|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November2009
8.4.2009 8:46:29   
mariee
Jaz se pa vsak dan proti večeru počutim zeloooo slabo. Dopoldne v službi je vse vredu, potem pa zgleda pride za mano. In jaz vsak dan rečem mojemu: ˝Veš, težka je tale nosečniška!˝ user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nezy85)
Neposredna povezava do sporočila: 1151
   RE: November2009
8.4.2009 8:53:20   
toba
valerija77 jaz tudi jem Elevit, od začetka mi je bilo po teh tabletah slabo, pol sem pa pogruntala, da če spijem tablet z pomarančnim sokom je vse OK.
No, berem, da nisem samo jaz čist hin-pa saj ne vem, če je to dober. Si želim, da bi bile vse super in bi končno začele uživati v user posted image .
Drgač pa tudi jaz komaj čakam NS, imama jo drugi teden (v četrtek), pa da končno poveva domačim in tamali.

(odgovor članu mariee)
Neposredna povezava do sporočila: 1152
   RE: November2009
8.4.2009 8:55:28   
pi82ka
Hvala vsem za vspodbudne besede.user posted image
A ja moram pa povedat da mam rok 28.11 tko da sem že skor v decembru.
Boma pa malo tu in malo tam.
Jaz tudi ponoči zelo slabo spim in me boli križ, ledvice, pa vse bolj na levi strani.
Ampak vse za naše pikiceuser posted image .

(odgovor članu mariee)
Neposredna povezava do sporočila: 1153
   RE: November2009
8.4.2009 9:06:45   
korala
Jaz pa jemljem Centrum materna in nimam nobenih težav.
Pi82ka, tudi jaz imam PDP 28.11., ampak verjetno to še ni realen datum, ker še nisem bila na pregledu.

Drage souser posted image , čim manj slabosti in utrujenosti vam želim. Včeraj zvečer sem se prav prisilila, da sem veke gor držala in šla na sprehod. user posted image Ampak ko se enkrat spraviš, je pa super.

(odgovor članu pi82ka)
Neposredna povezava do sporočila: 1154
   RE: November2009
8.4.2009 9:59:59   
mariee
Jaz imam pa PDP 29.11, ampak bo verjetno prestavljen v december.

(odgovor članu korala)
Neposredna povezava do sporočila: 1155
   RE: November2009
8.4.2009 10:01:22   
summer410
Murkica......kako lepa slikca:)))
da se še jz mal pofočkam:))...
včeraj me je med malco zajela omotičnost in vrtoglavica.....skor sem skupaj padla...
pa sem klicala mojo g. pa pravi da je to normalno....
se še kateri od vas to godi???

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 1156
   RE: November2009
8.4.2009 10:11:20   
toba
Vrtoglacica je normalen pojav v nosečnosti. Tudi sama imam prav pogoste vrtoglavice. Žal jih imam tudi kadar nisem noseča.

(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 1157
   RE: November2009
8.4.2009 10:54:25   
sasika
Dobro jutro!!!

jaz sem spet slabo spala ampak ne zaradi nosečnosti. Spet je moja tamala nekaj norela, tej pa se je pridružil še pes. Slednjega še najbolj luna nosi. Čudno, da moj partner nič ne sliši.user posted image   Jaz pa norim pol noči. Pol mi pa še reče, da mislim samo nase. user posted image  Ja itak, saj samo jaz ne spim že 2 leti!!!!! Me je malo razkuril. Ma ni hudga, mu bom že vrnila popoldan user posted image user posted image .

Sicer pa, drage moje, ob 12.30 imam prgeld. Jupi. Komaj čakam. Saj še sama ne morem verjet, da je prišel ta dan. V bistvu se ful veselim. In potem me je malo strah, češ da je lahko kaj tudi narobe. Ma zakaj bi pa bilo, ne!!!!

Murkica, tako me je ganila tvoja slikica. Čudovito!!!!! Čestitam!!

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 1158
   RE: November2009
8.4.2009 10:58:24   
murkica
Ja vrtoglavica je normalen pojav. Mene je moja mama celo opozorila, da ona je imela v nosečnosti največje težave z vrtoglavico, ko je bila v kakšni trgovini. Je rekla, da se je večkrat zgodilo, da je morala pustiti celo košaro in leteti ven, da se je nadihala, ker drugače bi zletela skupaj. Jaz imam težave samo pri vstajanju. Če se prehitro dvignem, se moram takoj nekam prijet, ker drugače bi kar zletela po tleh.

sasika- tudi ti boš dobila danes tako lepo slikico. Če boš imela možnost jo prilepi in pokaži! Pa še ena user posted image za pregled!!!!

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu sasika)
Neposredna povezava do sporočila: 1159
   RE: November2009
8.4.2009 11:03:51   
rožica13
Jutro! Jaz sem bila zvečer na rok koncertu in sem komaj pričakala konec sicer je bilo super in sem sedela na stopnici a vseeno, bila sem lačna, zaspana, križ me je kar pekel od bolečin. Spat sem šla ob enih in malo prej dokončno spregledala user posted image .
Lepe slikice ste prilepile gor, jaz imam namen že od petka pa mi še ni ratalo, bom mogoče danes.
Včeraj sem cel dan delala velikonočne vizitke (šivala, limala, izrezovala) in so res lepe prišle ven sem prav ponosna nase user posted image . Ampak le te so namenjene sedmim članom naše širše družine. Za velikonočni zajtrk bom vsakemu dala na mizo in notr piše da bova imela dojenčka! Tako da bojo končno izvedeli sicer bom pa takrat že v 12em tednu. Po fantovi strani pa povem čim kasneje tem bolje.
Sicer sem tudi jaz zelo razdražljiva, z mojim se v momentu lahko skregam, na jok mi gre vsaka malo bolj čustvena zadeva...user posted image

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 1160
   RE: November2009
8.4.2009 11:37:46   
summer410
no, hvalabogu, da nisem edina....sam me je mal panika zagrabla....

Jz sem mojim staršem povedla prejšn tedn, in se mama sploh ne more zadrževat, da ne bi komu povedla....:))

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 1161
   RE: November2009
8.4.2009 11:40:16   
pikica 28
hello čvekice moje....

vidim, da je pogovor o slabosti, vrtoglavici in seveda o pomanjkanju energije....vse je tu....uf...no slabosti so se malo umirile in takoj trkam na les, da se ne vrnejo....

aha glede tablet...no jaz jemljem tifol, od 3 meseca dalje pa imam namen jemati elevit...tako so mi svetovali v lekarni, ker v prvem tromesečju je potrebna folna kislina, kasneje pa je fajn nadaljevati z elevitom zaradi mineralov in vitaminov....pa seveda ne pozabimo na veliko količino sadja in zelenjave....mnjami.....user posted image user posted image user posted image

No danes pa imam težko pričakovani pregled, ki pa je šele ob 15.30 uri...uf kje je še to...sem malo nervozna in neučakana...in upam, da bo vse OKuser posted image in da mi G ukine bolniško in da lahko končno grem spet (po 5 tednih) malo med ljudi in na sprehod.....komaj čakam....user posted image  pa tudi v lužbi so že baje zelo nervozni, ker sem na bolniški...user posted image

aha...glede bušija, no meni se že kar lepo pozna....imam kar lepo izbočen trebušček...in sem kar večino časa v trenirkah....hm...tudi majčke me že malo tiščijo...da se o spodnjicah ne menim....pa kavbojke...khm...so že na dnu omare....samo še dvoje so mi OK....user posted image user posted image user posted image

No lep dan vam želim....

_____________________________

20.10.2010 .. 3170g/51cm
1. mesec: .... 3870g/54cm
2. mesec: .... 4900g/59cm
3. mesec: .... 5930g/61cm
4. mesec:.... 6950g/63cm
5. mesec:......7330g/67cm

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 1162
   RE: November2009
8.4.2009 11:43:21   
pikica 28
IZVIRNO SPOROČILO: rožica13

Jutro! Jaz sem bila zvečer na rok koncertu in sem komaj pričakala konec sicer je bilo super in sem sedela na stopnici a vseeno, bila sem lačna, zaspana, križ me je kar pekel od bolečin. Spat sem šla ob enih in malo prej dokončno spregledala user posted image .
Lepe slikice ste prilepile gor, jaz imam namen že od petka pa mi še ni ratalo, bom mogoče danes.
Včeraj sem cel dan delala velikonočne vizitke (šivala, limala, izrezovala) in so res lepe prišle ven sem prav ponosna nase user posted image . Ampak le te so namenjene sedmim članom naše širše družine. Za velikonočni zajtrk bom vsakemu dala na mizo in notr piše da bova imela dojenčka! Tako da bojo končno izvedeli sicer bom pa takrat že v 12em tednu. Po fantovi strani pa povem čim kasneje tem bolje.
Sicer sem tudi jaz zelo razdražljiva, z mojim se v momentu lahko skregam, na jok mi gre vsaka malo bolj čustvena zadeva...user posted image



khm...glede radražljivosti smo kar na enakem....jok je pa takoj tu....khm...jao...tile hormončki kar delajo....

No pri meni že vsi vejo in so totalno navdušeni...vsi me cartaja in ujčkajo....moj tast je pa sploh ponosen, saj bo to prva/prvi vnukinja/vnuk....



_____________________________

20.10.2010 .. 3170g/51cm
1. mesec: .... 3870g/54cm
2. mesec: .... 4900g/59cm
3. mesec: .... 5930g/61cm
4. mesec:.... 6950g/63cm
5. mesec:......7330g/67cm

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 1163
   RE: November2009
8.4.2009 12:00:39   
miki23
pozdravljene punce.... jst se pa nisem oglasila ze en tedn... sm morala mal prebrodit strah... v petek imam spet pregled in upam da bo takrat kaj videt.. slabosti so se zacele sele zdaj,pa tud dojke me sele zdaj fanj bolijo.. upam pac da sem kasneje zanosila. drzte pesti prosimmmmmmmmm

(odgovor članu pikica 28)
Neposredna povezava do sporočila: 1164
   RE: November2009
8.4.2009 12:01:04   
murkica
Tudi pri nama že vsi vejo in vsem se kar meša od veselja. Tako, da midva sva v bistvu vsem povedala prejšnji teden! Ker do NS se mi bo že poznalo in bi me tako ali tako začeli ljudje spraševat kako in kaj in sigurno nebi zanikala, da sem noseča. Tako, da je bilo presenečenje veliko!!! 

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu pikica 28)
Neposredna povezava do sporočila: 1165
   RE: November2009
8.4.2009 12:02:08   
murkica
miki jaz sem prepričana, da bo vse v redu. Ampak user posted image  vseeno ne bo škodila!!!

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1166
   RE: November2009
8.4.2009 12:11:44   
miki23
murkica hvala...

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1167
   RE: November2009
8.4.2009 12:22:32   
rožica13
Evo mojo energijo nazaj že ribam štedilnik user posted image . Sicer me kmalu zmatra ampak upam da bom ta teden uspela malo bolj počistiti kot le stvari prestavljati.
miki23 vse bo vreduuser posted image user posted image
Sem mislila da sem samo jaz malo nora ker me majčke tiščijo pa ne okoli trebuha ampak zgoraj, na sploh ne prenesem da me karkoli tišči ker takoj zabrišem iz sebe in se počutim grozno nelagodno. Doma še gre ko je treba pa za ven kaj obleči pa že zdaj najraje dam gor tunike, že lani sem jih veliko nosila ker so bile moderne tako da ni videti čudno ker ene zgledajo res čisto nosečniške. Sem si jih pa kupila še nekaj po 5€, so čist kvalitetne in lušne tako da zdaj če so brez rokav jih nosim čez majčko z dolgimi rokavi poleti bojo prišle pa same v poštev. Tako da ne bom nekaj zapravljala veliko denarja za nosečniške obleke ker so zdaj moderni taki modeli nosečniški edino s hlačami bo potrebno nekaj ukreniti, kakšne legice a te ne moraš imeti vedno.

< Sporočilo je popravil rožica13 -- 8.4.2009 12:23:49 >

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1168
   RE: November2009
8.4.2009 12:45:08   
rožica13
No še moja slikica od petka.
user posted image

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 1169
   RE: November2009
8.4.2009 12:45:49   
pi82ka
Mene pa znima, kako je z bolniško. A full komplicirajo G?
Ker men je tok težko v službo hodit, počutim se kot iz drugega planeta.
Pa še na pavzo ne smemo, samo med malco gremo lahko ven,
pa še to skozi kadilnico. Zrak v pisarni je nemogoč,
okna ne moremo odpret,...groza. Men pa slabo in sem čist čudna,
kr mal omotično-kot en vesolček.

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 1170
   RE: November2009
8.4.2009 12:48:58   
summer410
točno tako pika82

jz sem tud kot en vesoljček   v pisarni....kjer ni zraka....in sonca:)

(odgovor članu pi82ka)
Neposredna povezava do sporočila: 1171
   RE: November2009
8.4.2009 12:53:50   
tante
alo

jaz sem kot vesoljček kar povsod in skosuser posted image user posted image user posted image

včiraj sem se napokala čokolade po vsem tistem kar se mi je dogajalo ravno zaradi vrtoglavice, pa še nizek pritisk imam in je sploh juhuhuhu.....
mami je celo bratovo nosečnost zaradi tega skupaj padala tako da je to čisto običajna neljuba stvar ki jo pač bomo potrpele

jaz sem se najedla pa en sladoled čez in sem zaenkrat stabilna.........
jaz že tako pojem ogromno čokolade in čokoladnih stvari ampak sedaj pa ..............groza kako to pr men šiba....moj se mi kar smejeuser posted image

_____________________________

eno pikico že imam....drugo pa nestrpno pričakujemo

(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 1172
   RE: November2009
8.4.2009 13:29:02   
Anonimen
Sasika kako je bilo na pregledu? jest ga mam pa drug tedn, joj kolk se vleče touser posted image .
Glede noči sva pa na istem, samo jest sm brez psauser posted image .

Vrtoglavice so tud pri men normalne v nosečnosti kot tudi tkouser posted image

Murkica user posted image  

Pikica28 user posted image user posted image user posted image  za pregled,sevede  bo vse ok.

Miki tud zate user posted image user posted image user posted image , boš vidla da bo vse ok.

Glede bolniške pa je tko, da nekje full komplicirajo nekje pa ne. Odvisno od komisije.

Drugač pa jest sm ok, nimam nobenih posebnih znakov, da bi bla user posted image . Samo lačna sm skozzzzzzzzz, sam jedla bi kr naprejuser posted image .







(odgovor članu sasika)
  Neposredna povezava do sporočila: 1173
   RE: November2009
8.4.2009 13:51:16   
Pikapoka83
Pozdravljene. No danes sem bila pri osebni zdavnici zaradi pika klopa in mi je dala dve škatli antibiotikov Hiconcil. Baje so varne za nosečnost, ma jaz v to nisem povsem prepričana. Prepričana pa sem edino v to, da me gozd ne vidi več vsaj 7 mesecev! Srečno vsem tistim, ki imate danes preglede user posted image  Sporočajte novosti!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1174
   RE: November2009
8.4.2009 14:10:22   
ninka80
Srečno vsem, ki imate danes preglede. Da vse vidite vaše male sončke.user posted image

razdražljivost... zelo znano. Moj mož komaj čaka, da bo prvo trimesečje mimo, pa pravi, da bo pol bolš. Pol me pa že heca, kaj bomo belil, kje bomo tla menjal....user posted image user posted image . Ker to sem si umislila, ko sem bla s prvim noseča. Pa se mu samo smejim, ampak v bistvu res razmišljam, da bi spalnico pa kuhinjo prebelil,.... sam tega še ne ve.

Hlače, tut jst sem že kr napihnjena tko da me kavbojke v sede že tiščijo, joj.... a gre drugič to hitreje? Katera z izkušnjami?


_____________________________

http://nina80.moj-album.com/





(odgovor članu Pikapoka83)
Neposredna povezava do sporočila: 1175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Prekrivalo za striženje, ki lovi lase
abee

Ali bi ti uporabljal(a) prekrivalo za striženje las v obliki narobe obrnjenega dežnika, ki lovi lase tako, da ne padejo na tla?

Da (35%)

Ne (53%)

Ne vem (12%)


Število vseh glasov: 75

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!