|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.6.2008 15:51:11   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

ooooo, gospa Se* user posted image  ja, poslji user posted image  to je res prednost kmeckega zivljenja user posted image  mi mescani pa moramo vsak k* paradajz in cesnjo hudo drago placat user posted image  ampak, ne bi menjala... zaenkrat user posted image user posted image user posted image  sem mestna punca user posted image user posted image user posted image  

kako kaj zakon, mozicek uboga? user posted image  ce ne, povej, ga pridemo poucit user posted image  


user posted image user posted image user posted image user posted image Ja so čari podeželja in čari mesta. Še zdaj pogrešam mestni život mojih študentskih let. Mi je pa tu tudi fajn.

Moužek je pa fajn. Priden. Sem ga že vnaprej lepo ''vzgojila'' user posted image user posted image user posted image Pa neverjetno sexi je s prstanom user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1976
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.6.2008 15:51:34   
sonček85
mmmmmmnmm jih grem kar jest mi jih je tašššča dalla

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1977
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.6.2008 17:27:18   
Serendipity
maša --- jaz tak močno stiskam pestke zate! user posted image

oktavija --- super! Čestitke za novo stanovanje in objemček zaradi te zezaste tečnobe. Kar se pa tiče težav v ljubavi .. mogoče le namig knjiga 5 jezikov ljubezni. Zanimiva in mogoče predstavi drug zorni kot težav.. Probaj. Jaz sem jo dobila za poročno darilo kot pripomoček pri morebitnih težavahuser posted image . Se mi zdi zanimiva...
sončece --- ni bilo odgovora na Z, pa mi tu povej -- Kako si? Pa kako slikico tuj lejko daš gor user posted image

špelka --- čakamo na slikice. Je pa lepo, da nas nisi pozabila...
Luniiica --- jaz te taaaak pogrešam... user posted image
Erin --- Ti! kako? Kje! Nič te več ni sem med nas fosilke...
pikicaaa --- kako si?
beyba --- Jupi! Tudi jaz že komaj čakam, kad se tvoje sitno zbroji!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Komaj čakam, da bom ''tetka''
ajsika, jazz, sonček85, katalina & vse ostale čvekice --- big hug in naj bo sončen vikend!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1978
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.6.2008 18:02:30   
Fargesia
Se*, hvala za pestke!!! upam da bodo pomagale!!!

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1979
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.6.2008 18:06:57   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: maša82

Se*, hvala za pestke!!! upam da bodo pomagale!!!

BODO.

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 1980
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.6.2008 18:16:25   
sonček85
se...hvala za objemčke ,naj pomagajo v juniju ali juliju da bo +

gospa se..


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1981
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.6.2008 19:51:38   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

se...hvala za objemčke ,naj pomagajo v juniju ali juliju da bo +

gospa se..



Ni zakaj - boš videla, da bo kmalu tudi dan, ko bo tudi naš obraz dobil ''tsiti'' nasmeh...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ta gospa, se mi vedno sliši tak.. ne vem. tisto, staro... Ob besedi gospa, si vedno predstavljam kako 68-letno madam... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1982
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.6.2008 19:57:10   
sonček85
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa ne si mislat da si stara.jst komaj čakam da bom nosečka da me moj zaprosi in da se poročiva.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1983
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.6.2008 20:07:10   
oktavija
Jupi!!!!user posted image user posted image user posted image  Špelči se je končno oglasila!!!!user posted image user posted image user posted image  Vesela sem da si dobro in da fižolčka rasteta!!!!

Malo me skrbi kje je Beyba!!!user posted image  Upam da še ni šla rodit!user posted image  Sem ji naročila da nam more prej povedat!!!user posted image user posted image

Maša in Sončej držim pestke za +!!!!user posted image user posted image user posted image

Mi smo dobro in že pridno kupujemo pohištvo za novo stanovanje, danes je padla omaro za dnevno sobo in mizica tudi, pa spalnico sva že rezervirala.
Zdaj še rabiva kuhinjo in štedilnik... Vse ostalo pa že imava!!!!user posted image user posted image  Tole opremljanje je prav zabavno sam zelo dragouser posted image user posted image user posted image  Normalne kuhinje ne najdeš pod 1000 EUR.... No sej bo nekako!!!

Drage punce, bodite pridne in uživajte v sobotnem večeru!
Lubčka za vse!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1984
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.6.2008 21:03:42   
ledenka
oktavija, kje si jo videla za 1000? ker kuhinje, ki so meni vsec, so 4000+ user posted image  

jaja, pa sej je tale ok, ki jo mava... sam men je orto grda user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1985
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.6.2008 21:10:14   
ledenka
ah ja, tud jaz mam svoje mesto user posted image  kjer je pir vedno hladen in cokolada ne redi user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1986
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.6.2008 8:30:07   
beyba
Oila babe žabe...Nič bat, niste še tetke, mam telefon od špelči, pa ji bom poslala sms ko ne bomo več odšteval...sam zadnje čase je tut špelči tko mal tuki goruser posted image ...Če da katera od rednih obiskovalk RR-a tel. naj mi pošlje na ZS, da ji iz porodnišnice pošljem sms da bo sporočila tuki na netu, tetkam ko bodo to postale...

Mene je včeri zvečer vse začel tko dol prtiskat, pa celo noč me je vse bolel-spodnji del trebuha....nism skor nič spala, pa še moj je spet tko smrčov, zdej hod na terapijo za sinuse, pa je blo že bolš, se je pa včerja na žurki( sem ga zvečer spustla na žur pod pogojem da spije samo 4 pive-pijanih oseb namreč ne spustijo v porodno sobo) neki prehladil, pol je pa spet ponoči smrčal, pa smrkal, pa .... Tko da še ko sem zaspala al meje full hit lulat prijelo, al pa je bil on glasen....

Tko da nič najbolš da vam postrežem z jutranjo kavicouser posted image .... in...user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1987
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.6.2008 8:31:18   
sonček33
Beyba - komaj čakamo veselih novičk.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1988
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.6.2008 8:51:56   
aqua77
Komaj čakamo, da bomo tetke vse skupaj, pa res nam ne pozabit javit!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vsem pa eno lepo dobro jutro!!


user posted image user posted image user posted image , kavica je danes bolj na hitrco, ker sem v službi, ampak mislim da bo ok!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Je ena taka italjanska, ki se na hitro rukne!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil katalina -- 8.6.2008 8:52:51 >


_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1989
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.6.2008 10:18:03   
sonček85
katalina :naj ti dan v službi mine kar se da hitro ,da grešdomov in se stisneš k svojemdragem.

beyba:komaj čakaam da bomo tete in se veselile s tabo in novim dojenčkom.ti samo veselo naprej -kdaj že maš rok?

šplka:kako sem vesela da sta fožolčka super in da lepo rasteta in te ubogata,le tako naprej do poroda,ki je še kar nekaj mesecev do tja.user posted image user posted image user posted image


ledenka:hvala za lepe želje in seveda bo kmalu +,tudi sama bom prvič ponosna nosečka-kmalu,samo štorklja se mora mimo našega bloka malo sprehodit.user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1990
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.6.2008 10:21:01   
aqua77
Štorklja bo itaq tvoj blok najdla, sej zdaj so moderne in imajo že vse GPRS pod standardno opremo in nič več pod dodatno kot par let prej!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Tako da nič bat sam akcija ( user posted image user posted image user posted image ) pa gas!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1991
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.6.2008 10:23:05   
jazzz27
jutro!!

No še oje javljanje....

Lepo, da ste se naše fosilke mal oglasile....

Špelkauser posted image user posted image me veseli, da je vse ok in da lepo napredujeteuser posted image user posted image user posted image

Se*....jaz pa sem mislila, da si na kakšnem poročnem potovanju.....user posted image user posted image user posted image

Ajsika....joj, jaz ti lahko tudi pošljem češnje....namreč tri so sedaj v polnem zagonu in mi sedaj že mal čez oči ven gledajouser posted image user posted image user posted image user posted image  

katalina...kako si ti....me veseli, da je že mal akcije pri vas in da se že dela orng planeuser posted image user posted image  Se že kaj psihično pripravljaš na dopust? Jaz že plavam, če mene vprašašuser posted image user posted image


Oktavija....sem zelo happy za vaju, da se je končno začelo mal premikat.....želim vama vso srečo.....a sta se že kaj pomenila glede preizkav?

kleja....no samo še tvoji duhoviti postki manjkajo.....kaj počenjaš? kako kaj pri vas napredujete?

Beyba....no le glej, da ne bosta možeka prehitela in mu načrtov pokvarila.....kako je sedaj z vašo klimo, pa taščo....ste se dogovoril?

no, če sem kakšno pozabila....vsem en velik user posted image



no pri nas pa že M zamuja 2 dniuser posted image ...kljub -, je še vedno upnje....nauser posted image user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1992
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.6.2008 10:29:58   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27


katalina...kako si ti....me veseli, da je že mal akcije pri vas in da se že dela orng planeuser posted image user posted image  Se že kaj psihično pripravljaš na dopust? Jaz že plavam, če mene vprašašuser posted image user posted image


no pri nas pa že M zamuja 2 dniuser posted image ...kljub -, je še vedno upnje....nauser posted image user posted image



Dobro jutro jazzzika!!!!

Ja, danes sem zadnji dan v službi!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pol pa 15 dni zabušavanja!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pridi mal do mene v Portorož plavat!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pri tebi pa kar lepo kaže, kljub - , da ti že dva dni zamuja!!! Ni bed!!! user posted image user posted image user posted image   A te že kaj naslednji testek matra??? Kdaj boš vajo ponavljala, da vem navijat in pestke držat!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Mislim sej jih itaq, sam pol pa še bolj!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil katalina -- 8.6.2008 10:30:38 >


_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1993
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.6.2008 11:11:47   
sonček85
jaz bi tudi prišla kaj okoli ko greva z dragim potem avgusta  mimo portoroža,pa mal v koper,pa mal prek meje in tak boma letos imela malo izleta po vsej sloveniji.

grem zdaj kosilo kuhat pa se kaj tipkamo.



ja ja moja user posted image bo pa res našla moje kooordinate in me v roku pol leta presenetila z malim user posted image ,ki ga bom potem z veseljem čuvalauser posted image .user posted image čakamo te

dijo


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1994
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.6.2008 11:20:38   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

jaz bi tudi prišla kaj okoli ko greva z dragim potem avgusta  mimo portoroža,pa mal v koper,pa mal prek meje in tak boma letos imela malo izleta po vsej sloveniji.

grem zdaj kosilo kuhat pa se kaj tipkamo.



ja ja moja user posted image bo pa res našla moje kooordinate in me v roku pol leta presenetila z malim user posted image ,ki ga bom potem z veseljem čuvalauser posted image .user posted image čakamo te

dijo





ti kar mimo pridi z dragim in se kaj oglasi, bomo na en kafe skočle skupi.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pa pomahaj user posted image   v mojem imenu in zakriči za njo naj se še name spomne!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1995
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.6.2008 11:31:39   
~Biba~
jutro ...kaj se mi zgodi, če grem z mokrimi lasmi spat...user posted image
No sem vsaj mojemu popestrirala jutrouser posted image ; s emi je smejal, namesto da bi se zlagal, pa mi reko , da sem o.k. user posted image
No danes je pa en tak dan za user posted image

jazzika....še vedno je upanje...pa grem stavit, da boš tokrat zagledala user posted image user posted image ..morda samo rabi telo mal več hormona da eš pridela, da se ti pokaže potem veliikiii +..poznam eno, ki ji testek dolgo ni pokazal +...zdaj pa bo počasi šla rodit. Tak da vse kar moraš imet, je mal potrpljenja pa bo.

katalina...maš pa pravi termin za zabušavanje...boš lahko čist odklopla, pa user posted image user posted image in ni vrag da ne bo potem user posted image


sonček85..tebi pa je tak ena napovedala naslednji mesec user posted image ..mogoče jo pa zafrkneš, pa bo že tale mesecuser posted image

beyba drži se, in se spočij...ker potem bo rajanje..prava ringaraja dan in noč iiiiiiiuser posted image

saj bi še vse za nazaj komentirala...sam potem ne bo nič s kosila..samo pa se še ne ve skuhat

joj danes sem si upala it mal izračunat; pa sem ugotovla, da je 12. ne pričakujem joj mene; to bo kmalu tu. Če ne rata, to rundo, pa pokličem G.  No mogoeč še počakam...na dopustuser posted image

Kje pa se ostale user posted image








(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1996
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.6.2008 11:41:29   
aqua77
ha,ha,ha.... ta za mokrimi lasmi je bla pa dobra kleja!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ja 12 bo kmalu tukaj, tako da stiskam pestke!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  mogoče pa........ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



sem vam pozabila povedat, včeraj je moja prijateljica rodila!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  fantka, Vida 4kg in 54 cm!!! pravi desc!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 1997
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.6.2008 13:09:01   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: katalina

Štorklja bo itaq tvoj blok najdla, sej zdaj so moderne in imajo že vse GPRS pod standardno opremo in nič več pod dodatno kot par let prej!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Tako da nič bat sam akcija ( user posted image user posted image user posted image ) pa gas!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


k_rc pa storklje z GPRSjem, ce jim ne dela user posted image   pri nas so novo ulico naredli, pa je se ni na zemljevidu, jih zgleda to moti user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1998
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.6.2008 13:18:15   
aqua77
ledenka, pol mormo pa pri tebi kako drugo taktiko pogruntat!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Drugač vidim, da boš user posted image kar na žar ruknla! user posted image user posted image user posted image user posted image  Pomoje se tebe že tako boji, da v tvoj konec ne upa ker oglje voha!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ti jo potolaži, da nisi tako mislila, pa bo še tam mesec pri vas!!! Sigurno ma že kaj za tebe, ker se že dolgo v tvojem koncu ni oglasila.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1999
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.6.2008 13:23:28   
ledenka
beyba, hvala za kavico user posted image  jo danes definitivno rabim. imam obcutek, da bo ta teden user posted image  recimo v cetrtek user posted image

katalina, pazi se, ko bom v tistem koncu, te zagotovo kontaktiram user posted image  pa greva na kavico... ali kar pac ze user posted image

kleja, drzim pesti, da 12. pride in gre mimo user posted image  iz takih razlogov kot ti si jaz zmeraj perem lase zjutraj... pol pa grem se z mokrimi v sluzbo user posted image

soncek85, dober tek user posted image  kaj dobrega kuhas?

jazzzika, ti drzim pesti, ves user posted image user posted image user posted image   ampak, ce se ne motim, imata 12. Reskota?

soncika moja, user posted image  za spanje! kako slabosti, kaj bolje? 

se*, ce ti kdo rece gospa, to samo pripomore k resnosti user posted image  kaj si naredila s priimkom? sem radovedna user posted image

spelcika user posted image  se malo, se malo! si ze skoraj na polovici!

luncika moja najdrazja user posted image   se strinjam, hocemo spelkin striptizzzzzzz user posted image user posted image user posted image

masa, drzim pesti! kdaj je test? user posted image user posted image user posted image

polaris, hvala za obisk v mestu user posted image  pir je tam vednoooo na voljo user posted image  v torek gremo pobrat macove sive, tako da lahko tudorski ovratnik damo potem dol - upam vsaj!

oktavija, drzim pesti, da se s tvojim zmenis do jutri, da gresta skupaj v MB user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 trikov, da bo tudi zanositveni seks erot...
Preverite sedem trikov, ki vam bodo pomagali tudi v seks za zanositev pripeljati dovolj erotičnega vznemirjenja in seksu...
Ultrazvočni pregled pri plodu s povečano n...
Pri ultrazvočnem pregledu v 18. do 23. tednu nosečnosti z natančno, usmerjeno preiskavo poskušamo odkriti, do katere mer...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?