|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 21:27:33   
lara light
Bozza, kateri dan si imela et? In koliko dni si po et?

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu bozza)
Neposredna povezava do sporočila: 4601
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 21:29:36   
bozza
ET sem imela 9.9. (5. dan po punkciji), v torek bom 14 dni po ET in 6 dni po krvavitvi

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4602
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 21:41:02   
lara light
Če bi delala ju3 zjutraj, bi bilo 12.dan, kot pri meni in je pokazalo plus. Ti si pa 5 dan po punkciji, pri meni je bil et 2.dan...torej vse šanse za pozitiven rezultat že ju3!user posted image user posted image user posted image
Jaz bi ga naredila ju3, kako se boš odločila?

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu bozza)
Neposredna povezava do sporočila: 4603
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 21:44:03   
mismis
Bozza,

kot ti je že Lara napisala, glede na to, da si 5. dan po Et-ju, bo že jutri test pokazal realen rezultat. Lahko pa seveda počakaš do torka. Kakorkoli se boš odločila, ti žeim veliko sreče in upam, da ti test pokaže željen plusek. user posted image user posted image user posted image user posted image in pa seveda  user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4604
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 21:44:14   
bozza
Mislim, da bom kar na torek počakala. Imava z možem zelo okroglo obletnico in si želiva debelega plusa.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4605
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 21:45:11   
lara light
Lepo, naj mine hitro do torka! Še 3 od meneuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu bozza)
Neposredna povezava do sporočila: 4606
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 21:46:19   
bozza
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Lepo, naj mine hitro do torka! Še 3 od meneuser posted image user posted image user posted image


Hvala!!!!

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4607
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 21:46:30   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

hello hello user posted image  

kako ste kaj, punce moje? sem bila v MBju, pa še malo po obiskih... še dobro, da je brat vozil, da sem spala na poti domov user posted image  imam poln hladilnik domače hrane user posted image  in sirovo torto od tašče user posted image  


o, o, me smo super, tudi ti vidim!user posted image  si še komu zaupala, da nosiš srček? mmmm, naj tekne!user posted image  


no, to je kar moja mama povedala celi žlahti user posted image  sem bila kar malo jezna. no, ne preveč user posted image  tašča pa še ne ve, bo kar ati povedal user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4608
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 21:46:46   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: bozza

Mislim, da bom kar na torek počakala. Imava z možem zelo okroglo obletnico in si želiva debelega plusa.


Torej naj ti test za okroglo obletnico pokaže plus. Veliko sreče user posted image user posted image


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu bozza)
Neposredna povezava do sporočila: 4609
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 21:46:57   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Lepo, naj mine hitro do torka! Še 3 od meneuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4610
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 21:47:46   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: lara light

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

hello hello user posted image  

kako ste kaj, punce moje? sem bila v MBju, pa še malo po obiskih... še dobro, da je brat vozil, da sem spala na poti domov user posted image  imam poln hladilnik domače hrane user posted image  in sirovo torto od tašče user posted image  


o, o, me smo super, tudi ti vidim!user posted image  si še komu zaupala, da nosiš srček? mmmm, naj tekne!user posted image  


no, to je kar moja mama povedala celi žlahti user posted image  sem bila kar malo jezna. no, ne preveč user posted image  tašča pa še ne ve, bo kar ati povedal user posted image  



pa je šla skrivnost po gobe. user posted image user posted image user posted image

Saj razumeš, da je tvoja mama tako vesela, da ni mogla tega zadržati v sebi


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4611
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 21:51:44   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: lara light

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

hello hello user posted image  

kako ste kaj, punce moje? sem bila v MBju, pa še malo po obiskih... še dobro, da je brat vozil, da sem spala na poti domov user posted image  imam poln hladilnik domače hrane user posted image  in sirovo torto od tašče user posted image  


o, o, me smo super, tudi ti vidim!user posted image  si še komu zaupala, da nosiš srček? mmmm, naj tekne!user posted image  


no, to je kar moja mama povedala celi žlahti user posted image  sem bila kar malo jezna. no, ne preveč user posted image  tašča pa še ne ve, bo kar ati povedal user posted image  



pa je šla skrivnost po gobe. user posted image user posted image user posted image

Saj razumeš, da je tvoja mama tako vesela, da ni mogla tega zadržati v sebi



vem vem user posted image  ampak saj veš, tam do NS bi raje počakala s širnim razglašanjem. ozek krog je ok, sam vsi frendi pa tudi še ne rabijo vedet user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4612
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 21:53:20   
mismis
Ajsi, saj vem kako se počutiš, ampak kar je, je.

Kar je povedano, ne moreš vzeti nazaj. Tako, da sprosti se, saj veš da bo vse v redu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4613
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 21:54:52   
ledenka
hvala user posted image  itak bo vse ok. in pliško pa pleško? ubogata?

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4614
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 21:56:42   
marjetka cvetka
Pozdravljene čvekačice male,
čeprav sem v ilegali, tako stiskam pesti za vas, ki me spravljate v tako dobro voljo, da kar ni za verjeti.

Ledenka, verjetno ti še nisem čestitala, pa vseeno user posted image user posted image user posted image  za pluska in ne bodi preveč huda na mami, ker je tako radostno sčvekala vse naokoli. Ah, saj so verjetno vse mame take, da si tako želijo vnukov, da celi čas nekaj nergajo - kdaj kaj bo user posted image , potem pa so vesele tako, kot bi bile same noseče user posted image

Mismis, Pija, in vse trepetalke, dobro se držite, da vam uspe, pa naj vas lubiji  ful razvajajo!
Ko boste pa nosečke, se bom pa še jaz kdaj prikazala na srečanju (v petek ni zneslo user posted image ), pa ni vrag, da se ne nalezem tega tako želenega virusa nosečnosti user posted image user posted image

Upam, da bo ta teden še veliko dobrih novic, saj kolikor sem preletela je kar nekaj testkov v tem tednu.

go user posted image  go user posted image  go go user posted image user posted image
go user posted image  go user posted image  go go user posted image user posted image
go user posted image  go user posted image  go go user posted image user posted image

_____________________________

Upaj, če upaš upat!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4615
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 21:57:04   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

hvala user posted image  itak bo vse ok. in pliško pa pleško? ubogata?



seveda ubogatauser posted image user posted image user posted image
če lahko krotim psa, lahko tudi dva paglavca user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4616
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 22:03:14   
lara light
Ledenkica, te razumem, upam, da bo meni uspelo vsaj do UZuser posted image ...kot pravi mismis, sprosti se in uživaj! user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4617
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 22:27:53   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Lepo, naj mine hitro do torka! Še 3 od meneuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

pa še ti pujski od mene user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4618
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 22:42:06   
gold fish


user posted image
 
 
NAŠE NOSEČKE 
 
 
Sreda, 24.09.
Jadrnica - pregled
 
Petek, 26.09.
Ledenka - pregled
 
Torek, 30.09.
Sonček85 - pregled

Četrtek, 02.10.
LaraLight - UZ

Sreda, 15.10.
Zvezdica - pregled

Četrtek, 16.10.
Dakec - morfologija

Sreda, 22.10.
Shuka - pregled
 
OBJEMČKOMETER
 
user posted image  Oktavija user posted image
 user posted image gospodarica user posted image
 user posted image Blanč  user posted image
 
  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)


T1979 greje user posted image user posted image   test 21.09.2008
Bozza grejeuser posted image user posted image   test 23.09.2008
Pija76 greje  user posted image user posted image test 25.09.2008
M.L.B.K. greje  user posted image user posted image   test 26.09.2008
Kiwi greje  user posted image   test 26.09.2008
Ozone greje   user posted image   test 26.09.2008
Arneja greje  user posted image  user posted image test 29.09.2008
Stijan greje user posted image user posted image   test 29.09.2008
Baci greje  user posted image   test 29.09.2008
Dajamaja grejeuser posted image user posted image user posted image test 30.09.2008
mismis greje user posted image user posted image test 02.10.2008
Sisy greje  user posted image   test 02.10.2008
Obayifo greje  user posted image ?   test 02.10.2008

 


 

 
user posted image  NOVE NOSEČKE SEPTEMBER user posted image    
 

  user posted image Dobrovoljčica (PO)

user posted image   Ledenka (N)
 
user posted image  LaraLight (PO)





...da ne omenjam vsake posebej....

.....  vsem trepetalkam in  nosečkam -  pošiljam   user posted image        user posted image


......  objemčkometer - ........ user posted image user posted image    .....     Ne obupat...enkrat ......ko je pravi čas......uspe vsem nam...user posted image     user posted image ...



Čeprav se bolj redko javljam..... vsake toliko prečekiram kako in kaj...in seveda zvesto navijam za vsako od vas.....



Pozdravček, vaša user posted image



p.s.

mi smo od 4.9. doma in se veselo cartamo, jemo, spimo in se redimo ....


< Sporočilo je popravil gold fish -- 20.9.2008 22:45:57 >

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4619
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 23:01:31   
gigi1
Goldfish user posted image  user posted image  user posted image  lepo, da si se oglasila. Kako je sedaj?

Cvetka draga, škoda, da ti ni ratalo. Upam, da bo naslednjič user posted image

Larica pridna si bila z dieto. Tudi sama se je že kake 2 meseca držim - no najbolj tega, da ne jem bele moke in sladkorja. Zelenjavo imam itak rada, le sadja se težje lotevam.

Zarja tudi sama sem gurman in mi je bilo nepredstavljivo, da bi kdaj jedla polnozrnatega. Ene 14 dni sem se res matrala, pol sem pa odkrila kruh, ki mi je najbolj všeč in kar gre. S sladkarijami HB tudi sama nimam težav. Polnozrnati ali pirini špageti in pašta so pa res dobri. Skoraj ni razlike. Za riž se pa ne morem odločiti, ker  mi ni dober, pa še dolgo se kuha. Jaz pač prisegam na Arborio in kakšno "pregreho" si pa moram pustiti.
Pivo user posted image  Druga zgodba user posted image

Žalostna zgodba z rezanci user posted image . Žal mi je da si tako zgodaj izgubila mami. Tudi sama sem jo in te res razumem. In tudi delam rezance user posted image , zato ker so domači veliko boljši. Bom mogoče jutri probala s polnozrnato moko. Bom poročala, kakšni so.

Pika tale kaša s suhimi slivami zveni zanimivo. Kakšen poseben recept kako jo narediš?

Miška P+P+turist user posted image  ubogajo?

Ajsi nič hudega, da je mami povedala. Vsaj tebi ne bo treba user posted image . Ko imaš tako dobro novico, se ti itak samo smeji. Na UZ je bilo vse dobro in bo tako tudi naprej. Torej, ni ti treba biti previdna.

Baci počakaj do obletnice in naj bo debel plusek, ki bo vaju še bolj osrečil user posted image user posted image user posted image

T1979 kje si? Sporoči dobro novico. Navijamo user posted image

Šukica draga HB, da se je umirilo. Mirno noč in upam, da se bosta oba naspala in se spočila od stresov pretekle noči user posted image

Gretka kje si? Spet net nagaja?

Pupike drage lahko nočko

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4620
   RE: IVF/ICSI september, oktober
21.9.2008 7:33:32   
nokes
jutro pupike,

kako ste spančkale?? lepo, tukaj kavica za vse, pa čaj, pa rogljički, polnozrnati za laro z domačo nesladkano višnjevo marmelado user posted image

najprej T1979: kaj je zdaj? a plešeš čačača? kako je s testkom? user posted image user posted image

in seveda vse trepetalke: ena po ena lahko vsaki dan vidite user posted image user posted image !!!, ta teden bodo same dobre novičke! user posted image user posted image

ribica, lepo se imejte doma in uživajte!

kongo bejbe, imela sem se super, ja, počasi bodo morali une grelnike nabavit, da bomo lahko zunaj sedele. sem pa svojemu rekla, da grem samo na en čaj! pa sem se primajala domov ob pol desetih! haha, ne bom več nikoli jezna, če gre moj samo na en pirček, pa pride.... saj to je isto, al ne? user posted image  kajsi, lučka, dejzi, lepo vas je bilo spoznati, mlinček, tebe sem bila zeeeeelo vesela, in seveda gigice, miške, in pije!! ledenka, res škoda, da te je otrok spravu na kavč tako zgodaj , in pikovit, ki ti je usoda onemogočila klepetanje o zanzibarju pri minus ena! user posted image user posted image

šukec, držim pesti zate, da mine. jutri pa le idi k g, da pogleda. fuj in fej!



_____________________________

nokes

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4621
   RE: IVF/ICSI september, oktober
21.9.2008 7:47:48   
Pija76
Dobro jutro bejbike,

evo Noki pridnica postregla zajtrk. Hvala! Dobr zgleda turist a ne?

Želvica jaz sem v Müllerju kupila čaj ingver in cimet skupaj in ga pila do punkcije. Dobr je, je pa od firme (tečem gledat user posted image ) Yogi tee.

Mismis evo mene, včeraj sem šla v štacuno po fasngo in do nečakov. Zdej eden kliče teta, teta, pa sem šla prečekirat, sam mu je blo nerodno. Čakam da me po telefonu pokliče user posted image .

T919 kaj je zdaj? Lulaj prosim....

Kje je ABra?

Dajamaja od mene imaš tudi maxi podporo pri tej odločitvi. A si ti predlagala Trojane? Dobr predlog, kaj mislite LJ bejbe?

Gigi kupila 10 paprik za filat user posted image , to bo dela danes.

Daisy kje se pa ti skrivaš?

Mlinčka itak sam čekira user posted image

Ledenka in kaj bo danes dobrega iz hladilnika? Ne bit huda na mami, veš kolk je mogla bit presrečna! Vse bo OK! Navijamo!

Zarja pa pol si ti ornk gospodinja vidim, in kaj bo danes na talerčkih?

Pika dober znak je da se dobro počutiš, če si šla pa še 2 kile dol, ja a te je sploh še kje kaj? Pa da si bila prej živčna? Ko sva bile skupaj sigurno ne, saj si mogla reva še mene kulirat user posted image . Upam, da 25. pokaže tebi veliko foliklov, meni pa en debel +.

Gold fish lepo da si še vedno z nami? Kako je detece?

Kje pa je kaj Gloria?

Pa Sonček 33, MLBK, Moj sonček?


Kaj boste danes počele?
Vsem neomenjenim en lep pozdravček, lepo nedeljo vam želim.

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 4622
   RE: IVF/ICSI september, oktober
21.9.2008 7:58:18   
Pija76
Marjetka cvetka z Mismisko si močno želiva da bova lahko sindrom nate prenesli. Bova full radodarni veš! Upam, da naslednjič se res vidimo.

(odgovor članu marjetka cvetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4623
   RE: IVF/ICSI september, oktober
21.9.2008 8:37:42   
mismis
Dobro jutro...

jutranje fočkanje je opravljeno. Hvala za kavice, danes se bodo full prilegle, ker sem se že zbudila z glavobolom. Ampak bomo preživeli.

Pija, turist je čisto na tvojo željo, vidiš kako te upoštevam

Noki, jaz mojega sploh ne grajam več, če gre z deci na pir, ker vedno pride prej domov kot jaz.

T1979, upam, da je danes dober dan, da bo dan, ki si ga boš zapomnila, držim pestke za plus user posted image user posted image user posted image

Žiži, otroce ubogajo, kaj pa čjo, me pa sedaj že dva dni boli v trebuhu, pa občutek imam da je trebuh full napihnjen, ampak to je po moje samo občutek. Pa ti, jutri bo pa akcija

Marjetka Cvetka, škoda ker nisi mogla priti, prav fajn smo se imele kot ponavadi, saj veš babe zmešane user posted image user posted image user posted image

Zarja, zgodba o mami in rezancih user posted image user posted image user posted image

Goldfish, lepo da se oglasiš, potem praviš, da Jaka raste


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4624
   RE: IVF/ICSI september, oktober
21.9.2008 8:51:20   
pika74
Gigi1 Recept za proseno kašo je čist simpl:

- 1 mala skodelica prosene kaše
- 5 malih skodelic vode (jaz dam vedno tapeto skodelico mleko)
- suhe slive
- malo soli
- malo masla

Vodo (z mlekom), sol in maslo zavrem...nato dodam proseno kašo in suhe slive ter kuham, dokler ni kuhano (cca. 15 min).

To je to. Midva sva jo ravno zdajle kar iz lonca pojedla user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Uspešno rodila zdravo deklico po 13 splavih
Preberite si to navdihujočo zgodbo, ki opogumlja številne starše po svetu, ki se že vrsto let trudijo donositi otroka.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?