|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
15.4.2008 9:15:02   
liam
IZVIRNO SPOROČILO: barbaraj

Držim pesti, da ne bo user posted image . Kaj zdaj ti bo ginek.že vidla če si user posted image ?

Jaz ze tud mam zalogo testov doma.user posted image

Komaj čakam drug teden da vidimo kak je na stvari!!!



Jst mam tud zalogico doma, odkar delama user posted image . Mislim da bi mogla zadoščat za vsaj 2 ciklusauser posted image

(odgovor članu barbaraj)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
15.4.2008 9:44:35   
kepica
IZVIRNO SPOROČILO: barbaraj

Držim pesti, da ne bo user posted image . Kaj zdaj ti bo ginek.že vidla če si user posted image ?

Jaz ze tud mam zalogo testov doma.user posted image

Komaj čakam drug teden da vidimo kak je na stvari!!!



Jutri imam čisto navaden UZ pregled, da vidimo, kakšno je stanje po ss pa malo imam pregrade in en miom, pa mi je G rekla naj se spet malo naročim. Čisto tako. Ja, pa dolgo že ne zanosim. Ker sem pa že prosti koncu ciklusa, pa upam, da se bo že videlo vsaj to ali se pripravlja na M. Upam, da se neuser posted image
Ker, ko sem bila prejšnjič na UZ, mi je napovedala, da bo vsak čas M, pa je potem res bila čez en teden. Se vidijo na UZ odebeljene stene. Upam, da jih tokrat ne bo. Punce, držite pestiuser posted image  Me tko živčki dajejo, da je kajuser posted image

(odgovor članu barbaraj)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
15.4.2008 10:29:06   
barbaraj
Midva se ze tud dolgo trudiva, teče 3 leto.
Mam pregrado 3mm,tak da to ni panike, mam pa en jajcevod neprehoden, ampak je vedno še možno po naravni poti, glede nato da sem bila prejšnji mesec na hsg-ju, lahko uspe. user posted image

upajmo da bo. Drgač pa gremo v nove boje.

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
15.4.2008 11:11:44   
kepica
Tudi jaz imam en jajcevod neprehodenuser posted image  Ampak sem lani prav tako zanosila, sicer po dveh letih, ampak sem. Žal je bil ss. Zdej se pa spet borim naprej. Zdejle, ko sem bila na malci mi je bilo pa slabo. Smo jedli eno mineštro, pa se mi je kar želodec obračal. Pa v predelu maternice imam en čuden občutek, kot da bo prišla M in vsa sem napihnjenauser posted image  Joj, upam, da bo kaj iz tega in da ni vse skupaj samo psiha. Ma saj ne moreš odmislit, če si pa tako zelo želiš user posted image  Upam na decemberuser posted image

(odgovor članu barbaraj)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
26.4.2008 11:59:50   
KulGirl
Mene zanima kako vas bolijo prsi. Bolj bradavičke ali bolj proti pazduhi, ali kako drugače???

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
26.4.2008 12:48:53   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: KulGirl

Mene zanima kako vas bolijo prsi. Bolj bradavičke ali bolj proti pazduhi, ali kako drugače???


Mene so najprej bolele samo bradavičke, ostali del prsi popolnoma nič. Zdaj pa me bolijo že cele, s tem da bradavičke še vedno najbolj.

(odgovor članu KulGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
26.4.2008 13:24:52   
Anonimen
KulGirl, mene so bolele čisto kontra kot Sanjo. user posted image Mene so bolele zize od podpazduhe navzdol, bradavice same pa nič.

(odgovor članu _sanja_*)
  Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
26.4.2008 13:50:03   
diamantina
mene bolijo cela prsa,  najbolj pa pri pazduhi in spodaj, kjer je kost od modrca. Imam pa dugače danes glavobol, mozoljavico, požrešnico in sitnarico - čisti PMS user posted image   

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
26.4.2008 21:08:16   
Rakica_80
Danes imam ful nizek pritisk, spi se mi in že par dni mi hodi na bruhanje.
Grozno počutjeuser posted image

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
29.4.2008 17:51:14   
aqua77
pri meni se pa po mojem spet pripravlja user posted image . tako da bo kar 11 krog v igri... znakov pa res nobenih, vsaj pozitivnih ne.user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
29.4.2008 18:03:45   
diamantina
Jaz sem pa danes laaaaačnaaa, pol ko pa se napokam, mi je pa slabo. user posted image  user posted image  user posted image  Pa zaspana tudi, ne vem, bi potrebovala še tretji kapučino. user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
30.4.2008 14:31:59   
mars.2903
Pozdrav!

Berem forum in ugotavljam, da nimam nobenih znakov, kot jih vi opisujete. Naredila pa sem test in je pozitiven(+). Strah me je, da slučajno ni napačno ugotovil. M mi zaostaja 5 dni, čeprav to ni v navadi, ker jo imam točno kot švicarska ura.

(odgovor članu liam)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
30.4.2008 14:41:09   
Barbk
IZVIRNO SPOROČILO: mars.2903

Pozdrav!

Berem forum in ugotavljam, da nimam nobenih znakov, kot jih vi opisujete. Naredila pa sem test in je pozitiven(+). Strah me je, da slučajno ni napačno ugotovil. M mi zaostaja 5 dni, čeprav to ni v navadi, ker jo imam točno kot švicarska ura.


Mislim, da test ni zatajil. Vsaj moje izkušnje so take, da če je plus je plus, rahel ali močan, pomeni user posted image . Znaki pa so ali pa niso, vsaka jih doživlja malo drugače. Mislim, da se ne rabiš sekirati, ti lepo uživaj v veselem pričakovanju. Iskrene čestitke in mirno nosečnost, zdravega bebija. user posted image

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu mars.2903)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
30.4.2008 16:55:04   
Hator
Mars.2903 - mislim, da ti lahko kar čestitamo, za vsak slučaj sicer naredi test čez kakšen dan ponovno, ampak vseeno - ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image

Znaki, namreč, ni nujno da so. Nekatere šele po treh mesecih ugotovijo, da so user posted image

No, mene pa je ta mesec že od O naprej nekaj špikalo, bila sem grozno utrujena, zaspana... test je bil user posted image user posted image user posted image user posted image .  Sem v 5. tednu, znaki pa: boleče joške, bolečine v spodnjem delu trbuha, utrujenost.

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.5.2008 14:42:27   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: mars.2903

Pozdrav!

Berem forum in ugotavljam, da nimam nobenih znakov, kot jih vi opisujete. Naredila pa sem test in je pozitiven(+). Strah me je, da slučajno ni napačno ugotovil. M mi zaostaja 5 dni, čeprav to ni v navadi, ker jo imam točno kot švicarska ura.





čestitke!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu mars.2903)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
3.5.2008 12:41:47   
aqua77
jaz pa priznam, da me zdaj že malo matra.... user posted image  
čez tri dni bom delala testek, pa se probam ne obremenjevat in ne mislit na to, pa včasih kar ne gre...user posted image  

sicer sem se prepričala, da ta mesec nimam nevem kakšnih možnosti, ampak včeraj smo imeli doma piknik user posted image , pa so bile tri prijateljice nosečke pri nas, pa dve z čisto mičkenimi dojenčki, tako da me je že spet pošteno zvilo. user posted image
Pol pa še vprašanja v stilu, kaj še mi čakamo, pa al ne znava pa tako naprej...

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
3.5.2008 15:53:14   
*kim*
ja morem povedat da se z menoj isto dogaja zamuja mi ze 6 dni pa mi je test pokazal negativnouser posted image  

(odgovor članu zall)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
3.5.2008 17:18:11   
uršika***
Nobenih znakov niuser posted image user posted image user posted image
Je pa še 7 dni za počakat- ampak najbrž bom naskrivaj že prej naredila kakšen testek, 2,3,...user posted image user posted image

(odgovor članu *kim*)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
3.5.2008 17:51:29   
Anonimen
Mene so bolele prsi, predel pod pazduho in kar bolj polne so postale.

(odgovor članu uršika***)
  Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
3.5.2008 18:22:04   
Hator
Pol pa še vprašanja v stilu, kaj še mi čakamo, pa al ne znava pa tako naprej...
IZVIRNO SPOROČILO: katalina

Joj, to pa je tudi meni prav grozno. Ne vem, ali ljudje res nič ne pomislijo, da si človek želi user posted image , pa da enim ne rata kar takoj. Mene so tudi kakšna 2-3 tedne nazaj... non stop sem bila na tapeti, da kaj še čakamo, da kaj pa misliva... tako da sem se že skori spustila sprovocirat in sem rekla, da delava na temu. Sicer so mislili, da je joke. No, v resnici ni bil in v resnici sem bila celo že user posted image , le da tega še nisem vedela.


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
3.5.2008 22:01:53   
mojca345
hojla,

mesec je naokoli. danes je 33 dan in sem dobila kapljo krvi na hlačke, mal me je bolel kot pred user posted image , zdej sem pa kr cool. boh ! bom vidla, kaj prinesejo naslednji dnevi.


(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
3.5.2008 23:57:42   
Rakica_80
Meni so neverjetno prsi zrasle pa leva da ne govorim, nekako bolj se vidi da je večjauser posted image  in dosti bolj boleča v predelu pod pazduho in mi non stop neki špika v maternici in jajčnikihuser posted image
Jah,jah......bomo videli ne,...... okoli 15.5 kaj bouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil BEBIII -- 3.5.2008 23:58:41 >

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
4.5.2008 19:22:24   
Pikica5
Jaz pa sem lačna vsake dve uri, kot dojenček user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa zizike me zelo malo bolijo - bradavičke. Pa čokolada mi smrdi, ko jo imam drugače full rada (obvezno vsaki dan) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pav čeri me je desni jajčnik bolel kot norec user posted image

_____________________________

Vse ceste, ki vodijo do želje človekovega srca, so dolge. Joseph CONRAD

Mi imamo pa tri sončke, dvojčka Taja & Maja ter malo Lano :)

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
5.5.2008 10:17:13   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: Pikica5

Jaz pa sem lačna vsake dve uri, kot dojenček user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa zizike me zelo malo bolijo - bradavičke. Pa čokolada mi smrdi, ko jo imam drugače full rada (obvezno vsaki dan) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pav čeri me je desni jajčnik bolel kot norec user posted image

Maš take znakce, ki sem jih mela jaz. Močno navijam zateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
5.5.2008 11:44:49   
Pikica5
Hvala Sanja user posted image user posted image user posted image  ti pa pridno božaj trebušček user posted image

_____________________________

Vse ceste, ki vodijo do želje človekovega srca, so dolge. Joseph CONRAD

Mi imamo pa tri sončke, dvojčka Taja & Maja ter malo Lano :)

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 trikov, da bo tudi zanositveni seks erot...
Preverite sedem trikov, ki vam bodo pomagali tudi v seks za zanositev pripeljati dovolj erotičnega vznemirjenja in seksu...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?