|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 10:00:32   
tintin
Jutro čveke,
priznam, da vas ne berem kaj veliko, ker mi je čisto preveč toliko za prebrat (beri: pomanjkanje časa za RR in pa roko na srce, včasih res samo "nabijate" sporočilauser posted image ). Zunaj je spet bedno vreme, čakam patronažko da mi pride povedat o GH. čeprav še ne bom uvajala kakšen mesec...
Moj fantek je tudi priden ponoči, sicer ne spi 12-13 ur v kosu, ampak se pa samo enkrat zbudi vmes (od 19h - 7h ali 8h), pa se hitro podojiva in lepo zaspi nazaj.
Senčnik pepenny  - sem gledala tudi jaz, nakar sem ugotovila,da se pri mojem vozičku strehica lahko ful spusti in še spredaj ima eno UV varovalo, tako da ga HB ne rabimouser posted image  
Sicer pa naš mali zadnje dni ful čveka...skozi nekaj melje in "govori", prav prisrčen je! user posted image
Šibam nazaj na delo, imam fulllll za prat!user posted image

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2151
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 10:01:11   
tintin
Aja, lepo se imejte na plavanju.
V četrtek na srečanje v Loko, žal ne pridem, ker ne morem dobit avta.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 2152
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 10:06:27   
mmajaa
Scuba, hvala za recept (posredovanje).

Za kljun pa sem rekla baje, ker je to tak - baba čula, baba rekla. Še čakam z nakupom ali kljuna ali senčnika, ker ni bilo originalnega za Jane pa bi še rada tega sprobala, da vidim kaj je najboljše, ker imam za sabo že ogromno ponesrečenih nakupov v naglici in v smislu to pa res nujno rabimo.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2153
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 10:08:16   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: mmajaa


Aja, dežno pregrinjalo v Mullerju je nekje 5 €. V Pikapolonici pa univerzalni senčnik (črni) 16 €. Tale kljun baje ni fajn, če ti otrok spi pa ga voziš direkt proti soncu, pol vseeno sije sonce nanj. Edino, ko otrok sedi v vozičku.



Najprej komentar: moja kolegica ima tale ''kljun'' in je absolutno zadovoljna, ker gre čist dol, tko da je otrok cel pod tem kljunom in nč sonce nanj ne sije, zato sem tud jst ga kupila k mi je pokazala kolk se spusti. Zakaj pa meniš da bi bil tisti v pikapolonici boljši? Kako pa zgleda?
 
No zdej pa Dobro jutro,
 
Hvala za kavico Scuba. user posted image user posted image user posted image  No drugač sva pa mi2 šele pred pol urce vstalauser posted image user posted image user posted image
V glavnem fajn plavajteuser posted image ,  mi2 tud greva danes prvičuser posted image user posted image user posted image .
Debeluška kako kaj Erna? Še driska? Bosta šli al ne?
Tanayya eno vprašanje zate ko si pridno poslušala na predavanju: a je rekla da se mormo tam stuširat preden gremo v vodo al je dost če se doma? Da vem kolk morm cunj za preoblečt s sabo vzet. Imam spomin ko ementaleruser posted image .
Sonchek ti kr vpraši, če pa te ne nobena ne sliš pa kr zavpijuser posted image , sej pol pa slišjo/slišmo!!user posted image user posted image user posted image
No pa vsem ostalim  en lep deževen danuser posted image
Se še kej ''slišimo''..............
 
Aja Gruška ima pa spet nov avataruser posted image user posted image user posted image ....sam da ni tko kt meuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu mmajaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2154
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 10:13:06   
Tanayya29
Oranža stuširala se boš tam!!!!Lahko pa se tud doma,da boš prijetno dišala....ma koga si tam gledala,sj si nis nč zapomnla?Ti ti...

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 2155
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 10:54:27   
nicolina
Dobro jutro, čvekice user posted image .
Modva sva se vstale šele ob 9,30, je imel pa budnico že ob 6, se pogovarjal do 7 in potem zaspal nazaj, ker sem ga ignorirala (uh, kakšna mamaa), se je podojil in zapsal nazaj, jaz pa tud. user posted image
Jaz imam tud Jane voziček, pa tud ne vem kaj bom naredila, da mu ne bo sonček svetil, je pa ta marelica od Jane-ja baje ful nepraktična, ker moraš dat celo strehico dol, če jo hočeš namontirat user posted image

Šibam morje plačat, da ne bo prepozno... user posted image
Lepo se mejte na plavanju in lep dan... pa pa

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2156
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 11:32:07   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Oranža stuširala se boš tam!!!!Lahko pa se tud doma,da boš prijetno dišala....ma koga si tam gledala,sj si nis nč zapomnla?Ti ti...


naj ti ponazorim.....
user posted image

tole je moj spominuser posted image user posted image user posted image .
Hvala tiuser posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2157
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 11:32:18   
potepinka
dan

No mi smo spali tudi super

scuba-hvala za kavico
sonchek-ti kar vprašaj kar te zanima
janag-dobrodošla nazaj
lepo se imejte na plavanju

čveke  user posted image user posted image user posted image  ja res smo sam se tolk nasmejim in sprostim tukaj na RR,nekaj pa tudi moramo imeti a ne????????



_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 2158
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 11:34:10   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: levčica

V BC v Šiški. Stane 21 EUR če me niso tud tle nategnili user posted image

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=168499


Ja kr drago, ampak je pa dost možnosti da je sam 10,5 EUR a neuser posted image

Martita hvala za info



Levčica - Hitro povej, kje se ga dobi za 10,50 €...

Martita, naj te potolažim, tud jaz imam dve levi roki za peko, včasih pa še zraven  dve levi nogi, pol veš kolk mi dobro rata user posted image user posted image user posted image



Od jančija pa roke stran,je mojuser posted image user posted image ,debeluška dj se vem,da k pride v Loko,da si dopust vzamešuser posted image user posted image user posted image .



Tanayya, saj ti pravim, da se ga niti s palico nebi dotaknila user posted image user posted image user posted image , NIJE MOJ TIP user posted image user posted image user posted image


V četrtek na srečanje v Loko, žal ne pridem, ker ne morem dobit avta.



TinTin, se pa z eno pripelji (Manca, Vanja)!


Debeluška kako kaj Erna? Še driska? Bosta šli al ne?


Driska se je umirila, sam je Urša rekla, da bolje da danes ne prideva user posted image !




< Sporočilo je popravil DEBELUŠKA30 -- 7.4.2008 11:35:44 >


_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu levčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2159
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 11:35:01   
DEBELUŠKA30
Driskaaaaaaaaa, ma men ne rata teh okvirčkov delat user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2160
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 11:40:18   
DEBELUŠKA30
NO, ZDAJ PA DOBRO JUTRO, AJA LAHKO REČEM TUDI DOBER DAN user posted image !

V četrtek, 10. 04. 2008 se dobimo pri meni user posted image , zato prosim, da se "pofočkate", katere pridete!
 
Tako kot sem že rekla vabljene vse, tud ti Martita, pol popoldne pa grem jaz s tabo v tvoje domače kraje user posted image user posted image user posted image  (šala), le kaj me je obsedlo user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2161
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 12:41:59   
GB
Dober dan CVEKEEEEEEEEE!!!!!!!! Matr ste cveke vsakic,ko pogledam mam najman 10 strani za prebrat in me takoj vse mine. user posted image user posted image . Ravno,ko se psihicno pripravim na branje evo ze alarm, ali pa telefon ali pa moj neki hoce od mene user posted image user posted image user posted image .

Zirafa: verjemi mi,da bi vas rada volje pozdravila ,ampak ravno ko pridem do konca in vidim se par strani ratam psihicno utrujena in grem lezat . Tko da evo sedaj vas vse pozdravljam.

user posted image

Debeluska: a lahko jest tud pridem k tebi na gostijo ???

user posted image


(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2162
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 14:10:18   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

V četrtek, 10. 04. 2008 se dobimo pri meni user posted image , zato prosim, da se "pofočkate", katere pridete!
 
Tako kot sem že rekla vabljene vse, tud ti Martita, pol popoldne pa grem jaz s tabo v tvoje domače kraje user posted image user posted image user posted image  (šala), le kaj me je obsedlo user posted image


....lepi spomini na podivjane hormončke, ko še ni blo treba plenic menjat??? user posted image user posted image user posted image   Za četrtek še ne vem....ob kaki uri pa? Kolk je to iz LJ? Če bi že šla, bi ziher rabla kopilota, saj kar je izven LJ obvoznice in ni v smeri Primorske je zame španska vas! user posted image

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2163
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 14:16:38   
barika
Dober dan, vidim, da ste vse na plavanju,,,pa je tako zatiđje tu gor...tolk, da
user posted image ne letajo tuuser posted image user posted image
 
A ste vidle, kaj je v hiđi BB pripravil BB, mislim svađta ej, da se poseređ...jst bi spokala kufre pa bi đla, resno!user posted image
 
danes bo pa 100% padla 100-tkauser posted image user posted image
 
aja, pa đe to, a ste vidle da ni na pop tv več onih limonad, 7.nebesa, tabloid...user posted image user posted image
 

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 2164
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 14:16:58   
Oranža
Pozdravček,
 
Pr nas je dons pa tak gnilo vreme...pada dež10 min....sije sonce 10 min.... pa spet pa spet pa spet...no pol k je pa nehal dežvat pa sijat je pa veter udaru in to tko da še mene prestavla pa sem težkokategornik, Gruško bi pa odpihniluser posted image user posted image user posted image Tko da valjda nisva bla nč zuni in valjda že cel dopoldne nič spal, čeprav je pa dobra volje. Sam mal me skrbi da mi ne bo pol na vodi zaspaluser posted image user posted image user posted image .
Debeluška škoda k vaju ne bo, sm je boljš tko....za vse kajne, pa pol naslednji tedenuser posted image user posted image

V glavnem grem kuhat, pol pa gasa na plavanjeuser posted image user posted image .
 
Čao......

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 2165
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 15:03:30   
barika
Pr nas je dons pa tak gnilo vreme...pada dež10 min....sije sonce 10 min.... pa spet pa spet pa spet...no pol k je pa nehal dežvat pa sijat je pa veter udaru in to tko da še mene prestavla pa sem težkokategornik,

user posted image

se podpišem pod toleuser posted image , pol so pa tečni otroci, ko ne dobijo svežega zrakauser posted image , ko se bo mali zbudil, grema na balkon, da bo vseen mal zunaj...

a Gruška...njo si pa jst takle predstavjam-->
user posted image

Skuba, lej tebe user posted image

< Sporočilo je popravil barika -- 7.4.2008 15:04:20 >

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 2166
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 15:23:41   
naraščaj
dan

spanje: kaj je že to??????????user posted image user posted image user posted image user posted image  sem bla vsaj 15x pokonc(tok rahel in nemirn spanec ma, pa duda ven, notuser posted image ). čez dan pa tut groza, saj mi zaspi sam v vozu, paše tam sam pol urce, kaj pa naj zaj, ko je tako gnilo vreme. sem ko cunja. se že drugič spravlam brat knjigo otroško spanje. kak predlok?????

IZVIRNO SPOROČILO: potepinka

aja še to  zadnjič sem bila sama v trgovini in sem podzavestno voziček(trgovinski)potiskala sem in tja kot da bi Marka uspavala  user posted image user posted image user posted image   pa saj sem že čist obsedena sploh ne vem ali me je kdo gledal se nisem upala pogledat okoli
nč se sekirat, moj je to delal v CE v merkatorju, pa mu ni takoj potegnal zakaj ga vsi gledajo

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža
Pr nas je dons pa tak gnilo vreme...pada dež10 min....sije sonce 10 min.... pa spet pa spet pa
naju je clo dež dobu, sem turbo pogon vkloplauser posted image

ekola, vmes, ko sem tole klofala, mi je zaspala na rokah. sam kaj ko bo koj budna. mah, bolš ko nč.
šibam kosilo dokončat, upam, da vsaj tok časa spi user posted image

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2167
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 15:45:19   
levčica
Debeluška 30 js upam da v BC, ker tam Scubi očitno vse dvojno zaračunajouser posted image .

(V četrtek, 10. 04. 2008 se dobimo pri meni user posted image , zato prosim, da se "pofočkate", katere pridete!)
Midva bi pršla, če lahkouser posted image  (pa če ne bo spet kej vmes pršlo, tko k zadnjič za Vrhnikouser posted image )!

Pr nas zdej sije sonček, pa veter se je mal umiril tko da greva na zraaaaaaak!

_____________________________

Če ne moreš pomagati, pa vsaj nagajaj! Važno je sodelovati!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2168
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 15:46:09   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: barika


Skuba, lej tebe user posted image


Kok sem luštna user posted image

Evo mi smo se naplavali in nakofetkali pa čeprav sem mogla jest kr hitro it ker je Lana pozabla vzet flaško sabo tko da ni mogla pojest v gostilni. Jest ne vem kje ma ta punca glavo da vse pozabi user posted image . Je blo pa luštno morm rečt.

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2169
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 15:47:36   
scubadiver
Debeluška midve prideva v petek user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2170
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 15:48:51   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Debeluška midve prideva v petek user posted image


v četrtek seveda user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2171
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 15:51:33   
barika
Evo mi smo se naplavali in nakofetkali pa čeprav sem mogla jest kr hitro it ker je Lana pozabla vzet flaško sabo tko da ni mogla pojest v gostilni. Jest ne vem kje ma ta punca glavo da vse pozabi . Je blo pa luštno morm rečt.


boga Lana, stradaš jouser posted image user posted image user posted image user posted image  (a je pr vas tud kriza, kot pri nas, če v sekundi dvajst ne dobi flaše???) jaz sem zadnjič dudo pozabla, pa je bila 1 uro veselica na sprehodu..-nikol več ne pozabim dude doma

Naš Martinček fakinček pa noče več ležat..je začel ful trebušnjake delat, pa ni varjante, da bi ležal več kot 15 minut user posted image user posted image user posted image  (je pa prav posrečen, ko se hoče vzdignat, pa mu ne uspe, potem se pa buniuser posted image user posted image user posted image )

a vam neki povem.... sem ful jezna...napišem diplomo (teoretični del), dans mi pa prof. napiše, da ni dobila priporočene pošteuser posted image   (se je našla, sem klicala na šolo), pa še pravila so se SPET spremenila, tak da more bit samo 25 strani dipl. dela, od tega vsaj 20 strani prakse...ostalo je pa teorija pa zahvale, kazala, uvod...user posted image user posted image user posted image user posted image (v 1 letu so se ta user posted image  pravila spremenila vsaj 3x)

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2172
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 15:56:51   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Evo mi smo se naplavali in nakofetkali pa čeprav sem mogla jest kr hitro it ker je Lana pozabla vzet flaško sabo tko da ni mogla pojest v gostilni. Jest ne vem kje ma ta punca glavo da vse pozabi . Je blo pa luštno morm rečt.


boga Lana, stradaš jouser posted image user posted image user posted image user posted image  (a je pr vas tud kriza, kot pri nas, če v sekundi dvajst ne dobi flaše???) jaz sem zadnjič dudo pozabla, pa je bila 1 uro veselica na sprehodu..-nikol več ne pozabim dude doma

Naš Martinček fakinček pa noče več ležat..je začel ful trebušnjake delat, pa ni varjante, da bi ležal več kot 15 minut user posted image user posted image user posted image  (je pa prav posrečen, ko se hoče vzdignat, pa mu ne uspe, potem se pa buniuser posted image user posted image user posted image )

a vam neki povem.... sem ful jezna...napišem diplomo (teoretični del), dans mi pa prof. napiše, da ni dobila priporočene pošteuser posted image   (se je našla, sem klicala na šolo), pa še pravila so se SPET spremenila, tak da more bit samo 25 strani dipl. dela, od tega vsaj 20 strani prakse...ostalo je pa teorija pa zahvale, kazala, uvod...user posted image user posted image user posted image user posted image (v 1 letu so se ta user posted image  pravila spremenila vsaj 3x)


Joj katastrofa je. A veš kako se dere če ne dobi takoj flaše v usta? Sej zato sva se pa danes pobrali takoj ko se je oglasila, ker sem kar vedela kaj sledi. No pa je zdržala do doma. Ko sem jo pa doma odložila je pa takoj priklopla alarm. Groza.
Lana že kr nekaj časa noče več ležat. Se ji zdi, da je zdej že velika punca in da bi ona sedela. Se pa ful dviguje sama in ko se ji ne rata vsest ima pa prav en tak togotno užaljen jok user posted image . Se vedno spomnim na mojega brata. Ko so ga prvič postavili na smuči je jasno takoj padel. In je začel na tleh tulit k norc, da se on tega ne gre. Da kako to da Križaj lahko smuča on pa ne user posted image user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2173
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 16:00:16   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: martita

....lepi spomini na podivjane hormončke, ko še ni blo treba plenic menjat??? user posted image user posted image user posted image   Za četrtek še ne vem....ob kaki uri pa? Kolk je to iz LJ? Če bi že šla, bi ziher rabla kopilota, saj kar je izven LJ obvoznice in ni v smeri Primorske je zame španska vas! user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja, daj pridi, pa za kakšno  lahko voziš, al pa v Medvodah pobereš Tanayyo. Škofja Loka je od LJ. cca. 25 km, jest pa pol še cca. 4 km iz Šk. Loke. Bom pa poslala navodila, tko da me boste  hitro našle!

VB, ja ti pošljemo letalo zasebno seveda zate in tvojo princesko, joj škoda, k nisem jaz Janševa ljubica, pol bi pa hitro to zrihtal user posted image user posted image user posted image !

Levčica user posted image user posted image user posted image , te lahko kar dam na seznam?

Scuba user posted image , super da prideta!

Jaz pa zdajle pečem Gruškino torto, sam tko čudno izgleda user posted image user posted image user posted image !



_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 2174
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 16:04:26   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30



Jaz pa zdajle pečem Gruškino torto, sam tko čudno izgleda user posted image user posted image user posted image !




Moja tud.....je tričetrt manjka!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Imena za fantke grškega izvora
Grčija je država s starodavno kulturo, s katero so povezana lepa ženska in moška grška imena bogov in mitoloških bitij. ...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?