|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.3.2008 21:51:29   
DEBELUŠKA30
Še z moje strani veliko pirhov:
user posted image

NO JEST NISEM OBARVALA SAMO JAJC, AMPAK TUDI CEL STROJ BELEGA PERILA user posted image  in sicer sem dala svetlo modro trenirko med belo perilo, rezultat JE VIDEN user posted image
MATER SEM JEZNA:
user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.3.2008 21:57:18   
DEBELUŠKA30
Vsem, ki praznujete vse naj-naj:
user posted image

VB držimO pesti za Tianno user posted image user posted image user posted image ,
Tanayya, zate ravno tako user posted image user posted image user posted image !

Gruška, sej mi je blo mal čudn, da bi ti tole "Lublančanko" spregledala user posted image user posted image user posted image :

user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.3.2008 22:09:26   
DEBELUŠKA30
Nocoj se pa tukaj nič ne dogaja, grem pa jest kar v "mižule":
user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.3.2008 22:20:14   
Dajica
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: nicolina

Danes je tud moj dragi doma, ni šel nič v lokal, zato se grem k njemu stisnit in kmalu spat, ker sem kar utrujena.



A tvoj tud po lokalih hodi? user posted image user posted image  ... Tko kot od Dajice ... je skoz v gostilni... user posted image


Jp, tud dons je sel v gostilno, sam je ze kmalu domov prisel. Je reku, da bo rajs z nama, kokr tm. user posted image

Vidm, da mamo na novo obarvan RR. Lepo, taka pomirjujoca zelena.

Jaz sem pa vceraj malo krvavela, danes pa ze kar mocno, pa bolecine pri jajcnikih, tko da je to definitivno "tardeca tetka". No, pa smo jo docakali.  user posted image

Sva sla z mojim zvecer v Lj mal v soping, je mami pomirkala Kajo. Je blo tko fajn spet mal med folk it. Sem se pocutla, kokr da sem js doma v BB, med stirimi stenami zaprta (ko zaradi vremena nisva sli s K nic ven), le da me noben ne gleda prek kamer. user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.3.2008 22:25:26   
gruška


Jaz sem pa vceraj malo krvavela, danes pa ze kar mocno, pa bolecine pri jajcnikih, tko da je to definitivno "tardeca tetka". No, pa smo jo docakali.  user posted image



Mogoče te je pa mal tud PMS dajal, pa si bila občutljiva te dni...user posted image ... Važno, da si bolje in super, da sta šla sama ven ...user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.3.2008 22:29:48   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Hvala punce,za podporouser posted image user posted image ,kdaj mi je res zelo težko,res!Pa čeprav tudi sama upam,da se bo rešilo,čeprav tako živet v negotovosti je težko.Sem slišala,da se to dogaja,nisem pa mislila,da se bo ravno meniuser posted image user posted image user posted image .Sem pa prosila moža,če lahko vsaj za nekaj dni naju s Tajem pusti sama,naj gre malo h svoji mami,pa noče,prav,da bo z nama.No,pomoje sva oba čisto zmedena,samo upam,da bo kmalu bolje,mislim pa da bo.....

VB upam,da bo vse uredu,boš videla,da bouser posted image user posted image user posted image ,srečno za Tianno!!!!
Ajtak vse vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Manca jaz bi tudi prišla h tebi,vendar v torek imava zjutraj v kr pregled kolkov,ob 2h pa cepljenje?

Mere našega napišem čez par minutk,kuhamo....

Lepe praznike,in še enkrat hvala hvala za podporo,mi veliko veliko pomeni!!!!user posted image user posted image user posted image



Tanayya, sej če hočeš pa lahko prideš že v torek po pregledu kolkov do mene...javi, pa ti sporočim kje sem doma

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.3.2008 22:48:51   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Manca, hitro povej recept za dnevno spanjeuser posted image
Naš tamal sicer po tanovem tud vsaj malo spi čez dan in to v stanovanju, samo na žalost pali samo uspavanje na najini postelji z joško v ustihuser posted image



Jah, to je posledica nedeljske žurkeuser posted image (krsta)...v celem dnevu je spala samo 20 min. In tako od ponedeljka do danes je spala vsak dan dopoldne + popoldne. Upam, da bo tole trajalouser posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.3.2008 23:02:56   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Ajtak, ne me nekam poslat, ampak, kaj če bi ta seznam kronološko uredila (po datumih rojstva otrok) user posted image


Sem rekla da bom ko bo vsaj vecina napisala svoje (oz od user posted image ) podatke user posted image .


No moj rojstni dan je minil (oz. bo cez eno urco) in moram rect, da je bil bolj tako-tako, razen snega, ki ne pomnim, da bi bil kdaj na moj rd. se ni zgodilo nic zanimivega.

Je pa danes eno leto od kar sva se z (sedaj) mozem zarocila user posted image .

Pobarvala sem si lase, zdej sem rdecka user posted image .

jooly, socustvujem s tabo in ti zelim, da cimprej vse preselis! Se pa seveda podpisem pod Grusko ki sprasuje kdaj bo vselitveni zur??user posted image

Ker moram jutri zgodaj vstat grem kr spat.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.3.2008 23:22:32   
gruška
IZVIRNO SPOROCILO: ajtak

IZVIRNO SPOROCILO: gruska

Ajtak, ne me nekam poslat, ampak, kaj ce bi ta seznam kronolosko uredila (po datumih rojstva otrok) user posted image


Sem rekla da bom ko bo vsaj vecina napisala svoje (oz od user posted image ) podatke user posted image .




user posted image , sorci ... user posted image user posted image

Jaz grem tud user posted image .............

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.3.2008 23:33:09   
tintin
Evo bejbe, lepo spite. Tudi jaz grem spat....ZDaj sem spet malo delala na moji nalogi.
Ajtak, z zamudo vse najboljše! Upam, da si dobila lepa darila. In super za barvo. Jaz sem bila ene 4 leta rdečka, zdaj sem pa že dve leti kakavasta rjavolaska (zelo blizu svoje naravne barve sicer) - sem se takooooo "najedla" rdečeuser posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 7:36:44   
Oranža
Dobro jutro,

evo najprej ena kavica
user posted image

Zdej pa še velikonočni zajtrk

user posted image

No v glavnem dons lepo praznujte.

papa


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 8:20:01   
potepinka
jutro


vanja-hvala za kavico in zajtrk

Punce meni se pa zdi da ima Mark 6 otroško bolezen.3 dni je imel vročino danes pa 2 dan spuščaje po celem telesu.No bomo videli kako bo jutri,če je 6 bolezen morajo spuščaji izginit.
Lepo praznujte


user posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 9:17:16   
GB
Dobro jutro vsem skupaj .Naj se vam VSEM LEPO LEPO ZAHVALIM ZA VZPODBUDNE BESEDE IN user posted image user posted image . RES STE ZLATE VSE PO VRST . HVALA VAM SE ENKRAT.

Mama11: ta zdravila,ki jih dobivamo so za crpanje tekocine iz pljuc, saj se je zaradi luknjice naprala tekocina okoli pljuck in Tianna zaradi tega hitreje diha . Posledicno naj bi zgubila to tekocino in to naj bi se poznalo na tezi prvi teden baje. Preden je zacela jemati zdravila je imela 5380 nato cez dva tedna pa 5250 tako ,da je zgubila. No od takrat naprej pa nekako se borimo in gre res pocasi gor. Sej vem,da je vazno da dobiva,ampak nekako je to premalo se mi zdi .

Mamuska: ko sem brala tvoj post sem mela obcutek, kot da poslusam mojo mami ( pozitivno seveda ) in res bom probala tako, kot si rekla ,da ko jo podojim ,da si bom izcrpala mleko . Dojim jo vsake dve ure, edino ponoci je razlicno. Kako mislis,da bi bilo najbolje crpat ali rocno ali kupt pumpico user posted image user posted image user posted image  

No sedaj grem pripravit zajtrk za mojega in skriti zajcka .

LEPE PRAZNIKE VSEM SKUPAJ IN HVALA VSEM SE ENKRAT.


(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 10:14:16   
Tanayya29
Vanja  hvala za vse dobroteuser posted image ,super je.
No,vam povem,da nam gre na bolje...sicer počasi,ampak upam,da nekako rešimo to krizo.še enkrat hvala vam.
manca uz imam ob 10.55 in ne ob 8h zjutraj(ne vem kje sem to pobrala),tako da v sredo se tudi jaz oglasim,če lahko.

evo še naše mere....
moj r.d. 30.12.78
Taj Tristan
Rojstvo3130g,49cm
1 m. 4160g,54,5cm
2m 5260g,58cm
3m 5650g 61,5cm
4m 6280 63,5cm

Lep praznik!



_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 10:26:02   
Tanayya29
Potepinka upam,da se Mark čimprej pozdravi,je pa tudi možno,da ma to bolezen.user posted image

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 13:07:58   
Tanayya29
Dajica tudi jaz se kdaj počutim,kot da bi bila en velk BB,brez kamer.Vse mi uhaja iz nadzorauser posted image ,eh sej bo bolje.
TinTin kje je treba slikat kolke,a tam gor,kot so jih pregledoval,ko smo bli v P.?Koliko časa to traja,a sta z Vasjem dolgo čakala?
Debeluška jauuuu aveš,jst tut velikokrat mal perila obarvam,svetlo modra je še kr,a si predstavljaš,da bi dala not živo rdeče barvo?Bi blo vse tko nežno roza.
Anit28 kako kaj dečko?Aveš moj je mel tist teden full krizo s hranjenjem,sedaj pa je od 180-220 na 3 h,pa še ponoč se obvezno enkrat zbudi,pa že tko smo prespali noč,no ampak se nč ne prtožujem,bo že.
Nicolina nč pol po gostilnah pravšuser posted image ,a ne je fajn,da so doma......
jooly kam se seliš,če ni skrivnost?Medvodeuser posted image user posted image user posted image .?
VB,user posted image user posted image ,za Tianno,saj bo veš,vse se uredi,boš videla......
Manca sem ti že napisala za sredo,velja?

grem še malo pospravit.....



_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 13:30:39   
Tanayya29
Taj je rojen 6.11.2007, sem pozabla napisatuser posted image

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 16:45:33   
anit28
Ola!

Vesele praznike vsem.

Vanja hvala za zajtrk. Smo imel ravno takega doma. Po tradiciji se zbere celotna družina pri mamici in pol se njami bašemo s temi dobrotami.
Je prišla tut starejša sestrica, ki pričakuje user posted image  avgusta in smo moral sestavt voziček, ki ga je že kupla. Urban pa je bil testni voznik.(pišuka, ne znam slikce prilimat).

Vam pa morem povedati, da sem zdržala 40 dnevni post sladkarij, no danes sem se pa tu mač najedla in mi je sedaj noro slabo.

Dajica tebe sem pa spregledala zadnič in ti želim, da se ti vse OK poide.
Držim pa pestke za tvojo Tianno VB.

Tannaya, mi smo kr uredu. Sva zadne 14 dni bila bolj sama, ker je R. bil službeno na Slovaškem pa v Švici, no pol pa so seveda še vaje in bla, bla, bla...
Se pa ta teden kr neumorno nekaj dere, sploh ponoči tam okrog 12ih. Lih da je za potolažt, sam ga pol kr k nama dam in pol potegne do ene 4ih, takrat pa jeva pol je pa ob 7ih že budnica. Mu pa že dam en sadni obrok za časa kosila, zvečer pa še mal rižolinota v mlek, je totaln jedec.

Gruška zate imam pa eno vprašanje. Sem brala, da si bla v Ikeji pa me zanima kakšen sedež ima tvoja punčka, oz. ali že lahko več kot 30 minut sedijo v lupincah. Jest sem do sedaj imela od Jane košaro, da je ležal notri, sedaj pa mu je že mal tesna in sem ga dala v lupinco. Pa lih ne vem, ali je kul da je 3ure not, ker bi jo jaz tut kmal mahlna v Ikeo.

Čav, čav! 

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 16:49:05   
anit28
No se se mi je zdelo, da sem nekaj pozabla.

Ajtak; Urbanove mere pri 1 mesecu 4150g in 56cm.
Me pa še zanima, zakaj mi ne dela povezava do mojga bloga v podpisu. Vidim da tebi dela pa me zanima, kako naj to naredim. Tenx

(odgovor članu anit28)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 18:52:13   
ajtak
http://tinamohoric.blogspot.com


http://tinamohoric.blogspot.com/ , hm pojma nimam kako to, da povezava ni aktivna... kaj pa ce das zadaj se en / ??

Drugace smo mi danes praznovali moj rd. pocakte da nalozim fotke pa vam pokazem torto user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu anit28)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 18:54:58   
Oranža
Čer punce,

Potepinka, sam da se kmal pozdravteuser posted image user posted image user posted image user posted image
Tanayya, to je pa lepo slišatuser posted image user posted image . Sej bo boš vidlauser posted image
Zdej pa šibam otroke zrihtat, se pol še kaj javim.
Čav

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 19:00:46   
barika
user posted image

sam da vas na hitrco pozdravim, potem pa user posted image naprejuser posted image

danes smo bili cel dan po obiskih, na ţalost se malemu to pozna po joku in v druţbi, kjer je veliko ljudi ne more spat (ker mu ne dajo miru), tak da je zaspal pred dobre pol ure v solzahuser posted image

jutri se gremo spet kopat, pa spet ...khm gledatuser posted image user posted image  (no mogoče), aja, pa čist lepo sem spala, brez morečih sanjuser posted image  (sej ni bilo nič strađnegauser posted image )

v glavnem, mejte se fajn
lahko noč

(odgovor članu anit28)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 19:11:39   
gruška
Daaaaan,

mi smo s potepanja, smo bili pri mojih starših na kosilu, pa pri tašči in tastu na obisku, povsod smo pa samo jedliiiiiiiiiiiiiiiiii .....

Tannaya, lepo, da se stvari umirjajo ... še vedno držimo pesti ..... 

Potepinka user posted image , pozdravite se ....


IZVIRNO SPOROČILO: anit28

Gruška zate imam pa eno vprašanje. Sem brala, da si bla v Ikeji pa me zanima kakšen sedež ima tvoja punčka, oz. ali že lahko več kot 30 minut sedijo v lupincah. Jest sem do sedaj imela od Jane košaro, da je ležal notri, sedaj pa mu je že mal tesna in sem ga dala v lupinco. Pa lih ne vem, ali je kul da je 3ure not, ker bi jo jaz tut kmal mahlna v Ikeo.



Ej, Anit28, jaz imam Tajo v avtu v lupinci, v vozičku pa košaro ... in ker zaradi prostora nisem vzela vozička sabo, sem jo prvič imela toliko časa v lupinci ... jaz mislim, da prav škodit ji ne more, saj to ni vsak dan ... če pogledam ene otroke, ki so tudi v vozičku v lupinci, pa grejo na sprehod tko za 3 al pa 4 ure ... Taja je bila 6 ur v lupinci, vmes sem jo vzela ven za podojit in previt... Sploh se nisem obremenjevala s tem in razmišljala, če je prav ali ne ... ker je drugače res samo v avtu not, tudi doma ni nikoli... Pa je bila čisto pridna, se je očitno v šopingu tud ona dobr počutila user posted image ...... Baba je, ni kaj user posted image




_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu anit28)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 19:16:18   
tintin
Tanayya, slikajo v drugem štuku (tam kjer je porodni oddelek samo pred nihajnimi vrati (če prideš po štengah).
Na vrsti sva bila ful hitro, v bistvu gre kot po tekočem traku (dobesedno). Pripeljejo prenosni UZ, ena mamica slači otroka, druga ga že daje na UZ, samo pogledajo in napišejo izvid. V glavnem zamudiš se lih ene 2 minuti notri....
Sem vesela, da vam gre boljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image saj bo...samo pogumno in z veliko volje!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
23.3.2008 19:19:14   
tintin
Aja, tudi naš pobič se po novem dvakrat ponoči zbudi (ob 23h in ob 3h)....in po novem kaka ponočiuser posted image user posted image user posted image user posted image - od kod mu zdaj to... zdej si pa predstavljajte.....

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Imena za fantke grškega izvora
Grčija je država s starodavno kulturo, s katero so povezana lepa ženska in moška grška imena bogov in mitoloških bitij. ...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?