|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Da ne bomo smetile...
19.8.2008 15:40:39   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: tianna
A pa ni niti še ene muslimanke tu na RR? Pa ja ni **** edina, ali pač? user posted image
A tehnofil ni dosti? user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Da ne bomo smetile...
19.8.2008 15:42:02   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: ....
Po svetem pismu se ne da živeti ker ni zakonik. Krščanstvo je veroizpoved ni pa način življenja.
Islam je način življenja in veroizpoved.

Nisem najdel originala pa uporabljam ta citat.

Krščanstvo ni veroizpoved. Krščanstvo je način življenja. Po SP se da živeti, ker za življenje ne potrebuješ zakona. Islam je ravno zato neločljivo povezan s politiko ker se Koran uporablja kot zakonik. Vendar versko življenje je možno živeti brez zakonov.


(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Da ne bomo smetile...
19.8.2008 15:44:43   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil
Islam je ravno zato neločljivo povezan s politiko ker se Koran uporablja kot zakonik.

Kdor torej ne živi po zakoniku, je?... tole me rahlo spominja na... patriarhat?... patriarh je pa Alah... govorim kot popolna ateistka in laik v zvezi z vsemi verami, seveda. user posted image

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Da ne bomo smetile...
19.8.2008 15:45:51   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Mislim, da lahko najdemo tudi kakšno povezavo med krščanstvom in politiko... vsaj v Sloveniji. 

Jaz pa ne najdem povezave med to temo in tvojimi odgovori. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Da ne bomo smetile...
19.8.2008 15:46:49   
Kerensa*
Nič hudega, Tehnofil. user posted image

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Da ne bomo smetile...
19.8.2008 15:49:01   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: tianna
zakaj se nobena ne postavi **** v bran in ji pomaga argumentirati,

Ne potrebuje ne branjenja ne pomoči argumentiranje. VI POTREBUJETE POMOČ UMEVATI. Berete pa ne (nočete) razumete. V bistvu je **** vse precej dobro že prej velikokrat razložila. Sam kaj češ, če je večina tu, da se prereka, ne da kaj izve...o veri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Da ne bomo smetile...
19.8.2008 15:50:46   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil
Krščanstvo ni veroizpoved. Krščanstvo je način življenja.

"Tako je tudi z vero, če nima del; sama zase je mrtva."

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Da ne bomo smetile...
19.8.2008 15:57:06   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Nič hudega, Tehnofil. user posted image



Ja, nič hudega, glavno da si nas usput spomnila, kje se TI nahajaš user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Da ne bomo smetile...
19.8.2008 15:57:29   
Kerensa*
Naj se vsakdo razlaga po svoje. user posted image

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Da ne bomo smetile...
19.8.2008 16:06:33   
Anonimen
Ojla družba,

Ne bom vsakega posebaj komentirala, ker bom spet preveč časa porabila. Tako, da samo pvzetek:

Bumerang: Midve ne bova nikoli prišle skupaj saj v tej temi ne, primer:

Ti praviš, da se ti smilim in, da mi je vroče ko hodim že celo poletje pokrita po Sloveniji .

Jaz, ki pa sem pokrita pravim da mi NI vroče in da to rada delam.

A razumeš point?

Mateya:

Teorija o avtu.user posted image user posted image user posted image  Bravo zadela si žebljico na glavico. Sama ne bi znala bolje povedati.user posted image

Ko smo glih pri prometu, si lahko pogledate kako se vozi v Egiptu :

KLIKNI TUKAJ

no upam da sem poskrbela, še za dozo smeha.

Nekdo je vprašal zakaj nobena druga muslimnka če je tukaj ne sodeluje v tem balinanju in prepucavanju. Previdevam da zaradi tega ker so pametnejše od mene in pa ker je naš poslanec saw rekel:

"Kdor opusti razpravo ko nima prav, se mu zgradi hisa v rajskem dvoriscu, kdor pa opusti razpravo, ko ima prav, se mu zgradi hisa v najboljsem rajskem delu." (Ibn Madze i Tirmizi)

Tako, da brez zamere tudi meni se več ne da. Debata je super če se podajajo vprašanja in se izmenjavajo mnenja...
Ko pa pridemo na nivo uporabnice Mišek, me pa vse mine in ja dvignil se mi je pritisk, kar ni prav  ampak kdor bo bral od začetka pa do tam ko mi je prekipelo mi verjetno ne bo zameri.
Itak pa še dobro da na tem RR obstaja opcija blokiraj.user posted image user posted image



3T: Z veseljem preidem še na kaj drugega kot je vera. Samo boš morala kaj bolj konkretno pa ne preveč osebno vprašat.user posted image

Tako ne mi zamerit saj prebrala sem vse samo, zdele nimam glih časa na veliko razglabljat.Pa niti volje po resnici povedano.


(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Da ne bomo smetile...
19.8.2008 16:08:17   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ****
"Kdor opusti razpravo ko nima prav, se mu zgradi hisa v rajskem dvoriscu, kdor pa opusti razpravo, ko ima prav, se mu zgradi hisa v najboljsem rajskem delu." (Ibn Madze i Tirmizi)

V tej temi je bolj problem dokazati, kdo ima prav v razmišljanju... ampak če mi postavite hišo, potem se strinjam s čemerkoli user posted image ... saj si rekla, da se moramo pa malo tudi pohecati, a ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Da ne bomo smetile...
19.8.2008 16:10:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: ****
"Kdor opusti razpravo ko nima prav, se mu zgradi hisa v rajskem dvoriscu, kdor pa opusti razpravo, ko ima prav, se mu zgradi hisa v najboljsem rajskem delu." (Ibn Madze i Tirmizi)

V tej temi je bolj problem dokazati, kdo ima prav v razmišljanju... ampak če mi postavite hišo, potem se strinjam s čemerkoli user posted image ... saj si rekla, da se moramo pa malo tudi pohecati, a ne?


user posted image user posted image user posted image user posted image  Raje se hecam kot pa kregam.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Da ne bomo smetile...
19.8.2008 16:10:49   
Kerensa*
A to o zidanju hiše v raju velja šele za posmrtno življenje... al' je kje na Zemlji raj? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Da ne bomo smetile...
19.8.2008 16:13:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

A to o zidanju hiše v raju velja šele za posmrtno življenje... al' je kje na Zemlji raj? user posted image


Zemlja je ena velika preizkušnja test. raj pride po sodnem dnevu, do takrat boš pa kar mal počakala mrtva ali živa...Ker se mora še par stvari prej zgoditi...

A si odprla link o prometu? Si videla kako se krave vozi v Egiptu?

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Da ne bomo smetile...
19.8.2008 16:15:23   
Kerensa*
Sodni dan?... kdaj pa bo to?

Linka pa nisem odprla... prometa imam že v službi do vrha glave. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Da ne bomo smetile...
19.8.2008 16:36:38   
Rubin.
Si videla kako se krave vozi v Egiptu?



O tam so pa krave gospe. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Da ne bomo smetile...
19.8.2008 16:40:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: ....
Po svetem pismu se ne da živeti ker ni zakonik. Krščanstvo je veroizpoved ni pa način življenja.
Islam je način življenja in veroizpoved.

Nisem najdel originala pa uporabljam ta citat.

Krščanstvo ni veroizpoved. Krščanstvo je način življenja. Po SP se da živeti, ker za življenje ne potrebuješ zakona. Islam je ravno zato neločljivo povezan s politiko ker se Koran uporablja kot zakonik. Vendar versko življenje je možno živeti brez zakonov.




Tudi Islam je (lahko) način življanja - v smislu tistega, kar si napisal na prejšni strani: prave vere. Pravi vernik Korana ne bo jemal samo kot zakonik. To delajo kvazi verniki, ki Islam in Koran izkoriščajo, ga ne živijo.
Ravno tako se (je) Sveto pismo obilno uporabljalo v politične namene in se ga (je) obilno izrabljalo. Dandanes ne več toliko, se pa najdejo še primeri, žal.


****, Mišek pa kar preskoči. Ni variante, da ji prideš do živega, ima tendenco vedno najti kakšno besedo, ki jo potem obrne po svoje.  

Pa na kavico (in kakšno čudovito arabsko slaščico, upam), zagotovo uletim, če me kdaj zanese v Egipt.

< Sporočilo je popravil Ankica -- 19.8.2008 16:44:11 >

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Da ne bomo smetile...
19.8.2008 16:42:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Sodni dan?... kdaj pa bo to?

Linka pa nisem odprla... prometa imam že v službi do vrha glave. user posted image


Veš to je pa preveč za pisat ti bom na linkala ti pa če češ beri če pa ne pa tud prav.

sodni dan

pa še enkrat

vse tole pride pa prej... Če boš šla brat boš videla, da se kar nekaj tega že dogaja in se je že zgodilo


Promet - Plemenita Kerensa? user posted image user posted image

No tud, če ga imaš v službi, grem stavt da dveh krav pa ne znaš stlačit v en taksi user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Da ne bomo smetile...
19.8.2008 16:45:30   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ****
grem stavt da dveh krav pa ne znaš stlačit v en taksi user posted image user posted image

Nisem niti poskusila. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Da ne bomo smetile...
19.8.2008 16:46:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica



****, Mišek pa kar preskoči. Ni variante, da ji prideš do živega, ima tendenco vedno najti kakšno besedo, ki jo potem obrne po svoje user posted image .  


Ankica lahko bi me prej opozorila user posted image . Bi mi prihranila nočno moro- me je ena velika miš lovila...user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Da ne bomo smetile...
19.8.2008 16:48:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica



****, Mišek pa kar preskoči. Ni variante, da ji prideš do živega, ima tendenco vedno najti kakšno besedo, ki jo potem obrne po svoje user posted image .  


Ankica lahko bi me prej opozorila user posted image . Bi mi prihranila nočno moro- me je ena velika miš lovila...user posted image user posted image user posted image




Rabiš mišelovko?

Dobre tiste slikice o prometu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Da ne bomo smetile...
19.8.2008 16:51:34   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: tianna
A pa ni niti še ene muslimanke tu na RR? Pa ja ni **** edina, ali pač? user posted image

user posted image


jah, jaz tudi. Bog/kreator je eden. vsaj zame user posted image
samo se mi zdi, da se je ta tema obrnila v nekaj kar mene ne zanima preveč - prepričevanje prepričanega namreč user posted image mene zanima iskanje novih stvari, ki ti odprejo nova videnja na stvarstvo in ti pomagajo stvari bolje razumet. kot npr. tisti link o 10 dimenzijah, ki sem ga na začetku dala - tam imaš npr. lepo prikazano, da bitje, ki vidi 10 dimezij (aka stvarnik?) lahko ve vse vnaprej in pozna usodo in postavi pravila po katerem se dogaja današnje vesolje, dimezije, paralelni svet itd.

bumerang - tistega smajlija mi ni not nalimal, ko sem odgovarjala na selektiran txt, jaz pa nisem opazila da ga ni user posted image

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Da ne bomo smetile...
19.8.2008 16:58:20   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
mene zanima iskanje novih stvari, ki ti odprejo nova videnja na stvarstvo in ti pomagajo stvari bolje razumet. kot npr. tisti link o 10 dimenzijah, ki sem ga na začetku dala - tam imaš npr. lepo prikazano, da bitje, ki vidi 10 dimezij (aka stvarnik?) lahko ve vse vnaprej in pozna usodo in postavi pravila po katerem se dogaja današnje vesolje, dimezije, paralelni svet itd.


Mene to izjemno zanima in sem tega kar nekaj prebrala in se tudi na druge načine s tem ukvarjala. V bistvu je precej napisanega o tem tudi v slovenščini zadnja leta, poljudno znastvena literatura. Kaj je pa tebi najbolj nerazumljivo al pa najbolj fascinantno, ...ker tega je preveč, da bi človek vse napisal, ... sploh pa tle gor, ko ljudi večinoma sploh te reči ne zanimajo, razen iz stališča norčevanja iz vsega, o čemer ne vedo do tedaj še nič in se jim zdi neverjetno?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Da ne bomo smetile...
19.8.2008 17:25:24   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: daddy
Vsakdo, ki kolikortoliko razmišlja s svojo glavo, bo znal presoditi verodostojnost informacije, ki jo prejema - ne glede na to, ali ta prihaja od politika, novinarja, urednika ..... ali pa iz prižnice.

Če nimaš svoje razgledanosti in odprtosti ti presojanje s svojo glavo nič ne koristi. Namreč predstavljanje muslimanskega sveta je zadnja leta posebej intenzivno samo z enega "napačnega" pogleda. Časopisne strani polnijo samo neki, ki govorijo da so muslimani. V resnici pa so samo pobijalci. Če bi bili pravi muslimani bi spoštovali VSE kar jim Koran zapoveduje, ne samo tisto, kar jim paše in načrtno raumejo tako, da se lahko sklicujejo in iščejo opravičila za tisto, česar opravičila ni.



In ti imaš seveda trdne dokaze, da gre za pobijalce .... mislim, vse, z imeni, priimki, slikovnimi dokazi njihovih pobojev, pričami ...... Sori, tale se mi pa res zdi malce "močna" s tvoje strani.


(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Da ne bomo smetile...
19.8.2008 17:26:06   
Kerensa*
O, fotr... a si od mrtvih vstal? user posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?