|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  167 168 [169] 170 171   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:26:09   
birdy
 
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Kaj ste vse user posted image user posted image user posted image user posted image slončkalno razpoložene....jutr pa ne bom mogla seznama nafilat, tok vas bo v P pošibal user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mene ne bo na sezname, vsaj iz teh razlogov neuser posted image user posted image

Ajvy, sej upam da bo tokrat boljuser posted image  Pa verjamem tud...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4201
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:28:12   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: birdy
Sej moj je bil tud krasen, sam zmatrana sva bla obauser posted image  Pri nama je dogajal že od 2.8.... Pred tem sva dve noči spala tam ene pet ur... Pa še ponoč pršla... Sej sem bla tud jst drgač 3cm odprta, sam mi ni kej dost pomagal...

ja pomoje je tak to največji problem da si utrujen k predolgo traja.... in ko si utrujen te vse še bolj boli.... a so čakal da si mela sam svoje popadke al so ti kej dodal.... da bi vse skupaj pospešil?

tiste k greste ajat lahko noč

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4202
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:31:02   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: birdy
Sej moj je bil tud krasen, sam zmatrana sva bla obauser posted image  Pri nama je dogajal že od 2.8.... Pred tem sva dve noči spala tam ene pet ur... Pa še ponoč pršla... Sej sem bla tud jst drgač 3cm odprta, sam mi ni kej dost pomagal...

ja pomoje je tak to največji problem da si utrujen k predolgo traja.... in ko si utrujen te vse še bolj boli.... a so čakal da si mela sam svoje popadke al so ti kej dodal.... da bi vse skupaj pospešil?

tiste k greste ajat lahko noč



Jst sem pršla s svojimi popadki, ob pol dveh mi je voda odtekla na prvem G pregledu v porodni. Mela skoz svoje popadke, šele ob 10ih so mi dal še umetne...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4203
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:33:11   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: birdy


IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Kaj ste vse user posted image user posted image user posted image user posted image slončkalno razpoložene....jutr pa ne bom mogla seznama nafilat, tok vas bo v P pošibal user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mene ne bo na sezname, vsaj iz teh razlogov neuser posted image user posted image

Ajvy, sej upam da bo tokrat boljuser posted image  Pa verjamem tud...


in prav je tako...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image boš vidla,,,,jst verjamem vate in v to, da ti bo sedaj lažje....


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4204
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:35:27   
boma2
dober večer souser posted image ...


Kako ste kaj? Vidim, da februarčiče naše postajajo januarčiče.-... user posted image user posted image user posted image vsem, ki ste rodile... :) Upm, da niste imele preveč težav...

user posted image user posted image tudi za tiste, ki ste imele danes pregled....



_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4205
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:35:58   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: birdy


IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Kaj ste vse user posted image user posted image user posted image user posted image slončkalno razpoložene....jutr pa ne bom mogla seznama nafilat, tok vas bo v P pošibal user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mene ne bo na sezname, vsaj iz teh razlogov neuser posted image user posted image

Ajvy, sej upam da bo tokrat boljuser posted image  Pa verjamem tud...


in prav je tako...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image boš vidla,,,,jst verjamem vate in v to, da ti bo sedaj lažje....


ja 2x ne more bit isto.... zdej bo šlo hitreje če pa bo spet tak pa reč nej ti dajo umetne da mal pospešijo....

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4206
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:36:08   
cvetka13
Pri ans so ze vsi po poteljah. 16 mesecnik z vrocino, takod a me je cist zmozgal danes. Cel  dan bi bil samo v narocju in se crkljal. ne morem mu zamerit- z vrocino do 39,5 c bis  etud sama crkljala.

V cetrtek imela UZ- zadnji v tej N. Ocenjeni smo na tezo 2600g pri 36t.  Prvega sem v 33t rodila s tako tezo (2530g).  V soboto,  31.1. imam pregled pri svoji G v porodnisnici- je dezurna, in je narocila naj jo kar tam poiscem. Drugace pa me ze od sobote mal bolj sravfa. Kriz me drugace boli, pa lahko recem,d a imam llazne popadke. Drugace, kot ce mi trebuh le otrdeva. Tole drzi dobre pol min in špona zraven, tisci dol. Čist drug filing. Otrok je ze spodaj. komej caka in upoam,d a me v soboto se spodaj pregleda, da vidim pri čem sem. Upala sem na ČUDEZ mlaja, pa nic. Takoj dons grem rodit, ce mi tako reces.

Cez dan  s e nekako gre, noci so zaklete. Najprej s e 3 ure valjam po postelji in sem na pol urce  na straniscu, pol zaspim do 4h, ko me prvorojenec zbudi. In ne morem  zaspati nazaj, ob 7h pa smo itak ze pokonci-najkasneje.

Rodila bom v LJ, brez ultive ali EA.

nocko


_____________________________

PDP 21.2.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4207
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:38:59   
Ajvy
Cvetka..lepo da si se oglasila...tudi majhna razlika vidm....bo v vrtcu prvorojenec....al bosta oba doma.....
Nočka je pa pri nas ista user posted image


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu cvetka13)
Neposredna povezava do sporočila: 4208
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:39:29   
Ajvy
Boma...kako si??

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4209
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:40:58   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: birdy
Sej moj je bil tud krasen, sam zmatrana sva bla obauser posted image  Pri nama je dogajal že od 2.8.... Pred tem sva dve noči spala tam ene pet ur... Pa še ponoč pršla... Sej sem bla tud jst drgač 3cm odprta, sam mi ni kej dost pomagal...

ja pomoje je tak to največji problem da si utrujen k predolgo traja.... in ko si utrujen te vse še bolj boli.... a so čakal da si mela sam svoje popadke al so ti kej dodal.... da bi vse skupaj pospešil?

tiste k greste ajat lahko noč




no jaz  se tudi kr mal bojim... Ker prvič nisem imela popadkov oziroma jih nisem nič čutila, odtekla mi je voda.... nato pa ni šlo nič ven.. pa je bil carski rez... :) pa smo dobili junakinjo...
Zdaj pa sploh nevem kako naj pričakujem... :) Baje vsi pravijo, če si prvič dolg rojeval da je drugič full hitreje pa mislim, da to ne velja za carski rez....

Ja je pa mal smotan, ker si po 10 urah utrujen pol naj bi pa še pritiskal.... :)




_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4210
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:43:05   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Boma...kako si??



jaz kr uredu.,.. Jutri imava s hčerko zobarja... Kako si pa ti?? Ti  že kaj dogaja?
Pri meni nič novega, razen to da si čedalje težje zavežem vezalke na čevljih... :) Ampak tudi to bo mimo... :)




_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4211
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:44:08   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: cvetka13

Pri ans so ze vsi po poteljah. 16 mesecnik z vrocino, takod a me je cist zmozgal danes. Cel  dan bi bil samo v narocju in se crkljal. ne morem mu zamerit- z vrocino do 39,5 c bis  etud sama crkljala.

V cetrtek imela UZ- zadnji v tej N. Ocenjeni smo na tezo 2600g pri 36t.  Prvega sem v 33t rodila s tako tezo (2530g).  V soboto,  31.1. imam pregled pri svoji G v porodnisnici- je dezurna, in je narocila naj jo kar tam poiscem. Drugace pa me ze od sobote mal bolj sravfa. Kriz me drugace boli, pa lahko recem,d a imam llazne popadke. Drugace, kot ce mi trebuh le otrdeva. Tole drzi dobre pol min in špona zraven, tisci dol. Čist drug filing. Otrok je ze spodaj. komej caka in upoam,d a me v soboto se spodaj pregleda, da vidim pri čem sem. Upala sem na ČUDEZ mlaja, pa nic. Takoj dons grem rodit, ce mi tako reces.

Cez dan  s e nekako gre, noci so zaklete. Najprej s e 3 ure valjam po postelji in sem na pol urce  na straniscu, pol zaspim do 4h, ko me prvorojenec zbudi. In ne morem  zaspati nazaj, ob 7h pa smo itak ze pokonci-najkasneje.

Rodila bom v LJ, brez ultive ali EA.

nocko




nič ti nismo nevoščlive... Držimo pesti, da bo boljše... :)user posted image user posted image


Lepe sanje


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu cvetka13)
Neposredna povezava do sporočila: 4212
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:45:01   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: boma2

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Boma...kako si??


jaz kr uredu.,.. Jutri imava s hčerko zobarja... Kako si pa ti?? Ti  že kaj dogaja?
Pri meni nič novega, razen to da si čedalje težje zavežem vezalke na čevljih... :) Ampak tudi to bo mimo... :)


jst nosim same take k ni treba vezatuser posted image user posted image user posted image user posted image že da se oblečem je cel podvig sploh zokneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 4213
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:46:03   
Katjusa
cvetka kam s epa tebi mudi veš kolk nas je še pred tabouser posted image user posted image user posted image user posted image smo se zmenle da nič prehitevanja in da lepo po vrstiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4214
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:46:09   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: boma2

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Boma...kako si??



jaz kr uredu.,.. Jutri imava s hčerko zobarja... Kako si pa ti?? Ti  že kaj dogaja?
Pri meni nič novega, razen to da si čedalje težje zavežem vezalke na čevljih... :) Ampak tudi to bo mimo... :)





uf..za zobarja vama nisem nič folš... kolk je pa stara hččerkica ..

Nič še ne dogaja....razen da ima user posted image trenutno uro pilatesa....in mi prav raztura trebuh.....

pri tebi tudi nič praviš...jst vezalk sploh ne uporabljam več....samo še ta dolgo žlico...drugače lahko bosa hodim user posted image


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 4215
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:46:29   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: boma2

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: birdy
Sej moj je bil tud krasen, sam zmatrana sva bla obauser posted image  Pri nama je dogajal že od 2.8.... Pred tem sva dve noči spala tam ene pet ur... Pa še ponoč pršla... Sej sem bla tud jst drgač 3cm odprta, sam mi ni kej dost pomagal...

ja pomoje je tak to največji problem da si utrujen k predolgo traja.... in ko si utrujen te vse še bolj boli.... a so čakal da si mela sam svoje popadke al so ti kej dodal.... da bi vse skupaj pospešil?

tiste k greste ajat lahko noč




no jaz  se tudi kr mal bojim... Ker prvič nisem imela popadkov oziroma jih nisem nič čutila, odtekla mi je voda.... nato pa ni šlo nič ven.. pa je bil carski rez... :) pa smo dobili junakinjo...
Zdaj pa sploh nevem kako naj pričakujem... :) Baje vsi pravijo, če si prvič dolg rojeval da je drugič full hitreje pa mislim, da to ne velja za carski rez....

Ja je pa mal smotan, ker si po 10 urah utrujen pol naj bi pa še pritiskal.... :)





Evo Boma, tega me je pa najbolj strah, da mi sam voda odteče... Pa ne vem zakaj ker to res ni nč hudgauser posted image  Ampak če si kej ne želim, si ne želim da mi voda odteče preden se začnejo popadki...
Ma sem hecnauser posted image  Pomoje mam to fobije, ker je moji mami pri men odtekla voda, pa isto pri bratu in sploh ne pozna tistih lastnih popadkov, pozna sam umetneuser posted image user posted image  In mi je blo ful hecn k me je po porodu spraševala kako zgledajo popadki???user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 4216
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:47:18   
boma2
birdy...

kako si kaj?? Ste zdravi?


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 4217
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:48:22   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

brkn, lep večer s tvojim dragim ti želim! user posted image user posted image user posted image
 
claud, tebi sm pa fouš za user posted image ...user posted image user posted image user posted image    Jst bi tudi!!!!!!!!!!!!!  user posted image user posted image user posted image      user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



jaz se tudi podpišem pod tole... :)


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4218
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:48:43   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: birdy


Evo Boma, tega me je pa najbolj strah, da mi sam voda odteče... Pa ne vem zakaj ker to res ni nč hudgauser posted image  Ampak če si kej ne želim, si ne želim da mi voda odteče preden se začnejo popadki...
Ma sem hecnauser posted image  Pomoje mam to fobije, ker je moji mami pri men odtekla voda, pa isto pri bratu in sploh ne pozna tistih lastnih popadkov, pozna sam umetneuser posted image user posted image  In mi je blo ful hecn k me je po porodu spraševala kako zgledajo popadki???user posted image user posted image user posted image  

mene tud zanima kak zgledajo... in če bom prepoznala kdaj morem it v P če se slučajno porod začne s popadkiuser posted image user posted image user posted image
tud tisti lažni k so zadnič bli zdej že dvomim da so sploh bli k ni nič večuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4219
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:50:42   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: boma2

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Boma...kako si??


jaz kr uredu.,.. Jutri imava s hčerko zobarja... Kako si pa ti?? Ti  že kaj dogaja?
Pri meni nič novega, razen to da si čedalje težje zavežem vezalke na čevljih... :) Ampak tudi to bo mimo... :)


jst nosim same take k ni treba vezatuser posted image user posted image user posted image user posted image že da se oblečem je cel podvig sploh zokneuser posted image user posted image user posted image




ja hvala enako.... da si obujem nogavice je pa že postopek... :)


Povej mi a kej telovadiš za porod?? Jaz nisem nič imam pa full slabo vest... :(


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4220
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:50:50   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: boma2

birdy...

kako si kaj?? Ste zdravi?



Dobro, dobrouser posted image  Zdravi tud kr, razen včer sem mela zmenke z w.c.jem...
Pa ti, si dobr?
Ne me čudn gledat ampak kok maš ti tamalo staro? Jst sem skoz misnla da je to tvoj prvi otrokuser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 4221
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:51:22   
Katjusa
nič punce jst vas zapuščam imam brivca naročenega za dons k mam ju3 pregleduser posted image user posted image user posted image user posted image oz ctg+pregled tak da bo verjetno spet dolgo trajalo.... ma sam je pa fino poslušat srčkauser posted image user posted image user posted image user posted image

lepo se imejte lepo ajajte in ne preveč načvekatuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Katjusa -- 26.1.2009 21:52:34 >

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4222
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:51:47   
Ajvy
Ah dejte punce ,no ....zdej pa resno....pravi popadki bolijo...orenk.....umetni so samo daljši in intenzivnejši...lastni so pa tudi močni..samo praviloma krajši od umetnih....

Veste, da boste vedle, kdaj it...malo več zaupanja vase......


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4223
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:52:52   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: boma2

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Boma...kako si??



jaz kr uredu.,.. Jutri imava s hčerko zobarja... Kako si pa ti?? Ti  že kaj dogaja?
Pri meni nič novega, razen to da si čedalje težje zavežem vezalke na čevljih... :) Ampak tudi to bo mimo... :)





uf..za zobarja vama nisem nič folš... kolk je pa stara hččerkica ..

Nič še ne dogaja....razen da ima user posted image trenutno uro pilatesa....in mi prav raztura trebuh.....

pri tebi tudi nič praviš...jst vezalk sploh ne uporabljam več....samo še ta dolgo žlico...drugače lahko bosa hodim user posted image




hčerkica je stara 4 in pol leta in noče odpret ust,.. bomo vidli kako bo jutri... :)
Kok si pridna jaz pa sam mal peš hodim.. :(


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4224
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:54:07   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

IZVIRNO SPOROČILO: boma2

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: birdy
Sej moj je bil tud krasen, sam zmatrana sva bla obauser posted image  Pri nama je dogajal že od 2.8.... Pred tem sva dve noči spala tam ene pet ur... Pa še ponoč pršla... Sej sem bla tud jst drgač 3cm odprta, sam mi ni kej dost pomagal...

ja pomoje je tak to največji problem da si utrujen k predolgo traja.... in ko si utrujen te vse še bolj boli.... a so čakal da si mela sam svoje popadke al so ti kej dodal.... da bi vse skupaj pospešil?

tiste k greste ajat lahko noč




no jaz  se tudi kr mal bojim... Ker prvič nisem imela popadkov oziroma jih nisem nič čutila, odtekla mi je voda.... nato pa ni šlo nič ven.. pa je bil carski rez... :) pa smo dobili junakinjo...
Zdaj pa sploh nevem kako naj pričakujem... :) Baje vsi pravijo, če si prvič dolg rojeval da je drugič full hitreje pa mislim, da to ne velja za carski rez....

Ja je pa mal smotan, ker si po 10 urah utrujen pol naj bi pa še pritiskal.... :)





Evo Boma, tega me je pa najbolj strah, da mi sam voda odteče... Pa ne vem zakaj ker to res ni nč hudgauser posted image  Ampak če si kej ne želim, si ne želim da mi voda odteče preden se začnejo popadki...
Ma sem hecnauser posted image  Pomoje mam to fobije, ker je moji mami pri men odtekla voda, pa isto pri bratu in sploh ne pozna tistih lastnih popadkov, pozna sam umetneuser posted image user posted image  In mi je blo ful hecn k me je po porodu spraševala kako zgledajo popadki???user posted image user posted image user posted image  




ja men je tudi voda odtekla in nisem imela svojih popadkov , umetnih pa sploh čutila nisem, baje je bilo na ekranu vidno ampak jaz jih nisem nič čutila... :( Ampak bo že nekako ga bomo že ven spravli....


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  167 168 [169] 170 171   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  167 168 [169] 170 171   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?