|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 20:58:03   
claud
O sunny- se pridružujem  tem strijam...jih mam po joških, na ritnici (eni), pa na notranji strani stegen....tko da jih mam povsod drugje, razen tam kamor najbolj rastem ne...user posted image user posted image


(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4176
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:00:52   
sunny24
brkn, lep večer s tvojim dragim ti želim! user posted image user posted image user posted image
 
claud, tebi sm pa fouš za user posted image ...user posted image user posted image user posted image    Jst bi tudi!!!!!!!!!!!!!  user posted image user posted image user posted image      user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4177
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:02:46   
sunny24
Ku pa ti je to ratalo, da si dobila strije sam na eni ritnci?????

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4178
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:03:07   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

brkn, lep večer s tvojim dragim ti želim! user posted image user posted image user posted image
 
claud, tebi sm pa fouš za user posted image ...user posted image user posted image user posted image    Jst bi tudi!!!!!!!!!!!!!  user posted image user posted image user posted image      user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


se podpišem pod toleuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4179
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:03:30   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: petrušk

ja sj...jst si tud ne upam reskirat z EA....si mislim, da če so vse rodile bom pa tud jst zdržala mal bolečin....hehe...sj veš optimistično razmišljanje pa to :))

Moja kolegica je rodila z Ultivo pa pravi, da rabiš obvezno nekoga zraven, da gleda na monitor kdaj si lahko spet doziraš (maksimum je vsaki 2 minuti) in pa da gleda popadke, da ti pove kdaj pritisneš, da ti prime pravi cajt.
Na koncu k so pa popadki na 1 minuto morš pa pač vsak 2 popadek predihatuser posted image

Bomo že, ane....jst mam kr voljo....hehe

najprej dobrodošla in res ne vem kak ti je ratalo da se nisi prej javlauser posted image user posted image user posted image user posted image zdej maš pa tolk za nadoknadituser posted image user posted image user posted image

jst mam najreje kr naravno ni treba nič na monitor gledatuser posted image user posted image user posted image user posted image pride popadek stisneš zobe pa mine in spet in spet in tako nekaj časa pol pa pride babice reče zdej pa gremo zares pride popadek prtisneš in še enkrat in je dojenček zunajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nobenih komplikacij in nobenega straha kaj če...... tud bolečina je čist vzdržna.... no ne vem govorim za sebe ampak res si ne znam predstavljat kak je če ful boli... vam povem po porodu če bo kej hujše kot je blo prvičuser posted image ker nisem doživela bolečega poroda si ga ne znam predstavljat in ne vem kok boleč je pr tistih k pravijo kak hudo je blouser posted image

(odgovor članu petrušk)
Neposredna povezava do sporočila: 4180
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:05:06   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: claud

petrušk-dobrodošlauser posted image user posted image user posted image user posted image ooo nas je pa največ takih k mamo rok 5.2.user posted image user posted image user posted image


Dons je tak fajn dan....tole je za na koledar zapisat: Dons se pa moj user posted image ni mogu več zadržat, tko da smo mel dons že akcijo user posted image !!!!!!!!!!!!
Je reku: sj zdj je pa čist vseen če greš rodit ane? Pa sm rekla itak!...No pol je bla pa hitr akcijauser posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moj je tud zdej zadnje dneve bolj korajžen tak da uživamo 100/h skor vsak danuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4181
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:05:41   
claud
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Ku pa ti je to ratalo, da si dobila strije sam na eni ritnci?????



user posted image user posted image user posted image Pojma nimam....al so čez noč ratale k bl na levem boku spim pa jih mamuser posted image user posted image na desni.....

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4182
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:06:41   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: claud

petrušk-dobrodošlauser posted image user posted image user posted image user posted image ooo nas je pa največ takih k mamo rok 5.2.user posted image user posted image user posted image


Dons je tak fajn dan....tole je za na koledar zapisat: Dons se pa moj user posted image ni mogu več zadržat, tko da smo mel dons že akcijo user posted image !!!!!!!!!!!!
Je reku: sj zdj je pa čist vseen če greš rodit ane? Pa sm rekla itak!...No pol je bla pa hitr akcijauser posted image user posted image user posted image user posted image




Blagor se teb, jst pa kr ne upam k mam še izpite naslednji tedenuser posted image user posted image user posted image
Pa ne vem, ampak nazadnje k sva me je neki začel špikat, sicer je tist mislm da blo od tele včerajšne viroze al kar kol je že blo ampak vseen...
Prvič mi pa ni pomagal da bi kej prej rodila tko da se za brez veze sekiram, sam tok ne upam k mam še izpiteuser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4183
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:06:50   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Čer! Kako smo?
Jst sem prej šla malo spat, pol smo pa z mojim večerjo jedla, zdej pa malo net, tv,...Se dolgočasim!

petrušk, dobrodošla med največjimi čvekami na RR! user posted image  

rebeka, ne se sekirat zaradi tistih 2 strij...Bojne rane morjo bit! Jst jih mam na joških take lepe, na vsaki joški po 4 v vrsti...user posted image user posted image user posted image

birdy, čestitam za izpit, da je šel fajn skozi! (sej ne vem, al sm ti že čestitala prej al ne...sem malčk zgublena user posted image user posted image user posted image ) user posted image user posted image user posted image

ajvy, user posted image !!!! user posted image


Sunny, mislm da siuser posted image  Pa tud jst ne vem za ziheruser posted image
Hvala za pohvale vsemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4184
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:07:02   
petrušk
ja sj pravim bomo že zdržale...zato pa nism za EA...je pa res, da vse upamo na scenarij enournega poroda brez bolečin...hehe...to se bomo pol bolj menile ane....kako smo spravle vse skupi skozi :))

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4185
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:08:51   
Ajvy
Baki....se strinjam....kako daleč se mi zdi sam začetek nosečnosti...pol pa skušam s stola vstat...pa mi je jasno kje sm in kolikšna sem user posted image

DObra si..le glej ,da se kavč ne bo ohladil user posted image user posted image user posted image user posted image
Glede fižola ti pa jst ne znam svetovati....

Brkn...hvala za info....mi pa res ni bilo jasno kaj se z vama dogaja....super ,da sta z dojneclom ok....a zdej moraš bolj počivat al lahko vse normalno delaš??

NOčko....in seveda veliko uživanja v svoji pojsteljici user posted image user posted image user posted image user posted image

majchy..lepo se cartaj...in super za dostavo komode user posted image user posted image user posted image

petrušk...super za uspešen pregled user posted image user posted image user posted image

Rebeka....meni se je tudi popak čist razpočil...pa kaj čem....to so bojne rane user posted image user posted image user posted image user posted image ne bit žalostna.....user posted image user posted image user posted image

Diamantina....pa kaj pol če se ti ni nič dalo..pač pride tak lenobni dan.....važno da smo ok......

Claud...super za akcjio user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image







_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 4186
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:09:14   
claud
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: claud

petrušk-dobrodošlauser posted image user posted image user posted image user posted image ooo nas je pa največ takih k mamo rok 5.2.user posted image user posted image user posted image


Dons je tak fajn dan....tole je za na koledar zapisat: Dons se pa moj user posted image ni mogu več zadržat, tko da smo mel dons že akcijo user posted image !!!!!!!!!!!!
Je reku: sj zdj je pa čist vseen če greš rodit ane? Pa sm rekla itak!...No pol je bla pa hitr akcijauser posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moj je tud zdej zadnje dneve bolj korajžen tak da uživamo 100/h skor vsak danuser posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image
Jst sm mojmu učer rekla da je zdj pa že cajt da se naša mala spomne ven prit, pa da s sexom včasih lohk kj pospešiš....
No pa ga je dons čist zagrabl....se je hotu zadržat pa ni mogu....
Sam sj že ene 2 mesca nisva-je blo kr mal čudn...k da bi prvičuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4187
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:09:26   
petrušk
ja claud...tak lep datum se mi zdi to...čeprav jst mam ctg 3.2. pa še ena lunca je takrat, tko da bomo vidl kaj in kako bomo predihal to naslednjo lunco, glede na to, dda me je današnja kr fajn matrala ponoči.
Je reku moj, da sm še med spanjem jamrala.,,,

hehe

fajn se mejte punce.....
grem pod tuš pa spančkat....se jutr spet beremo
nočko

(odgovor članu petrušk)
Neposredna povezava do sporočila: 4188
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:09:46   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: petrušk

ja sj...jst si tud ne upam reskirat z EA....si mislim, da če so vse rodile bom pa tud jst zdržala mal bolečin....hehe...sj veš optimistično razmišljanje pa to :))

Moja kolegica je rodila z Ultivo pa pravi, da rabiš obvezno nekoga zraven, da gleda na monitor kdaj si lahko spet doziraš (maksimum je vsaki 2 minuti) in pa da gleda popadke, da ti pove kdaj pritisneš, da ti prime pravi cajt.
Na koncu k so pa popadki na 1 minuto morš pa pač vsak 2 popadek predihatuser posted image

Bomo že, ane....jst mam kr voljo....hehe

najprej dobrodošla in res ne vem kak ti je ratalo da se nisi prej javlauser posted image user posted image user posted image user posted image zdej maš pa tolk za nadoknadituser posted image user posted image user posted image

jst mam najreje kr naravno ni treba nič na monitor gledatuser posted image user posted image user posted image user posted image pride popadek stisneš zobe pa mine in spet in spet in tako nekaj časa pol pa pride babice reče zdej pa gremo zares pride popadek prtisneš in še enkrat in je dojenček zunajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nobenih komplikacij in nobenega straha kaj če...... tud bolečina je čist vzdržna.... no ne vem govorim za sebe ampak res si ne znam predstavljat kak je če ful boli... vam povem po porodu če bo kej hujše kot je blo prvičuser posted image ker nisem doživela bolečega poroda si ga ne znam predstavljat in ne vem kok boleč je pr tistih k pravijo kak hudo je blouser posted image



Katjuša, hudo hudouser posted image
Mogoče bom pa jst tokrat mela tak krasen porod k ti pa ne bom več tko razmišljala... Ampak mene je tok boleluser posted image
Sej veš kva pravjo, sto ljudi sto čudiuser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4189
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:09:51   
sunny24
no birdy, pol sm ti pa 2x čestitala...user posted image user posted image user posted image

claud, ja tudi možno da od tega...

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4190
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:10:47   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: petrušk

ja sj pravim bomo že zdržale...zato pa nism za EA...je pa res, da vse upamo na scenarij enournega poroda brez bolečin...hehe...to se bomo pol bolj menile ane....kako smo spravle vse skupi skozi :))


no ja men je vseen če bo tud 3 ure kot prvičuser posted image user posted image user posted image user posted image sam da bi ble bolečine isteuser posted image user posted image user posted image ... je pa tko če je družba v porodni taprava pol tak čas hitro mine..... najbolj pomembno je pa da dobimo zdrave dojenčke.....
po porodu mislim da to ne bo več pomembno pol se bomo bolj ubadale z dojenjem oz hranjenjem pa krči.....

(odgovor članu petrušk)
Neposredna povezava do sporočila: 4191
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:14:32   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: petrušk

ja sj pravim bomo že zdržale...zato pa nism za EA...je pa res, da vse upamo na scenarij enournega poroda brez bolečin...hehe...to se bomo pol bolj menile ane....kako smo spravle vse skupi skozi :))


no ja men je vseen če bo tud 3 ure kot prvičuser posted image user posted image user posted image user posted image sam da bi ble bolečine isteuser posted image user posted image user posted image ... je pa tko če je družba v porodni taprava pol tak čas hitro mine..... najbolj pomembno je pa da dobimo zdrave dojenčke.....
po porodu mislim da to ne bo več pomembno pol se bomo bolj ubadale z dojenjem oz hranjenjem pa krči.....



Če maš družbo....
Pri meni je porod lepo napredoval dokler sem mela eno babco k je skoz hodila gledat pa pomagat pa svetovat... Pol se je pa smena zamenala in me una babca ni šmerglala kej preveč... Dokler niso prišle komplikacije, pol je bla pa ena babca skoz pr men, tista mi je pa tok pomagalauser posted image user posted image user posted image
S tem da sem jst potiskala od ene sedmih zjutri, rodila pa ob pol dvanajstih... Sem bla že tok izčrpana...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4192
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:14:44   
claud
Zdj grem pa jst tud počas spat, ker morva ju3 kmal ustat...morm it na CSD- da grem zrihtat za starševski dodatek.....

No pridno čvekajte!

Nočkouser posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4193
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:15:01   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Katjuša, hudo hudouser posted image
Mogoče bom pa jst tokrat mela tak krasen porod k ti pa ne bom več tko razmišljala... Ampak mene je tok boleluser posted image
Sej veš kva pravjo, sto ljudi sto čudiuser posted image

ti ga privoščim iz vsega srca ker tega pa res ni treba da boli....
res je vsak drugače čuti in sprejema
se pa men zdi da mam zdej ful nižji prag bolečine od poroda tak da bomo videli pa tud se mi zdi da mam tam dol vse manj prožno kot je blo prejuser posted image user posted image user posted image user posted image ampak poskušam ne razmišljat kakrkol bo od bolečin ne bo hudega pridejo pa minejo dojenček nam bo pa ostaluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4194
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:18:10   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: petrušk

ja sj pravim bomo že zdržale...zato pa nism za EA...je pa res, da vse upamo na scenarij enournega poroda brez bolečin...hehe...to se bomo pol bolj menile ane....kako smo spravle vse skupi skozi :))


no ja men je vseen če bo tud 3 ure kot prvičuser posted image user posted image user posted image user posted image sam da bi ble bolečine isteuser posted image user posted image user posted image ... je pa tko če je družba v porodni taprava pol tak čas hitro mine..... najbolj pomembno je pa da dobimo zdrave dojenčke.....
po porodu mislim da to ne bo več pomembno pol se bomo bolj ubadale z dojenjem oz hranjenjem pa krči.....



Če maš družbo....
Pri meni je porod lepo napredoval dokler sem mela eno babco k je skoz hodila gledat pa pomagat pa svetovat... Pol se je pa smena zamenala in me una babca ni šmerglala kej preveč... Dokler niso prišle komplikacije, pol je bla pa ena babca skoz pr men, tista mi je pa tok pomagalauser posted image user posted image user posted image
S tem da sem jst potiskala od ene sedmih zjutri, rodila pa ob pol dvanajstih... Sem bla že tok izčrpana...

jst sem misla predvsem na tistega k ga s sabo prpelešuser posted image user posted image user posted image user posted image moj možek je bil prav fajn družba ga posodim kateri če želi sam da ne bom jst tist dan rojevalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image je pa res da sem mela tud super babico je prišla vseke tolko pogladala kako je stanje, smo se kej nasmejali in je šla.....
res ja tud to da je porod potekal hitro in da nisem imela prej svojih popadkov ne vem kolk časa na porod sem prišla po dobro prespani noči in že v štartu odprta 3-4 cm in potem sem se hitro odpirala....
mislim da sem imela sanjski porod če odmislim šivanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Katjusa -- 26.1.2009 21:19:48 >

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4195
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:21:11   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Katjuša, hudo hudouser posted image
Mogoče bom pa jst tokrat mela tak krasen porod k ti pa ne bom več tko razmišljala... Ampak mene je tok boleluser posted image
Sej veš kva pravjo, sto ljudi sto čudiuser posted image

ti ga privoščim iz vsega srca ker tega pa res ni treba da boli....
res je vsak drugače čuti in sprejema
se pa men zdi da mam zdej ful nižji prag bolečine od poroda tak da bomo videli pa tud se mi zdi da mam tam dol vse manj prožno kot je blo prejuser posted image user posted image user posted image user posted image ampak poskušam ne razmišljat kakrkol bo od bolečin ne bo hudega pridejo pa minejo dojenček nam bo pa ostaluser posted image user posted image user posted image



To je pa res. Jst vedno ko pravm da sem mela težek porod povdarm da ne glede na to kok težek je bil, da je na konc vse poplačanuser posted image  Tiste bolečine postanejo nepomembne ko vidš svojga dojenčka... In pol maš eno tako srečo kot je moja Neli doma, ma ni lepšga k pride pa me objame, al pa k se k men stisneuser posted image  Pa zjutri k vsa zalimana se prebujam k mi tist obrazek pred oči da pa me objame pa mi začne kej čebljat....
Mah, še stokrat grem čez vse za te trenutkeuser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4196
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:21:52   
petrap
petrušek dobrodošla user posted image ..vidim, da imamo veliko stvari skupnih...user posted image user posted image user posted image ...kje pa imaš gin? v PO?..

no jaz sem  zdaj spet eno knjigo končala, zdaj sem vas pršla še mal prebrat, zdaj se grem pa stisnt k mojmu, če bo kaj pri volji user posted image , mogoče ga prepričam še za mal akcije user posted image ...

no grem preverit kako razpoložen je moj...vam poročam zjutraj...user posted image

nočko bejbe




_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4197
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:22:23   
Ajvy
NOčko punce..tiste ki se odpravljate spat...


BIrdy..jst te čist razumem glede strahu...boš vidl a sedaj bo mnogo bolje....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4198
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:23:47   
Ajvy
Kaj ste vse user posted image user posted image user posted image user posted image slončkalno razpoložene....jutr pa ne bom mogla seznama nafilat, tok vas bo v P pošibal user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4199
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 21:24:00   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: birdy

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: petrušk

ja sj pravim bomo že zdržale...zato pa nism za EA...je pa res, da vse upamo na scenarij enournega poroda brez bolečin...hehe...to se bomo pol bolj menile ane....kako smo spravle vse skupi skozi :))


no ja men je vseen če bo tud 3 ure kot prvičuser posted image user posted image user posted image user posted image sam da bi ble bolečine isteuser posted image user posted image user posted image ... je pa tko če je družba v porodni taprava pol tak čas hitro mine..... najbolj pomembno je pa da dobimo zdrave dojenčke.....
po porodu mislim da to ne bo več pomembno pol se bomo bolj ubadale z dojenjem oz hranjenjem pa krči.....



Če maš družbo....
Pri meni je porod lepo napredoval dokler sem mela eno babco k je skoz hodila gledat pa pomagat pa svetovat... Pol se je pa smena zamenala in me una babca ni šmerglala kej preveč... Dokler niso prišle komplikacije, pol je bla pa ena babca skoz pr men, tista mi je pa tok pomagalauser posted image user posted image user posted image
S tem da sem jst potiskala od ene sedmih zjutri, rodila pa ob pol dvanajstih... Sem bla že tok izčrpana...

jst sem misla predvsem na tistega k ga s sabo prpelešuser posted image user posted image user posted image user posted image moj možek je bil prav fajn družba ga posodim kateri če želi sam da ne bom jst tist dan rojevalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image je pa res da sem mela tud super babico je prišla vseke tolko pogladala kako je stanje, smo se kej nasmejali in je šla.....
res ja tud to da je porod potekal hitro in da nisem imela prej svojih popadkov ne vem kolk časa na porod sem prišla po dobro prespani noči in že v štartu odprta 3-4 cm in potem sem se hitro odpirala....
mislim da sem imela sanjski porod če odmislim šivanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image


Sej moj je bil tud krasen, sam zmatrana sva bla obauser posted image  Pri nama je dogajal že od 2.8.... Pred tem sva dve noči spala tam ene pet ur... Pa še ponoč pršla... Sej sem bla tud jst drgač 3cm odprta, sam mi ni kej dost pomagal...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?