|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 0:04:56   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

IZVIRNO SPOROČILO: nicolina

Moj dragi se je odloču, da ne bomo novga kupli, nekaj rabljenega... sem zdej to prepustila njemu, naj on ureja user posted image

Ja, Oranža LD12... user posted image user posted image


Jst sem tud najprej mislila rabljenega kupit, pol pa bolj ko sem gledala cene pa kilometre pa spet cene pa sem vidla da če pa za novga tolk lohk dam kt za rabljenga....ja kje je pa tle računicauser posted image  Mož je bil pa skoz za novega. Čeprav mene je kr mal strahuser posted image , matr da ni kej narobe  s temi avti ka so tolk pocenuser posted image  Gruškauser posted image user posted image user posted image


... DA DRAGA? user posted image user posted image user posted image


Kwa zdej to pomenuser posted image user posted image user posted image , Ja narobe al nimaš pojma kaj te sprašujemuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  valjda da vem kaj me sprašuješ, pa nimam pojma kaj naj rečem user posted image  ... razen to, da te je hotu tist mal nateg***, ki ti je hotu rabljenga prodat... user posted image

Ti tole je pa tko kompliciran....kje se tuki skriva odgovoruser posted image


user posted image user posted image user posted image  a si napačno barvo izbrala oranža ... ne bi bla mogoče blond? user posted image  .... zato je skoraj ista cena novega in rabljenega, ker so ti rabljenega hotl predrago prodat .... user posted image


Matr sm oranžnauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1051
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 0:05:01   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Vanja, jest sem kupila v Pikapolonici kopalke (baje so prav za bezen user posted image ) za malčico, a morjo bit prav planice za vodo user posted image
A katera ve user posted image user posted image user posted image


Jap, plavalne pleničke, se dobijo v DM-ju.


Ja, to so pa plavalne kopalke user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 1052
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 0:05:35   
gruška
Dons smo pa postavle rekord v citiranju ....user posted image

Zdaj se pa nehajte hecat, ker ni več 1.april ...

Nočko!!!


_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 1053
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 0:05:58   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

Matr sm oranžnauser posted image user posted image user posted image user posted image


Al pa ZAČASNO BLOND user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 1054
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 0:06:18   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Vanja, jest sem kupila v Pikapolonici kopalke (baje so prav za bezen user posted image ) za malčico, a morjo bit prav planice za vodo user posted image
A katera ve user posted image user posted image user posted image


Ja pol je pa pomoje okuser posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1055
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 0:06:38   
barika
pol grem pa spat nooo, če že moremuser posted image

lahko noč

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1056
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 0:06:54   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Dons smo pa postavle rekord v citiranju ....user posted image

Zdaj se pa nehajte hecat, ker ni več 1.april ...

Nočko!!!



A zdaj jo boš pa popihala ti user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1057
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 0:07:37   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: barika

pol grem pa spat nooo, če že moremuser posted image

lahko noč


A zdaj jo boš pa popihala tudiiiii tiiiii user posted image


_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 1058
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 0:08:25   
barika
user posted image user posted image user posted image ja, ker ste poročene koke neresne...user posted image user posted image user posted image  sej to dobiš s poroko...skisane možgane (hecam se)

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1059
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 0:08:56   
Oranža
user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1060
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 7:59:41   
Kimi6
dobro jtro,

evo eno kavico user posted image  za lepše jutro.
Da se še jaz malo javim, sicer vas prebiram, moj je sedaj bil malo prehlajen, pa se mi je ponoči zbujal na vsako urouser posted image , posledica tega je bila, da sem bila kot cunja. Punpica od Rije je laufala sto na uro, ne vem kaj bi brez tega.
No sedaj je pa že v redu user posted image . Tudi ta prestavitev ure ga je malo zmedla in sedaj se zbuja ob šestih in ne več ob petihuser posted image .

Sej ne vem, kaj naj komentiram za nazaj, ker sem že vse pozabila kar ste napisale. Bom sedaj spet bolj redno vse spremljalauser posted image .

Čestitke vsem za obmesečniceuser posted image .

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 1061
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 8:32:27   
nicolina
Dobro jutro, kimi je častla s kavico, jaz pa še  z zajtrkom..

user posted image

Sem misnla, da boste včeraj še več načvekale, pa ste ble kar pridne, ste šle hitro spat..user posted image

Jaz grem pa mal kasneje k fizerju, se bom mal polepšala. user posted image

Barika, ne ni me treba visoko gledat, razen če si ti tolk majhna kot piščanček...user posted image user posted image  (hecam se)

Uživajte, šibam...

(odgovor članu Kimi6)
Neposredna povezava do sporočila: 1062
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 8:42:32   
rozika12
Manca, hvala. Upam, da bo še kakšen miting, bo lažje kot po pošti.
 
O sem danes šele prebirala včerašnje cvetke. Debeluška, sprva sem še jaz nasedla, sem čisto pozabila, da je bil prvi april. user posted image
 
Barika: poroka nekaj naredi, če v to verjameš. Nekaj neotipljivega. Ampak tistemu, ki to potrebuje, ki pada na to. In bistvo je v tem, da moraš res dobro premisliti, preden se odločiš za dokončni DA. Jaz, po pravici, to šele sedaj dojemam. Tudi sama sem podobno kot ti razmišljala. Moji doma so me imeli že dovolj - sem kljub vsem pripravam, natisnjenim vabilom .... vse odpovedala. NE BOM. Pa se nisem. Moj dragi pa je vse to prenesel ooooooo.
Zdaj sva poročena. Ena lepa sobota, dve priči, spotoma utrgane 3 veje, lepe, roza seveda, in TO JE TO.
Si pa želim, sedaj, da bi imela tudi cerkveno. Morda, nekoč ....
Priimek: jah, kljub poroki, imamo različne priimke.
O Oranža, lepo. Mi delaš družbouser posted image .
Olala, ste pa zakomplicirale. Bolj ko berem bolj se klopčič frclja: pa plavuša, pa crna, pa siva pa kaj še vse .... Ma ja, upam, da me ne vidite rozauser posted image user posted image user posted image user posted image , če pa me, mora bit pa zanimivuser posted image
 
TEHTANJE: user posted image user posted image user posted image  Neža je v 10 dneh dobila toliko kot zadnjič v 3 tednih. Jupiiiiiiii, spet je vse dobro.HVALA.
 
Weeeee....
 

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 1063
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 8:43:29   
mama11
Vam se je pa ponoči dogajal... pa naši pikici tudi... sem šla že pogledat, če je kakšna luna, pa bo mlaj šele v nedeljo. Saj se v bistvu ni toliko zbujala, samo jamrala, pa se obračala, pa praskala po rjuhi, pa brcala v štange,... in zdaj se mi že eno uro smeji, jaz pa tako sesuta, da se mi v glavi vrti, če prehitro vstanem.

Aja, priimki. Midva tudi nisva razpaljena nad porokami. Ima pa dete priimka od obeh, pa je. Lahko prečkam mejo user posted image .

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 1064
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 8:44:05   
Dajica
Jutro!
Hvala za kavico in zajtrk!
Se moram pohvalit, da je Kaja ze drugic celo noc prespala. Prvic je jedla sele ob 7ih zjutraj, pa je nazaj zaspala in se kr spi. Mogoce je tudi kej reakcije od vcerajsnjega cepljenja? Pridnauser posted image . Kot da bi vedela, da sta mami in oci oba zmatrana. Ampak hisa napreduje, ce bo vse po sreci, zacnejo jutri s streho.user posted image

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 1065
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 8:48:57   
DEBELUŠKA30
Dobro jutro, hvala za kavico, danes pri meni takole zgleda:

user posted image

TKO DA NE BOM VEČ DO POZNIH UR ČVEKALA user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 1066
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 8:59:23   
scubadiver
Dobro jutro čvekice user posted image  

Lana je spet prespala noč - od pol osmih do sedmih zjutraj. Hvala bejbi user posted image . Zdej pa čveka že od takrat skoraj brez prestanka. Se mi zdi da bo tko zgovorna da mami sploh do besede ne bo prišla. Le po kom ima to user posted image user posted image

Vam je pa spet dogajalo ponoči user posted image . Prav res ste luštne user posted image .
Oranža dobrodošla user posted image .
 
 

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1067
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 8:59:36   
sonchek
Dobro jutro..
..no pa ste se načvekale ponoči, upam da ne bo prineslo dežja...pri nas se že sonček kaže in upam da bo tudi danes lepo vreme, čeprav je napoved slaba...

Hvala za kavico in zajtrk...zdej jo grem pa res spit...

Lep dan želim vsem...

Martita, a si peživela????user posted image  nič se ne javiš user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1068
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 9:00:03   
scubadiver
Aja pa seveda najlepša hvala za kavico in zajtrk user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 1069
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 9:02:02   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: Dajica
Se moram pohvalit, da je Kaja ze drugic celo noc prespala. Prvic je jedla sele ob 7ih zjutraj, pa je nazaj zaspala in se kr spi.


Bravo Kaja!

Nas je tud vceraj prvic jedel ob 6h in pol spal do 10h,  danes pa ob 7h in se spi user posted image . Je pa res, da hodmo po novem spat ob 9h (od kar se je ura prestavla), saj do 8h se vozickamo user posted image .


Vceraj sva bla prvic na sprehodu s kengurujckom, je blo prov fajn in malemu se je blazno dopadlo k je vse vidu user posted image . Sam kaj ko bo kmalu pretezek... a mislte, da ga loh ze dam v nosaca??


_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 1070
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 9:03:53   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Jutri bo revija Manager objavila lestvico najbogatejših Slovencev za leto 2007. Tretjina imen je novih, celo med prvimi desetimi. Tudi letos je med bogatimi samo en politik, medtem ko se športniki, lastniki oglaševalskih agencij in nekateri v zadnjih letih zelo izpostavljeni direktorji, nanjo sploh niso uvrstili. Veliko presenečenje je žensko ime skoraj v samem vrhu lestvice.

A je mogoče katera od vas user posted image user posted image ?



Pisuka debeluska, drz go*ec, bojo vse hotle moje €. Kok hoces, da me ne izdas? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1071
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 9:44:37   
barika
Jutro!!

mi2 sma imela pa včeraj obravnavo na sodišču (še ena dobra stran ne biti poročenuser posted image  - zraven je pa matični urad---verjetno za vse ki si premislijouser posted image ), pa sma imela Martina zraven (v slingu), pa je sodnica samo čudno gledala, kaj za user posted image  otroka vlačima zraven...pa prvo vprašanje...a nimate varstvauser posted image user posted image , midva pa mrtvo hladno ..NE, sam z očmi je zavila, pa si mislala svoje ...mislim ej. Tak da zdej sma porihtala - uradno samohranilkauser posted image user posted image , pa otroške bom (končno) dobla.


Ajtak o kakšnem nosaču to govoriš??

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 1072
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 9:59:40   
tintin
Evo, Barika še en razlog več, zakaj mi je fajn, da sva poročena (pa brez zamere): želim, da smo družinica tako uradno kot neuradno. Ne bi se mogla pretvarjat, da sem samohranilka itn. Čeprav to pomeni večje odhodke in več plačila za vrtec...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 1073
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 10:10:02   
DEBELUŠKA30
Sem vedla, da sem nekaj pozabila pokomentirat:

IZVIRNO SPOROČILO: barika

user posted image user posted image user posted image ja, ker ste poročene koke neresne...user posted image user posted image user posted image  sej to dobiš s poroko...skisane možgane (hecam se)


Barika, če bi ZAVIST bila slovenski nacionalni šport, bi ti bila DRŽAVNA PRVAKINJA user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 1074
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 10:11:54   
barika
Sem vedla, da sem nekaj pozabila pokomentirat:

IZVIRNO SPOROČILO: barika

ja, ker ste poročene koke neresne... sej to dobiš s poroko...skisane možgane (hecam se)


Barika, če bi ZAVIST bila slovenski nacionalni šport, bi ti bila DRŽAVNA PRVAKINJA !


ah, pa dej no...zdej si me pa dobla user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?