|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
5.5.2008 20:31:40   
uršika***
IZVIRNO SPOROČILO: Pikica5

Jaz pa sem lačna vsake dve uri, kot dojenček user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa zizike me zelo malo bolijo - bradavičke. Pa čokolada mi smrdi, ko jo imam drugače full rada (obvezno vsaki dan) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pav čeri me je desni jajčnik bolel kot norec user posted image


Pikica5 upam, da je to to!!!!!! in da si srečka user posted image !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jaz sem pa danes že celo čokolado pojedla in to najbrž ne kaže na nič dobrega, kaj?? Pa zizike me nočejo in nočejo boletuser posted image
Drugače pa navijam za tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kdaj je ne pričakuješ?

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
5.5.2008 21:03:08   
jernejav
Živjo!

Tudi jaz sem v nepričakovanju user posted image . Upam da ne pride 9.5.2008 in da bo user posted image . Me pa že od O močno bolijo prsi in tudi bolj čvrste so na dotik. To bi bila moja 1user posted image .

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
5.5.2008 21:11:36   
uršika***
Jernejav mislim da se nisi še vpisala na naš seznam, kjer je skupaj ne pričakujemo - pod upajmo skupaj so nas prestavli in tam poiščeš maj, pa še enkrat napiši kdaj je ne pričakuješ. Pa te bojo punce vpisale. Dobrodošla med borkami!!! Bova skupaj ne pričakovale. ti v petek, jaz pa v soboto. Upam, da jo skupaj preženevauser posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jernejav)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
5.5.2008 21:15:50   
jernejav
Uršika*** hvala, tudi tebi želim da ne pride user posted image . Takoj bom poskrbela da me vpišejo v seznam user posted image . Upam da bo maj vesel mesec za vse ki ne pričajujejouser posted image .

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
5.5.2008 21:43:02   
Pikica5
Uršika, čisto odvisno moja kolegica ja samo čokolado jedla user posted image user posted image user posted image user posted image  tako da kaj pa veš bo plusek, navijam zate in držim pesti, da bo user posted image  user posted image  za srečo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Jaz bi jo naj dobila okoli 14.5, če je nebo delam 15.5 test in bo mogoče malo pred mojim r.d. user posted image  user posted image , samo težko ker se nismo nekaj extra trudi ta mesec pa še neko vnetje sem dobila, grrr  user posted image user posted image  
 
Kaj je pa ti ne pričakuješ?

_____________________________

Vse ceste, ki vodijo do želje človekovega srca, so dolge. Joseph CONRAD

Mi imamo pa tri sončke, dvojčka Taja & Maja ter malo Lano :)

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
6.5.2008 11:49:02   
mars.2903
Naredila se3m še en test, ki je pokazal zelo močen +.user posted image  Vsi se zelo veselimo. Edine simptome, ki jih imam je, da me prsi tako bolijo, da je kar hudo. O slabosti pa nobenih znakov. Naslednji teden imam G. Lep dan še naprej

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
6.5.2008 13:54:21   
nejkag
Pozdravljene,
jaz pa ze cel teden cutim mocno spikanje v jajcniku, kriz in kolki me bolijo za znoret, glavoboli se kar vrstijo in ne nehajo, belega toka je kar v potokih, razdrazena tako, da bog ne daj da moj kaj rece, pocutim se kot da me je sto vlakov povozilo, nenehno bi spala, zizike pod pazduho bolijo ko sam hudic!!M ne pricakujem 10.5..
kaj pravite, naj naredim test, bo kaj pokazalo?user posted image
Aja, pa se to opazam zadnje dni, ko lezim cutim da mi srce razbija za znoret, ko da sem tekla v klanec, pa v bistvu samo pocivam.
Ali so vam ti znaki kaj znani? Ne vem ce bom zdrazala do 10., po moje bom kar ju3 test naredila. In upam da bom ugledala user posted image

_____________________________

Nehala te bom ljubiti in želeti ko bo slep slikar narisal zvok padajoče vrtnice na prag dvorca ki ne obstaja!

(odgovor članu mars.2903)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
6.5.2008 18:25:33   
Anonimen
No, tudi moja M naj bi prišla danes. Pa je ni. Seveda si nisem mogla kaj, da ne bi naredila testa. Negativen!!!
Me pa fuuuul boli v križu. Tako kot takrat, ko dobim M. Sem čist žalostna in jezna in sploh ne vem, kaj naj si mislim. Skoz hodim na WC preverjat, ali je ali ni.

(odgovor članu nejkag)
  Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
6.5.2008 19:04:27   
Orhideje
IZVIRNO SPOROČILO: mars.2903

Naredila se3m še en test, ki je pokazal zelo močen +.user posted image  Vsi se zelo veselimo. Edine simptome, ki jih imam je, da me prsi tako bolijo, da je kar hudo. O slabosti pa nobenih znakov. Naslednji teden imam G. Lep dan še naprej



JUPIIIIIIIIIII!!! ČESTITKE!!!! Kako lepo  - spet nova user posted image . Želim ti lepo, mirno in prijetnih user posted image in zdravega user posted image .


Vsem, ki še čakate, tako kot jaz nam pošiljam cel kup user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da nam prinesejo user posted image




(odgovor članu mars.2903)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
6.5.2008 20:12:09   
jernejav
Tudi mene še vendo kr močno bolijo prsi, že več kot en teden, pa bolj čvrste so kod ponavadi, tudi jaz že komaj čakam na petek da ne bo prišlauser posted image  in če me ne bo prej premamlo da bi naredila test. Me je kr strah. Upam na user posted image .
Vsem pa veseluser posted image user posted image user posted image  in pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu Orhideje)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
6.5.2008 20:21:31   
ninchi9
Pozdravljene
No, pa da jaz še nekaj napišem. Odkar ne jem več kontracepcijskih tablet, imam čudne znake (mislim pred menstruacijo). Že v času, ko bi naj imela ovulacijo, me zelo boli glava, imam krče in napete in občutljive bradavice. Pred menstruacijo se mi že teden prej pojavijo znaki, kot so: omotičnost, slabost, slab vid, otožnost, napet trebuh, zelo napete prsi in vnete bradavice. To se mi pojavi čisto vsak mesec pred menstruacijo, tako da sem dobila od zdravnika kremo za bradavice, ki jo uporabljajo doječe matere. Krči se pojavijo že teden pred menstruacijo, kakšna 2 dni prej pa nehajo. Potem pa se mi kar naenkrat ulije. Z mojim delava na user posted image  že kakih 7 mesecev, pa nič. Tak da niti ne delam testov, ker imam pred menzo vedno podobno znake, kot pri zanositvi. Menstruacijo imam pa točno na 32 dni. So zelo boleče in močne, tako da včasih moram na bolniško za 2 dni, ker ne morem niti vstat iz postelje. Enkrat sem imela krvavitev dolgo mesec in pol in sem morala jesti neke konjske hormonske tablete, da so mi zaustavili, ker so me že hoteli na čiščenje dat. zgodilo se mi je pa tudi, da mi je iz prsi teklo mleko. user posted image  Ja, se mi zdi, da imam hormone zelo neuravnovešene. Mogoče pa zato ne rata. Kdo bi vedel....

(odgovor članu jernejav)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
7.5.2008 10:49:25   
Rakica_80
Ninchi9......imaš zelo povišan Prolaktin- hormon, zato ti teče mleko iz prsi. Nič hudega tabletke boš morala jemat pa bo vse vredu.
Tu si več poglej

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2241217

(odgovor članu ninchi9)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
7.5.2008 10:57:35   
nejkag
Helo!
zal nisem zdrzala in naredila vceri popoldne testuser posted image user posted image . Naredila sem z baby checkom in mi je pokazalo slllllaaaabbbbboooooooooo vidno crtico (samo ce od strani pogledas), zjutraj z prvim urinom ravno tako. tako da mi zdaj ni vec nic jasnouser posted image user posted image user posted image
Kaj naj naredim, kaj to pomeni?

_____________________________

Nehala te bom ljubiti in želeti ko bo slep slikar narisal zvok padajoče vrtnice na prag dvorca ki ne obstaja!

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
7.5.2008 10:58:50   
Rakica_80
Kdaj bi morala dobitiuser posted image ?

(odgovor članu nejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
7.5.2008 11:00:51   
nejkag
ne vem točno ker vcasih pride na 22 dan, vcasih na 25 dan al pa se vec, danes pa je 23 dan.

_____________________________

Nehala te bom ljubiti in želeti ko bo slep slikar narisal zvok padajoče vrtnice na prag dvorca ki ne obstaja!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
7.5.2008 11:08:01   
Rakica_80
Ti svetujem da počakaš še kakšen dan-1 teden, pa ponoviš test.
Lahko da ti je uspelouser posted image user posted image

(odgovor članu nejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
7.5.2008 11:16:59   
nejkag
saj vem da ni druge kot cakat, ce je uspelo user posted image tako al tako ne bo celo leto.
vendar cakanje ubija in mi samo najeda zivce. kako pa s tabo?

_____________________________

Nehala te bom ljubiti in želeti ko bo slep slikar narisal zvok padajoče vrtnice na prag dvorca ki ne obstaja!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
7.5.2008 11:18:13   
Rakica_80
Jaz sem tudi včeraj delala test - in vem da je še prezgodaj, jaz bi morala najmanj en teden še počakat, ampak kajčmo FIRBECuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Moji znaki so grozni, še nikoli tako, prsi so mi ful zrasle, leva je bolj kot druga in še danes zjutraj mi je nekaj špikalo v levi dojki kot da mi nekdo z iglo bodeuser posted image , na bruhanje mi več ne hodi, hvala bogu, špikanje v spodnjem delu trebuha je prisoten, nikoli v življenju nisem imela takih znakov pred user posted image ....samo povečan apetit in prsi so bile malo napete pred user posted image ........moramo še počakat pa da vidimo kaj bouser posted image  Upam da mi je uspelo po HSGuser posted image
Tudi če ni, nebom se preveč sekirala, ker itak me še čaka Laparouser posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
7.5.2008 11:25:44   
nejkag
Tudi jaz imam take znake, ki jih nikoli nisem imela da zdaj preduser posted image .
Ponavadi pravijo da po HCG rado rata, ker odmasi vse kanaleuser posted image , tako da upam da ti je uspelo.Moja znanka se je dve leti martrala, sla na HCG in glej ga zlomka, naslednji mesec je bilauser posted image .
Zelim ti da cimprej ugledas user posted image

_____________________________

Nehala te bom ljubiti in želeti ko bo slep slikar narisal zvok padajoče vrtnice na prag dvorca ki ne obstaja!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
7.5.2008 11:34:24   
Rakica_80
Jaz, kot sem napisala v prejšnji temi,  imam zapacane jajcevode in bom morala na operacijo in sumim, da lahko zanosim, če je tako hudouser posted image
No pustimo se presenetiti.........možno da smo že srečkeuser posted image , samo še tega nevemo, kaj neuser posted image
Res upam da bomo vse , ki si tako močno želimouser posted image  hitro zagledale velik in močan +

(odgovor članu nejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
7.5.2008 13:59:44   
anci banci
no jst imam pa ful napet trebuh, kislina me daje 2 dni, špika me kot da bom v temu trenutku dobilauser posted image , malo me mišice bolijo, zamuja že 14 dni in na začetku aprila sem imela laparoskopijo..
a ja test je negativen

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
7.5.2008 14:03:45   
Rakica_80
Ma veš da sem imela tudi jaz kislino pred par dneviuser posted image  
Anci banci.......jaz iz srca upam da si srečkauser posted image . Tudi če je test negativen, ni rečeno da nisi.....user posted image .user posted image user posted image user posted image
DRŽIM MOČNO PESTI!!!!!!user posted image

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
8.5.2008 19:32:54   
tincy23
OJla ženske!

Mene že full dolgo ni blo tle gor in moram vam danes povedati, da sem šla v labaratorij in opravila testuser posted image , in končno je pokazalo user posted image , tako da gremo sedaj v nove boje!



(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
8.5.2008 19:41:18   
Lopona
Hoj...
Sem prvič v tem forumu...
Iskala sem kaj takega...sej z lubijem delava na tem, da bova imelauser posted image Zdaj mi ravno zamuja M en teden, toda včeraj sem naredila test-in je bil negativen. samo po raznih izkušnjah od kolegic pravijo,da je še vse lahko.
Kaj mislite?
Lp


_____________________________

Loponca**

(odgovor članu tincy23)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
8.5.2008 19:41:54   
Lopona
Čestitam za user posted image !!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Loponca**

(odgovor članu Lopona)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?