|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 21:16:30   
scubadiver
Za vse ki imaste umazane računalniške monitorje sem našla res učikovito rešitev. Upam da vam bo pomagalo tako kot je meni:  

http://www.hana-ess.eu.dodea.edu/activities/video/dog_screen_clean.swf

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2201
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 21:17:17   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza
STREKLEN RIBEŽN - Imajo jih ful na zalogi v Merkurju na Rudniku.


Sem nekaj brskala za nazaj in našla to, kar sem vas prej spraševala user posted image .... Pa še novo besedo za na seznam - STREKLEN = STEKLEN user posted image

torej:
1. jegrat = regratuser posted image    (scuba)
2. advatar = avataruser posted image    (debeluška)
3. modelatorji = moderatorjiuser posted image    (potepinka)
4. skensal = skenslaluser posted image    (barika)
5. zeznam frik = seznam frikuser posted image (barika)
6. streklen = steklen user posted image  (NanaLiza)



_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 2202
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 21:20:59   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Za vse ki imaste umazane računalniške monitorje sem našla res učikovito rešitev. Upam da vam bo pomagalo tako kot je meni:  


iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ............ user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2203
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 21:21:07   
Nana Liza
Debeluška - midva bova tudi verjetno prišla. Sam ima moj avtek servis, pa si bom morala sposoditi možev avto. Sicer ni tako udoben kot moj, ampak vseen prpelje. user posted image A boš poslala kakšen načrt?

Martita - lahko gresta z nama k Debeluški, samo za nazaj bi se ustavila še pri tašči in pobrala našo ta veliko.

user posted image Mene pa zanima, če katera uporablja pekač za kruh? Sicer pa je to najbrž že orng preglodana tema tudi na sosednjih forumih. Moram "it" mal čekirat. Ampak vseen.

U glavnem drage čveke "ČIST STE NORE", brala sem samo zadnji 2 strani. Ne me tepst! user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
Gruška a boš ti lahko zračunala kok dnarja je moj Tuperware? Da ti do četrtka vsaj približno točno naštimam..


Jp, bom jutr zračunala, pa vam ZS pošljem....


ODLuser posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2204
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 21:24:20   
Nana Liza
 
IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza
STREKLEN RIBEŽN - Imajo jih ful na zalogi v Merkurju na Rudniku.


IZVIRNO SPOROČILO: gruška
Sem nekaj brskala za nazaj in našla to, kar sem vas prej spraševala user posted image .... Pa še novo besedo za na seznam - STREKLEN = STEKLEN user posted image

torej:
1. jegrat = regratuser posted image    (scuba)
2. advatar = avataruser posted image    (debeluška)
3. modelatorji = moderatorjiuser posted image    (potepinka)
4. skensal = skenslaluser posted image    (barika)
5. zeznam frik = seznam frikuser posted image (barika)
6. streklen = steklen user posted image  (NanaLiza)





Pa tolk na redko se oglašam, pa si me najdla!user posted image Gruška gruška.  Dobr, da sem bila danes na plavanju, da sem malo informirana, zakaj gre. user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Nana Liza -- 7.4.2008 21:26:20 >

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2205
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 21:25:05   
Laubica
SKUBA-takšna je naša psička Dafnauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2206
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 21:31:59   
Nana Liza
A vam povem, kdaj se se nazadnje oglasila tu gor - na strani 46 user posted image Sem šla prov pogledat v profil. user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 2207
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 21:37:43   
potepinka
Čer
Kaj se pa danes dogaja tle na RR
zatišje
IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza

A vam povem, kdaj se se nazadnje oglasila tu gor - na strani 46 user posted image Sem šla prov pogledat v profil. user posted image


user posted image user posted image user posted image  večkrat nas pridi pogledat



_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 2208
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 21:38:46   
Laubica
Jaz pa na 37straniuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 2209
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 21:48:13   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Gruška, če boš ravno v Loki, te povabim na kafe v Kranjuser posted image da mi dostaviš tupperware oz. lahko greš tudi preko Kranja v Loko - če greš po AC (heh, sem komot ne?user posted image ). Saj bi možku rekla, da ga prevzame, ampak ima v čet cel dan biznis...user posted image
Povej, če ti je lažje kako drugače se pa za drugič zmenva.


Ja pa prid k men domov iskat, tko mi je najlažje ... user posted image user posted image user posted image

Ne, glej, komot se dobiva v Kr., pa če Mance ne bo v četrtek k Debeluški, se loh še z njo zmenimo ... Manca, a prideš k Debeluški?
 
user posted image Tok je blo govora o steklenih ribežnih, jaz sem pa še zmeraj brez ... a mi lahko poveste prosim, kje ste jih kupile ... v M Tehnika Črnuče jih nimajo user posted image user posted image ...





V četrtek imava z Majo zjutraj cepljenje in bova sunili avto tašči, potem pa ga tašča rabi za v službo. Tako da pač nimava prevoza za k Debeluški.
Steklene ribežne imajo pa tut v pri nas v Merkurju Kranj....če ti je pa kakšen bližji jih pa kar po tel. pokliči pa povprašaj če je na zalogi (telefonske so itak objavljene na njihovi spletni strani)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2210
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 21:49:20   
Dajica
Ja zdej sem pa prav razocarana, berem, berem, zraven jem bobi palcke, pa kar na enkrat ni vec za brati, sploh se niste tolk naklofale. Jaz pa si se hrano zraven prnesem, da bom zmogla vse prebrat, pa konec. No, pa moram se jaz kej natipkat.
Hvala vsem, ki ste stiskale pestke z amoje zdravje, ocitno je pomagalo, saj sem bila drugi dan ze boljsa, grlo je nehalo boleti, pocutje pa tudi ok. hvala vam!user posted image
Zdej sem pa se pistacijo napadla, sam problem je, ker jo je treba luscit, tko da zaenkrat koncujem s tipkanjem, upam, da ve se kaj napisete, ker berem pa jem pa lahko hkrati.user posted image Se se kaj oglasim, ko se najem.user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 2211
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 21:49:43   
manca
 
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: barika

Gruška hruška jst lahko v Merkurju pogledam..mogoče še ta teden, če ne pa okol 13. ziher,
ker si grem neki fajnga kupituser posted image user posted image


O, Barika hvala, ni treba ... bom šla kar v Merkur na Rudnik (hvala Martita) .....
KAJ SI GREŠ PA KUPIIIIIT BARIKA? user posted image user posted image  Firbec, ne?user posted image


sej sem zadnjič filmček pokazala od moulinexa palični mešalnik mix&fun al neki takega....


Kakšna je pa cena ? A je v Merkurju najcenejš? Ker men je tut user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2212
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 21:50:52   
Laubica
Dajica -dober tek-si mi lušte naredilauser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 2213
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 21:52:26   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Mama11, na kateri strani pa si? A še nisi prebrala do konca? user posted image user posted image


Ojoj, šele zdajle. Pa ve ste čisto nore... čisto. Gruška, sem ti mislila podarit en ribežn, ker imam dva, ker si takole zlobna user posted image , si ga pojdi pa kar v Merkur kupit. Celo popoldne mi je vzelo, da sem vas dohitela, zdaj pa nimam več energije pisat. Pa tako ali tako sem že pol pozabila. user posted image  pa dete uspava in je po moje že čisto fertik, ker sta že 15 min v spalnici, pa pupa še vedno stoka. Nič, grem pred TV jagode jest.

Aja, Debeluška, bi se pofočkala, pa še vedno nisem čisto zih, saj lahko sporočim jutri. V vsakem primeru hvala za vabilo, bi te bilo fino še v živo spoznat, pa Erno tudi.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2214
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 21:53:55   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza

user posted image Mene pa zanima, če katera uporablja pekač za kruh? Sicer pa je to najbrž že orng preglodana tema tudi na sosednjih forumih. Moram "it" mal čekirat. Ampak vseen.




Jaz ga uporabljamuser posted image

< Sporočilo je popravil manca -- 7.4.2008 21:54:44 >

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 2215
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 21:53:58   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica
Dajica -dober tek-si mi lušte naredilauser posted image


Joj, men tuuuuuud... user posted image  sam ne vem, kaj bi user posted image  piškote, sladoled, cukr padu...

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 2216
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 21:55:46   
Laubica
Madona si me spomnila da še imamo sladoledddddddduser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2217
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 21:57:09   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: mama11

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Mama11, na kateri strani pa si? A še nisi prebrala do konca? user posted image user posted image
 
Gruška, sem ti mislila podarit en ribežn, ker imam dva, ker si takole zlobna user posted image , si ga pojdi pa kar v Merkur kupit.


user posted image user posted image user posted image  ... saj bom tud šla ... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 2218
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 21:57:30   
sliva10
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Madona si me spomnila da še imamo sladoledddddddduser posted image user posted image user posted image user posted image


pa mal preliva iz vročih višenj...user posted image  njamiii

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 2219
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 21:59:01   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: sliva10

IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Madona si me spomnila da še imamo sladoledddddddduser posted image user posted image user posted image user posted image


pa mal preliva iz vročih višenj...user posted image  njamiii


Ooooooo, bejbika, kje se skrivaš??? A ste pojedl torto?

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 2220
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 21:59:38   
sliva10
Samo lahko nočko sem vam prišla zaželet. Sem čist brez energije. Jutri se vidimo oz. beremouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 2221
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 21:59:49   
Laubica
Pa čokoladna rolca gor-že jemmmmm

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 2222
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 22:01:32   
sliva10
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: sliva10

IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Madona si me spomnila da še imamo sladoledddddddduser posted image user posted image user posted image user posted image


pa mal preliva iz vročih višenj...user posted image  njamiii


Ooooooo, bejbika, kje se skrivaš??? A ste pojedl torto?


10 min pa je ni bilo večuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2223
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 22:03:50   
sliva10
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Pa čokoladna rolca gor-že jemmmmm



zdaj ste me pa čist iz tira vrgle s tem sladoledomuser posted image user posted image user posted image user posted image

že jem, sicer brez preliva in čokoladne rolceuser posted image user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 2224
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 22:04:54   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: sliva10

IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Pa čokoladna rolca gor-že jemmmmm



zdaj ste me pa čist iz tira vrgle s tem sladoledomuser posted image user posted image user posted image user posted image

že jem, sicer brez preliva in čokoladne rolceuser posted image user posted image
Dober tek tudi tebi-jaz imam milkinega-pa ti?


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 2225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko misliš, da ne boš več prespala noči ......
Ko se ti zdi, da ne veš več, kdo si, ko se nočeš videti v ogledalu. Ti si oseba, ki jo bom iskal, ko bom nekaj dosegel, ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?