|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November2009
24.4.2009 8:40:08   
Nezy85
Čestitke user posted image user posted image za vaše preglede, user posted image
Mene tudi nekaj hoče grlo boleti, pa ne smem nič pocmulit!

Punce kaj bi ve storile če bi vaš otrok res imev VELIKO tveganje za Downov sindrom, kaj bi šle na splav, ali bi obdržale?

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 1501
   RE: November2009
24.4.2009 8:46:11   
tassika
Nezy jaz imam o tem svoje mnenje in sem jih že velikokrat tukaj gor slišala, ampak bom vseeno napsala.
Tukaj v bloku imamo eno punco (zdaj že starejšo), ki je prizadeta in ta punca ne bo nikoli samostojna, mamo jo oblači, vozi okoli, ostala je brez službe, mož se je ločil.,... In moje mnenje je, da kljub temu, da zagovorniki pravijo, da se ima otrok fino ker ne ve da je drugačen, se meni to ne zdi in mu ne privoščim takega življena, pa še to jaz nisem večna, kdo bo pa potem skrbel za njega, ali pa da se mi kaj na cesti zgodi. Vem da obstajajo ustanove za njih, samo a ni to potem huje, kot če že na začetku narediš večji korak.

Moj otrok je zaželjen, neskončno si ga želim, sploh ker se prvič vse ni izšlo po načrtih, ampak v tem primeru bi se odločila za splav pa če se še tako grdo sliši in tudi moj je enakega mnenja.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Nezy85)
Neposredna povezava do sporočila: 1502
   RE: November2009
24.4.2009 9:14:45   
toba
Nezy85 to bi bila najtežja odločitev mojega življenja, ampak kot je že tassika napisala to so otroci z res psebnimi potrebami in sama kot starš ne bom živela večno. Pa še nekaj bi rekla, precej težka je ta odločitev, če se odločamo pri prvem otroku in če ni 100% zagotovila, da bo otrok res rojen s DS, pri drugem se mi zdi ta odločitev malo lažja.
Ne bi si drznila obtoževati kogarkoli, ki se odloči za splav, hkrati pa bi izrazila neizmerno spoštovanje do staršev, ki so se odločili otroka obdržati in prilagoditi svoje življenje in potrebe svojemu ˝posebnemu˝angelčku.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1503
   RE: November2009
24.4.2009 9:27:16   
Nončika
to vprašanje zvezi z DS in pa splavom sem si tudi sama postavila. po NS sem jokala in se kar križala. še zdaj se križam glede na to da mam jaz 1:728, marsikatera od vas pa ma huh dobro razmerje. ne vem no. skratka če bi bilo manj kot 1:300 bi verjetno drugače razmišljala,ampak mam hvala bogu boljše razmerje. po rezultatih DHT testa pa bo razmerje še boljše. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 1504
   RE: November2009
24.4.2009 9:45:01   
summer410
pozdravljene punce:)

včeraj sem imela drugi pregled.....10 tednov in veliki smo 2,3cm:))maternični vrat zaprt in vse zgleda ok...
razen sluznica nekaj.....in sem dobila tablico tablet progesterona....ampak i baje nič resnega, ker ko bo postljica bo sama proizvajala dovolj progesterona....tako je rekla....

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 1505
   RE: November2009
24.4.2009 10:06:56   
among_the_clouds
Giotti, se pravi, da tebi tvoja g ni naredila UZ na prvem pregledu? Ker če je, ti na slikici piše. Drugače pa mi je to res čudno, še nisem slišala za tak primer ... ampak imaš prav, vsak dela po svoje. Potem se ravnaj po roku z NS, kaj pa češ, neuser posted image

Rožica13, daj si uhan ven, meni na ljubo user posted image  boš videla, mi boš hvaležna. Jaz sem tudi mislila, kako bo luštno imeti trebušček in uhan, potem pa se mi je luknja tako razširila, da uhana sploh ne morem več nosit, pa še popokala mi je koža na predelu luknje. Raje daj uhan čim prej ven in po porodu nazaj notri. Vmes pa ga samo vsake toliko časa nazaj vstavi, da se luknja ne zaraste.

(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 1506
   RE: November2009
24.4.2009 10:28:32   
Nezy85
tassika jaz sem popolnoma istega mnenja, ampak bi bila to zame res huda in težka odločitev kako in kaj!

(odgovor članu among_the_clouds)
Neposredna povezava do sporočila: 1507
   RE: November2009
24.4.2009 10:30:57   
Nezy85
Nončika po moje še to ni tako slab izvid, ker bi že sama G. kaj začela komplicirat, tako da ti kr mirno uživaj nosečnost!

(odgovor članu Nezy85)
Neposredna povezava do sporočila: 1508
   RE: November2009
24.4.2009 10:32:49   
murkica
Lupincauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Nezy85)
Neposredna povezava do sporočila: 1509
   RE: November2009
24.4.2009 10:43:40   
tassika
Tudi jaz spoštujem starše ki se odločijo za tako življenje, sama pa ne vem če bi zmogla.

Among meni so rekli, da moram dat uhanček vn, ker se luknjica baje potem raztegne in ful grdo pozna, a je to res. Ker pač za lep trebuh se tudi uhančku odpovem in grem če si še začelim po porodu naredit novo luknjico, ne bi rada, da bi imela trebušček in neko lunjo tam.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1510
   RE: November2009
24.4.2009 11:01:07   
rožica13
Summer čestitke za pregled!
Among_the_clouds, evo uhanček je romal v škatljico kjer me bo počakal do konca nosečnosti! Ker res nebi mela rada luknje sredi trebuha! Hvala za informacijo.
Glede Downovga sindroma pa se popolnoma strinjam s tassiko.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1511
   RE: November2009
24.4.2009 11:06:37   
rožica13
Evo mojo bebico, upam da dela.

user posted image

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 1512
   RE: November2009
24.4.2009 11:10:38   
summer410
rožica.............kako SLADEK filmček....:)))zelo lep otročiček:)))user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 1513
   RE: November2009
24.4.2009 11:16:23   
Nezy85
OMG kako lepouser posted image user posted image user posted image user posted image ne morem vrjet da lahko kaj takega v sebi vidišuser posted image user posted image ženske smo res čudovita bitja!!!user posted image user posted image
Kar solzne oči sem dobila!!user posted image

(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 1514
   RE: November2009
24.4.2009 11:18:00   
rožica13
Ja hvala za lepe komentarje user posted image . Jih imam še več in sem jih kar parkrat gledala včeraj user posted image .

(odgovor članu Nezy85)
Neposredna povezava do sporočila: 1515
   RE: November2009
24.4.2009 11:24:12   
summer410
verjamem, da si jih....že jz sem tvojga 3x pogledla....neverjetno res:)))

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 1516
   RE: November2009
24.4.2009 11:59:31   
murkica
Tole je pa ena od naših slikc z nuhalne:


user posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 1517
   RE: November2009
24.4.2009 12:01:45   
summer410
uuuuuu.....finofajn...zelo lepo se vidi....men so včeraj prestavli datum na 19.5...ker je rekla, da se bo lepše vidlo in bo večji......:)komaj čakam....

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1518
   RE: November2009
24.4.2009 12:13:23   
Lupinca
Ojli čvekice...evo mene spet po dolgem času...sem res tok leteča da nimam skoraj nič časa za forum.

Ampak morm vam pa povedat, da sem bila danes na NS in da je vse SUPER! Z mojim sva tok vesela, da se nama samo smeje. Dobila sva polno slikic in filmčkov...mala žabica je pa zelo živahna in smo komaj ujeli srčka. skos mi je šlo na smeh umes. user posted image user posted image user posted image user posted image Aja pa za spol sva vprašala....iiiiiiiiiii in se je videlo. Je rekla dr. evo zdej pa lah pogledamo...in gledam...pa pravi ja punčka bo user posted image user posted image user posted image Ma skor sem zajokala. Sej tud če bi rekla da bo fantek bi bila enako vesela. Ampak važno da vemo kaj bo in da jo bom v pravem spolu ogovarjalauser posted image

(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 1519
   RE: November2009
24.4.2009 12:46:22   
rožica13
Čestitke Lupincauser posted image user posted image user posted image le uživaj ob gledanju slikic!

(odgovor članu Lupinca)
Neposredna povezava do sporočila: 1520
   RE: November2009
24.4.2009 12:54:37   
Tiara123
IZVIRNO SPOROČILO: among_the_clouds

Rožica13, daj si uhan ven, meni na ljubo user posted image  boš videla, mi boš hvaležna. Jaz sem tudi mislila, kako bo luštno imeti trebušček in uhan, potem pa se mi je luknja tako razširila, da uhana sploh ne morem več nosit, pa še popokala mi je koža na predelu luknje. Raje daj uhan čim prej ven in po porodu nazaj notri. Vmes pa ga samo vsake toliko časa nazaj vstavi, da se luknja ne zaraste.


joj, če bi to bilo tako enostavno user posted image  jaz sem si dala uhan ven pred enim tednom in imam že zdaj popolnoma zaceljeno luknjo. Sem si poskušala vstaviti nazaj not uhan, samo zato, da se kao ohrani luknja, pa ni šlo pol več ne naprej ne nazaj user posted image  Tko da očitno smo se poslovili od uhančka...

(odgovor članu among_the_clouds)
Neposredna povezava do sporočila: 1521
   RE: November2009
24.4.2009 13:32:34   
summer410
jaz sem si dala uhan pred 2 tednoma ven...pa je še vedno luknca .....mislim, normalno si lahko grem čez.... hm.....zanimivo

(odgovor članu Tiara123)
Neposredna povezava do sporočila: 1522
   RE: November2009
24.4.2009 14:20:54   
Daisy1980
Hej punce, da se še jaz javim. Tudi ravnokar iz nuhalne. Vse je super, imamo pa bolj lenega otroka :), ga je morala kar parkrat obrniti, da je vse pokazal kar ima, in tudi pri meni se je tako "okvirno" videl spol, ko sem vprašala je rekla dr. Strahova, da če ni prepričana, da ne pove, potem je pa rekla, da zaenkrat kaže, da bo fantek.

Ful sem vesela, dobila sem tudi slikice in filmčke na cd-ju. Nuhalna pa je 1:10000, kar je super razmerje.

Zdej pa še hitro malo delati, potem pa domov in počivati.

Lepo se imejte in naj vam hitro mine tale petek še v službi.

Aja pa moj naslednji pregled pri moji ginekologinji je 4.5.

user posted image

(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 1523
   RE: November2009
24.4.2009 14:40:10   
summer410
daisy čestitke:))))

(odgovor članu Daisy1980)
Neposredna povezava do sporočila: 1524
   RE: November2009
24.4.2009 15:48:31   
nikolinca
IZVIRNO SPOROČILO: rožica13

Evo mojo bebico, upam da dela.

user posted image

iiiiiiiiiii kok lep filmček...a tu si bila na nuhalni svetlini...

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 1525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Samozadovoljevanje
binyy

Ali se samozadovoljujete?

da, z roko (65%)

da, z umetnim penisom (9%)

ne (24%)

ne znam (2%)


Število vseh glasov: 238

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!