|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 19:30:38   
ledenka
glorija, naviiiijaaaaamoooooo user posted image user posted image user posted image  DIHAJ DIHAJ DIHAJ!!! naj bo čim hitreje, s čim manj bolečinami, in vse gladko in ok!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1851
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 19:32:27   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Jutri bo pa dogajalo, že sedaj navijam...

Goldy - UZ
Arneja - UZ
Stijan - UZ

Ozone - punkcija
Pija76 - punkcija

gospodarica - ET

Bozza - ET

Babuške, za jutri vam želim, da bi se na UZ-ju videlo veliko foliklov, da bi bili folikli polni celic in da bi najlepše od teh dobile nazaj v varstvu/grejte. Pa še za vsako po ena pikalonica in en bujs za srečo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dobro opravite, v mislih bom z vami. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


 





pod tole se pa podpišem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1852
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 19:39:31   
Shuka
DIHAM, DIHAM, DIHAM, DIHAM, DIHAM, DIHAM,user posted image

GLORIAAAAAAA, naj ti hitro in neboleče mine, da čimprej objameš svojega princa user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1853
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 19:40:38   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Jutri bo pa dogajalo, že sedaj navijam...

Goldy - UZ
Arneja - UZ
Stijan - UZ

Ozone - punkcija
Pija76 - punkcija

gospodarica - ET

Bozza - ET

Babuške, za jutri vam želim, da bi se na UZ-ju videlo veliko foliklov, da bi bili folikli polni celic in da bi najlepše od teh dobile nazaj v varstvu/grejte. Pa še za vsako po ena pikalonica in en bujs za srečo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dobro opravite, v mislih bom z vami. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jest tud navijam za jutri za vse pupe.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1854
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 19:51:24   
Zvezdica

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Jutri bo pa dogajalo, že sedaj navijam...

Goldy - UZ
Arneja - UZ
Stijan - UZ

Ozone - punkcija
Pija76 - punkcija

gospodarica - ET

Bozza - ET

Babuške, za jutri vam želim, da bi se na UZ-ju videlo veliko foliklov, da bi bili folikli polni celic in da bi najlepše od teh dobile nazaj v varstvu/grejte. Pa še za vsako po ena pikalonica in en bujs za srečo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dobro opravite, v mislih bom z vami. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


 






Se podpišem pod toleuser posted image

Miška kako si ti?

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1855
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 19:53:04   
Zvezdica

IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Sporočam novičko: DIHAJMO, DIHAJMO , DIHAJMO
Gloriji je odtekla voda. Nima popadkov in nič še ni odprta. Dejmo mal navijat
.

Naj pride fant čimprej na svet.



Glorija, da sam ven pade...torej malo podihat pa fejst prtisnit.

Navjamo zate puncauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1856
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 19:57:43   
Zvezdica
Zarja, a tvoje user posted image še ni?

Rabiš tole? http://www.imdb.com/media/rm3310786560/nm0000190

Sorry, mam mozillo, pa ne morem lepi fotkicuser posted image

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 1857
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 20:06:21   
zarja1
Zvezdica, a ti mene malo hecaš..........zdaj grem vzet Dabroston...................
Kak si piška?

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 1858
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 20:08:07   
Pija76
GLORIA navijam tudi jaz!!!!!!!! DEjmo kar danes, jaz sem stavila nate in na danajšnji dan, pa da pade kak Heiniken, sam ne vem s kom sem stavila. Zarja in Gigi sta bile vidve?

Arneja pa ti imaš hardware v glavi. Veš je treba partnerja tapravega najdt da ti otročka nardi user posted image . Ne sej ne, so čist fajn tam, sam je fajn mal menjat a ne?

Kiwi dobrodošla. Dobr nas poznaš user posted image

Jutrišnje akterke vso srečo in vse naj naj vam želim.

Hvala vsem sotrpinkam za navijanje, po pravici me je kar mal strah, moram enega pirčka dons spit namest apaurina user posted image

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 1859
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 20:11:35   
bambi75

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Jutri bo pa dogajalo, že sedaj navijam...

Goldy - UZ
Arneja - UZ
Stijan - UZ

Ozone - punkcija
Pija76 - punkcija

gospodarica - ET

Bozza - ET

Babuške, za jutri vam želim, da bi se na UZ-ju videlo veliko foliklov, da bi bili folikli polni celic in da bi najlepše od teh dobile nazaj v varstvu/grejte. Pa še za vsako po ena pikalonica in en bujs za srečo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dobro opravite, v mislih bom z vami. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


 



Navijam tudi jaz.
 
Kiwi dobrodošla.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1860
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 20:13:44   
tassi1
GLORIA JAZ ŽE DIHAM S TABO.......user posted image

kiwi-dobrodošla  in vse naj naj ti želim v te postopku!!

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 1861
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 20:15:07   
tassi1


Jutri bo pa dogajalo, že sedaj navijam...

Goldy - UZ
Arneja - UZ
Stijan - UZ


Ozone - punkcija
Pija76 - punkcija

gospodarica - ET
Bozza - ET

Babuške, za jutri vam želim, da bi se na UZ-ju videlo veliko foliklov, da bi bili folikli polni celic in da bi najlepše od teh dobile nazaj v varstvu/grejte. Pa še za vsako po ena pikalonica in en bujs za srečo

Dobro opravite, v mislih bom z vami.]
se podpišem!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1862
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 20:24:01   
Abra
Tudi danes bodo še super novice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
GLORIA DRAGA, DIHAMO S TABO IN DRŽIMO PESTI, DA ČIMPREJ STISNEŠ SVOJEGA SINČKA K SEBI

temu naviajnju se bom pa kar pridružila user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Jutri bo pa dogajalo, že sedaj navijam...

Goldy - UZ
Arneja - UZ
Stijan - UZ
[align=center][align=left]
Ozone - punkcija
Pija76 - punkcija

gospodarica - ET

Bozza - ET

Babuške, za jutri vam želim, da bi se na UZ-ju videlo veliko foliklov, da bi bili folikli polni celic in da bi najlepše od teh dobile nazaj v varstvu/grejte. Pa še za vsako po ena pikalonica in en bujs za srečo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dobro opravite, v mislih bom z vami. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


 



Sem zdaj na brzino skor vse prebrala, večino itak pozabla user posted image Nokes, dobra si user posted image pa vidim, da je Dakec tudi moje sanje z realnostjo pomešala user posted image no, da bo več zmede, sem danes sanjala punčko user posted image bom poročala, kaj bo jutri. user posted image

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 1863
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 20:27:41   
Zvezdica

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Zvezdica, a ti mene malo hecaš..........zdaj grem vzet Dabroston...................
Kak si piška?



Čak, a ne čakaš ti user posted image ? mmmm a j zvezdica kaj pobrljala?user posted image

Dobro sem, danes sem imela počivanje, me je tok križ bolel zarad čiščenja včeraj, da sem še zdaj čistuser posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1864
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 20:27:55   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

GLORIA navijam tudi jaz!!!!!!!! DEjmo kar danes, jaz sem stavila nate in na danajšnji dan, pa da pade kak Heiniken, sam ne vem s kom sem stavila. Zarja in Gigi sta bile vidve?

Arneja pa ti imaš hardware v glavi. Veš je treba partnerja tapravega najdt da ti otročka nardi user posted image . Ne sej ne, so čist fajn tam, sam je fajn mal menjat a ne?

Kiwi dobrodošla. Dobr nas poznaš user posted image

Jutrišnje akterke vso srečo in vse naj naj vam želim.

Hvala vsem sotrpinkam za navijanje, po pravici me je kar mal strah, moram enega pirčka dons spit namest apaurina user posted image


Pija več nas je stavlo, tud midve u Gigi.......stava je bla gajba heinija

to zadevo z Arnejo ne kapiram.....user posted image

nič straha, punkcija bo hiter mim, pol pa počivanje in grelne priprave za user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 1865
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 20:29:15   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica


IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Zvezdica, a ti mene malo hecaš..........zdaj grem vzet Dabroston...................
Kak si piška?



Čak, a ne čakaš ti user posted image ? mmmm a j zvezdica kaj pobrljala?user posted image

Dobro sem, danes sem imela počivanje, me je tok križ bolel zarad čiščenja včeraj, da sem še zdaj čistuser posted image


ja čakam user posted image , Dabroston je tud za sprožitev rdečke.....ironija a ne, pri ET pa za obdržitev naših user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 1866
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 20:37:35   
jazzz27
Punce a me vzamete medse?

No naj povem, da sem pri ata Rešu. Začenjam prvi postopek, 17.9. začnem s snifanjem, nekje 26.9. pa s špikanjem.

Itak se pa non stop smukam okoli vas in vas naskrivaj berem.user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1867
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 20:48:07   
arneja
Iii, Zarja, hvala za tole fotko: user posted image . Upam, da bomo jutri res vse takšne. Nas je pa res veliko jutri. Pupe moje sotrpinske, navijam za vse nas user posted image .

Kiwi, navijamo nazaj zate, da bo v sredo čimveč lepih celic in plavalčkov user posted image .

Sonček, povej Glorii, da navijamo zanjo user posted image . Še ena za katero bo jutrišnji dan dan D user posted image . Nas je bilo kar nekaj za 9. 9. in očitno nas bo ubogala user posted image .

Nokes, kakšna dobra anketa user posted image . Dajmo jo gor med aktualno, kaj praviš, Mismis, šefica naša user posted image ? Hm, dr. Reša si jaz predstavljam tudi kot stripovskega junaka user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1868
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 20:48:51   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

Punce a me vzamete medse?

No naj povem, da sem pri ata Rešu. Začenjam prvi postopek, 17.9. začnem s snifanjem, nekje 26.9. pa s špikanjem.

Itak se pa non stop smukam okoli vas in vas naskrivaj berem.user posted image

DOBRODOŠLAuser posted image , več nas je bolj je luštno..............a to je tvoj prvi postopek?

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1869
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 20:52:18   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Iii, Zarja, hvala za tole fotko: user posted image . Upam, da bomo jutri res vse takšne. Nas je pa res veliko jutri.


glih zate draga.......... da boš dobre novičke prinesla

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 1870
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 20:59:59   
arneja
WP, upam, da je akcija pospravljanje uspela user posted image . In kar optimistično naprej. Te včasih berem, se mi zdi, kot bi sebe poslušala - morava biti obe pozitivni, ker pozitivizem pripomore k uspehu. Sem bila pa tudi jaz, glede na tvojo hiperco, prepričana, da ti je uspelo. Ti bo pa tokrat, prav user posted image ?

Pupe, Ledenka, Shuka, Zvezdica, Bambi, Tassi, Abra, hvala, ker navijate za user posted image .

Zarja, že kakšen učinek od Dabrastarona user posted image ?

Pija, itak da je fino malo zamenjati. Jaz tudi malo o MB razmišljam, če slučajno ne bi uspelo. Boš jutri vzela kakšno tabletko? Jaz bo Ketonalček sigurno ruknila.

Zvezdica, ti pa nikar ne pretiravaj s čiščenjem. Saj bo umazanija počakala, ne bo nikamor ušla user posted image .

Jazz, so bili tudi časi, ko sem tudi jaz samo na skrivaj tukaj brala user posted image . Je bila takrat še Sayuri urednica strani user posted image . No, zdaj sem pa že stara borka user posted image . Dobrodošla in naj bo že v prvo uspešno user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 1871
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 21:05:16   
GITA14
GLORIA JAZ ŽE DIHAM S TABO.......
user posted image user posted image user posted image

komaj čakam da nam sporočiš, da svojega sinčka že držišuser posted image

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 1872
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 21:10:10   
arneja
Zarja, se bom potrudila dobre novičke prinesti user posted image . Ti pa tudi glej, da sporočiš, da je user posted image  prišla.

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1873
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 21:11:04   
nokes
kaj pravite babuške, dans pa dogaja!! in kaj šele jutri!

pija, hitro zvrni še kakšen pivček, to je vse zdravilno in naravno, ma kakšen apaurin! da še kakšnega zaspanega folikelčka spodbudiš, da zraste, jutri pa itak akcija!! user posted image

jazzika, na prejšnji strani je iniciacijski vprašalnik, ki ga lahko pravilno rešiš al pa ja. seveda si dobrodošla!!user posted image

kiwi, ti pa si skulirana, da lahko dremaš med uzjem, ni kaj! user posted image user posted image
WP, si pa pridna, sam čistiš. to je zato, ker konec septembra štartaš, pa da je vse tipi-topi!user posted image

abra, kaj nas hecaš? punčka, pa fantek, a si ti pokazala kako slikco iz uzja? tole diši po ... prevari? bratec in sestrica mogoče??

arneja, jst še zdaj včasih naskrivaj berem user posted image user posted image . kak folikli? jutri seveda držim pesti.

drage moje, seveda držim pesti za vse, ki imate jutri preglede, pa punkcije in še posebej za vas, ki greste po svoje otroke!!

mišmiš, moj pekec je posodil kosmato šapico samo zate in tvoj hormon!!! ja, bo treba čimprej frizurco drd-ju pokazat, zdej je frišna!

pa gigi, ne mi rečt, da si še v službi! hitro domov, pa pod tušek, pa dihat z glorijo! upam, da si ok.



_____________________________

nokes

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1874
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 21:16:02   
gospodarica
želvica: bolečine so še malo prisotne,ampak niso omembe vredneuser posted image komaj čakam na jutri...upam da bo vse ok?!tko me malo zanima kako poteka et??mi lahko mogoče katera malce razloži...

jazzz:dobrodošla tudi z moje strani.držim pesti tudi zate.

glorija:tudi jaz diham s tabouser posted image user posted image user posted image želim ti čim manj boleč porod,sicer pa,ko boš dobila drobno bitjece v naročje boš pozabila na vse muke ki si jih pretrpela,skratka baby bo zbrisal vse bolečine

(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 1875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ali lahko zanosim med menstruacijo?
Če ste imeli nezaščiten spolni odnos med ali takoj po menstruaciji in bo vaša ovulacija nastopila čez pet dni, lahko zan...




Ime za punčko
tinči3

Katero ime je najlepše?

Viktorija (9%)

Lia (27%)

Ema (29%)

Julija (35%)


Število vseh glasov: 246

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!