|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 22:00:33   
DEBELUŠKA30
Anit28, če si končala 40 dnevni post - brez sladkarij, koliko pa se ti pozna na vagi? Jest bi tud mogla met popolnoma isti post!
Gruška, ko bosta z Jooly šli po "pozabljene" stvari v Avstrijo, me vzemita s seboj user posted image !

user posted image user posted image user posted image  Ajtak, seznam je 1A user posted image user posted image user posted image
Žana vse najboljše za mini RD user posted image !

Tanayya, kje si zdaj, a gledaš BB al si TUUUUUUU user posted image user posted image

Vanja, a ti si greš tud skrivalnice user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 22:01:46   
naraščaj
Čer, smo se cel dan potepal, na obiskih je zmer pridna, upam,,da bo od zdaj naprej tut doma user posted image user posted image user posted image


upam, da vas uspem prebrat za nazaj, če ne pa jutr komentiram dalje

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

VB - user posted image  - držimo pesti .... naj se čimprej kilaža uredi ....  Sonchek ti je lepo napisala... se podpišem pod njeno ...

Tevž - vse naj, naj za mini R.D. ....... user posted image user posted image

AJTAK - VSE NAJBOLJŠE, zdaj boš pa že počasi med koke pasala user posted image

se podpišem pod tole črptav z zamudo

Tanayya, fajn, da gre na bolš

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 22:05:49   
Oranža
Debeluška ku kucuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 22:06:05   
manca
2ih. Lih da je za potolažt, sam ga pol kr k nama dam in pol potegne do ene 4ih, takrat pa jeva pol je pa ob 7ih že
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Dajica tudi jaz se kdaj počutim,kot da bi bila en velk BB,brez kamer.Vse mi uhaja iz nadzorauser posted image ,eh sej bo bolje.
TinTin kje je treba slikat kolke,a tam gor,kot so jih pregledoval,ko smo bli v P.?Koliko časa to traja,a sta z Vasjem dolgo čakala?
Debeluška jauuuu aveš,jst tut velikokrat mal perila obarvam,svetlo modra je še kr,a si predstavljaš,da bi dala not živo rdeče barvo?Bi blo vse tko nežno roza.
Anit28 kako kaj dečko?Aveš moj je mel tist teden full krizo s hranjenjem,sedaj pa je od 180-220 na 3 h,pa še ponoč se obvezno enkrat zbudi,pa že tko smo prespali noč,no ampak se nč ne prtožujem,bo že.
Nicolina nč pol po gostilnah pravšuser posted image ,a ne je fajn,da so doma......
jooly kam se seliš,če ni skrivnost?Medvodeuser posted image user posted image user posted image .?
VB,user posted image user posted image ,za Tianno,saj bo veš,vse se uredi,boš videla......
Manca sem ti že napisala za sredo,velja?

grem še malo pospravit.....





ja, velja za sredouser posted image

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 22:09:04   
Oranža
Manca po moje bo treba parkplac povečat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 22:09:25   
DEBELUŠKA30
Vanja, ti pa dolgo rabiš, da "po kukcaš" user posted image user posted image user posted image
Pa še nekaj, boš ti hodila v Kranj na plavanje?

Gruška si v zasedi user posted image ...
...a si ti kaj "jezna" na me user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 22:11:56   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Vanja, ti pa dolgo rabiš, da "po kukcaš" user posted image user posted image user posted image
Pa še nekaj, boš ti hodila v Kranj na plavanje?



Ja če pa še 100 drugih stvari delam zraven...imam odprte ene tri strani pa surfam user posted image user posted image user posted image user posted image
Plavanje, ne vem še, se še nisem odločla, nekak ni kandidatov, razen mene pa tIntin. A ti bi?


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 22:14:48   
DEBELUŠKA30
Vanja, ja jest bi tud hodila na plavanje, sam bi se še pozanimala za ceno, pa kolk časa traja. Drugače pa ja, bi hodila!

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 22:15:17   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Gruška si v zasedi user posted image ...
...a si ti kaj "jezna" na me user posted image user posted image



user posted image  Zakaj že? user posted image  ..... Neeeeeeeeee, nisem .... od kje pa teb take neumnosti hodijo po glavi? A si ti tud pokvarjene pirhe jedla, tko kot Vanja? user posted image
Hitr mi eno hudo fotko prilimaj, ker pol grem v "obdelavo" (beri: pod tuš, britje, kremcanje,...)

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 22:19:19   
gruška
user posted image user posted image user posted image  Debeluška, zdaj te pa kar naenkrat ni več na tej temi .... a si zdej ti huda name, al mi slikco iščeš? user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 22:19:36   
Oranža
Debeluška, če se ne motim je cena 95 € za 10 obiskov po 1 uro.

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Hitr mi eno hudo fotko prilimaj, ker pol grem v "obdelavo" (beri: pod tuš, britje, kremcanje,...)


A bo brazilska padlauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 22:19:57   
DEBELUŠKA30
Gruška:

user posted image



_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 22:21:13   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: vanja.v

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Hitr mi eno hudo fotko prilimaj, ker pol grem v "obdelavo" (beri: pod tuš, britje, kremcanje,...)


A bo brazilska padlauser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  a fotka, al obdelava user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 22:23:13   
gruška
Oooooooooooooo, Debeluška user posted image user posted image user posted image , I love yuo, too user posted image

Zdaj grem pa res pod tuš....

NOČKO!!!

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 22:23:21   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: vanja.v

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Hitr mi eno hudo fotko prilimaj, ker pol grem v "obdelavo" (beri: pod tuš, britje, kremcanje,...)


A bo brazilska padlauser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  a fotka, al obdelava user posted image user posted image user posted image user posted image

Obdelavauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 22:23:22   
DEBELUŠKA30
Gruška, a bo padla nova frizurca, a greš ti tud v savno "luleke" gledat user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 22:25:10   
Oranža
A zdej ste pa vse ušleuser posted image . No prav pol pa še jst grem.
Nočko pa lepe sanje vam želim!!


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 22:25:28   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Gruška, a bo padla nova frizurca, a greš ti tud v savno "luleke" gledat user posted image user posted image user posted image


Ne, jaz pa nisem Barika user posted image user posted image user posted image  ...... mam kar svojga velikana doma ......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 22:27:33   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Gruška, a bo padla nova frizurca, a greš ti tud v savno "luleke" gledat user posted image user posted image user posted image


Ne, jaz pa nisem Barika user posted image user posted image user posted image  ...... mam kar svojga velikana doma ......user posted image user posted image user posted image



......velikega user posted image  user posted image user posted image user posted image ......

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 22:29:30   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Gruška, a bo padla nova frizurca, a greš ti tud v savno "luleke" gledat user posted image user posted image user posted image


Ne, jaz pa nisem Barika user posted image user posted image user posted image  ...... mam kar svojga velikana doma ......user posted image user posted image user posted image



......velikega user posted image  user posted image user posted image user posted image ......


Moža mislim .... ima čez 190cm user posted image user posted image user posted image  kaj si pa ti mislila, pokvarjenka user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 22:30:47   
manca
Vsem, ki ste se javile, da bi prišle v sredo k meni sem poslala ZS z navodili. Če kateri ni kaj jasno, naj me vpraša preko ZS-ja.user posted image

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 22:31:35   
DEBELUŠKA30
Gruška, pejt se rihtat, jest grem pa pogledat k mojmu, kolk je "velik", lahko noč

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 22:31:53   
manca



A tolllkkkkkkkkkk je velik? uhhh



< Sporočilo je popravil manca -- 23.3.2008 22:35:11 >

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 22:40:12   
manca
Danes smo imeli pozni zajtrk kar pri tašči, tako kot vsako leto. Seveda sem imela jaz bolj običajni zajtrk, saj na žalost ne smem tistega, kar je primerno za veliko noč.
Okrog 13ih smo šli na obisk v Ljubljano...najprej k bivši sosedi za 10 min (s tem, da smo parkirali pri mojih starših, pa je tamala sestrica skos čez okno gledala kdaj se mislimo pri njih prikazatuser posted image ), nato pa k našim. Ampak nismo zdržali dolgo tam...vsega skupaj kakšnih 20 minut...se je tamala kar dret začela. Sej ni čudno, ko so pa vedeli da pridemo na obisk in so v že tako malo manjši kuhinji odprli kar oba radiatorja in je bilo vroče za znoret(tolk toplo nimam niti, ko jo kopam)...tamala je bila čist mokra, tko da smo kar hitro spakirali. Ko pridemo do vhodnih vrat smo se odločili, da bi šli še na en sprehod, toda je že padal dež. Pa smo šli domov. Tamala se je še malo jokcala par minutk, nato pa zaspala. Doma pa je bila dobre volje. Očitno ji doma bolj pašeuser posted image

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 23:05:25   
manca
MANCA rd. 05.02.1982
Maja
16.11.07- 3590 g 54 cm
5 tednov - 5115 g 56 cm
2 m in 8 dni - 6270 g in 60 cm
3.m. in 12 dni - 7140 g 65 cm


(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?