|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 9:18:27   
mojsonček



sonček33  &  moj sonček
No vidve cvetke iz Radolce, aneeeeeeeeee ... sej sm rekla da smo ista občina user posted image user posted image user posted image user posted image ... matr jz se še kr ke prštevam, čeprou sm že par let tle u Cel ...
[/quote]


Grethy tale kviz se je pa hitr končal user posted image
Kej pogrešaš domače kraje?

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 3501
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 9:20:01   
kajsica
Gretka, ja sekica je počakala, sem dirkala proti domu, sem bila malo čez devet doma. Ko je treba kar Šumija oponašam.user posted image user posted image user posted image  Jao samo da WP ne srečam kje na cesti, pa je vse OK.....user posted image user posted image user posted image

Ej ni panike, saj veš če še rabita naslednji vikend ni panike, pol pa žal ne bo šlo več, pa saj veš...... Aja uno zadevo, ko sem jo pri tebi pustila, tiste krpice, ko so za enkratno uporabo, ti jih naj ne bo škoda, kr vse ponuci če je potreba....zmenjeno.

Dajamaja, kaj pa ti....kaj v pričakovanju za jutri??? Ej oprosti, ampak včeraj pa ni šlo, me je "šefe" z6aposlil in ni bilo mrdanja user posted image user posted image user posted image , bil hud....user posted image user posted image user posted image ...ja če mi verjameš, ko mi nos raste ko pinokiu!!! No časa pa res ni bilo!!! Drugič ...velja????

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 3502
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 9:23:45   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: mojsonček




sonček33  &  moj sonček
No vidve cvetke iz Radolce, aneeeeeeeeee ... sej sm rekla da smo ista občina user posted image user posted image user posted image user posted image ... matr jz se še kr ke prštevam, čeprou sm že par let tle u Cel ...



Grethy tale kviz se je pa hitr končal user posted image
Kej pogrešaš domače kraje?


---------------------------------------------------------
Ja jih kar veš ... tamle v tisti naši kotlinci je blo fletno, sam zgleda da sem kukr en cigo, k ne zdrži dolg na enmu mest user posted image user posted image user posted image ,

a si bla kej na sejmu v Celju ???

< Sporočilo je popravil Grethy -- 15.9.2008 9:24:27 >


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 3503
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 9:28:13   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

Gretka, ja sekica je počakala, sem dirkala proti domu, sem bila malo čez devet doma. Ko je treba kar Šumija oponašam.user posted image user posted image user posted image  Jao samo da WP ne srečam kje na cesti, pa je vse OK.....user posted image user posted image user posted image

Ej ni panike, saj veš če še rabita naslednji vikend ni panike, pol pa žal ne bo šlo več, pa saj veš...... Aja uno zadevo, ko sem jo pri tebi pustila, tiste krpice, ko so za enkratno uporabo, ti jih naj ne bo škoda, kr vse ponuci če je potreba....zmenjeno.

Dajamaja, kaj pa ti....kaj v pričakovanju za jutri??? Ej oprosti, ampak včeraj pa ni šlo, me je "šefe" z6aposlil in ni bilo mrdanja user posted image user posted image user posted image , bil hud....user posted image user posted image user posted image ...ja če mi verjameš, ko mi nos raste ko pinokiu!!! No časa pa res ni bilo!!! Drugič ...velja????



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti divjakinja mala ti ... Pazi se ti WP-jke, sicer jako milo izgleda, ko jo boš pa razpištolla boš pa vidla hudimaca user posted image user posted image user posted image user posted image

bom upoštevala tvoj nasvet, hvala še enkrat ....


Dajčimajči ... ne smeš ji vse verjet, baje je bla res maximalno okupirana včeraj, pa saj je ženska pridna ko dve mravlci in jo je še za jest težko odpulit od dela user posted image user posted image user posted image , pa če se mal zavleče ... pol pa ne gre ... drugič ...

< Sporočilo je popravil Grethy -- 15.9.2008 9:33:27 >


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 3504
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 9:33:04   
Grethy
user posted image Zarja jutro user posted image user posted image user posted image ,
user posted image user posted image goldika vidim te user posted image user posted image ,
  user posted image user posted image user posted image lana08 helou tudi tebi user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 3505
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 9:38:08   
mojsonček
Grethy, sejma nisem vidla že od daljnega leta... uf, čak, da se spomnim.... če sem prou skalkulirala ... 1993, še iz srednješolskih dni... kriza, kako čas beži...

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 3506
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 9:39:42   
sonček85
nokes:ja moj trebušček pa lpeo raste in komaj čakam da bo še malo večji ,pa še malo pa še malo in potem žer porod tukaj.user posted image user posted image samo še 7 mesecev in 4dniuser posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 3507
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 9:41:23   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: mojsonček

Grethy, sejma nisem vidla že od daljnega leta... uf, čak, da se spomnim.... če sem prou skalkulirala ... 1993, še iz srednješolskih dni... kriza, kako čas beži...



ej sončkica, sej si itak moraš vzet cel dan cajta, pa kr fajn na hitro pregledat, bog ne daj da te zanima več stvari mal bolj v detajle ... mene še dons špancir palčke bolijo , pa sem hodila samo 7 ur okol in firbca pasla ... pa še dež me je na konc naprau ... sem fasala smrkolinčke v nos, pa mal kašlja ...user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 3508
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 9:43:25   
Grethy
dons ste pa sami sončki tu gor ... mene pa zebe user posted image user posted image user posted image user posted image

sonček85 imam vse potrebno, ko boš pripravljena ti lahko polepšam roke user posted image , kot sva se menile


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 3509
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 9:46:52   
Ozone
Evo, na hitro še moje poročilo. Od včeraj grejem eno pikico blastocisto in eno pikico kompaktno morulo. Test imam 26.8., do takrat pa user posted image user posted image user posted image user posted image .

Morem tečt. lepo se imejte in SREČNO.

lp


_____________________________

Where there is a will, there is a way.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 3510
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 9:58:46   
kajsica
Gretka, kdaj se bova pa za moje roke dogovorile???? No saj nočem biti tečna, res ko boš imela čas!!! Pliiiiiiizzzzzzzz!!!!

Ozone pridno jih čuvaj!!! Pa počivaj!!!

(odgovor članu Ozone)
Neposredna povezava do sporočila: 3511
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 9:59:43   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: Ozone

Evo, na hitro še moje poročilo. Od včeraj grejem eno pikico blastocisto in eno pikico kompaktno morulo. Test imam 26.8., do takrat pa user posted image user posted image user posted image user posted image .

Morem tečt. lepo se imejte in SREČNO.

lp




user posted image user posted image user posted image user posted image bravo punca ... zdaj pa le cartaj ... jaz pa stiskam pesti, držim figice in mislim nate user posted image user posted image user posted image user posted image ... čuvaj zlato svoje ...


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Ozone)
Neposredna povezava do sporočila: 3512
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 10:01:00   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

Gretka, kdaj se bova pa za moje roke dogovorile???? No saj nočem biti tečna, res ko boš imela čas!!! Pliiiiiiizzzzzzzz!!!!

Ozone pridno jih čuvaj!!! Pa počivaj!!!


Ja lubika moja, lahko kr ta teden a??? Bom vidla kako delam konc tedna, pa se bova dogovorile .. jaaaa ???


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 3513
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 10:03:37   
kajsica
Grethy, Žmenjeno!!!!

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 3514
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 10:07:11   
Grethy
 
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

Grethy, Žmenjeno!!!!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 3515
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 10:09:10   
mismis

user posted image
  user posted image  
 
AKTUALNO V TEM TEDNU  
   
 
 
Ponedeljek, 15.09.
Mandreja - UZ
Stijan - ET
Obayifo - UZ

Torek, 16.09.
Pika74 - UZ
mismis - ET
Baci - ET
Obayifo - UZ
 
Sreda, 17.09.
Sabsa - UZ
Gita14 - UZ + kri
mojsonček - punkcija

Četrtek, 18.09.
Kajsica - UZ
Dajamaja - ET
 
Petek, 19.09.
Goldy - UZ
Kicsi - UZ

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image       
 
NAŠE NOSEČKE 
 
Ponedeljek, 15.09.
Hedviga - pregled
Ledenka - pregled
 
Sreda, 17.09.
Shuka - pregled
Zvezdica - morfologija
Sonček33 - morfologija

Četrtek, 16.09.
Dobrovoljčica - UZ
 
Petek, 19.09.
Linda25 - pregled
 
Petek, 26.09.
Ledenka - pregled
 
Torek, 30.09.
Sonček85 - pregled

Četrtek, 16.10.
Dakec - morfologija

 
 
OBJEMČKOMETER
 
user posted image  Oktavija user posted image
user posted image Obayifo user posted image
user posted image  gospodarica user posted image
 
 
 
  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)

   

LaraLight greje   user posted image user posted image   test 18.09.2008
Blanč greje  user posted image user posted image   test 18.09.2008
T1979 greje  user posted image user posted image    test 21.09.2008
Bozza greje  user posted image user posted image    test 23.09.2008
Pija76 greje  user posted image user posted image    test 25.09.2008
M.L.B.K. greje   user posted image user posted image    test 26.09.2008
Kiwi greje   user posted image    test 26.09.2008
Ozone greje    user posted image user posted image    test 26.09.2008
Arneja greje   user posted image user posted image    test 29.09.2008



 
user posted image user posted image


user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image  
 


  • Zarja1 (1. IVF, MB, dr. Vlaisavljevič, septembra)
  • lara light (2.IVF, PO,dr.Reš, Et 4.9.)
  • Ozone (5. IVF, MB dr. Reljič)
  • Blanč (3. IVF, modrooki dr. Reš, ET 4.9.)
  • Stijan (MB, 4. ICSI)
  • Dajamaja (dr. Reš, čaka)
  • Baci (1. IVF, MB, dr.Milan Reljič v Mb,dr.Gavrič, Dipherline+Gonal)
  • Obayifo (IUI, Graz)
  • M.L.B.K. (3. IVF, dr. Reš, ET 12.9.)
  • Andreja07 (PO, dr. Reš)
  • Mikimiška78 (1.IVF, dr. Reš, dipherline in Menopur)
  • Kikaa (3. IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Sabsa (GK LJ, 02.09. sestra Blanka)
  • Arneja (3. IVF, dr. Reš)
  • Goldy (3. ICSI, dr. Drobnič, LJ) 
  • Pija76 (4. IVF, PO, dr. Reš, ET 11.9.) 
  • T1979 (3. IVF, PO,dr. Reš, Menogon, ET 7.9.)
  • Bozza (dr. Reš, PO, Menogon, ET 09.09.)
  • mismis (2.IVF;LJ,dr.Drobnič, 05.09. sestra Blanka) 
  • mojsonček (1. IVF, dr. Reš, PO, Suprefact in Menogon)
  • Kajsica (2. IVF, GK LJ, 04.09. začetek špikanja)
  • DaisyE (dr. Reš, 14.10. pogovor)
  • netka34 (3.ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Pika74 (34 let, 5. IVF/ICSI, dr. Drobnič)
  • Mateja.goljev (2. IVF/ICSI)
  • Gigi (2. ICSI, GK LJ, dr. Vogler, 22.09. sestra Blanka)
  • Kicsi (11.09. začetek špikanja 12.9.)
  • Mlinčka (2. IVF, 30. let, dr. Drobnič, 23.09. sis. Blanka)
  • Paddy (2.ICSI, MB. 09.09. špikanje)
  • Lana08 (1.IVF/ICSI, GK LJ, dr. Zorn, 16.09. sis. Blanka)
  • womanpolice (2. ICSI, GK LJ, 24.09.)
  • Kiwi ( 1. IVF, MB)
  • Gita14 (IVF, dr. Bokal, zamrznjenčki)
  • mandreja (2. IVF, GK LJ, dr. D, začetek postopka 22.08.)
  • Jazzz27 (1.IVF, dr. Reš, 17.09. začetek snif snaf)
  • Kalina (2. IVF, dr. Merlo, 17.9. Primolut)
  • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
 
user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   

  • paki (PO)
  • Anja31 (2. IVF, dr. Reš) 
  • Pikovit (6. IVF, MB)
  • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
  • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
  • Barbarella77
  • Anabanana
  • Iannia
  • Žirafca
  • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
  • Bambi75 (4.IVF/ICSI, MB)
  • moni29 (MB) 
  • Tjasshyy (LJ?) 
  • mami26 (LJ)
  • Titi3 (Superfact in Menopur)
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič, novembra zamrznjenčki)
  • Marjetka Cvetka (1.ICSI, dr. Reš, PO)
  • tička (ICSI, dr. Reš, Postojna)
  • mala81 (2. IVF/ICSI, dr. Reljič, MB)
  • Sapi (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Darja* (3.IVF/ICSI)
  • Vijolica30 (31. let, 3.IVF, dr. Bokal)
  • Anadejka
  • Sarasan (2. IVF)
  • šemalo (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
  • BEBIII (GK LJ, dr. Pinter, 1.10. pregled)
  • Sulfinija (GK LJ, dr. Zorn )
  • Želvica99 (2. IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • miska73 (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Lučka25 (1. IVF, dr. Reš, suprefact+menogon)
  • Oktavija (MB, 3. IUI)
  • gospodarica (2. IVF, dr. Reš)
  • anci banci (1.IVF, dr. Reš, 30.9. pogovor)
  • neni (7. IVF, dr. Reš)

    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    


    Hope2user posted image , sayuri user posted image user posted image , pfuser posted image ,  Gloriauser posted image   , dakec user posted image user posted imageAmeliauser posted image , Goldfish
    user posted image , Mandarinca, Črni Tulipan, Animeuser posted image , Mijavček user posted image , Špelka12 ,  Koninauser posted image , Mavrica72user posted image , Zvezdicauser posted image user posted image , Pinki36user posted image , Abra user posted image user posted image , Sonček33user posted image , Rubin , Julija30user posted image , Orto2 user posted image , Hedvigauser posted image , Libi user posted image , Shukauser posted image , Grethy user posted image , Linda25user posted image , Nokes user posted image user posted image , Rožica29user posted image , Jadrnicauser posted image , Sonček85 user posted image   
Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207

 

 
user posted image  NOVE NOSEČKE SEPTEMBER user posted image    
 

user posted image Dobrovoljčica (PO)

user posted image Ledenka (N)
 
user posted image  LaraLight (PO)


POZOR, POZOR ...5. uradno  Javno srečanje RR fanovk, (če se le ne motim) se bo zgodilo na 19.09. tega leta od seveda 17. ure dalje, na vsem nam poznani lokaciji (Kongo), spet doma, tam nas kelnerji poznajo, tu je dom, tu je dom,...

Vse ve, ste seveda prisrčno vabljene, brez izjem in izgovorov, to ne smete, ne morete, ne upate izpustiti, del programa je javni pogovor, potem sledijo smeh in solze, za konec pa že izbrana glasba iz našega repertoarja.

Moto petkovega večera je:" Kar nas ne ubija, nas krepi."
Gospa, ki ne bo poznala našega gesla, ne bo dobrodošla za našo mizo user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3516
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 10:09:54   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: Ozone

Evo, na hitro še moje poročilo. Od včeraj grejem eno pikico blastocisto in eno pikico kompaktno morulo. Test imam 26.8., do takrat pa user posted image user posted image user posted image user posted image .

Morem tečt. lepo se imejte in SREČNO.

lp



user posted image user posted image user posted image  Ozone čestitke, lepo se cartajte...do pozitivnega testa

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Ozone)
Neposredna povezava do sporočila: 3517
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 10:16:05   
lana08
user posted image  čestitam LL user posted image

Vsem ostalim pa želim ogrevano delovno mesto.


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3518
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 10:19:05   
hedviga
Žižek, sem ok. Zdejle mal na trnih, mam pol pregled. Pa sem se odločila, da bom šla še pred tem mal k frizerju, mal za sprostitev user posted image user posted image
Ja, seveda, za drD mam "frizurco" že (mišek, lej k ti jezik kažem...hehehehe) . Tako, na skinheada....user posted image

Zvezdica, jest še nič ne čutim, razn moooogooooče, če mata kakšne premike hude, mam tak hecn filing notri, kot eno tiščanje, ki popusti potem...Ma sej ne vem, če se mi ne dozdeva...user posted image  In ti takole ponočuješ user posted image user posted image  Jaja, to je zato, da lahko tegale tipčka v miru občuduješ. user posted image

Ja, Mijavček, sej nič ne pomaga. Dedci so hlodasti, babnice si pa mislijo, da so one mogle tut čakat k so ble noseče. Brezveze, res. Se mi je Leclerc kar mal zameril, škoda ker mi je najbližja štacuna...

Zarja, jaz mam že odrajsan trebuh, tolk božam moja dva user posted image user posted image user posted image

Sonček 33, pa super za vozek!!! Jaz sem ugotovila, da bom zgleda mogla še diplomirat iz vozičkov. Za dva je kot kaže prav težje najdt kaj. Še dobro, da mamo forum tut za nosečke in mamice dvojčkov...

Pija, zakaj ne kave??? eh, dej no, eno komot lahko spiješ, sploh če maš nizek pritisk. Jaz popijem po eno belo vsak dan. Ampak več pa ne, to je pa res.

Abra, kako je bila noč? A je mala baletka kaj divjala? user posted image user posted image

LL,. dobro kažeeeee!!!!!user posted image user posted image user posted image  Bravoooooooo! A si vidla , a si vidla!! A smo ti rekle! Juhuhuuuuuuuu

Blanč, držim pesti!!

Evo, zihr sem še en kup pozabila, ne mi zamerit, sem enu mejčkenu zmedena... Ampak vsem vseeno želim leep dan, pa nhe se prehladit!
Pa seveda vsem zvezdam današnjega dne en velik: SREČNOO


(odgovor članu reni70)
Neposredna povezava do sporočila: 3519
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 10:25:08   
blanč
Evo punce, jaz sem že dogovorjena z atom, da krenemo novembra v 4 postopek-koncesijskih ni, zato pa januarja lahko v petega na koncesijo.
Jaz vam vsem želim uspešne postopke in navijam za vas, čeprav bom zdaj do naslednjega postoka spet bolj v ilegali.
Želim vam vse lepo.

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 3520
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 10:25:45   
Grethy
Blanč

evo ti link ... mal prešnofljaj

http://www.bownovaterapija.com/page10.htm



kukr ti paše ane user posted image user posted image user posted image user posted image

kaj to pomeni :

4 samoplačniški letos in pol naj bi bil januarja 5 koncesijski ???????

Pa sej res ne boš rabla petega noooooooooooooooooo

< Sporočilo je popravil Grethy -- 15.9.2008 10:28:06 >


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 3521
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 10:30:08   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Ozone

Evo, na hitro še moje poročilo. Od včeraj grejem eno pikico blastocisto in eno pikico kompaktno morulo. Test imam 26.8., do takrat pa user posted image user posted image user posted image user posted image .

Morem tečt. lepo se imejte in SREČNO.

lp


kam tečeš...zdaj morš vse bolj na easy........

navijam za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Ozone)
Neposredna povezava do sporočila: 3522
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 10:30:11   
mismis

user posted image
  user posted image  
 
AKTUALNO V TEM TEDNU  
   
 
 
Ponedeljek, 15.09.
Mandreja - UZ
Stijan - ET
Obayifo - UZ

Torek, 16.09.
Pika74 - UZ
mismis - ET
Baci - ET
Obayifo - UZ
 
Sreda, 17.09.
Sabsa - UZ
Gita14 - UZ + kri
mojsonček - punkcija

Četrtek, 18.09.
Kajsica - UZ
Dajamaja - ET
 
Petek, 19.09.
Goldy - UZ
Kicsi - UZ

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image       
 
NAŠE NOSEČKE 
 
Ponedeljek, 15.09.
Hedviga - pregled
Ledenka - pregled
 
Sreda, 17.09.
Shuka - pregled
Zvezdica - morfologija
Sonček33 - morfologija

Četrtek, 16.09.
Dobrovoljčica - UZ
 
Petek, 19.09.
Linda25 - pregled
 
Petek, 26.09.
Ledenka - pregled
 
Torek, 30.09.
Sonček85 - pregled

Četrtek, 16.10.
Dakec - morfologija

 
 
OBJEMČKOMETER
 
user posted image  Oktavija user posted image
user posted image Obayifo user posted image
user posted image  gospodarica user posted image
user posted image  Blanč user posted image
 
  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)

   

LaraLight greje   user posted image user posted image   test 18.09.2008
T1979 greje  user posted image user posted image    test 21.09.2008
Bozza greje  user posted image user posted image    test 23.09.2008
Pija76 greje  user posted image user posted image    test 25.09.2008
M.L.B.K. greje   user posted image user posted image    test 26.09.2008
Kiwi greje   user posted image    test 26.09.2008
Ozone greje    user posted image user posted image    test 26.09.2008
Arneja greje   user posted image user posted image    test 29.09.2008



 
user posted image user posted image


user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image  
 


  • Zarja1 (1. IVF, MB, dr. Vlaisavljevič, septembra)
  • lara light (2.IVF, PO,dr.Reš, Et 4.9.)
  • Ozone (5. IVF, MB dr. Reljič)
  • Blanč (3. IVF, modrooki dr. Reš, ET 4.9.)
  • Stijan (MB, 4. ICSI)
  • Dajamaja (dr. Reš, čaka)
  • Baci (1. IVF, MB, dr.Milan Reljič v Mb,dr.Gavrič, Dipherline+Gonal)
  • Obayifo (IUI, Graz)
  • M.L.B.K. (3. IVF, dr. Reš, ET 12.9.)
  • Andreja07 (PO, dr. Reš)
  • Mikimiška78 (1.IVF, dr. Reš, dipherline in Menopur)
  • Kikaa (3. IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Sabsa (GK LJ, 02.09. sestra Blanka)
  • Arneja (3. IVF, dr. Reš)
  • Goldy (3. ICSI, dr. Drobnič, LJ) 
  • Pija76 (4. IVF, PO, dr. Reš, ET 11.9.) 
  • T1979 (3. IVF, PO,dr. Reš, Menogon, ET 7.9.)
  • Bozza (dr. Reš, PO, Menogon, ET 09.09.)
  • mismis (2.IVF;LJ,dr.Drobnič, 05.09. sestra Blanka) 
  • mojsonček (1. IVF, dr. Reš, PO, Suprefact in Menogon)
  • Kajsica (2. IVF, GK LJ, 04.09. začetek špikanja)
  • DaisyE (dr. Reš, 14.10. pogovor)
  • netka34 (3.ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Pika74 (34 let, 5. IVF/ICSI, dr. Drobnič)
  • Mateja.goljev (2. IVF/ICSI)
  • Gigi (2. ICSI, GK LJ, dr. Vogler, 22.09. sestra Blanka)
  • Kicsi (11.09. začetek špikanja 12.9.)
  • Mlinčka (2. IVF, 30. let, dr. Drobnič, 23.09. sis. Blanka)
  • Paddy (2.ICSI, MB. 09.09. špikanje)
  • Lana08 (1.IVF/ICSI, GK LJ, dr. Zorn, 16.09. sis. Blanka)
  • womanpolice (2. ICSI, GK LJ, 24.09.)
  • Kiwi ( 1. IVF, MB)
  • Gita14 (IVF, dr. Bokal, zamrznjenčki)
  • mandreja (2. IVF, GK LJ, dr. D, začetek postopka 22.08.)
  • Jazzz27 (1.IVF, dr. Reš, 17.09. začetek snif snaf)
  • Kalina (2. IVF, dr. Merlo, 17.9. Primolut)
  • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
 
user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   

  • paki (PO)
  • Anja31 (2. IVF, dr. Reš) 
  • Pikovit (6. IVF, MB)
  • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
  • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
  • Barbarella77
  • Anabanana
  • Iannia
  • Žirafca
  • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
  • Bambi75 (4.IVF/ICSI, MB)
  • moni29 (MB) 
  • Tjasshyy (LJ?) 
  • mami26 (LJ)
  • Titi3 (Superfact in Menopur)
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič, novembra zamrznjenčki)
  • Marjetka Cvetka (1.ICSI, dr. Reš, PO)
  • tička (ICSI, dr. Reš, Postojna)
  • mala81 (2. IVF/ICSI, dr. Reljič, MB)
  • Sapi (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Darja* (3.IVF/ICSI)
  • Vijolica30 (31. let, 3.IVF, dr. Bokal)
  • Anadejka
  • Sarasan (2. IVF)
  • šemalo (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
  • BEBIII (GK LJ, dr. Pinter, 1.10. pregled)
  • Sulfinija (GK LJ, dr. Zorn )
  • Želvica99 (2. IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • miska73 (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Lučka25 (1. IVF, dr. Reš, suprefact+menogon)
  • Oktavija (MB, 3. IUI)
  • gospodarica (2. IVF, dr. Reš)
  • anci banci (1.IVF, dr. Reš, 30.9. pogovor)
  • neni (7. IVF, dr. Reš)
  • Blanč (4. IVF, dr. Reš, november)

    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    


    Hope2user posted image , sayuri user posted image user posted image , pfuser posted image ,  Gloriauser posted image   , dakec user posted image user posted imageAmeliauser posted image , Goldfish
    user posted image , Mandarinca, Črni Tulipan, Animeuser posted image , Mijavček user posted image , Špelka12 ,  Koninauser posted image , Mavrica72user posted image , Zvezdicauser posted image user posted image , Pinki36user posted image , Abra user posted image user posted image , Sonček33user posted image , Rubin , Julija30user posted image , Orto2 user posted image , Hedvigauser posted image , Libi user posted image , Shukauser posted image , Grethy user posted image , Linda25user posted image , Nokes user posted image user posted image , Rožica29user posted image , Jadrnicauser posted image , Sonček85 user posted image   
Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207

 

 
user posted image  NOVE NOSEČKE SEPTEMBER user posted image    
 

user posted image Dobrovoljčica (PO)

user posted image Ledenka (N)
 
user posted image  LaraLight (PO)


POZOR, POZOR ...5. uradno  Javno srečanje RR fanovk, (če se le ne motim) se bo zgodilo na 19.09. tega leta od seveda 17. ure dalje, na vsem nam poznani lokaciji (Kongo), spet doma, tam nas kelnerji poznajo, tu je dom, tu je dom,...

Vse ve, ste seveda prisrčno vabljene, brez izjem in izgovorov, to ne smete, ne morete, ne upate izpustiti, del programa je javni pogovor, potem sledijo smeh in solze, za konec pa že izbrana glasba iz našega repertoarja.

Moto petkovega večera je:" Kar nas ne ubija, nas krepi."
Gospa, ki ne bo poznala našega gesla, ne bo dobrodošla za našo mizo user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3523
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 10:30:48   
mismis
Blanči, ni besed user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3524
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 10:31:07   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: hedviga
Zarja, jaz mam že odrajsan trebuh, tolk božam moja dva user posted image user posted image user posted image

nč ne škodi.......ti sam cartajuser posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 3525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Svinjska gripa
Sanikaa

Se boste cepili proti "svinjski" gripi?

Da, vsi družinski člani. (3%)

Da , samo odrasli. Otroke ne. (2%)

Samo otroke. (0%)

Ne! (87%)

Še ne vem. (9%)


Število vseh glasov: 383

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!