|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 19:46:45   
pika74
ok sej sojinih špagetov mi je glih zmanjkal. jih pa tud nism jedla več kot 2x v tem mescu tko da ne more bit škode user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 4576
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 19:47:08   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: želvica99

Ja soja sem slišala pa res ne vpliva dobro na zanositev, je pa dobra v menopavzi, ker me še nočmo bit aneuser posted image user posted image user posted image

Zarjica a ti se pa tkole razhudiš na dobre polnozrnate zadeveuser posted image . Ja nimamo kj enemu paše eno, drugemu drugo.

no ironija estrofen je ravno za menopavzo..user posted image user posted image

kaj čmo, polnozrnatost mi nikol ni dišala, zjutraj ko vsi v službi grizejo tista semena na polnozrnatih rogljičkih jaz glodam moja jabolka...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 4577
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 19:47:18   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: lara light

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Lara in Pika vsaka čast obema in vsem, ki lahko vztrajate na takšni kuri. Jaz sem tolk šibka, da zdržim glih 1 dan.


Glede česa pa ne bi zdržala...če ne vrtam preveč?

Meni to ni kura, meni je to način življenja, ki mi strašno paše...ko se pregrešim večkrat zaporedno, se počutim slabo, brez energije, razdražljiva...

ne ne vrtaš preveč, sam jaz sem full simple človk. Jem v bistvu vse. Full zelenjave, sadja, ribic se nikakor ne morem najest...bi kar vedno še pa še.....od mesa jem večinoma le piščančka..
ampak bele žemljice v nedeljo zjutraj tko lepo pridišijo iz pečice, da enostavno me morem brez. Za sladkarije pa nisem ravno full frik. Mam raje sadje, tud slanih stvari ne maram (čips in tako ni zame).


potem ješ zelo kot jazuser posted image ...kar se jaz pregrešim s sladkimi rečmi, ti  belimi žemljicami, isti šmornuser posted image ...vidiš, da imaš tudi ti kuro, ki to ni! Pridna! Naša chef! Sexi chef!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4578
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 19:48:32   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

hello hello user posted image  

kako ste kaj, punce moje? sem bila v MBju, pa še malo po obiskih... še dobro, da je brat vozil, da sem spala na poti domov user posted image  imam poln hladilnik domače hrane user posted image  in sirovo torto od tašče user posted image  

Štajerci smo gurmani, a ne? Se je splačalo mal na naš konec.....to bo pojedina...nosečka naša in poln hladilnik štajerskih dobrotuser posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4579
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 19:49:26   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

hello hello user posted image  

kako ste kaj, punce moje? sem bila v MBju, pa še malo po obiskih... še dobro, da je brat vozil, da sem spala na poti domov user posted image  imam poln hladilnik domače hrane user posted image  in sirovo torto od tašče user posted image  


o, o, me smo super, tudi ti vidim!user posted image  si še komu zaupala, da nosiš srček? mmmm, naj tekne!user posted image  

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4580
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 19:49:39   
želvica99
Ja Zarja sj ti pol res zdravo ješ, nisem vidla prej. Tko da ni panike, če ti pašejo dišeče žemljice si jih privoščiuser posted image

Punce jest morm na obisk, pa glih zdej k smo tko lepo klepetaleuser posted image . Redko vas ujamem "v živo". Moram bit ob osmih tam. Se javim kasneje.

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 4581
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 19:49:51   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

ok sej sojinih špagetov mi je glih zmanjkal. jih pa tud nism jedla več kot 2x v tem mescu tko da ne more bit škode user posted image

Pika soja je v bistvu baje res škodljiva, sam jaz bolj tak jemljem te zadeve...zadnjič sem čist slučajno kupovala mleko za nečaka-čokoladno se razume. Notr je full soje. Šok!

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 4582
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 19:51:33   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: želvica99

Ja Zarja sj ti pol res zdravo ješ, nisem vidla prej. Tko da ni panike, če ti pašejo dišeče žemljice si jih privoščiuser posted image

Punce jest morm na obisk, pa glih zdej k smo tko lepo klepetaleuser posted image . Redko vas ujamem "v živo". Moram bit ob osmih tam. Se javim kasneje.


Želvica, sej te počakamo, lepo se imej!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 4583
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 19:52:09   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: lara light

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Lara in Pika vsaka čast obema in vsem, ki lahko vztrajate na takšni kuri. Jaz sem tolk šibka, da zdržim glih 1 dan.


Glede česa pa ne bi zdržala...če ne vrtam preveč?

Meni to ni kura, meni je to način življenja, ki mi strašno paše...ko se pregrešim večkrat zaporedno, se počutim slabo, brez energije, razdražljiva...

ne ne vrtaš preveč, sam jaz sem full simple človk. Jem v bistvu vse. Full zelenjave, sadja, ribic se nikakor ne morem najest...bi kar vedno še pa še.....od mesa jem večinoma le piščančka..
ampak bele žemljice v nedeljo zjutraj tko lepo pridišijo iz pečice, da enostavno me morem brez. Za sladkarije pa nisem ravno full frik. Mam raje sadje, tud slanih stvari ne maram (čips in tako ni zame).


potem ješ zelo kot jazuser posted image ...kar se jaz pregrešim s sladkimi rečmi, ti  belimi žemljicami, isti šmornuser posted image ...vidiš, da imaš tudi ti kuro, ki to ni! Pridna! Naša chef! Sexi chef!user posted image

a taki chef user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4584
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 19:54:18   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: želvica99
Punce jest morm na obisk, pa glih zdej k smo tko lepo klepetaleuser posted image . Redko vas ujamem "v živo". Moram bit ob osmih tam. Se javim kasneje.

pol morš pa kr letet....boš zamudilauser posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 4585
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 19:55:14   
lara light
Ne tak, uni s kuharsko kapo, dej najdi med tvjimi smaliji... to je lo chef de meglior cuisine...100 let nazaj sem seučila nekaj francosko, da me ne bosteuser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4586
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 19:55:53   
pika74
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: pika74

ok sej sojinih špagetov mi je glih zmanjkal. jih pa tud nism jedla več kot 2x v tem mescu tko da ne more bit škode user posted image

Pika soja je v bistvu baje res škodljiva, sam jaz bolj tak jemljem te zadeve...zadnjič sem čist slučajno kupovala mleko za nečaka-čokoladno se razume. Notr je full soje. Šok!


ok šef no... sej sm rekla, da je ne bom več jedla user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4587
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 19:57:55   
lara light
Pika, veš zarja je zelo pridna kuharica, celo rezance dela sama, a ni to krasno in meni nekaj nemogočega? pridna resuser posted image
shuka ji je dala ime sexi chef

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 4588
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 19:58:27   
pika74
u kapo dol... rezancev pa jst še nism delala

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4589
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 19:59:14   
lara light
nisi edinauser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 4590
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 19:59:54   
pika74
hehe... to me pomirja user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4591
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 20:00:12   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Ne tak, uni s kuharsko kapo, dej najdi med tvjimi smaliji... to je lo chef de meglior cuisine...100 let nazaj sem seučila nekaj francosko, da me ne bosteuser posted image

user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4592
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 20:02:07   
zarja1
ta je boljša...
.user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4593
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 20:07:59   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

u kapo dol... rezancev pa jst še nism delala

če nekaj moraš, pol gre. Nič ni nemogoče.
Na kratko zgodba; moja nečakinja je bla še dojenček in ko je začela jest vso hrano...logo babi dela domačo juhco z domačimi rezanci. Pol sem mami izgubila, kar je bil nepredstavljiv šok za celo družino, name je pa tolk vplivalo,pa ne bom o tem...in naša nečakinja je to juhco klicala SOBOTKA-k nam so prihajali na obisk v soboto. In ko babi več ni bilo je otrok normalno vseeno želel sobotko. Prve rezance in juhco sem skuhala s toliko joka in obupa, da se tud dans tega s solzami spominjam. Od takrat je to postal moj zaščitni znak, blagovna znamka......teta Zarja dela najboljšo sobotko.

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 4594
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 20:35:15   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: pika74

u kapo dol... rezancev pa jst še nism delala

če nekaj moraš, pol gre. Nič ni nemogoče.
Na kratko zgodba; moja nečakinja je bla še dojenček in ko je začela jest vso hrano...logo babi dela domačo juhco z domačimi rezanci. Pol sem mami izgubila, kar je bil nepredstavljiv šok za celo družino, name je pa tolk vplivalo,pa ne bom o tem...in naša nečakinja je to juhco klicala SOBOTKA-k nam so prihajali na obisk v soboto. In ko babi več ni bilo je otrok normalno vseeno želel sobotko. Prve rezance in juhco sem skuhala s toliko joka in obupa, da se tud dans tega s solzami spominjam. Od takrat je to postal moj zaščitni znak, blagovna znamka......teta Zarja dela najboljšo sobotko.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4595
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 20:36:06   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

ta je boljša...
.user posted image

user posted image  točno ta!user posted image  super!

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4596
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 20:36:39   
lara light
Poglejte, še na repu ima kuharsko kapcouser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4597
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 21:00:10   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Poglejte, še na repu ima kuharsko kapcouser posted image

ja mora bit v stilu...user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4598
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 21:04:41   
pika74
Zarja1 ti si srce...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4599
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 21:16:40   
bozza


IZVIRNO SPOROČILO: želvica99

Se pridružujem Zarji: torej T1979 in Bozza, kje ste punce in kako se počutite. Da mal navijačev dodamouser posted image user posted image user posted image .


Rabim pomoč. Reš mi je rekel, naj test delam 23., ampak 8. dan po ET sem rahlo zakrvavela. Če je bila slučajno to vgnezditvena, ali je mogoče 23. test še prekmalu (6 dni po ET). Kaj mislite, naj še nekaj dni počakam ali naj grem dat kri?

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 4600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?