|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.7.2008 19:49:33   
Fargesia
neeeee, 15.dan si!!!!!!! jutri lulaj in boš videla en velik debel plus!!!!!

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 2726
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.7.2008 19:56:58   
LuNa73
Babe žabe men že cel dan tole pesem hodi po glavi..... user posted image

Oktavija...daj no hiter lulat na palčko!!!!user posted image user posted image  Res ti želim... en velik in debel plus....


Tolk od mene, ker se mi od vročine res že možgani kisajo.... klinc pa še mansarde user posted image user posted image !

Se javim še kaj!

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 2727
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.7.2008 23:15:05   
murkica
No jaz zadnje čase nimam kaj veliko časa, da bi pisala, pa se zdele na hitro javim.

Oktavija- držim pesti, da zagledaš en debel +. Če boš že jutri lulala na testek seveda sporoči rezultat, jaz pa držim pesti.


Moja M je ta mesec totalno čudna. Prvi dan je drla v potokih, zdaj pa kot da je ni nikoli bilo. Imam kakšen flekec, tako kot ponavadi prvi dan, ko se šele najavlja. Svašta. Toliko bolje, da ni treba hodt s taveliki "plenicami" naokoli v tej vročiniuser posted image .


No jaz sem bila danes kar nekaj časa na vrtu, ker sem zadnje čase precej zanemarjala plevel in je bilo danes toliko za postoriti, da bo je kljub največjim naporom, še za jutri nekaj ostalo. No pa tudi komarji so naredili svoje, da sem pobrala šila in kopita in zapustila vrt. Namreč letos je to prav nenormalno, oblekla sem se v dolge rokave in hlače(kljub večerni vročini), pa imam vsaj 10 pikov po telesu. Po mojem so ti komarji že čisto mutirani.user posted image


Bodite pridne, veliko user posted image , vse nosečke pa le pridno počivajte in pazite svoje sončke. (To zadnje velja tudi zate Oktavijauser posted image ).


LAhko noč in lepe sanje!!!

< Sporočilo je popravil murkica -- 5.7.2008 23:16:24 >


_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 2728
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.7.2008 7:36:57   
oktavija2
Drage moje čvekice!!!!
Jutro!
Jaz se pokorno javljam, da pluseka tudi tokrat nebo saj se je tetauser posted image   
premislila in je namesto na dopust prišla spet k meniuser posted image user posted image .... 
Take bolečine, ki jih imam danes pa že dolgo misem imela, kar težko mi je ustat  iz kavča...user posted image

Kaj čmo treba je gledat naprej in it v nove boje....

Lep dan vam želim!



_____________________________

oktavija2 = oktavija, sem prijavljena na drugem računalniku in imam drugo ime oz.dodano dvojko

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2729
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.7.2008 8:04:07   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija2

Drage moje čvekice!!!!
Jutro!
Jaz se pokorno javljam, da pluseka tudi tokrat nebo saj se je tetauser posted image   
premislila in je namesto na dopust prišla spet k meniuser posted image user posted image .... 
Take bolečine, ki jih imam danes pa že dolgo misem imela, kar težko mi je ustat  iz kavča...user posted image

Kaj čmo treba je gledat naprej in it v nove boje....

Lep dan vam želim!


oktavijauser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu oktavija2)
Neposredna povezava do sporočila: 2730
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.7.2008 8:40:16   
trinity22
oktavija žal mi je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  drži se, bo pa naslednjič sigurno

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2731
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.7.2008 9:33:12   
pikica36
                  oktavija user posted image user posted image    najprej tebi en objemček!!

vsem pa en LEP POZDRAVČEK  in user posted image user posted image !!!

no, mi smo se vrnili z dopusta . sicer smo prišli že v torek pa nas je nakaj zafrkaval internet in  vas nisem mogla pozdravit. zdaj sem vas tako na brzino malo prebrala , ampak vse pa neuser posted image ste ble prave čveke!user posted image
makarska je res prečudovita in sigurno se še vrnemo kdaj tja na dopust. mene je čisto impresioniralauser posted image
v  glavnem imeli smo se super  možgančke smo dali na off, ma.... pa karlovačko je tud zakonuser posted image user posted image user posted image user posted image  letos sem full piva popila na morju, nikoli mi ni posebej dišalo letos pa. in seveda rezultat -3 kg user posted image user posted image

no pa še nekaj za posladek!
kot nekatere že veste bi mogla dobit user posted image  ravno takrat ko smo bili na morju,26.6. pa sem si jo prestavila z dabrostonom. in seveda v pon.30.6  sem vzela zadnjo tabletko. v torek se mi pojavi na hlačkah enapikica taka rjavkasta- sem mislila user posted image prihaja. pa nč. v sredo zvečer spet tak čist temen flekec, čist mičken- spet nč!! v petek z user posted image  veselouser posted image  se mi po odnosu pojavi taka roza sluz- spet samo za vzorec. in včeraj zjutraj grem v trgovino in v  lekarno po testek. sem mislila , samo za vsak slučaj, ker smo imeli fešto ker je imal moj 40. roj dan, da se malo brzdam pri alkoholu če bi slučajno kaj naštimali. in kaj sledi   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jauuu.... najprej sem bila hapy da sem mislila da me bo kap v istem trenutku že mešani občutki... joj kaj če bo se ponovila stara zgodba in pa seveda še kak pir na dopustu je bil preveč.
v glavnem ..... še ne dojemam da je res, ker nimam čist  nobenih znakov, razen mogoče me na trenutke prsa malo bolijo.

tako...... zdaj sem se naklofala......


pozdravček vsem!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 2732
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.7.2008 9:47:52   
Fargesia
Oktavija, neeeeee..........bemtiš, sem bla pa res 100% da je to to....user posted image

Pikica36, ČESTITAM!user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 2733
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.7.2008 10:04:13   
spps
pikica36 ČESTITAMuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 2734
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.7.2008 10:07:49   
Zvezdica

tudi jast pikica...čestitke


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2735
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.7.2008 10:19:07   
ledenka
oktavija moja draga user posted image user posted image user posted image  zal mi je. sem bila zelo prepricana, da uspe user posted image  ampak nic se ne sekiraj, bo pa naslednjic. kdaj gres v nove boje? M pa so po stimulacijah lahko mocnejse, ja... moja user posted image  je cisto zbezljala user posted image  

pikica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kaksna vesela novica!!! ti se nikar ne sekiraj zaradi popitega alkohola, tudi Pusenjak pravi, da pred zamujanjem M ni to nic hudega - poleg tega nisi bila nikol ultra pijana, kajne user posted image  ampak ocitno je vsaj malce pri zanositvi pomagal, sta se sprostila user posted image  sedaj ti pa zelim, da bo vse ok, da pride cez kake 36 tednov k tebi en lep pikeca ali lepa pikica, pa upam, da bo tvoja nosecnost potekala tako, kot mora, brez tezav, brez slabosti, samo z dosti pozitivne energije user posted image user posted image user posted image  CESTITAM!!!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 2736
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.7.2008 11:40:17   
~Biba~
user posted image delam delam delam, delam ko zamorc....sobe seliva, ker bova spalnico čist na novo preuredila, parket pa strop, pa nova okna...fse..zdaj sem končno lahko v drugi impro sobici priklopla net...kable mam čez cel hodnik po tleh...tolko da sem šla gledat kaj dogaja, ..bodite fajn...jaz pa res ne morem več napisatuser posted image  

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2737
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.7.2008 11:42:46   
ledenka
kleja user posted image  bosta imela lepo in novo, to je tudi nekaj user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 2738
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.7.2008 13:50:28   
Anonimen
Oktavija, tudi jaz sem bila prepričana, da se bo tokrat poslovila za kar nekaj mesecev. user posted image Drži se.

Pikica36, tebi pa iskrene čestitke! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2739
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.7.2008 14:44:16   
Serendipity
oktavija ---- user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  žal mi je ... Drži se!

Luni - a prekmurci ti hodijo po glavi, kaj? user posted image

kleja - sliiikce ko bo gotovo! user posted image

pikica - iskrene čestitke, torej Karlovačko je zakon, ha? Hehehe, bom probala, pa če plus rata ti kavo plačam user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2740
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.7.2008 15:32:31   
Erin
oktavija - žal mi je da je grda user posted image prišla. Nikakor pa ne obupaj in glej optimistično v prihodnost. Z vsakim dnem si bližje cilju-->user posted image samo VERJEMI v to.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pikica - tebi pa iskrene čestitke ob user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Želim ti lepo in mirno nosečnost ter zdravo deteuser posted image user posted image user posted image
user posted image





_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 2741
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.7.2008 15:35:59   
oktavija2
Drage moje hvala za vse spodbudne besede!!!user posted image user posted image user posted image  Hvala bogu sem že dobro samo še trebuh me tako boli da se mi mešauser posted image .....

PIKICA36 iskrene čestitke, prijetnih devet mesecev in zdravega bebija!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

oktavija2 = oktavija, sem prijavljena na drugem računalniku in imam drugo ime oz.dodano dvojko

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 2742
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.7.2008 15:36:17   
polaris
user posted image user posted image user posted image Pikica, iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Človek ni nesrečen zato,
ker nima,
ampak zato,
ker se ne zaveda,
kako veliko je tisto, kar ima.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 2743
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.7.2008 15:57:26   
pikapoka2
pikica user posted image Čuser posted image Euser posted image Suser posted image Tuser posted image Iuser posted image Tuser posted image Kuser posted image E!!!
Lepo user posted image   ti želim in zdravega user posted image

Za vse ki vas je obiskala user posted image  pa user posted image  in user posted image user posted image user posted image  za srečo!
Upam, da tudi vam čimprej uspe!!

Še vedno sem pogosto z vami, vas berem in navijam za vas! user posted image


(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 2744
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.7.2008 18:02:59   
LuNa73
oktavija user posted image user posted image user posted image user posted image !


pikica moja, yes, yes, yes (smajli ki zraven skače od veselja) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ! Zdej pa proč z negativnimi mislimi in.... se sam veselit, pa cartat pikico v tebi. Hja, a sem ti rekla da nekej voham spet....user posted image . Pa vidim da si me ubogala glede iz nekih ust v neka ušesa - da to ne štima - da je treba iz nečesa v nekaj, pa pol rata user posted image .

Se* - jah, prekmurci mi že nekej časa hodite po mislih... Kr dost mislim na vas... Če že druzga ne, da ž enkrat končajte s to avtocesto user posted image user posted image user posted image . Hecam se, res dostikrat pomislim na vaju.... bo treba spet en kufe užgat.

Špelka, sam da je stvojima bebijima vse o.k. user posted image  Ti se sam pazi, no pazi na vas tri...pa naj drugi raj delajo za tri user posted image .

Erin ti naša nosečka - še sam en mal, pol bomo pa na novo RR tetke user posted image .

Trinity a mi lahk prosim poveš katera lepa dama je v tisti lepi poročni obleki?user posted image

sonček ti verjetno uživaš na poročnem popotovanju. A tvoje poročne slike bojo  tud kmal na ogled?user posted image

pikapoka t voji stavki: vas pogosto prebiram in podobno, pa me en mal ubijajouser posted image user posted image . Dej ti mal napiš kako sta vidve s tvojo pikico...mislim, pa kaki fotosešn bi tud lahk paduuser posted image . Zdej se že ziher kej pozna na trebuščku. Sej če ne znaš slike gor prpopat, ti sam povej... sej sem ti že devala inštrukcije za smajleke kak se gor lepijo...ti bom pa še za tvojga bušija. Torej, brez izgovorov - ne znam, ne vem,... to je vse bla bla...

ledenčica user posted image user posted image user posted image user posted image , vidim da se imaš lepo in da uživaš in komaj čakaš 18.-tega, da spakiraš in se spraviš na dopustek. tud jst! in upam, da imaš ravno tiste dneve O dneve in da bosta prišvercela domov nekej lepega.user posted image

polaris ti moja deloholičarka...user posted image a še sploh najdeš čas za priti sem gor. Kako si kaj? Kaj je novega pri tebi?

tak zdej pa ne vem, če sem še na katero pozabila... če sem, se ji globoko opravičujem in ji pošiljam en velik velik user posted image user posted image user posted image

aja, sem pa postala RR babica... moja lunica24 je rodila Lukcauser posted image user posted image user posted image user posted image !

 

 

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 2745
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.7.2008 18:13:02   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: LuNa73

aja, sem pa postala RR babica... moja lunica24 je rodila Lukcauser posted image user posted image user posted image user posted image !

 




čestitam RR babica!!!!!! a si prva RR babica?user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 2746
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.7.2008 18:20:22   
pikica36
babuške- hvala za ČESTITKE!!user posted image user posted image

JA LUNA tale tvoj nos j očitno zverziran za user posted image user posted image , upam , da tudi tvoje želje postanejo resničnost ne samo vonjaveuser posted image user posted image user posted image

jutri pokličem ginekologa in se naročim na prvi pregled- upam da bo čimprej, ker me bo razgnalo od negotovostiuser posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 2747
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.7.2008 18:33:26   
LuNa73
Maši, evo, na tebe sem prej pozaabla... pa ne zanalašč. A si vredu??? no, sta vredu?
Kar se pa RR babice tiče... jah al sem prva al zadnja... glavn da sem! sej babice so kul...še posebej če so tak mlade kot sem jaz user posted image user posted image user posted image user posted image

Pikica, pa POSLUŠAJ ME! (ja derem se) Pišuka poldi, šcccc šcccc negativne misli. Ti zdej sam božaj pa ujčkaj tvojo malo pikico. Seveda bo vse O.K! In nekej... negativne misli privlačijo negativno. Zato, ko se zalotiš da razmišljaš negativno, preusmeri misli. Itak pa vem ja... lahk je men govorit. Ampak, jaz bi ti rada samo pomagala.user posted image  Potrudi se in razmišljaj pozitivno user posted image user posted image user posted image . Kar sde pa mojga nosa tiče... bo še nekaj časa rezerviran samo za druge.user posted image

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 2748
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.7.2008 19:38:32   
Fargesia
Lunca, sej sem bla kr mal žalostna k si name pozabila...user posted image

danes sem sem za 2 minuti namočila v domačem bazenu in mi je ful pasalo. jaz sem kul. pa pikica upam da tudi. bomo v torek videli...joj kako si srčno želim da bo vse ok in da bo srček bil...

je pa res nekaj na tem kar pišeš o negativnih pa pozitivnih mislih...jst kr sama sebe prepričam da bo ok in da je vse kul in sem pol kr nekek pomirjena...k jaz in moja glava bi lahko kriminalke pisala...grem kdaj pa kdaj kr sama sebi na živce...če samo to povem da ko grem v gozd, k gledam če bom kje videla kako vrečko notri pa....khm...sej niti napisat ne upam k me boste mele za noro...no pač...človeško truplo...user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 2749
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.7.2008 21:14:53   
murkica
Draga Oktavija- žal mi je, da se je tudi tokrat pojavila ta coprnica. Sedaj sem prepričana, da je to zadnji mesec, ko te je obiskala, za kar nekaj časa.


Pikica tebi pa iskrene čestitke. No to pa je darilo za tvojega dragega. user posted image user posted image user posted image user posted image

Bodite pridne, jaz pa šibam naprej pospravljat, ker pride jutri taščica domov, pa da je ne bo zadela kap.

Bodite pridne, pa se beremo kaj več jutri, ko se bom lahko javila iz službe.


LP

Murkica

< Sporočilo je popravil murkica -- 6.7.2008 21:15:24 >


_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 2750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Uspešno rodila zdravo deklico po 13 splavih
Preberite si to navdihujočo zgodbo, ki opogumlja številne starše po svetu, ki se že vrsto let trudijo donositi otroka.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?