11. 

user posted image rožica13                   (24)   (1.user posted image ,?.user posted image )             21.5.          23.4
7.11.
user posted image Lupinica                   (23)   (2.user posted image ,?.user posted image )               22.4.          24.4 
user posted image daisy1980                (?)     (?user posted image ,?user posted image )               28.4.
user posted image tante                         (?)     (?. ,?.user posted image )                 7.5.            28.4.
08.11.  
user posted image aurarina                   (?)    (1.user posted image ,user posted image )                  
?
user posted image zanka                        (?)     (2. ,?.user posted image )                15.4.
09.11.
user posted image m031281                (27)   (?.user posted image ,?.user posted image )            02.04.
10.11.  
user posted image Daisy1980                (28)    (1.user posted image ,?.user posted image )        
28.4.           24.4.
user posted image robika                         (?)     (3. ,?.user posted image )                ?
11.11.  
user posted image srecna_zvezda         (?)    (2.user posted image ,?.user posted image )                 
?

12.11.    
user posted image *i.am.happy*            (?)    (?.user posted image  ,?user posted image )             30.3
13.11.  
user posted image nina68                      (40)   (3.user posted image ,user posted image              30.4.     12.5. AC 29.5.

user posted image valerija77                (31)   (2.user posted image ,?.user posted image )            12.5.           5.5.
14.11.
user posted image Nezy85                     (23)   (2.user posted image ,?.user posted image )            07.05.         8.5.
15.11. 
16.11.         

user posted image sasika                       (31)  (?.user posted image ,?.user posted image )             08.04.          28.4.

user posted image ninka80                    (28)  (2. user posted image ,?. user posted image )            6.5.             14.5.
user posted image divja                          (26)  (1.user posted image ,?. user posted image )            15.4.
17.11.
user posted image among_the_clouds   (?)    (?.user posted image ,?.user posted image                 ?
18.11. 
19.11.
user posted image stelaJ                        (?)     (1. user posted image ,?.user posted image )              10.4.
user posted image december06                        (2.user posted image , 1.user posted image )
20.11.
user posted image pikapoka83              (?)      (?.user posted image  ,?.user posted image )           23.4.            12.5.
user posted image sashy                         (20)   (2.user posted image ,?.user posted image )              ?
21.11
user posted image summer410               (?)      (?.user posted image ,?.user posted image )            23.4.
22.11.
user posted image nina7                         (?)      (2.user posted image ,user posted image )             14.4            12.5.
user posted image moglan                      (?)      (?.user posted image  ,?user posted image )           21.4
user posted image   giotti                        (33)      (2.user posted image ,?.user posted image )           30.3.
user posted image Menta                        (27)     (1.user posted image ,?.user posted image )           20.4.
23.11.
user posted image tassika                       (25)     (2.user posted image ,?.user posted image )           22.5.        15.5.

28.11.
user posted image korala                       (?)        (?.user posted image  ,?user posted image )            ?             cca.20.5.
user posted image pi82ka                       (26)    (?.user posted image ,?.user posted image )            23.4.
29.11.
user posted image mariee                      
(25)     (1.user posted image ,?.user posted image )          6.4.               18.5.
XX.XX.  
user posted image **lunica**                 (?)       (?.user posted image , ?.user posted image )         
?
user posted image D.Mateja                     (?)       (?.user posted image , ?.user posted image )         
?
user posted image anonimnauser posted image          (?)       (3.user posted image ,?.user posted image )           22.04.
user posted image monika985                (26)      (1.user posted image ,?.user posted image )          15.04.            23.4



Skupaj: 
 user posted image :    

 user posted image
  
 user posted image user posted image : 47

 
Z nami so začeleuser posted image user posted image user posted image

KulGirl   user posted image
Žana21 user posted image
nincrli   user posted image

polmaja user posted image  
water lilyuser posted image
Twixy user posted image user posted image  
MalaRožauser posted image
miki23user posted image
 

       
user posted image                                     user posted image
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
    PREGLEDI           
    user posted image   DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA


  • Še nekaj strani:

    NUHALNA SVETLINA       SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
    NOSEČNOST                    ŠOLA ZA STARŠE
    NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
    MAMA.SI                           NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

     
     
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

    LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC



  • nosečnost in delo:

    TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ 

     
  • urejanje dokumentacije:
    Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
    vloga S-1/1
    priloga S-1

    Urejanje očetovskega dopusta
    vloga S-1/2
    Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
    Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
    Priznanje očetovstva
    Kako do otroškega dodatka





     
    user posted image


    _____________________________

    <3 Zoja in Patrik <3

    (odgovor članu Nončika)
  • Neposredna povezava do sporočila: 1450
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
    "Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
    Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
    Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




    Piškoti/kruh
    dejzi

    Kdaj ste svojemu malčku ponudile piškot oz. skorjico kruha za grizljat?

    prej (37%)

    7m (28%)

    8m (16%)

    9m (7%)

    10m (5%)

    kasneje (6%)


    Število vseh glasov: 391

    Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!