|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 22:06:59   
sliva10
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

IZVIRNO SPOROČILO: sliva10

IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Pa čokoladna rolca gor-že jemmmmm



zdaj ste me pa čist iz tira vrgle s tem sladoledomuser posted image user posted image user posted image user posted image

že jem, sicer brez preliva in čokoladne rolceuser posted image user posted image
Dober tek tudi tebi-jaz imam milkinega-pa ti?



planico

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 2226
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 22:08:26   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: sliva10

IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

IZVIRNO SPOROČILO: sliva10

IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Pa čokoladna rolca gor-že jemmmmm



zdaj ste me pa čist iz tira vrgle s tem sladoledomuser posted image user posted image user posted image user posted image

že jem, sicer brez preliva in čokoladne rolceuser posted image user posted image
Dober tek tudi tebi-jaz imam milkinega-pa ti?

Tak zdaj pa pod tuš in spat-nočko

planico


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 2227
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 22:09:15   
tintin
Aja, pekač za kruh   - imam in uporabljam že hmmm 4 leta. Tako, da smo enega že znucali in imamo že drugega. Kruha ne kupujemo sploh. Meni je super!
Manca - če nimaš prav veliko naročenega od Tupperw. lahko Gruška tudi pri meni pusti in potem enkrat ti (ko boš imela avto) prideš do nas iskat.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 2228
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 22:11:28   
Tanayya29
Marička,danes pa nimam časa nč za RR!

Jaz pridem Debeluškauser posted image user posted image ,ti pol pomagam pospravt!!!!!!!Mogoče še Jančija srečam!

Jaz vem vem kje se gre...je kar zakomplicirano,tako da jaz vam bom povedala pot, a prov..sam še eno rabm,da me v Medvodah naložiuser posted image ,če lahko ...je iz Šk. Loke še mal naprejuser posted image .
Oranža,komaj čakam ju3 sm si prej noge pobrila,pa še kožo sm si dol drgnla(tam na petah),pa nohte sem si nalakirala na nogah,a nism fajn?

Zdj pa moram it,danes ne vem če kaj nazaj pridem...

P.s,Za večerje nisem jedla sendviča,ampak mesouser posted image user posted image ,pa kruh....

pa pa

P.s...nism brala za nazaj,če moram kej odgovort pa bom jutri.

Lahko noč in velik bolh vam želim!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2229
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 22:17:18   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: manca

IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: barika

Gruška hruška jst lahko v Merkurju pogledam..mogoče še ta teden, če ne pa okol 13. ziher,
ker si grem neki fajnga kupituser posted image user posted image


O, Barika hvala, ni treba ... bom šla kar v Merkur na Rudnik (hvala Martita) .....
KAJ SI GREŠ PA KUPIIIIIT BARIKA? user posted image user posted image  Firbec, ne?user posted image


sej sem zadnjič filmček pokazala od moulinexa palični mešalnik mix&fun al neki takega....


Kakšna je pa cena ? A je v Merkurju najcenejš? Ker men je tut user posted image



ni med najcenejšimi...je 50 € +

tak, zdej grem pa naprej brat

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 2230
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 22:19:20   
Dajica
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica
Dajica -dober tek-si mi lušte naredilauser posted image


hihihihhiihihihih user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: Laubica
Dajica -dober tek-si mi lušte naredila


Joj, men tuuuuuud...  sam ne vem, kaj bi  piškote, sladoled, cukr padu...


hihihihihihihiuser posted image



zdaj ste me pa čist iz tira vrgle s tem sladoledom



Packe..jaz bi tud sladled, ne pa te slane palcke user posted image


(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 2231
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 22:24:48   
barika
pekač kruha,..tud jst ga mam, pa ga ne uporabljam velik, ker ne jema kruha..drugač pa velikrat delam testo za pice...user posted image user posted image
no sej kruh tud pade kdaj pa kdaj...sam ponavadi od hoferjeve moke, al pa sama nardim polovico ržene, polovico beleuser posted image

drugač pa od sladice ...ma ne me devat na seznamuser posted image ...reče se "crvene kapice" al neki podobnega, ni po slovensko.. je pa biskvit, potem je fila iz višenj, skute in sladke smetane, biskvit, smetana in skuta, pa mal višenj (če jih še kej ostaneuser posted image ) za dekoracijo, povrh pa še rdeč preliv za torte (pa vse se nardi v pekaču, drugače mal tečeuser posted image  - verjetno ima katera izkušnje s tekočo čokoladouser posted image )...pa ni potem rezultat "taprav")

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2232
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 22:31:22   
nicolina
Jaz sem vam tud prišla zaželet nočko, danes mi ni do čvekanja, se nekam slabo počutim. user posted image  Pa še jutr zjutraj imam ginekologa, mi mora vzet bris.
Se beremo jutri...

user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2233
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 22:34:56   
JANAG
ste pa naklofale :))

jaz bi se raje kje v lj dobila, ker nimam vedno avta.  Evo če je kera za naj kar javi.
Ja telovadba...čez dan že voziček potiskam, pa našga user posted image  vzdigujem, a kaj pomaga ko pa zvečer zagrabi lakota user posted image  . No kako pa ve kaj napredujete pri hranjenju ? Ma ne morem ga navadt zelenjave jest, tko da me zanima kdaj naj mu recimo kako juhico ponudm, k je tam zelenjava user posted image  
Se pa drugače tako iz srca smeji, pa noge prijemlje, pa neki brrrrr brrr govori (šofira) he he

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2234
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 22:36:32   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: martita

IZVIRNO SPOROČILO: gruška


user posted image Tok je blo govora o steklenih ribežnih, jaz sem pa še zmeraj brez ... a mi lahko poveste prosim, kje ste jih kupile ... v M Tehnika Črnuče jih nimajo user posted image user posted image ...




Merkur Rudnik


..tako je..tle sem ga danes tudi jaz kupila....user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: martita

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

[Ja, daj pridi, pa za kakšno  lahko voziš, al pa v Medvodah pobereš Tanayyo. Škofja Loka je od LJ. cca. 25 km, jest pa pol še cca. 4 km iz Šk. Loke. Bom pa poslala navodila, tko da me boste  hitro našle!




Kaj pa sonchek, mama11, Nana Liza? Ve ste na moji poti proti LJ. Tudi Medvode so namreč že izven mojega dometa (Tanayya, sej bi se potrudla)!user posted image


martita jaz ne morm ker mamo cepljenje v četrtek..zdej pa razmišljam če je sploh pametno jo že v četrtek cepik, glede na to da še vedno smrka, KAJ MISLITE?????
 
Mah ena je spraševala kaj kupiti mami za 50.rojstni dan..zdej pa ne najdem katera????
Naj se javi...jaz mam že en mesec ta problem, zdej sem ga pa končno rešila!!!!

No jaz grem pa tudi spat..ker sem čist avt..pa še moj dragi me čaka...

Nočkoooooooooooo

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 2235
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 22:56:59   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: barika

pekač kruha,..tud jst ga mam, pa ga ne uporabljam velik, ker ne jema kruha..drugač pa velikrat delam testo za pice...user posted image user posted image
no sej kruh tud pade kdaj pa kdaj...sam ponavadi od hoferjeve moke, al pa sama nardim polovico ržene, polovico beleuser posted image

drugač pa od sladice ...ma ne me devat na seznamuser posted image ...reče se "crvene kapice" al neki podobnega, ni po slovensko.. je pa biskvit, potem je fila iz višenj, skute in sladke smetane, biskvit, smetana in skuta, pa mal višenj (če jih še kej ostaneuser posted image ) za dekoracijo, povrh pa še rdeč preliv za torte (pa vse se nardi v pekaču, drugače mal tečeuser posted image  - verjetno ima katera izkušnje s tekočo čokoladouser posted image )...pa ni potem rezultat "taprav")


Barika dej prosim preved tole v slovenščino ker nimam pojma kako narediš tole sladico, bi pa rada vedla ker mora bit hudo dobra!!user posted image
 
Dober večer,
 
Tanayya, super, boš vidla kolk je fajn, pa Timon je bil pol tko prijetno utrujenuser posted image . Prav lušten je biluser posted image user posted image user posted image
Gruška jst bi pa tist za sir shranjevat imela(tavelicga)
 
Aparat za peko kruha: men je super, ga imam še enih 5 let, tud že 2. tko da user posted image  Čeprav jst kej dost ne eksperimentiram, bel kruh pa včasih kkšno mešanico kupim(že pripravljeno), pa testo za pizzo, to je pa tud vse. Kupim ga samo, če ga pozabim dat pečt, pa če se tamalmu kaka kajzerca zalušta.user posted image user posted image .
No grem še mal pred tv pa pridem še kej pogledat, če bo kej dogajal al ste še od včeri zmatraneuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Oranža -- 7.4.2008 22:57:33 >


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2236
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 23:00:14   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek
Mah ena je spraševala kaj kupiti mami za 50.rojstni dan..zdej pa ne najdem katera????
Naj se javi...jaz mam že en mesec ta problem, zdej sem ga pa končno rešila!!!!


Sliva je spraševala ....
 
Pa hvala Sonchek glede ribežna, ga bom šla iskat ....

Nicolina, držim pesti za jutrišnji pregled.... user posted image
 
NOČKO!!!!!!!!



_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2237
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 23:03:57   
gruška
Oranža, dobiš user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2238
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 23:05:25   
DEBELUŠKA30
SREČANJE PRI MENI - DEBELUŠKI user posted image  V ŠKOFJI LOKI, dne 10. aprila 2008 ob 11-i uri!
Pridejouser posted image user posted image user posted image :
Levčica-Matic
Martita-Maja
Oranža-Timon
Scuba-Lana
Gruška-Taja
NanaLiza-Tevž
Mama11-Tamara
Tanayya-Taj Tristan


Dajica-Kaja ali vidve prideta?
Sonchek-Neli, če bosta prestavili cepljenje, sta seveda dobrodošli!!

Če sem kakšno pomotoma spustila naj se čim prej pofočka, da jo dodam na seznam!!!!

Tanayya, ti pa nehaj žensk strašit, kolk se me težko najde user posted image , bojo mislile v kakšnih rovtah živim user posted image user posted image user posted image !

Jutri ali v sredo vam pošljem natančna navodila, kako se pride do mene, 1 - 2 - 3 pa me boste našle user posted image user posted image user posted image !
 

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2239
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 23:07:35   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
Tanayya, ti pa nehaj žensk strašit, kolk se me težko najde user posted image , bojo mislile v kakšnih rovtah živim user posted image user posted image user posted image !


user posted image user posted image user posted image  GPS, pa gremo .... user posted image user posted image user posted image  



_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2240
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 23:09:50   
gruška
user posted image  Debeluška, Jooly si spustila user posted image .... spet bo užaljena user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2241
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 23:11:10   
DEBELUŠKA30
Gruška, imaš ZS!

Oranža, ti tudi imaš ZS!

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2242
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 23:13:05   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Gruška, imaš ZS!



Sem ti ga že vrnila user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2243
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 23:13:25   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

SREČANJE PRI MENI - DEBELUŠKI user posted image  V ŠKOFJI LOKI, dne 10. aprila 2008 ob 11-i uri!
Pridejouser posted image user posted image user posted image :
Levčica-Matic
Martita-Maja
Oranža-Timon
Scuba-Lana
Gruška-Taja
NanaLiza-Tevž
Mama11-Tamara
Tanayya-Taj Tristan


Dajica-Kaja ali vidve prideta?
Sonchek-Neli, če bosta prestavili cepljenje, sta seveda dobrodošli!!

Če sem kakšno pomotoma spustila naj se čim prej pofočka, da jo dodam na seznam!!!!

Tanayya, ti pa nehaj žensk strašit, kolk se me težko najde user posted image , bojo mislile v kakšnih rovtah živim user posted image user posted image user posted image !

Jutri ali v sredo vam pošljem natančna navodila, kako se pride do mene, 1 - 2 - 3 pa me boste našle user posted image user posted image user posted image !
 


Draga JOOLY-KIM, a vidve prideta, vaju bom zelo vesela, regrat pa imam tud že nabran user posted image user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2244
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 23:15:36   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Gruška, imaš ZS!

Oranža, ti tudi imaš ZS!

Mislm kva je to zdej neki privat? Kaj pa ostale? smo pa burek al kva?

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2245
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 23:16:27   
DEBELUŠKA30
Gruška, hvala user posted image user posted image user posted image !
 
Sem danes naredila tvojo user posted image  torto, pa sem sam mal probala, pa je dobra user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2246
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 23:17:04   
scubadiver
Ena je pisala da je kupila od Beti kopalke? Se mi zdi da Oranža? Kje pa? A majo tud bolj velike številke? Tko še mal večje kot zame?


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2247
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 23:18:08   
DEBELUŠKA30
Scuba imaš ZS, ki se glasi:
 
Ne pozabi prinesti.....user posted image user posted image user posted image  šala....

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2248
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 23:20:20   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Ena je pisala da je kupila od Beti kopalke? Se mi zdi da Oranža? Kje pa? A majo tud bolj velike številke? Tko še mal večje kot zame?



NAPAKA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz sem to pisala, kupila pa sem jih v Kranju v Supernovi, v trgovini Beti, ker pa so lanska kolekcija so -40%.
Imajo velike številke, ene so še ostale, ki so res fulll dobre!

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2249
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 23:20:50   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Scuba imaš ZS, ki se glasi:
 
Ne pozabi prinesti.....user posted image user posted image user posted image  šala....


Haha se bom probala spomnit na kaj da ne izpadem SPET kmet user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Imena za fantke grškega izvora
Grčija je država s starodavno kulturo, s katero so povezana lepa ženska in moška grška imena bogov in mitoloških bitij. ...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?