|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 15:08:59   
jazzz27
ste šle vse jest? jaz se zdaj s sladoledom bašem....mene bo razgnalouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1351
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 15:09:34   
KAHLO
nič starkice....se bom mogla počasi poslovit...in šibnem v vikend na štajeruser posted image user posted image user posted image user posted image  bom prišla drug teden še kaj pogledat.....čeprav od troka na prej bo spet bl kriza k se moj šefek vrne iz službene poti....in bom spet na učuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mejte seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!

čavčiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1352
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 15:10:45   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

ledenkica....ti maš taprave odgovore...kaj bo zdaj pr rešu 12.6.???


po moje se boste zmenli za naprej user posted image  mogoče bova pa avgusta/septembra skup na uz hodle user posted image  


kok bi blo to fajnuser posted image user posted image user posted image user posted image ....maš ti še zmeraj kako škatlco viška?  Upam da si jih zdaj kaj na "djuti friju" kupila!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1353
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 15:11:54   
jazzz27
kahlca....pa, pa....javi se kaj iz ŠTAJERJAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa merkaj našga deteta!!!user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1354
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 15:15:28   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

ledenkica....ti maš taprave odgovore...kaj bo zdaj pr rešu 12.6.???


po moje se boste zmenli za naprej user posted image  mogoče bova pa avgusta/septembra skup na uz hodle user posted image  


kok bi blo to fajnuser posted image user posted image user posted image user posted image ....maš ti še zmeraj kako škatlco viška?  Upam da si jih zdaj kaj na "djuti friju" kupila!!user posted image user posted image user posted image user posted image


misliš prometrium? mam, mam user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1355
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 15:44:15   
oktavija
Ej punce jez še komaj berem mi očke skup vleče... Zdaj grem še avto posesat pol pa domov kuhat... Danes bomo jedli ribice s krompirjevo solatouser posted image user posted image jih že dolgo nismo papali... Pol grem pa počivat... in če boste kaj na netu se spet tipkamo zvečer!!!!

Lep dan do takrat!

P.S. Pa ne pozabit it mojega mesta malo obiskat....

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1356
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 15:49:24   
jazzz27
ledenkica...prometrijum...se nisem mogla spominuser posted image user posted image user posted image user posted image ...kaj si še vedno v službi?

Oktavija...tebi pa želim dober tek...pa lepo se imejuser posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1357
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 15:53:17   
ledenka
oktavija, sem že prišla naokoli... daj si še link http://oktavija.myminicity.com/ind v podpis, da ti mal brezposelnost zmanjšamo!

sem v službi user posted image  zato sem tako tiho user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1358
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 16:31:02   
sonček85
joj ste se razpisale.

sem komak prebrala vse.oktavija:jeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image srečka user posted image boš konec tedna in potem boš v user posted image user posted image .jeeeeeee ,resnično ti želim da bi ti res pokazalo močan +


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1359
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 17:09:56   
ledenka
sonček85 user posted image  pozdravljena! so čveke tele naše borke user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1360
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 18:04:57   
sonček85
ma ja res so čveke,sej tako je prav ,samo pol pa ne folgam brat.hihi.  no pa sej je prav da ako čvekamo še vsaj kaj zvemo in se ena z drugo veselimo.




_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1361
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 19:36:11   
Fargesia
sej vas nimam cajta brat...user posted image

kako ste? moji folikli so tok pridno rastli da so v levem en 21mm, v desnem dva 20mm, en 16 in en 11...se pravi da so trije folikli "godni za ženitev". danes bi moral dobit stopko, ampak je LH test pokazal vrh in imam jutri dopoldne IUI!!!!



_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1362
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 19:47:21   
Erin
čveke čvekaste!!user posted image user posted image

Mi kle lušte po sladkem delate, barabiceuser posted image user posted image user posted image

mašaaaaaaaaaaaaaaaaa- držim pestiuser posted image user posted image user posted image , ma rečem punce, sonček, oktavija in maša so naše bodoče srečke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image PINK POWER IS BACK!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 1363
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 20:02:01   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: maša82

sej vas nimam cajta brat...user posted image

kako ste? moji folikli so tok pridno rastli da so v levem en 21mm, v desnem dva 20mm, en 16 in en 11...se pravi da so trije folikli "godni za ženitev". danes bi moral dobit stopko, ampak je LH test pokazal vrh in imam jutri dopoldne IUI!!!!


držim pesti jutri in da boš vesela srečkauser posted image   jupi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 1364
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 20:11:17   
beyba
maša 82 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    Držim pestke za jutri

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1365
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 20:48:17   
Erin
Evo moj buhi dajem na ogled -->user posted image user posted image user posted image user posted image   30.tednov...

user posted image

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1366
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 20:53:44   
Erin
Pa še sobica oz kotek ki ga urejava (pazi:urejava, ni še dokončno urejenuser posted image ) in ga le toliko dajem na ogled da malce potešim vaš firbčekuser posted image

user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1367
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 21:15:30   
oktavija
Hvala Ledenka za nasvet, sem že popravila link za moje mestece.....

Erin lep terbušekuser posted image user posted image user posted image  in lepa sobicauser posted image user posted image user posted image !
Hvala da si potešila naš firbec!!!user posted image user posted image

Lahko noč vsem!!!!

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1368
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 21:33:17   
Fargesia
Joj, punce hvala!!!

Erin kako lep trebušček!!!!!!


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1369
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 22:13:42   
sonček33
Maša držim pesti!

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 1370
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 22:17:32   
ledenka
masa, navijaaaaaamoooooo!!! user posted image user posted image user posted image  pa se neki - po IUI lahko veselo user posted image user posted image user posted image  udi doma, bo morda se kaj vec sans user posted image


erin, super busi user posted image user posted image user posted image  pa koticek za fantka je tudi luuuustkan user posted image  kaj pa ime, nam bos kaj zaupala? user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 1371
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 22:18:33   
ledenka
soncika user posted image  moje pestke bodo odpadle, tako jih stiskammmmmmm user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1372
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 22:21:28   
sonček33
ledenka hvala...morda v nedeljo pade test... 

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1373
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 22:53:17   
LuNa73
Maša in sonček sem vajina navijačica in pestodržka!!!

Vse ostale pa itak vidim da ste o.k in da vam je lepo... pa tak naj tud ostane!!!

Vsem skupi pa en velik velik objem!!!!!!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1374
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 22:55:21   
ledenka
luna luna... dobro zame user posted image  skos vrtijo to reklamo po TV user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 1375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 trikov, da bo tudi zanositveni seks erot...
Preverite sedem trikov, ki vam bodo pomagali tudi v seks za zanositev pripeljati dovolj erotičnega vznemirjenja in seksu...




Piškoti/kruh
dejzi

Kdaj ste svojemu malčku ponudile piškot oz. skorjico kruha za grizljat?

prej (37%)

7m (28%)

8m (16%)

9m (7%)

10m (5%)

kasneje (6%)


Število vseh glasov: 391

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!