|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 21:17:27   
Pija76
Jazz dobrodošla, sprejemni test pa še dobiš user posted image


Zarja, Arnejči je sigurno poštekala kaj mislim. Glede datuma sem pa jaz stavila na 8/9/08 zato pravim, s kom sem v igri user posted image . Mislim da ste ostale na 9.

Arneja ne študiraj na zalogo, itak da bo ratalo.

Nokes sem butnila pivo, ga kar čutim, apaurina pa nimam, pa itak ga tud v LJ nikoli nisem.

Že kaj novega o Glorii?



(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1876
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 21:19:23   
Pija76
Gospodarica ET je kot GK pregled, nič strašnega, nič bolečega! Naj bo jutri kot mora bit! Lepo sprejmi otročka!

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 1877
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 21:20:57   
gospodarica
joj kako sem nesramnauser posted image sicer vas je preveč da bi vsaki neki malega napisala....vam bom pa kr skupi....v glavnem babnice moje držte se.....tiste ki ste v postopku,tiste ki čakate,tiste ki že grejete...skratka vse....


vsem skupaj pošiljam en velik objemček.
lep večer še naprej(kolikor ga je še ostalo),grem spat da bom jutri kot novauser posted image
držte pesti tudi zame,da bo jutri vse ok...da bo tista ena celica tapravauser posted image

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 1878
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 21:22:52   
Pija76
hja, draga jazz, ne bo šlo tak na izi!

če želiš, da te prisrčno objamemo, da ti zaželimo mirno roko pri stopki, polne folikle in blastocistke, da trepetamo s teboj po Etju, da dihamo s tabo, ko boš v porodnišnici, moraš pravilno odgovoriti na vsaj dve izmed spodnjih vprašanj (saj nas bereš, praviš)  izbiraš med opcijo a/b/c: 

- katera je uradna pijača ifv-isci bork na rr-ju? a/mrzla kava b/topla voda c/ringarajneken
- kaj nas poleg vitaminov, zdravega življenja, športa in špikic še stimulira v postopkih? a/super služba b/mir na svetu c/goli moški po izbiri
- kje je uradno srečevališče lj bork? a/na prešercu b/pred parlamentom c/kongo
- kdo so reš, drobnič, vlaisavljevič in drugi? a/literarni liki b/stripovski superjunaki c/naši upi in nade
- kako naredimo uz-je prijetnejše in vznemirljivejše? a/z dobro knjigo b/z rahlim dremežem c/z bleščicami

REŠITVE:
če si, draga jazz, vsaj 2x odgovorila z c/, potem si seveda prisrčno sprejeta in vse tako dalje (kot napisano zgoraj), če nisi, tak isto , welkom!!!

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 1879
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 21:22:58   
arneja
Nokes, glede na to, koliko jajc sem pojedla zadnje čase, mora folikle kar razganjat user posted image .

Gospodarica, jutri pa že pikico dobiš user posted image . Se bosta kaj naprej na morje odpeljala? Jaz svojega full nagovarjam, da si se šla, ko bova imela transfer, še malo sončnim žarkom nastavit na morje user posted image .

Pija, boš jutri vzela kakšno tabletko? In koliko foliklov imaš? Sem se danes popoldan spomnila, kako smo se režale, ko si tipkovnico s pirom polila user posted image . Je bilo ravno pred mojo prvo punkcijo, ko me je bilo strah kot ne vem kaj.

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1880
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 21:23:31   
Pija76
Nokes upam, da nisi huda user posted image

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 1881
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 21:26:34   
Pija76
Arneja bom vzela eno ja, mi je mama user posted image naročila da naj en kruh vseeno pojem. Imam pa levo 2, desno pa kao kr nekaj. Jutri bo pa vse jasno. Čeprav od sluzi se mi dozdeva da mi je že vse popokalo user posted image . Ja takrat pa je bilo na iber, tisto polivanje, sam pozabite ga pa ne. Še dobro da tale škatla še dela user posted image , kokr hudega je že preživela. Pa sem jo za diplomo kupila, kao da jo bom napisala user posted image

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 1882
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 21:28:56   
KIWI
Ste prav zanimive! Kaj slučajno katera ve kaj je z Baci? Dopoldan sva bili skupaj na UZ, se zmenle da se tu pišema popoldan, pa nje nikjer.

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 1883
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 21:28:58   
Pija76
Zgleda da imam danes mal monologa, namesto Daisy.
A ste videle našo Mijavček kako lušten trebuh ima že? Sem med albumi zadnjimi zasledila, ker sedaj po ta novem hodim čez najdi.si na RR ( Gigi nasvet!)

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 1884
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 21:29:17   
gospodarica
Gospodarica, jutri pa že pikico dobiš . Se bosta kaj naprej na morje odpeljala? Jaz svojega full nagovarjam, da si se šla, ko bova imela transfer, še malo sončnim žarkom nastavit na morje .



verjameš ali ne se bova resuser posted image morava v italijo po prometriumuser posted image potem pa malo po naši "lepi" obaliuser posted image

ja daj kar prepričaj ga....sem prepričana da ti bo ugodiluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 1885
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 21:29:59   
Pija76
Kiwi verjetno je z Baci vse OK. 

(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 1886
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 21:30:53   
Pija76
IZVIRNO SPOROČILO: gospodarica

Gospodarica, jutri pa že pikico dobiš . Se bosta kaj naprej na morje odpeljala? Jaz svojega full nagovarjam, da si se šla, ko bova imela transfer, še malo sončnim žarkom nastavit na morje .



verjameš ali ne se bova resuser posted image morava v italijo po prometriumuser posted image potem pa malo po naši "lepi" obaliuser posted image

ja daj kar prepričaj ga....sem prepričana da ti bo ugodiluser posted image user posted image user posted image


Jaz enako študiram. Zdele izustim stavek user posted image

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 1887
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 21:31:27   
Pija76
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

IZVIRNO SPOROČILO: gospodarica

Gospodarica, jutri pa že pikico dobiš . Se bosta kaj naprej na morje odpeljala? Jaz svojega full nagovarjam, da si se šla, ko bova imela transfer, še malo sončnim žarkom nastavit na morje .



verjameš ali ne se bova resuser posted image morava v italijo po prometriumuser posted image potem pa malo po naši "lepi" obaliuser posted image

ja daj kar prepričaj ga....sem prepričana da ti bo ugodiluser posted image user posted image user posted image


Jaz enako študiram. Zdele izustim stavek user posted image



Ah, odgovor je NE!

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 1888
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 21:37:27   
nokes
zdaj pa tak pija, en pir rukneš, pol pa si čist pogumna! ja, bravo, bejb, lahk še zjutraj kakšnega, ne boš dol z mize hotla!user posted image user posted image

gospodarica, čisto te razumem, jaz že kar nekaj časa tu visim, pa imam že v glavi, kaj kateri dogaja, drugače pa je treba na sezname špegat, in za ostalimi ponavljat, mal golfat user posted image user posted image , če veš, kaj mislim user posted image  drugače pa, jutri bo super, boš videla, nič strašnega, pa le naredi ovinek do morja, da pelješ pikico mal razvajat na sončkauser posted image  ena bo prava!!!

arneja - pivo, draga, pivo! na žalost sem sama en tak živi dokaz za touser posted image user posted image , no, ni se glih za hvalit, a za zdravje in otroke??

gitka, kak si? imaš že kakšen super načrt v planu al plan v načrtu?? user posted image

_____________________________

nokes

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 1889
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 21:37:49   
gospodarica
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

IZVIRNO SPOROČILO: gospodarica

Gospodarica, jutri pa že pikico dobiš . Se bosta kaj naprej na morje odpeljala? Jaz svojega full nagovarjam, da si se šla, ko bova imela transfer, še malo sončnim žarkom nastavit na morje .


verjameš ali ne se bova res morava v italijo po prometrium potem pa malo po naši "lepi" obali

ja daj kar prepričaj ga....sem prepričana da ti bo ugodil


Jaz enako študiram. Zdele izustim stavek



Ah, odgovor je NE!







ne obupat!!!!mogoče si pa premisli,kaj pa veš kaj se njemu mota po glavi.bodi optimistkauser posted image

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 1890
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 21:43:18   
arneja
Pija, jaz bom tudi prej kaj malega pojedla, preden bom tabletko vzela. Super, da imaš toliko foliklčkov user posted image . Nič ni popokalo, bo začelo pokati 48 ur po stopki ali koliko že user posted image . Kako ti je pa kaj naš ata Reš všeč user posted image ?

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 1891
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 21:47:54   
Pija76
Nokes dolgčas mi je pol pa čakam če katera okoli pride...v tem času sem pa lačna ratala. Nekaj si naredim za jest, pa v horizontalo.

Arneja je korekten in čist QL. Upam, da mu še uspe tisti zaradi česar se druživa skupaj user posted image .

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 1892
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 21:49:03   
arneja
Gospodarica, uživajta jutri na morskem zraku. Midva sva nazadnje, ko je bila pikica pri meni, v Kopru češnje jedla user posted image . Kako zelo, zelo srečna sem bila takrat user posted image . Pija, jaz bom stavek izustila večkrat na dan, vse do sobote, mogoče se me pa fant usmili user posted image . Reci svoji tečnobi še enkrat za morje user posted image . Jaz navadno toliko časa težim, da reče ja. Sem mu že za četrtek težila, pa mora nujno nazaj v službo, smotko user posted image . Pa bom še malo težila user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 1893
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 21:51:50   
Pija76
Arneja midva sva bila zdele tolk na morju, da mi niti ni hudo če reče ne, ima ene obveznosti ob 5h. Pa sej greva še enkrat v PO, mogoče bova šla pa takrat. Ne vem sicer kako bom jutri pol dan ubila, ampak sej se zmeraj kaj najde.

Punce nekaj še vase vržem in grem na sedežno pred TV, jutri moram zasnove za otročke dat.

Pa hvala za navijanje!!! Pozdravček vsem!!!!!!

< Sporočilo je popravil Pija76 -- 8.9.2008 21:52:14 >

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 1894
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 21:52:57   
arneja
Nokes, nič piva ni doma, sicer bi me ti še prepričala, da bi si kakšnega odprla user posted image .

Pija, tudi jaz upam, da atu uspe tisto, zaradi česar ga obiskuješ user posted image . Držim peste za jutri. Ga bom poskusila ne razkurit na UZ, da bo mirno punkcije delal user posted image .

Jaz pa tudi spat, kdo bo sicer sredi noči rito spet dvignil? Dobro spite, soborke user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1895
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 21:54:33   
arneja
Pija, jutri boš z nami klepetala pa bo šel dan mimo user posted image .

Zdaj pa res v pančevo deželo.

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 1896
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 21:58:19   
nokes
punce držite se jutri, mislim na vse vas!!!! naj up in nada naredi tisto, v čemer je najboljši user posted image user posted image

nočko, nočko. se grem stavit, da bom jutri prva.user posted image

_____________________________

nokes

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 1897
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 22:09:48   
taraji
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Jutri bo pa dogajalo, že sedaj navijam...

Goldy - UZ
Arneja - UZ
Stijan - UZ

Ozone - punkcija
Pija76 - punkcija

gospodarica - ET

Bozza - ET

Babuške, za jutri vam želim, da bi se na UZ-ju videlo veliko foliklov, da bi bili folikli polni celic in da bi najlepše od teh dobile nazaj v varstvu/grejte. Pa še za vsako po ena pikalonica in en bujs za srečo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dobro opravite, v mislih bom z vami. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


 





Prav enake želje tudi od mene.

Moja stopka lepo pristala na mestu, kjer ji je prostor.


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1898
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 22:18:43   
baci
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: KIWI

Prisrčna hvala za tak sprejem, če ste zadovoljne s tremi c odgovori, za LJ borke žal ne poznam kraja srečanja, pa če na UZ malo zadremaš tudi ne bo kaj hudega, ali pač user posted image  !?! Pa GLORIJI, ki je žal še ne poznam, želim čim krajši in lažji porod!
user posted image





DOBRODOŠLA MED NAMI!!!!

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1899
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 22:21:00   
baci
kiwi
evo mene
nič narobe,vendar po UZ,sem mogla takoj vslužbo in sem sedaj komaj prišla domov!!!!

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 1900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Uspešno rodila zdravo deklico po 13 splavih
Preberite si to navdihujočo zgodbo, ki opogumlja številne starše po svetu, ki se že vrsto let trudijo donositi otroka.




firma
jang

katera firma avtot vam je najbolj priljubljena!

volkswagen (42%)

citroen (14%)

renault (20%)

peugeot (9%)

hiunday (5%)

toyota (10%)


Število vseh glasov: 179

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!