|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 13:38:40   
scubadiver
Mama11 a veš da sem bla tud jaz prav slabe volje. Ker na stvari ki se jih dobi v lekarnah se pač zanesem da so ok. In si nisem mislila da morš res bit farmacevt da te ne naserjejo. Bom jo prosila naj vpraša mamico al pa sestro (ki je prav zobozdravnica za malčke) kaj je takega da je ok oz da nima tega lidokaina noter. Sej eno stvar mi je povedala pa sem pozabila kako se reče ker si nisem takoj napisala user posted image . Je rekla da je bolj iz zelišč in manj pomaga kot Calgel ampak je pa manj škodljiv. Meta je tle noter tista ki malo omrtviči dlesen. Bom se pozanimala in javim kako se že reče.

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 4126
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 13:41:20   
Tanayya29
mama11 očitno moraš bit,ja.jaz sem tut parkrat že namazalauser posted image .
debeluška,da ti kr hitr povem,da te moj možek poznauser posted image ,in pazi to njegovmu atiju,je tvoj mož pomagal delat hišo...a kaj praviš na to...hihi...uglavnem svet je majhen ja!

Sm pa pri tebi vidla,da mate full slik,od sj veš koga (M*****),Da ne bom zdj glih poimenovala slikarjauser posted image user posted image ,uglavnem moj je z njimi v žlahti,sj hčerko poznaš,ane?Aveš,da bo zdj že 3 rodila??

No,tok za zdj,se slišmo kasnej(to sm nekje pobralauser posted image user posted image ).


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 4127
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 14:52:29   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29
debeluška,da ti kr hitr povem,da te moj možek poznauser posted image ,in pazi to njegovmu atiju,je tvoj mož pomagal delat hišo...a kaj praviš na to...hihi...uglavnem svet je majhen ja!

Sm pa pri tebi vidla,da mate full slik,od sj veš koga (M*****),Da ne bom zdj glih poimenovala slikarjauser posted image user posted image ,uglavnem moj je z njimi v žlahti,sj hčerko poznaš,ane?Aveš,da bo zdj že 3 rodila??


ČAKAJ, ČAKAJ user posted image , tvoj mene pozna user posted image , pa "dobro ljudi", zadnjič me je od TinTin prepoznal, zdaj tvoj user posted image , kaj šele bo ko bom v politiki user posted image  znana user posted image user posted image user posted image !
Dej mi pošlji sliko od tvojga, mogoče ga pa jaz tud poznam user posted image , pa ti lahko še kaj povem user posted image ! Sam je mal premlad zame user posted image user posted image user posted image !

Kaj od M******** je hči je spet noseča, no jaaa... a pa ona sploh kje dela user posted image !
No, če ste pa žlahta, pa lahko kakšno sliko pocen zrihtaš, čeprav sta z mojim tud fulll kolega in da nama res slike fullll ugodnouser posted image user posted image user posted image !

Bili smo na srečanju, je blo prav fajn, smo mal poklepetale, pa mal opravljale user posted image user posted image user posted image , skratka prav fino je blo, zdajle pa s telefona slike vlečem na računalnik, pa nekaj šteka user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4128
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 15:10:58   
Tanayya29
Debeluška,poglej si v album moj,pod poroka,geslo je danajauser posted image .
Ja,mislm da bo v kr kmal rodila zdj,jah ne vem če kje dela,Luka samo dela,zanjo pa ne vem...vem,samo,da je skoz noseča.

Dj še mojo slikco od naju s Tajčkom,če boš zaklenla album ,lahko daš kr v svoj album,a prov?

Jaz sem spet tok zmatrana,še dobr da je moj mož doma da ga ma on....morm mal vitamine jest...eh,to pa je tut moja nezdrava prehrana....verjetn,user posted image .

katere vitamini so kul?Taki,da mal naspidirajo?user posted image user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4129
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 15:25:01   
Tanayya29
Pa še nekaj me zanima...kje prodajajo,če je katera že zasledila tanova čistila LUNA,sem prebrala da so fuul fajn mehčalci,pa tut druge stvari?
A že prodajajo sploh?(odišavljeno naj bi bilo z naravnimi eteričnimi olji,in vse bolj nežno in bolj okolju prijazno.)


< Sporočilo je popravil Tanayya29 -- 29.4.2008 15:28:40 >


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4130
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 15:47:07   
Nana Liza
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

potepinka tnx,vidiš to sem rabla,vsaj prbližn,to da ne priporočajo pa vemuser posted image .
sonchek aveš,tist k zmiksajo v lekarni res nč ne pomaga,olivno olje v nevem čim,jst ga drugač zdj mažem kar z bepanthenom,ko ma full suho kožo,ker je full masten,tea tree pa uporabljam na kakšne 3 dni sam po ta bogi koži.Advantana pa nisem uporabljala že 10 dni,to je super za nas....

aha,sem napisala da sm zamočila z P,nov datum mamo 9.maja,mora dobit še rotarix,in je glih tazadn vlak,do pol leta je ,ane?

Kuhamo.....bajjjjjuser posted image user posted image



Tanayya - zadnjič mi je moja za justa rekla, da je za mazanje za dermatitis in alergije njihova Aktivna krema (zelene barve). Moj je dobil neko alergijo na roki in pravi, da mu ful pomaga. Mi je rekla, da tudi otroke lahko mažem s tem. Nisem pa še probala na Tevžu.

Mi imamo tudi v petek, 9.5.P in tudi dobi vse te rotafixe user posted image , 7.5 pa ima testiranje.

Jest sem pa danes naredila za sladico po kosilu polento s suhim sadjem in je user posted image !


Martita - danes se nisem odpravila nikamor, ker je bil tak dež. Bom pa jutri zjutraj v Supernovi, ampak bom verjetno do 11h že doma, ker bo otroka čuvala moja mami. Tole sladico bi lahko danes dobila.user posted image

Tole za Calgel pa kar ne morem verjeti. Saj sploh ne vem, kaj bi lahko naredili včasih, da jim olajšamo bolečino. A je sploh še kaj zdravo?

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4131
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 15:56:22   
scubadiver
Sem vprašala tisto prijateljico kaj namesto Calgela. Tista zeliščna stvar je Multi oral gel oz. je rekla da karkoli sam da ni noter sestavine Lidokain.

nana liza sej ne da Calgel ni zdrav. Samo tale Lidokain je ful alergen in lahko povrzoči alergijo na anastetike, kar je pa v končni fazi tud narkoza.. tko da ni glih fajn če do tega pride...

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 4132
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 17:18:29   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

No končno je patronažna prišla in šla. Kako to sovražim ko mi reče da pride enkrat dopoldne. Še dobro da je grdo vreme, da mi je vseeno če z lano čepiva noter. Povedala pa itak ni nič kaj novega.

zdej bi mogla it pa po trgovinah nabavit stvari za na morje pa se mi v tale dež nikakor ne hodi user posted image


No, to je eden od razlogov, zakaj jaz patronažke niti ne bom klicala. Danes sem to povedala tudi P, pa ni nič komplicirala. Ponudla mi je eno brošurco, malo povedala glede uvajanja in to je to.

Mamo pa nove mere, ki pa niso bile ravno deležne posebnih pohval. Spet premalo user posted image ....pri 6 m: 6570 g, 65,5 cm. Svetovala mi je, da takoj začnemo z GH. Cepljenje smo preložili za po dopustu, dobili pa smo tabletke za zobke.

Barika, kvinojo, amarant, razne bio kosmičke, dobiš v dm-u in sicer od Alnature. Cela ta linija je super, imajo tudi nekaj kašic....

Nana Liza, škoda za SN, pa drugič. Zanimiva sladička....predlagam za drugič gres z banano ali drugim sadjem. Tudi enostavno in fino.

Danes sem končno nakupila nekaj cotk tudi zame in to moje "ta prave" konfekcijske številke!!! user posted image user posted image Problem pomerjanja sem rešila tako, da sem šla v HMju v zadnjo kabino v vrsti, pustila vrata odprta, pred njimi pa voziček, tako da me je Maja cel čas opazovala in podajala pripombe. user posted image Bom ponovila vajo ob prvi priliki! user posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4133
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 17:40:02   
gruška
No, pa smo se spet mal načvekale v Kranju... ko smo šli od doma je Tevž kar malo kompliciral, da mu bo tam dolgčas itd., ko pa smo se vračali, mi je v avtu rekel: a veš, da nisem vedel, da bo tok luštno .... so se vsi štirje (Tevž, Pika, Enej in Emma) ful lepo zaigrali ... mame pa čvekale (ITAK user posted image ).....

Tannaya - nisem še nič probala od Lune ... sem tok navajena na "moj" prašek in mehčalec, da kar ne morem zamenjat...

Debeluška - tole je pa kar mal sumljivo, da te moški naših novembrk poznajo user posted image user posted image  ... kaj si zadnjič razlagala, da bi z unim stanovanjem naredila user posted image  ...user posted image user posted image  ....
Pa hvala za plenice, se ti bom oddolžila ...

Martita - mi smo kar Toli odprli... še otroški dodatek tja nakazujejo, samo zdaj, ko sem na porodniški ga pa nočjo... imajo tak sistem, da morajo biti obvezno porodniška in dokladi na istem TRR user posted image

Debeluška, kaj pa če zaradi moje barve ne more naložit slik user posted image user posted image ... se preveč blešči? user posted image user posted image

Ajdi.......

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 4134
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 17:41:43   
tintin
Hoj,
na srečanju  je bilo fajn!
Kvinojo se da kupit tudi v Mullerju (prav tako amarant) in sicer za evro in še en drobižek 400 g. Mi smo ravno danes jedli kvinojo-soto (to je "rižota" iz kvinojeuser posted image ): dimljen tofu, koromač, čebula, korenje, jajčevec in paprika popraženo v voku, zraven pa kvinoja in se je kuhalo samouser posted image .
Jutri bo en teden kar uvajam GH - mali že ful lepo odpira kljunček in je, ok, res je vse okoli nasvinjano, ampak mu je pa kar všeč. Dosedaj smo papcali: sam korenček, korenček z rižkom, korenček in krompirček; korenček, krompirček in malo koromača ter danes korenček, kolerabico in malo koromača. Vse mu je bilo kar všeč!
Ker gremo za 1.maj okoli, sem danes nabavila par Hippovih kašic: korenček, korenček z jabolkom in mlado zelenjavo z rižem. Bomo videli, če bo šlo v prometuser posted image
Calgel -sem ga uporabila parkrat, imam pa tudi Cikaflogo (še od prej), bom uporabila, če bo sila. Pomoje zelo kritično ne more bit, drugače bi dali ven iz prodaje (moje mnenjeuser posted image ).
Tako moja dva moška spita, jaz si grem pa en kafe naredit!
papa! user posted image


(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 4135
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 17:57:18   
DEBELUŠKA30
Preberem vas pol, slike mi je ratalo spravit gor, tukaj je ena, ki vas prav lepo pozdravlja user posted image user posted image user posted image :


user posted image

Geslo = kraj kjer smo se srečale in to z malo črko = k.... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4136
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 18:01:30   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Pa še nekaj me zanima...kje prodajajo,če je katera že zasledila tanova čistila LUNA,sem prebrala da so fuul fajn mehčalci,pa tut druge stvari?
A že prodajajo sploh?(odišavljeno naj bi bilo z naravnimi eteričnimi olji,in vse bolj nežno in bolj okolju prijazno.)



merkator

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Sem vprašala tisto prijateljico kaj namesto Calgela. Tista zeliščna stvar je Multi oral gel oz. je rekla da karkoli sam da ni noter sestavine Lidokain.



u pisuka, js mam pa oboje doma pa sem rajsi z calgelom mazala k je iz lekarne, ta multioral gel sem pa v sanolaborju kupla...user posted image  bom zdej rajsi to namazala!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4137
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 18:07:15   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Pa še nekaj me zanima...kje prodajajo,če je katera že zasledila tanova čistila LUNA,sem prebrala da so fuul fajn mehčalci,pa tut druge stvari?
A že prodajajo sploh?(odišavljeno naj bi bilo z naravnimi eteričnimi olji,in vse bolj nežno in bolj okolju prijazno.)



V Merkatorju.


(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4138
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 18:09:16   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30


Geslo = kraj kjer smo se srečale in to z malo črko = k.... user posted image user posted image user posted image


Res je težko uganit geslo glede na naslov albuma in tale namig user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4139
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 18:18:42   
GB
Zdravo vsem skupaj. Danes je bila pri nas P in nam je dala blagoslov za zacetek uvajanja GH user posted image user posted image user posted image . Tko,da bomo v soboto slavnostno zaceli ko bo tudi ocka doma ,da bo mal snemav pa fotoaparat - sej veste kako to gre user posted image user posted image . Ko sem jo vprasala glede navajanja na flaske in v primeru ,ce ne bo hotla flaske mi je predlagala eno fajno salcko,ki jo baje tukaj ful uporabljajo in jo hvalijo. Imenuje se Doidy cup . A se to pri nas (slo) tudi uporablja, pa sem jest mal za luno user posted image user posted image . Salcka pa zgleda takole :

user posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4140
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 18:35:44   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Mi smo ravno danes jedli kvinojo-soto (to je "rižota" iz kvinoje ): dimljen tofu, koromač, čebula, korenje, jajčevec in paprika popraženo v voku, zraven pa kvinoja in se je kuhalo samo .



...mljask mljask.....user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

Imenuje se Doidy cup . A se to pri nas (slo) tudi uporablja, pa sem jest mal za luno user posted image user posted image .


Prvič vidim. V čem pa je fora??



(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 4141
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 18:56:46   
Tanayya29
Debeluška moje pa niuser posted image user posted image ,slike!!!

gruška men si pa full všeč z novo barvo,res"!!Jaz bi takoj mela tako,če neb mela črnih!
luna,sm šla v merkator,pr nas tega itak še niuser posted image ...bemti ja!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 4142
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 19:01:07   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29
gruška men si pa full všeč z novo barvo,res"!!Jaz bi takoj mela tako,če neb mela črnih!


A zamenjava? user posted image

Martita - tele skodelce od VB men zgledajo take oblike, da jih daš lepo pod brado in gre čimmanj hrane mimo user posted image  ... drugače jih pa tud prvič vidim...

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4143
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 19:04:41   
manca
Slike od današnjega srečanja so v albumu Kranj 29.4.08, geslo: manca

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4144
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 19:14:56   
gruška
Debeluška in Manca, luštne fotke user posted image

Manca, na tvoji fotki je pa Taja še čist zadekana, zgleda kot bi bla slikana sredi zime user posted image user posted image  ... pa uno fotko, ko jo Vasja osvaja, bi loh izpustila ... kaj pa če jo Tin vidi? user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 4145
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 19:16:18   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29
gruška men si pa full všeč z novo barvo,res"!!Jaz bi takoj mela tako,če neb mela črnih!


A zamenjava? user posted image



Ja lepo te no prosim, kakšna pa boš?!???????????????????????????????user posted image user posted image user posted image
 
Dober dan,
 
ja na srečanju je blo fino fajn, Enej je užival 100/h in bi še ponovil, pa ''una gospa'' k se je z nama peljala je tud fajn - je rekel user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
 
A ste vidle kako je Timon zaspaluser posted image user posted image user posted image
Tintin tole ''rižoto'' morm pa probat, sam pr nas v M nimajo kvinoje, bom mogla spet v kruser posted image .
NL probi še 1x polento z zelenjavo: skušaš polento, ne preveč gosto, pol pa notri vmešaš vse živo zelenjave že prej popraženo na poru(pelate, brokoli, bučke, melancane, koruza......kar ti srce poželi). Pol pa to v pečico pa sirček čez(lohk tud brez, k ga ne smeš). Počakaš da se mal ohladi pa strdi pa eno ornk skledo zelene solate zraven. juhuhu, njami njami.Aja začini9š pa pač po okusuuser posted image
 
A ste vidle kako se Gruška obnaša, in to samo zato ker je ''movie star''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
hecam se.....user posted image user posted image user posted image
no zdej pa grem....
pa pol spet pridem......
 


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4146
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 19:17:10   
zirafa76
pozdrav na hitro,ker je mala zirafa tecna ....user posted image

DEBELUSKA..kaj pa rabis iz Avstrije??Ker jaz prihajam domov ta teden domov,pa se bom sigurno ustavla kje....

Danes dobili izvide novih testov...so vredu,jetrni encimi delajouser posted image user posted image ,meje niso povecane in lahko koncamo z tabletam in zacnemo cepljenja..se ni bila,zaradi tega...sem fuuuul vesela res....user posted image user posted image user posted image user posted image

me je pa kar groza pakiranja,ker ostanema v Slo nekaj casauser posted image

danes smo tudi uredil detajle porocne dekoracije,pa malenkosti..no vsaj barve smo uskladili,sampanj,bordo ter srebrno bela,no bela z leskom...fajn skupaj pride....

drugace pa jaz Izabelo oblacim glede na vreme,ce je ful toplo,ima siltovko,lahko jaknico ali jopico,nogavicke,ne zabe,hlace,lahke ali jeans.body z kratkim ter majcko..ponoci,body z kratkim ter pizamo z dolgimi rokavi

nic,grem je zaspana in tecna....user posted image

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4147
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 19:22:35   
Oranža
Manca kdaj si pa ti slikalauser posted image  Sploh nisem vidlauser posted image Sej se na sliki vidi da nisem vedla da me slikajouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Jah Vasja je pa taprav....mal je Majo božal pa osvajal mal pa Tajo.....ajajajajuser posted image user posted image user posted image user posted image
 


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 4148
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 19:29:58   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: martita
dobili pa smo tabletke za zobke.


Martita, kakšne tabletke so pa to? user posted image user posted image user posted image  za ta "pravo" konfekcijsko številko.

Fotke krasne, lepo, da je srečanje uspelo.

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 4149
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 19:33:04   
mama11
Danes sem prvič uporabila kengurujčka - pri nas je bilo popoldne sicer suho, ampak oblaki pa taki, da si nisem upala ven z vozičkom, sem si raje oprtala pupo in vzela s seboj dežnik. Pa nisem daleč prišla. Izgleda, da jo je gibanje spominjalo na obdobje v trebuščku, saj mi je v 15 min tako zaspala, da sem lahko le še obrnila. Doma sem jo razpakirala, jo odložila v posteljico in sem imela pol ure mir. Ampak sva pa v tistih 15 min prešibali sosednji hribček in pregledali in prevohali vse rožice user posted image

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 4150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Draga tašča, vzgojila si svoje otroke, jaz...
Anonimno pismo, ki ga je mama napisala tašči, so objavili na Scary Mommy in mnoge mame so se strinjale z vsako besedo.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.