|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.6.2008 14:20:53   
aqua77
se je meni zdelo da bosta to kmalu poštimala! user posted image  vidiš, da so to trpežne živalce, se k sebi spravijo, kot bi mignil. user posted image user posted image  upam, da ga je to zdej izučilo, in ne bo več takšen akrobat... user posted image user posted image user posted image  moja user posted image  se je po taki dogodivščini malo umirila, sam čez pol leta smo bili spet povsod na drevesih.... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1926
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.6.2008 14:24:16   
ledenka
moram rečt, da res hitro napreduje. no, bomo videli, kaj bodo rekli na fizioterapiji, terapevtka mi bo pokazala vaje, da okrepi mišice user posted image  čez nekaj mesecev pa nas čaka še druga tačka... po dopustih najbrž. če le ne bo prej nujno. bi rada, da začne uporabljat tole normalno, to pa traja kake 2 meseca.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1927
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.6.2008 14:31:09   
jazzz27
....

< Sporočilo je popravil jazzz27 -- 5.6.2008 14:44:57 >

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1928
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.6.2008 14:56:05   
ledenka
jazzzi, zakaj pa si zbrisala prejšnji post? user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1929
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.6.2008 14:57:08   
aqua77
jaz sem mislila, da mata to vidve neki internega med sabo??? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  - blondinkauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1930
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.6.2008 15:06:58   
jazzz27
no pa se zgodi stara zgodba, da že natipkam in se namučim....pol me pa dol zabriše.....user posted image user posted image


Ledenkica post ste videle samo določene osebe in bodite ponosne nanjuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in videnemuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  da ne bo kdo kaj narobe razumeluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

no tvoj muci je itak revček....kaj morjo to vse žvauce čez dat....ampak saj se bo pocajtal....ma kar nekaj življenj...


katalina.....kdaj bomo pa tebe videli bjondika?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Nič internetnega pa RRjevskega ni tleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image saj ne more bit!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1931
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.6.2008 15:15:41   
aqua77
Ok!!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz bom dala kako slikico gor, prej pa pridem do tebe po vse napotke, saj sva zmenjeni....user posted image user posted image  A ne? user posted image  Sam prej morem dat še kako kilo dol, pa mal v solari, pa k flizerju, pa kozmetičarki..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Sej se hecam, ne me resno jemat... user posted image  Ne, resno, bom dala slikice gor in sporočim ko bo misija uspela! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1932
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.6.2008 15:28:22   
jazzz27
no saj veš na kateri naslov se je treba obrniti, če se kaj zaštekauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1933
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.6.2008 15:30:04   
jazzz27
pa kakšen solari punca.....to je fejst nevarnouser posted image ....jaz sem zdaj pogruntala, da brez sončka rjava ratujemuser posted image user posted image user posted image user posted image z nivejino kremouser posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1934
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.6.2008 15:40:15   
aqua77
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pol pa še lepo lisasta rataš kot kakšna zebrica!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  vsaj pri meni tako ta deluje, ja kaj čmo, ma moj potem doma ekzotično živalci v postelji!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1935
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.6.2008 15:51:43   
aqua77
pupe moje, jaz se za don poslavljam! user posted image

Grem domov, pelem malega na tenis, tako da si pišemo jutri naprej, ko pridem na šiht!!! Do takrat pa jazzzika stiskam pestke zate, ti pa zjutrej polulej plusek, da se bomo potem skupaj veselile!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa še tole ti pošiljam, mogoče bo pomagal.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Pa, pa....

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1936
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.6.2008 18:06:39   
~Biba~
user posted image lahko nekaj rečem...lep pozdravček, pa vse vas ubogam..se res, počasi spravljam učituser posted image če pa je deeeež...pa se mi spiiii

joj skoraj bi pozabila..tudi jaz sem danes videla štorkljouser posted image ..sem ji skoz okno avta na veliiikooo mahala; in ji javla, da se vidive čez 9 mesece...moj ni vedo kam naj gledauser posted image so naju oni v avto za nama, na debelo gledali...jah če pa štorklje še ne prebirajo mejlov..kak ji  te čem drugače sporočit? user posted image



user posted image fajn lenarte v tem deževnem dnevuuser posted image
komaj čakam da bo user posted image


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1937
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.6.2008 23:13:03   
sonček85
jaz paše svoje štorklje nism videlauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 1938
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.6.2008 23:20:49   
sonček85
Si lahko predstavljate, da je moja prijateljica, ki me ni povabila na krst, danes zjutraj zklicala in me prosila naj ji rezervirem apartma v Makarski za dopust, ker ona nezna hrvaško, in ni niti z eno besedo omenila ne krsta niti me ni vprašala kako sem pa jaz, pa ko je dobro vedela kake probleme imam z mojim možem.... Res se sprašujem če ji še sploh lahko rečem prijateljica, ali bi bilo bolje da jo imenujem znanka, čeprav sva skupaj od 7 leta starosti in sem jaz njej vedno 100% stala ob strani v dobrem in zlem....
 

draga oktavija:
ne vem kaj naj i druga rečem(saj vem da se bo grdo slišalo)a u pam da ji ne boš klicala v Makarsko za dopust,ker če boš si ena velika budala-brez zamere.To za mene ni prijatljica ,temveč znanka kot si ti rekla.Ti ji vse lepo zaupaš in jo spodbujaš ko ima težke dneve ona pa tebi tako vrne.Ni važno ali te je povabila ali te ni povabila na  krst,važno je da veš ti kaj si naredila za njo in kaj ti je ona naredila.Kot si sama rekla ,imaš zelo rada bebico,samo najprej si naj pospravi dile in te potem pokliče in ti reče in prosi za kakšno stvar.Naj pa pokliče tisto kolegico-prijateljico ,ki jo je res povabila na krst in ki v resnici nista tako dobri prijateljici in se ne poznata od 7 leta naprej.

no pa sem zatežila in upam da sem te kaj potolažila.A za konec to za mene osebno ni prijateljstvo,prijateljstvo je ko ti oseba kljub vsemu stoji ib strani in te podpira, ti zaupa.prijateljica je samo ena ,kolegov je pa več
.očitno ona to ne loči
brez zamerre ,če sem kaj takega napisala.


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1939
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.6.2008 10:01:39   
murkica
Jaz se samo na hitro javim, ker sem zadnje dneve tako leteča, da niti ne vem kje se me glava drži.
Ampak vseeno jazzz-i a si delala testek?

No upam, da si zagledala + in si sedaj tako  vesela, da niti ne moreš napisat. Magar pošlji samo +, da bomo vedele user posted image .

No pri meni je M že skoraj konec. Res je tako hecna, da sem jo v bistvu imela samo en dan na polno, drugi dan je samo neki kapljalo, včeraj pa danes je pa v bistvu ni več.
Jaz si do sedaj nisem merila ne temperature, ne delala ovulacijskih testov, ker sem pač mislila, da bo v prvo ratalo in da jaz tega ne potrebujem. user posted image  No zdej bi pa to midva mal začela delat te testke, da mi ne bo pol G rekla, da je treba prvo to in bom še tam izgubljala časa, če ne bo do decembra ratalo(no upam, da bo prej in ne bova imela teh težav)!

Drugače, pa kdaj začneš delati O teste, koliko po M. No sej če ni nobena tega prakticirala, bom pač poiskala mal po RR-ju, ampak bi bila vesela kakpnega nasveta kako naj se tega lotim.

Vsem en ogromen pozdravček. Jaz šibam s kužo na psrehod, potem pa grem k babici v bolnico, da jo mal spravim v dobro voljo. Bodite lepo in želim vam vsem enkraten vikend.

LP

Murkica





_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1940
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.6.2008 10:21:10   
ledenka
user posted image

jutro! kavica user posted image  za vse, ki jo potrebujemo... še dobro, da je petek user posted image  

murkica, O testi so bojda bolj tako-tako. merjenje BT je precej zanesljivo, samo moraš bit res redna in to opravljat ob pravem času. se pravi vsako jutro, predno vstaneš, po vsaj 6 urah spanja, z istim termometrom in na istem mestu (v ustih, nožnici ali analno). pa sluz opazuj user posted image  in si vse to piši. sicer pa so testi tako, da jih moraš začet delat par dni pred pričakovano O, ker ti O napovejo, da bo v 24-48 urah po tem, ko je bil test pozitiven.

oktavija, se strinjam s sončkom85, kar se tiče "prijateljice". žal.

jazzzi, kako test???

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1941
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.6.2008 10:39:49   
sonček85
joj ledenka hvala za kavico ,sam sem se je skoraj malo ustrašla ,ker je tškna slikica s hudičkom gor.a je vseeno pasala ta bo sigurno odgnala mojo presneto user posted image in da se že ta mesec ne bo več pojavila.joj kako pa dežuje kot iz škafauser posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1942
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.6.2008 10:42:32   
sonček85
jazzzzz kako kaže testtttttttttttttttttttttttttttttttt
je plus pa nočeš povedat  dajmo javi se  navijam da me roke bolijouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   (samo to nisem jat jaz samo navijam kot ta-user posted image user posted image user posted image user posted image )


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1943
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.6.2008 11:20:03   
jazzz27
Evo punčare....


....moj test je kot še zmeraj do sedaj -----------------------.....gremo naprej na špikanje.


Lep dan želim

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1944
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.6.2008 11:35:27   
sonček85
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mi je zelo žal pa tako sem navijala,no bom pa še kar naprej za špikanje

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1945
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.6.2008 12:30:07   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

Evo punčare....


....moj test je kot še zmeraj do sedaj -----------------------.....gremo naprej na špikanje.


Lep dan želim





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    sploh ne vem, kaj naj ti rečem..... pizuser posted image ija..... drži se user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1946
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.6.2008 12:53:52   
beyba

oila punce....danes je pa mrtvo tu gori....

Oktavia kar se tiče 'prijateljice' ...je stvar obojestranska ne takrat ko te ona rabi...pa saj so ti bejbe povedale....se strinjam z njimi

Jazzika...Sam testek je možno da ti še ne pokaže, tko da dokler ni user posted image ne obupat. Meni ni pokazal en tedenuser posted image po tisti krvavitvi pluska, ampak kar dobrih 10 dni.... pa še to je bil full rahel plusek, test sem potem delala tri dni zapored, pa vsakič je bil malo močnejši ampak še vedno šibek...potem sem pa 17 delalla CB da je bil plus tko vidn da nism mojga vač spraševala' dragi a je to plus, a tit utt vidš to črtico, kaj špa če ni...'Tko da ne še čist obupat.....

Kahlca, kj ei.....

Špelči, kje si...

Sonček kako kaj tvoji pikici, asta dve...a nnimaš dans UZ? Čakamo slikice fižolčkov.....

Murkica O-testi, se delajo odvisno od M kdaj jo maš pa na kolk časa. Jst sem naprimer tak primerek, da mam  M na 28 dni, O teste sem delala dva zaporedna meseca od 9-14 dneva po prvem dnevu M in ugotovila, da imam na enem jajčniku O 11 dan, na drugem jajčniku pa na 13 dan. S tem da se mi sluz pojavi samo vsak drugi mesec, ne vedno. Pa še to če boš kupovala O teste, pa nimaš redne M moraš te delat cel mesec, če ti v tem mesecu ne pokaže, pa recimo da si jih della vsak dan zjutraj, moraš naslednji mesec ponoviti vajo in delati test zjutraj in zvečer. Kar pomeni da je to too much denarja. Splača se ti jih kupiti v ameriki na Ebay-u kjer imajo jumbo pakete po 30, 60 komadov, pa še bistveno cenejš kot tuki. Ker tuki mislim da jih je v venem paketu 5 pa stane skori 20 Eur če se prav spomnim....

Sonček 85 kako slončkanje...Jst držim da bo obrodilo sadove!!!

Klea, pa sej od tistih 6 štorkl, je bla sigurno katera tvoja...Pa se je zdej spomnila, da končuje dopust, ker je pozabla naročit bebico zate, tko da je dopust predčasno zaključila in že pridno dela!

Ostalim katalina, pikica36, pikapoka,,ledenka, erin, lunca.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za srečo

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1947
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.6.2008 13:03:31   
jazzz27
Beyba...kaj pa vem....me tako sumljivo špika, da samo še pričakujem kdaj se bo ulila....no še vedno je malo upanja, čeprav ne kaj dosti...bo že!!


no...kako pa si ti? Joj, ti se pa res hitro približuješ porodnišnici...si že vse pripravila?

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1948
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.6.2008 13:36:57   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

Beyba...kaj pa vem....me tako sumljivo špika, da samo še pričakujem kdaj se bo ulila....no še vedno je malo upanja, čeprav ne kaj dosti...bo že!!


no...kako pa si ti? Joj, ti se pa res hitro približuješ porodnišnici...si že vse pripravila?


jazzzika, dokler se ne ulije se ne predaj!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1949
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.6.2008 14:47:04   
jazzz27
hej...pa saj morap priznat, da sem dobro prenesla...samo test je šel v franže....v prazen ničuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Saj se nisem še predala, če je ni je ni.....čeprav na testu piše, da kadarkoli čez dan narediš, da je zagotovo....no jaz sem šla že 15x prej lulat...preden sem ga naredilauser posted image user posted image user posted image


Punce hvala za vse besede...kaj naj rečem....ste the best!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
In tudi jaz za vas navijam, da bo čim prej kaka nova nosečka tukaj, manekirala z velikim user posted image in delala družbo tistim, ki ga že imate.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?