|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mačke in otrok
4.4.2008 10:10:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ampule.


Frontail, al kako?


Frontlain malenkost dražja zadeva ampak zelo učinkovita.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: mačke in otrok
4.4.2008 10:11:07   
Anonimen
Aha. Bom šla do klinike, pa bomo videli kaj bodo rekli. Sicer ima ovratnico, ma bi raje kej bolj sigurnega. user posted image

BTW Moj mačkon je tudi oranžen. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: mačke in otrok
4.4.2008 10:12:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: neva6

IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ampule.


Frontail, al kako?


Frontlain malenkost dražja zadeva ampak zelo učinkovita.


user posted image  Ups, sem malo zamešala črke. Hvala Neva. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   [Brisano sporočilo]
4.4.2008 10:29:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: mačke in otrok
4.4.2008 10:34:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

se strinjam, astme macke ne prenasajo - jo pa pri alergikih lahko povzrocijo (oz. dajo pospesek, da se razvije). btw - tud moj stric, kmet, je alergicen na macjo dlako, in ma vedno Ventolin s sabo, ker ga vsake tolk cajta stisne.


Ja dlaka je problematična če si alergičen na njo al pa hud astmatik. V takem primeru pač nimaš živali doma. No vsaj jaz nebi imela živali če bi to škodilo mojemu zdravju ali pa zdravju otrok.


Ja pa v tem primeru je potrebno odstranit ves pliš, vse preproge in zavese, ker tam se tudi alergeni nabirajo, torej če ne sme bit mačkov notri zaradi tega vzroka potem tudi pliša ne sme bit, pa cvetočih rož,...

Pa nobenega ne napadam, res ima vsak svoje mnenje in tudi jaz izražam samo svojega.



Ja seveda, tudi preproge, pliš, rože ipd. je potrebno odstraniti.

No jaz upam da moji otroci ne bodo imeli teh problemov, ker bi mi bilo res zelo težko se mucam odpovedat. Bi vse prej probala kot to da oddam mucke. Sta naša družinska člana.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: mačke in otrok
4.4.2008 11:50:43   
pavlyna
metulj333
a toksoplazmozo misliš?
ja ginekologi svarijo zato, ker je nevarna če se maica z njo okuži šele v nosečnosti, ko se formira zarodek--pol je za zarodek,ki je tolk bolj občutljiv zelo nevarna.
če pa se z njo okuži otrok, odrsala oseba,...pa ni prov nič nevarna, in se kaže kot mal nejevolje, prehlada,...al pa celo ni nikakršnih znakov.
je pa celo priporočljivo, de sploh deklice čimprej pridejo v stik z mačkami, de to čimprej prebolijo in nimajo pol v nosečnosti skrbi glede tega.(seveda ne da jih v družbo muckov tiščimo že pri dveh mesecih ampak,...sej razumete)user posted image

drgač sm pa tud jst proti in v svojem stanovanju sigurno nebi mela dlakavih živali.

lp
 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: mačke in otrok
4.4.2008 12:11:44   
klarisima
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Sploh se ne gre zato al je vam všeč al ne. Dejstvo je da se vas ne tiče kako imajo drugje. Če vam ne sede, ne hodte tja. Vi mejte doma tko k hočte, pa puste drugim da majo oni kokr hočjo.


zato pa jst ne hodim k njegovi sestriuser posted image


jaz pa k bratu user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: mačke in otrok
4.4.2008 12:24:09   
klarisima
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

se strinjam, astme macke ne prenasajo - jo pa pri alergikih lahko povzrocijo (oz. dajo pospesek, da se razvije). btw - tud moj stric, kmet, je alergicen na macjo dlako, in ma vedno Ventolin s sabo, ker ga vsake tolk cajta stisne.


Ja dlaka je problematična če si alergičen na njo al pa hud astmatik. V takem primeru pač nimaš živali doma. No vsaj jaz nebi imela živali če bi to škodilo mojemu zdravju ali pa zdravju otrok.


Ja pa v tem primeru je potrebno odstranit ves pliš, vse preproge in zavese, ker tam se tudi alergeni nabirajo, torej če ne sme bit mačkov notri zaradi tega vzroka potem tudi pliša ne sme bit, pa cvetočih rož,...

Pa nobenega ne napadam, res ima vsak svoje mnenje in tudi jaz izražam samo svojega.



Ja seveda, tudi preproge, pliš, rože ipd. je potrebno odstraniti.

No jaz upam da moji otroci ne bodo imeli teh problemov, ker bi mi bilo res zelo težko se mucam odpovedat. Bi vse prej probala kot to da oddam mucke. Sta naša družinska člana.


Mačka je mačka, otrok pa je otrok!!!
Takšno razmišljanje je primitivno. Želim ti, da ti user posted image nikoli ne zaznamujeta s kakšno trajno brazgotino.
In nehaj se tako razburjat saj je punca samo svoje mnenje izrazila, kot jaz in še marsikatera tukaj.
Če bi nas za vsako všprašanje, ki nekomu ne paše, napadale takšne kot ti,bi RR že zdavnaj šla downtown. Daj ohladi se in live and let live...

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: mačke in otrok
4.4.2008 12:30:06   
kaya2007
[/quote]

Mačka je mačka, otrok pa je otrok!!!
Takšno razmišljanje je primitivno. [/quote]

res je user posted image  user posted image  user posted image

ups, še zdej ne znam citirat, se opravičujem...pri nas so vsi družinski člani, otrok, mačke, pes, pa tudi tašča user posted image

< Sporočilo je popravil kaya2007 -- 4.4.2008 12:31:00 >

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: mačke in otrok
4.4.2008 12:50:42   
Anonimen
Mačka je mačka, otrok pa je otrok!!!


Aha, hvala, nism vedla tegauser posted image user posted image

Razburjam pa se ne zarad mačk(to ostali počnete), ampak zarad dejstva da nekateri mislite da imate pravico nekomu govorit kako naj živi in v kakšnem naj živi. Tebe se nič ne tiče če moj maček na mojmu frisu ponoči spi, tko k se mene ne če teb ne. Vsak naj ima tako kot njemu paše. Ne moreš ti komandirat tašče kako naj ma. Sm že napisala, če ti ni všeč tam, pač tja ne hodiš.
Ne vem pa o kakšnih brazgotibnh bluziš, naši mački nimajo ostrih krempljev, pa praskajo sploh ne ker so lepo vzgojeni. Predvidevam pa da bodo moji otroci kdaj staklni kje zunaj kkšno praskico....hvalabogu....to sam pomeni da so uživali na prostem in bili razigrani brez histerične mamice k je letala za njimi s sterilnimi robčki jim vsako kocinco pucat.

Aja, k sm bla jst majhna sm pepel jedla, pa pesek(čist možno da je kkšna muca tam lulala), pa zemljo k smo doma krompir pobiral(mogoč je bil tud kkšn deževnik vmes), pa travce smo glodali k smo se podili po njivah, pa teličke šlatali pol pa brez sterilizacije rok v usta nosili, pa po senu se valjali, pa kure lovili po vrtu, mlade pujske cartali, pa jagode in korenček jedli brez da bi ga opral itd......kakšn šok, še vedno sm živauser posted image
Uživali smo pa k pr norcih, imam čudovite spomine na otroštvo.

Pa še en šok zate......veš tam k salame pa hrenovke ipd. delajo včasih kkšn pljune notr, pa k pakirajo kkšno hrano tud kkšn pride iz wcja s svinjskimi rokami pa pakira, pa kkšn švica pa pade znoj v hrano pa.....user posted image

< Sporočilo je popravil karin24 -- 4.4.2008 12:52:41 >

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: mačke in otrok
4.4.2008 13:11:03   
mateyka
moja tašča ma mačko in tamala je nora nanjo že od kar jo lahko vidi. ful jo hoče božat (ok, zgrabit user posted image ) in potegnt za rep user posted image mal bolj smo pazli, ko je bla novorojenček, sam po 6 mesecu pa načeloma res ni noben problem. sej se mačka itak ne pusti prjet (se je boji k user posted image ) in ne vem, dlake - sej ni enih kupov kje po stanovanju. in itak ji vsake tok cajta umijemo rokce in jaz tud, ko mačko božam. ne vem; česa se je v bistvu za bat? kako bi lahko kej dobila od mačke? mi jih ne dajemo v isto pojstlo spat.. (klopi so itak druga pesem k dlake imho)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: mačke in otrok
4.4.2008 13:37:38   
BAMBINA_
Splošno znano je, da so mačke (kot tudi druge živali) prenašalke določenih bolezni. Npr. bolezen mačje opraskanine, ki se na človeka prenaša z mačjo opraskanino, ugrizom ali celo lizanjem. Strokovnjaki ugotavljajo, da se skoraj (!!!) polovica mačk vsaj enkrat v življenju okuži s to bakterijo. Potem Mikrosporija (mačja bolezen); je glivično obolenje, ki ga večnima prenašajo psi in mačke. Itd., itd... Poleg bolezni pa seveda obstaja tudi možnost ugriza ali opraskanine.
Sama sem sicer mnenja, da naj otrok, če je le mogoče odrašča z živalijo. Vendar pa jih je potrebno naučiti, da si je po stiku z njimi potrebno umiti roke. Pri dojenčkih, ki že itak imajo slabo razvit imunski sistem, pa je sploh prav, da smo bolj previdni. Mi imamo mačkona, vendar nima vstopa v dnevno, kuhinjo ali spalnico (povsod tja torej, kjer se plazi naš mali navihanček). Po dotikanju, božanju pa mu potem obvezno operem roke!
Res ni higienično, da se po kuhinjskem pultu sprehajajo mačke, potem pa tam pripravljati dojenčku (ali odraslemu) hranouser posted image Vendar se strinjam s predhodnicami, če te skrbi za zdravje in varnost, potem dojenčka ne dajaj tja v varstvo. Pogajati se s taščo, naj odstrani mačke, pa bo lahko imela vnuka v varstvu... user posted image



_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: mačke in otrok
4.4.2008 13:43:56   
pavlyna
bambina!a po hodniku pa muc lahko hodi?
ti pa tam s copati pa v dnevno, kuhinjo,...pa misliš da s copati nič ne preneseš?--narobe mislišuser posted image
pa ne vzemi tega kot kritiko

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: mačke in otrok
4.4.2008 13:47:06   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: pavlyna

bambina!a po hodniku pa muc lahko hodi?
ti pa tam s copati pa v dnevno, kuhinjo,...pa misliš da s copati nič ne preneseš?--narobe mislišuser posted image

Narobe misliš, da jaz narobe mislim user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: mačke in otrok
4.4.2008 13:52:13   
Anonimen
Bodte raj srečne da vaša tašča nima tacga ljubljenčka:

user posted image

user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: mačke in otrok
4.4.2008 13:53:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Bodte raj srečne da vaša tašča nima tacga ljubljenčka:
user posted image

user posted image


user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: mačke in otrok
4.4.2008 13:53:50   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Bodte raj srečne da vaša tašča nima tacga ljubljenčka:

user posted image

user posted image


Joj, kako me srbo, da bi nekaj rekla na tole, pa ne smem...ne, ne, res ne smem, mater user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: mačke in otrok
4.4.2008 13:55:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Bodte raj srečne da vaša tašča nima tacga ljubljenčka:

user posted image

user posted image


Joj, kako me srbo, da bi nekaj rekla na tole, pa ne smem...ne, ne, res ne smem, mater user posted image


Dej povej, dej povej. user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: mačke in otrok
4.4.2008 13:56:32   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Bodte raj srečne da vaša tašča nima tacga ljubljenčka:

user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: mačke in otrok
4.4.2008 13:58:20   
tanikaa
user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: mačke in otrok
4.4.2008 14:00:41   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Splošno znano je, da so mačke (kot tudi druge živali) prenašalke določenih bolezni. Npr. bolezen mačje opraskanine, ki se na človeka prenaša z mačjo opraskanino, ugrizom ali celo lizanjem. Strokovnjaki ugotavljajo, da se skoraj (!!!) polovica mačk vsaj enkrat v življenju okuži s to bakterijo. Potem Mikrosporija (mačja bolezen); je glivično obolenje, ki ga večnima prenašajo psi in mačke. Itd., itd... Poleg bolezni pa seveda obstaja tudi možnost ugriza ali opraskanine.
Sama sem sicer mnenja, da naj otrok, če je le mogoče odrašča z živalijo. Vendar pa jih je potrebno naučiti, da si je po stiku z njimi potrebno umiti roke. Pri dojenčkih, ki že itak imajo slabo razvit imunski sistem, pa je sploh prav, da smo bolj previdni. Mi imamo mačkona, vendar nima vstopa v dnevno, kuhinjo ali spalnico (povsod tja torej, kjer se plazi naš mali navihanček). Po dotikanju, božanju pa mu potem obvezno operem roke!
Res ni higienično, da se po kuhinjskem pultu sprehajajo mačke, potem pa tam pripravljati dojenčku (ali odraslemu) hranouser posted image Vendar se strinjam s predhodnicami, če te skrbi za zdravje in varnost, potem dojenčka ne dajaj tja v varstvo. Pogajati se s taščo, naj odstrani mačke, pa bo lahko imela vnuka v varstvu... user posted image




zato je pa dobro, da veš, kje se tvoj mačkon potika user posted image  če je ves čas noter (tako kot moja dva), nekako ne more prinesti domov mikrosporije in tokse. mikrosporijo lahko kvečjemu jaz kje staknem na javnem mestu (bus ipd.).

no, po pultih pa noben dobro vzgojen maček ne hodi (če verjameš user posted image )

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: mačke in otrok
4.4.2008 14:24:24   
jaša2
no punce, ni se treba tak razburjat...je pa res, kar pravijo ene kolegice. kak ima tašča po hiši, je njena stvar in si predstavljam, kak ji mora "težko", kr ste jo tako postavli pred dejstvo.
jaz sama sem že od otroštva noooora na mačke, jih pa nikoli nisem smela imet, kr je moj oče mahnjen na čistočo. pred nekaj leti sem pa šla dve in jih imam skoz v hiši v mojem stanovanju. gresta samo na balkon (kr živimo čist ob cesti in ju ne bi blo več), nikol se nista kje polulali, sta sterilizirani...ko sma bla še z bivšim skup, so mačke res ble povsod (na kavču, na TV, na regalih), kr jih je on tud imel ful rad - pa glih tak ni blo svinjarije. moj sedanji ima od doma ful slabe izkušnje z mačkami oz. znjihovo čistočo, in tako mački več nimata takih privilegijev. pa tud dobro tak, kr zdaj imava pa res pošlihtano stanvanje kot mora bit, mački pa še kar puščata dlako, tak da...
sma imela bje, ko sma pričakovala user posted image . on je htel, da dam mački v garažo ali klet, ampak...meni srce ni dalo. tiste, ki so ravno tako nore na mačke, bodo to takoj razumele, tiste, ki jih pač včasih pobožate, če se vam glih ktera okrog noge muli, se boste pa temu smejale. ampak je tak - tud na mačko se ful navežeš.
sma se pogodla in dogovorila. mačke imajo zdajsvoj glavni revir v kopalnici, čez dan sta pa tud kdaj v stanovanju, pa na balkonu. pa sta se navadli, kaj zdaj lahko, česa pa več ne. hčerka je zdaj stara 10m in je dobesedno nora nanju. ko ju zagleda, začne kar krilit z rokami in zvklikat. res pa je , da je pač treba vsak dan malo posesat. ampak...ni težko.
tud v nosečnosti nisem fasala kake toksoplazmoze...seveda, treba je skrbet za mačkino čistočo, jih kopat, pazi na bolhe...ja, če so tud zunaj, še tolk bolj. ampak da bi se pa zaradi otrok človek moral znebit mačk, se mi pazdi to much. pato še ne pomeni, da žival postavljaš pred človeka. ampak, če ima človek že od nekadj živalpri hiši in je navajen na tako življenje...

ne vem, kak s bosta vidva odločla. če vaju pa to res tolk moti, pač dajat otroka v vrtec. mislim, da je denar za dobro otroka na prvem mestu, pol šele vse ostalo. samo veš, v vrtcu je pa po eni starni lahk še bolj izpostavljen bolznim itd....user posted image  lahk da bo cele mesce kar naprej bolan, prehlajen...bog ne daj, ampak na žalost jeto pač značilno, ko prideotrok v vrtec. če bi pa bil pri tašči, mu pa tud nič ne bi falilo, veš. bolj ko ga bosta matala v vato, slabše mu bosta delala s tem.
pa pomisli, kak se bo tašča počutla oz.kak bi se ti počutla. tud ti boš enkrat imela vnuke, in če tvojim otrokom in jihovim partnerjem nekaj ne bo pasalo pri tebi,, pač ne boš smela pazit na vnuke???? a ti bo fajn?

saj pravim, stvar posameznika.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: mačke in otrok
4.4.2008 14:46:50   
Anonimen

Mačka je mačka, otrok pa je otrok!!!
Takšno razmišljanje je primitivno. Želim ti, da ti nikoli ne zaznamujeta s kakšno trajno brazgotino.
In nehaj se tako razburjat saj je punca samo svoje mnenje izrazila, kot jaz in še marsikatera tukaj.
Če bi nas za vsako všprašanje, ki nekomu ne paše, napadale takšne kot ti,bi RR že zdavnaj šla downtown. Daj ohladi se in live and let live...


A obtoževanje kakšno mišljenje je primitivno je pa zelo neprimitivno kaj?

In ker sem videla da je bilo spet govora o toksoplazmozi - dobi se jo lahko preko zelenjave in preko mesa - in ne le preko mačk. Pa še če jo mačka ima ne skoči iz mačke nate ampak se prenaša preko mačjih iztrebkov. Sicer se pa tedensko pojavlja ena in ista dilema o tej toksoplazmozi in vedno ene in iste trditve, ker se nobeni ne da malo bolj pogledat kaj toksoplazmoza sploh je in kako se jo dobi. Najlažje je kar čivkat v tri dni.

Sicer pa mi je najbolj smešno, kako ste nekatere sterilne in na veliko razglašate žival je za zunaj ne za notri, ker prenaša bolezni in svinjarijo itd. Potem pa taka ista ženska gre na javni wc, pusti za sabo vse živo, in se lepo mirno sprehodi mimo vode in mila, ali pa če jo kdo slučajno gleda,odpre pipo in roke za sekundo pomoči pod vodo. S temi istimi rokami gre potem v trgovino in prešlata vse sadje, zelenjavo, itd. Potem si kupi žemljico in jo lepo slastno pohrusta na poti do avtomobila. HMmm, verjetno ni staknila nobene svinjarije v vsem tem procesu a?

Dam roko v ogenj, da so vsi mačkoni s katerimi sem imela opravka v življenju čistejši kot večina folka.

(odgovor članu jaša2)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: mačke in otrok
4.4.2008 15:15:50   
Lolypop
Dam roko v ogenj, da so vsi mačkoni s katerimi sem imela opravka v življenju čistejši kot večina folka.

To je pa res, mačke so ful čiste živali same po sebi. Medtem ko se psi povaljajo v prvi svinjariji ki jo zavohajo. Sam če ženska niti za mačke ne poskrbi kot je treba, če se klatijo okoli, potem res razmisli kako bo taka ženska poštimala otroka. Bo njemu tudi vse dovolila? Ma en red mora bit.


_____________________________

Carpe diem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: mačke in otrok
4.4.2008 18:08:30   
Nacka
A ste spregledale??? Boga, boga tašča???Sem pa res grozna... Ko pride otrok, je prilagajanje obojestransko tašča-snaha in obratno. In me nič ne briga... Če ga hoče imet, lahko dela nekaj po svoje, nekaj pa more tud po moje.

(odgovor članu Lolypop)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Izguba
Anjuša

Ali ste doživele izgubo ploda, če ste v kateri nosečnosti?

Nisem doživela tega (72%)

Pri prvi nosečnosti (13%)

Pri drugi nosečnosti (13%)

Pri tretji nosečnosti (0%)

Pri več kot tretji (2%)


Število vseh glasov: 211

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!