|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Draga hrana? Hmmm...
7.1.2009 15:32:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
Za naš standard je drago. Oz. za standard povprečnega slovenca.

Kaj pa je standard povprečnega Slovenca? Kakor sem prej rekla - mama in ata s povprečnima plačama in dva otroka, torej cca. 1.700€ mesečno za 4 ljudi (vključena 2 otroška dodatka)? Pa en stanovanjski kredit in en leasing za avto? Če kot povprečje vzamemo statistiko, potem je to dovolj za spodobno življenje. Če pa pogledamo na dve minimalni plači (vse ostalo pa enako), potem je pa vse skupaj počasi že bližje sranju, ja.




Veš kako povprečno plačo zračunajo?
Veš koliko odstotkov slovencev ima povprečno slovensko plačo?
Veš koliko odstotkov slovencev ima podpovprečno plačo?

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Draga hrana? Hmmm...
7.1.2009 15:34:11   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
Veš kako povprečno plačo zračunajo?

Srednja - povprečna vsota vseh plač?
Veš koliko odstotkov slovencev ima povprečno slovensko plačo?

Ne.
Veš koliko odstotkov slovencev ima podpovprečno plačo?

Ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Draga hrana? Hmmm...
7.1.2009 15:34:18   
ZmajTolovaj
Točno no. 10% folka z abnormalnimi plačami nabije preostalih 90 % jadnikov. Pa maš povprečje.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Draga hrana? Hmmm...
7.1.2009 15:44:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
Veš kako povprečno plačo zračunajo?

Srednja - povprečna vsota vseh plač?
Veš koliko odstotkov slovencev ima povprečno slovensko plačo?

Ne.
Veš koliko odstotkov slovencev ima podpovprečno plačo?

Ne.


No čist laično.....na eno plačo 15.000€, kolk folka z minimalcem pride da dobimo povprečno slovensko plačo?
Čist primerjava.....
Pol ti bo pa jasno zakaj je tolk ljudem hrana predraga. Predraga je za povprečnega slovenca. Povprečna slovenska plača nima nič s povprečnim slovencem.
Midva imava oba čez povprečje, pa še vedno trdim da je draga.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Draga hrana? Hmmm...
7.1.2009 15:46:08   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
No čist laično.....na eno plačo 15.000€, kolk folka z minimalcem pride da dobimo povprečno slovensko plačo?Čist primerjava..... Pol ti bo pa jasno zakaj je tolk ljudem hrana predraga. Predraga je za povprečnega slovenca. Povprečna slovenska plača nima nič s povprečnim slovencem. Midva imava oba čez povprečje, pa še vedno trdim da je draga.

Vzela sem statistično povprečje. Torej povprečno plačo. In statistično povprečno družino. Strogo matematično. Vem pa, da je malo statistično povprečnih družin, ja, tukaj pa ni pardona.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Draga hrana? Hmmm...
7.1.2009 15:48:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
No čist laično.....na eno plačo 15.000€, kolk folka z minimalcem pride da dobimo povprečno slovensko plačo?Čist primerjava..... Pol ti bo pa jasno zakaj je tolk ljudem hrana predraga. Predraga je za povprečnega slovenca. Povprečna slovenska plača nima nič s povprečnim slovencem. Midva imava oba čez povprečje, pa še vedno trdim da je draga.

Vzela sem statistično povprečje. Torej povprečno plačo. In statistično povprečno družino. Strogo matematično. Vem pa, da je malo statistično povprečnih družin, ja, tukaj pa ni pardona.


Statistika je fajn metanje peska v oči ja....

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Draga hrana? Hmmm...
7.1.2009 15:48:55   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
Statistika je fajn metanje peska v oči ja....

Pikec je enkrat dobro rekla:"If you torture data long enough, it will give you the answer". user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Draga hrana? Hmmm...
7.1.2009 15:50:31   
lemavrica
Hrana je res postala pošteno draga, če pa moraš kupovati še kake bolj "posebne" izdelke ala riževo, sojino mleko pa itak ne prideš iz trgovine pod 10-20€.


_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Draga hrana? Hmmm...
7.1.2009 17:28:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
No čist laično.....na eno plačo 15.000€, kolk folka z minimalcem pride da dobimo povprečno slovensko plačo?Čist primerjava..... Pol ti bo pa jasno zakaj je tolk ljudem hrana predraga. Predraga je za povprečnega slovenca. Povprečna slovenska plača nima nič s povprečnim slovencem. Midva imava oba čez povprečje, pa še vedno trdim da je draga.

Vzela sem statistično povprečje. Torej povprečno plačo.

user posted image
Povprecna placa za zadnje tri mesece je dobrih 900€.

Koliko je minimalnih? Ne vem, ne najdem na netu. Obstaja pa tam podatek (iz leta 2007),da je dobra cetrtina starostnih pokojinin manjsa od 500€ in da jih je dobrih 11% manjsih od 400€, kar je meni primerljiva kategorija z minimalno placo.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Draga hrana? Hmmm...
7.1.2009 17:32:25   
Kerensa*
Torej se za današnje razmere najbrž ne bi veliko zmenili, če rečemo, da 1/4 ljudi dela za cca. minimalno plačo, 2/4 za cca. povprečno plačo in 1/4 za cca. nadpovprečno plačo. Upokojenci ne spadajo sem.
Statistično gledano večina Slovencev torej še vedno zasluži kar nekaj več od povprečja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Draga hrana? Hmmm...
7.1.2009 17:34:26   
Anonimen
Ne, upokojenci ne spadajo sem, so pa lahko osnova za primerjavo, saj je bilo vcasih ravno toliko ce ne vec delavskega razreda z minimalcem.

Aha, se statistika: Pokojnine.

In se odgovor na vprasanje? Draga? Se premalo. Dokler kruh mecemo v smeti in se marsikaj zraven, je absolutno prepoceni.

< Sporočilo je popravil Mič II -- 7.1.2009 17:35:57 >

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Draga hrana? Hmmm...
7.1.2009 17:38:05   
Kerensa*
Saj za upokojence najbrž velja enako, kakor za plače.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Draga hrana? Hmmm...
7.1.2009 17:39:43   
Anonimen
Tam nekje, samo da imajo upokojenci vec casa za jamranje, kako slabe penzije imajo user posted image .

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Draga hrana? Hmmm...
8.1.2009 16:02:26   
Korina1
No ko smo že ravno pri S-budgetu, sem videla v reklami cmoke z mareličnim nadevom 1.5kg za 5.63€ in poprosila sosedo ki je šla v Spar da mi jih prinese. Ona me kliče nazaj iz trgovine da jih ne najde pa ji rečem naj povpraša prodajalko in ko jo končno najde ona nima pojma o teh cmokih. Potem več prodajalk skupaj ugotovi da jih imajo v skladišču pa naj pride čez 15 minut nazaj. Soseda pride nazaj čez eno uro, pa cmokov še vedno nimajo v skrinji in ves postopek se znova ponovi.
Založenost pa taka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Draga hrana? Hmmm...
8.1.2009 20:17:40   
Bong
Jaz ne zaupam najbolj tem znamkam ala Hofer, Lidl, Eurospin,  Tuš - Olimp,... Ne rečem, da nekateri izdelki niso OK, ampak se mi zdi da sestava živil ni ne vem kaj. Zelo pazim kakšen kruh kupujem in olje. Raje dam malo več pa kupim izdelek, ki jo poznam in vem da ima koliko toliko OK ,, sestavine''

Vedno ko kako stavr kupujem pogledam deklaracijo. So mi pa Leclercovi musliji zelo dobri.
Tem znamkam pa ravno ne zaupam iz tega razloga, ker je enkrat fant kupil tuno v Europsinu - ne hvala nikoli več.
Mi je pa všeč Mercatorjeva znamka Zdravo življenje in SPAR (amapk ne ta S-Budget).

Malo čudna sem, vem user posted image

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Draga hrana? Hmmm...
8.1.2009 20:29:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bong

Jaz ne zaupam najbolj tem znamkam ala Hofer, Lidl, Eurospin,  Tuš - Olimp,... Ne rečem, da nekateri izdelki niso OK, ampak se mi zdi da sestava živil ni ne vem kaj. Zelo pazim kakšen kruh kupujem in olje. Raje dam malo več pa kupim izdelek, ki jo poznam in vem da ima koliko toliko OK ,, sestavine''

Vedno ko kako stavr kupujem pogledam deklaracijo. So mi pa Leclercovi musliji zelo dobri.
Tem znamkam pa ravno ne zaupam iz tega razloga, ker je enkrat fant kupil tuno v Europsinu - ne hvala nikoli več.
Mi je pa všeč Mercatorjeva znamka Zdravo življenje in SPAR (amapk ne ta S-Budget).

Malo čudna sem, vem user posted image



potem sem čudna tudi jaz user posted image  ker razmišljam isto user posted image

(odgovor članu Bong)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Draga hrana? Hmmm...
8.1.2009 20:34:45   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Bong

Jaz ne zaupam najbolj tem znamkam ala Hofer, Lidl, Eurospin,  Tuš - Olimp,... Ne rečem, da nekateri izdelki niso OK, ampak se mi zdi da sestava živil ni ne vem kaj. Zelo pazim kakšen kruh kupujem in olje. Raje dam malo več pa kupim izdelek, ki jo poznam in vem da ima koliko toliko OK ,, sestavine''




če pogledaš malo kakšno (ne vse) stvar iz Hoferja, lahko vidiš, da je veliko stvari narejenih v Sloveniji. 1x  sem kupila piščančje medalijone, pa jih je bilo 2x več za isto ceno, kot jih dobiš v šparu, tušu ... (perutnina ptuj), no za Avstrijski trg jih pakira perutnina Ptuj. Pa tudi mleko je Slovensko, če se ne motim.


Ampak dokler se bo veliko hrane metalo stran, pa kupovalo brezvezne stvari, potem zgleda, da hrana še vedno ni dovlj draga za nekatere.

(odgovor članu Bong)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Draga hrana? Hmmm...
8.1.2009 21:56:40   
frutka_
Za teste kvalitete hrane jaz redno čekiram ZPS. Na testu mleka so ugotovili, da je najboljše češko mleko, ki ga prodaja Špar. Jaz ga nikoli ne bi kupila. Zdaj pa ga večkrat. Sicer pa iz navade kupujem še vedno Alpsko.
S Budget imam doma samo cuker. Pa še tega samo za peko. Sicer rjavega uporabljam.
Sicer sem totalni control freak kar se hrane tiče. Prečekiram večino etiket. Posameznim znamkam pa sicer sploh ne zaupam. Nekak jih povezujem s slabšo kvaliteto. Mogoče delam krivico.
Aja, tuna Špar je tudi med taboljšimi na testu.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Draga hrana? Hmmm...
8.1.2009 22:06:34   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
Piška sej sam za mačke dam 150€. Ne me ****t da je pocen.


Vzdrževanje domače živali (katerekoli) postaja neke vrste luksuz, ampak zame je zaenkrat to še luksuz, ki si ga želim imeti in si ga še lahko privoščim. Imam psičko in mesečna doza konzerv stane 23,7€. Z vsem ostalim, kar se še kupi posebej zanjo na mesec, ne presežemo zneska 50€. Kako je pa z mački, pa ne vem, čeprav zna biti malce dražje zaradi peska in ostalih "dodatkov".
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ne živimo od konzerv, n'č bat' - pa tudi od vsebine ne. user posted image  Je pa res, da ne kuham posebej za Gospo Pes. Kadar vem, da se bo kuhalo kaj takega, kar lahko je tudi ona, se skuha nekaj več in to je to, pa sol gor ali dol. Seveda solimo, ampak saj ne vsipamo celega lončka soli v pisker, madonca. Saj bi mi pocrkali, kaj šele pes. In ker imamo že mi štirje (ljudje) extra različen okus za to, koliko mora biti kaj slano, si velikokrat solimo, popramo, vegetiramo ali karkoli že sami, vsaj po svoje. Pes pa potem dobi, kar dobi. Če je v 6-ih letih še ni pobralo in če ni bila niti 1x pri zdravniku, potem ji očitno ni hudega. Da bi pa pri vsem in vseh gledali 100%no na zdravje, potem pa lahko vsi žremo samo doma pridelano, ekološko gojeno solato brez vsega. Dober tek. user posted image


No, mi za psa na mesec porabimo za brikete od psa 35-40€, pa ne kupujemo zanic hrane, ampak pri veterinarju (ceprav naj bi tudi ta ze bila zanic odkar se je menjal proizvajalec, mi nimamo tezav). Konzervo pa dobi mogoce 3-4x letno, pa se to stane ena konzerva skoraj 2€ - meni smrdijo in take in take, samo da tiste iz Mercatorja za bruhat, te drage pa malo manj.

Priboljskov pa ne bi raje stela, ker jih itak dobi prevec. Ce ji pa kuham, pa dobi brez soli. Itak pa dobi se kaj z mize, pa ce se ne galvo postavim. user posted image


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Draga hrana? Hmmm...
8.1.2009 22:21:22   
Ribica **
No evo, sem sla racunat za psa:

Vsak dan dobi 150g briketov, v enem žaklju je 3kg - na mesec tako pojé 4,5kg hrane, približno. Žakelj Hillsa stane 18€ (3kg), zdaj ji dajemo še neko drugo (biši Nutro) za zraven, tista ne vem, kolk je, ampak recimo da je 10€ za cel mesec (pa ne vem, če). Se pravi gre za brikete 40€. Za priboljšek ji kupim piškote v Avstriji - 3,40€ za en kilogram malih, velikih, takih, drugačnih ... ni da ni. Eni so celo samo zelenjavni. Recimo, da jih 1 kg poje na mesec, ali pa morda malo manj. Potem ji oči kupi še ene piškote, te so 3€ za pol kg. Pa palčke za žvečenje - ene tri paketke iz Müllerja, vsak je 0,79€ = 2.37€. Razne Denta rask in ostalo zobno sr*** pač ne kupujemo redno, ovratnice tudi že dolgo ni dobila, igrače je dobila za NL user posted image Piškote sem pa tudi zdaj spekla sama in jih ima ful rada, pa še sadni oz. zelenjavni so. Brez soli in brez sladkorja (oz. v enih je 1 žlica rjavega).

Se pravi - hrana za cel mesec samo za psa nas pride nekje 50€, pa jé kvalitetno hrano. Potem je pa še tekočina za ušesa (11,50€, zdrži dva meseca), pa kapljice za ušesa itd ...

Kolk pa za hrano zapravimo za 4 osebe, pa ne vem. Vem samo, da nekaj kupita mami in oči tudi v Lidlu (marmelade, se mi zdi), wc papir Müller ali DM, sicer pa večji nakupi Spar, kruh in kak jogurt za sproti pa Mercator.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Draga hrana? Hmmm...
9.1.2009 0:36:52   
anckabancka
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

No ko smo že ravno pri S-budgetu, sem videla v reklami cmoke z mareličnim nadevom 1.5kg za 5.63€ in poprosila sosedo ki je šla v Spar da mi jih prinese. Ona me kliče nazaj iz trgovine da jih ne najde pa ji rečem naj povpraša prodajalko in ko jo končno najde ona nima pojma o teh cmokih. Potem več prodajalk skupaj ugotovi da jih imajo v skladišču pa naj pride čez 15 minut nazaj. Soseda pride nazaj čez eno uro, pa cmokov še vedno nimajo v skrinji in ves postopek se znova ponovi.
Založenost pa taka



Smo imeli podobno izkušnjo s pomfrijem S-budget. Prišla je reklama na dom za pomfri - v interšparu pa le tega ni bilouser posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Draga hrana? Hmmm...
9.1.2009 5:35:45   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR
No evo, sem sla racunat za psa: Vsak dan dobi 150g briketov, v enem žaklju je 3kg - na mesec tako pojé 4,5kg hrane, približno. Žakelj Hillsa stane 18€ (3kg), zdaj ji dajemo še neko drugo (biši Nutro) za zraven, tista ne vem, kolk je, ampak recimo da je 10€ za cel mesec (pa ne vem, če). Se pravi gre za brikete 40€. Za priboljšek ji kupim piškote v Avstriji - 3,40€ za en kilogram malih, velikih, takih, drugačnih ... ni da ni. Eni so celo samo zelenjavni. Recimo, da jih 1 kg poje na mesec, ali pa morda malo manj. Potem ji oči kupi še ene piškote, te so 3€ za pol kg. Pa palčke za žvečenje - ene tri paketke iz Müllerja, vsak je 0,79€ = 2.37€. Razne Denta rask in ostalo zobno sr*** pač ne kupujemo redno, ovratnice tudi že dolgo ni dobila, igrače je dobila za NL user posted image Piškote sem pa tudi zdaj spekla sama in jih ima ful rada, pa še sadni oz. zelenjavni so. Brez soli in brez sladkorja (oz. v enih je 1 žlica rjavega). Se pravi - hrana za cel mesec samo za psa nas pride nekje 50€, pa jé kvalitetno hrano. Potem je pa še tekočina za ušesa (11,50€, zdrži dva meseca), pa kapljice za ušesa itd ...

Mislim, da je tvoja psička 2x ali celo 3x večja od moje in za to velikost oz. težo se mi po napisanem zdi, da poje presenetljivo malo. Moja Gospa Pes namreč vsak dan zmaže konzervo (bruto teža 1250g) in cca. 50 g briketov, poleg tega pa pogloda vse, kar ji damo še mimogrede, od kosti do pizze. Pa nima niti grama odvečne teže, povrhu vsega pa je še zapečkarica, kakor jaz - ven so jo pelje 3x dnevno in to ne za kaj pretirano dolgo časa.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Draga hrana? Hmmm...
9.1.2009 8:08:00   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR
No evo, sem sla racunat za psa: Vsak dan dobi 150g briketov, v enem žaklju je 3kg - na mesec tako pojé 4,5kg hrane, približno. Žakelj Hillsa stane 18€ (3kg), zdaj ji dajemo še neko drugo (biši Nutro) za zraven, tista ne vem, kolk je, ampak recimo da je 10€ za cel mesec (pa ne vem, če). Se pravi gre za brikete 40€. Za priboljšek ji kupim piškote v Avstriji - 3,40€ za en kilogram malih, velikih, takih, drugačnih ... ni da ni. Eni so celo samo zelenjavni. Recimo, da jih 1 kg poje na mesec, ali pa morda malo manj. Potem ji oči kupi še ene piškote, te so 3€ za pol kg. Pa palčke za žvečenje - ene tri paketke iz Müllerja, vsak je 0,79€ = 2.37€. Razne Denta rask in ostalo zobno sr*** pač ne kupujemo redno, ovratnice tudi že dolgo ni dobila, igrače je dobila za NL user posted image Piškote sem pa tudi zdaj spekla sama in jih ima ful rada, pa še sadni oz. zelenjavni so. Brez soli in brez sladkorja (oz. v enih je 1 žlica rjavega). Se pravi - hrana za cel mesec samo za psa nas pride nekje 50€, pa jé kvalitetno hrano. Potem je pa še tekočina za ušesa (11,50€, zdrži dva meseca), pa kapljice za ušesa itd ...

Mislim, da je tvoja psička 2x ali celo 3x večja od moje in za to velikost oz. težo se mi po napisanem zdi, da poje presenetljivo malo. Moja Gospa Pes namreč vsak dan zmaže konzervo (bruto teža 1250g) in cca. 50 g briketov, poleg tega pa pogloda vse, kar ji damo še mimogrede, od kosti do pizze. Pa nima niti grama odvečne teže, povrhu vsega pa je še zapečkarica, kakor jaz - ven so jo pelje 3x dnevno in to ne za kaj pretirano dolgo časa.


Koliko kg pa potem ima tvoja psička, če je manjša od beagla poje pa dozo za mojga weimarana? Moj pes poje 350-400g briketov na dan pa je res 33kilogramski.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Draga hrana? Hmmm...
9.1.2009 11:33:04   
Kerensa*
A veš, da ne vem, koliko tehta? Doma je nikoli nismo tehtali, k veterinarju pa tudi nič ne hodimo, ker je zdrava. Ampak takole na blef rečeno pa več kot 10 kg nima.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Draga hrana? Hmmm...
9.1.2009 12:48:18   
Ribica **
Moja ima 15 kg in jo hranim po navodilih za hranjenje na vreci - res pa je, da ji dam max. kolicino briketov za 10kg, ker dobi pac se toliko piskotov in kaj z mize. Pa ni presuha, prej ima prevec kg.

Point kvalitetne hrane je, da pes poje malo te hrane - tudi doga ne poje naenkrat 1kg, ce je kvalitetno hrano. Te konzerve, sploh cenene, pa pac niso hranljive al kaj jaz vem.

Pa briketi se psu v zelodcu itak ful napihnejo, jih kar veliko pride iz take male porcije (75g 2x dnevno) - vidis, kolk dejansko poje, ko vse to zbruha. user posted image  


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?