|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 21:24:23   
DEBELUŠKA30
Tanayya, dej a imaš še kakšno sliko med svojimi albumi, kjer je tvoj user posted image , k tle na poroki je tko fensi, da ga ne poznam oz. mi ni nič znan!
Sploh se pa nikoli nisem obračala za mlajšimi user posted image , bom pol po 50-tem iskala mlajše user posted image user posted image user posted image !
Pa tud mojmu sem pokazala sliko, pa mu tudi ni znan?

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4176
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 21:25:31   
Tanayya29
ja očija pozna,je pomagal delat hišo,tko je reku moj.

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4177
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 21:25:54   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
Gruška imaš zs


Kwa je, a bi rada stransko vlogo v filmu user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4178
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 21:28:22   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29
ja očija pozna,je pomagal delat hišo,tko je reku moj.

Kje pa imajo hišo? Lahko na zs!

IZVIRNO SPOROČILO: gruška
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
Gruška imaš zs

Kwa je, a bi rada stransko vlogo v filmu user posted image user posted image


Jeb**** pa saj sva prijateljice, boš pa ja kaj zrihtala, če ne pa Scubo vzemi ...user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4179
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 21:30:04   
DEBELUŠKA30
Scuba pa itak spet PUŠI user posted image user posted image user posted image , al pa karta, res boš na boljšem, če izbereš MENE user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4180
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 21:53:35   
potepinka
Čer

Zirafa-super za izvide
srečanje-lepe fotke

no pa še fotke našega Marka

user posted image


no pa še ena kako papcamo

user posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4181
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 21:58:29   
Laubica
Potepinka-joj je luškan tvoj Markuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4182
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 22:15:56   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža
A ste vidle kako se Gruška obnaša, in to samo zato ker je ''movie star''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


user posted image  ... saj ko boš hotla pa avtogram, ti ga pa ne bom dala .... user posted image


Kakšen movie star? Kaj sem zamudila???


SCUBA, a ne veš user posted image , da je dobila Gruška ponudbo za snemanje v filmu, ja kako pa ti slediš temu forumu user posted image


Hm, res sem bolj letela čez forum zadnjih 10 dni, priznam. In tole sem spregledala user posted image . Sorry Gruška. V katerem filmu pa? A si sprejela?

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4183
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 22:17:58   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Scuba pa itak spet PUŠI user posted image user posted image user posted image , al pa karta, res boš na boljšem, če izbereš MENE user posted image user posted image user posted image


Scuba je pakirala SCUBA opremo... Matr kok je tele potapljaške opreme. Bomo rabli še en kamion da bomo šli jutr na morje. NAjboljš da začnem rajš šah igrat. pa še zeblo me ne bo user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4184
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 22:18:57   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
Hm, res sem bolj letela čez forum zadnjih 10 dni, priznam. In tole sem spregledala user posted image . Sorry Gruška. V katerem filmu pa? A si sprejela?


Ja seveda je sprejela user posted image , zdaj pa rabijo še eno za stransko vlogo!!!!

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4185
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 22:21:55   
DEBELUŠKA30
Good night punce:


user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4186
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 22:22:44   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
Hm, res sem bolj letela čez forum zadnjih 10 dni, priznam. In tole sem spregledala user posted image . Sorry Gruška. V katerem filmu pa? A si sprejela?


Ja seveda je sprejela user posted image , zdaj pa rabijo še eno za stransko vlogo!!!!


Če rabjo kakšno mal bolj izpopolnjene postave sva midve kar pravi kandidatki. Bo težka odločitev user posted image user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4187
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 22:24:37   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
Če rabjo kakšno mal bolj izpopolnjene postave sva midve kar pravi kandidatki. Bo težka odločitev user posted image user posted image


Jaaa ravno takoooo, to sem ti hotla povedat, sam nisem hotla bit žaljiva user posted image , pa Gruška jo bo izbirala

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4188
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 22:28:05   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

pa na zbilje tut lohk pridete,mamo fajn igrala tut na zbiljuuser posted image user posted image user posted image


Sej nas ne povabišuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4189
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 22:28:05   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
Če rabjo kakšno mal bolj izpopolnjene postave sva midve kar pravi kandidatki. Bo težka odločitev user posted image user posted image


Jaaa ravno takoooo, to sem ti hotla povedat, sam nisem hotla bit žaljiva user posted image , pa Gruška jo bo izbirala


Mogoče bi pa kar obe izbrala ... - a bi bli raj sobarci al kuharci user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4190
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 22:29:51   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Scuba pa itak spet PUŠI user posted image user posted image user posted image , al pa karta, res boš na boljšem, če izbereš MENE user posted image user posted image user posted image


Scuba je pakirala SCUBA opremo... Matr kok je tele potapljaške opreme. Bomo rabli še en kamion da bomo šli jutr na morje. NAjboljš da začnem rajš šah igrat. pa še zeblo me ne bo user posted image


Sam kako je pol s tem: a je šah šport al ne user posted image user posted image  ... ker pri potapljanju imaš vsaj izgovor, da se s športom ukvarjaš user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4191
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 22:30:16   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

ORANŽA-a ti imaš tisti senčnik PEPENI-kako je je vredu kje si ga kupila koliko si dala??????????????


Ja imam ja. Men je super, pa sploh ne zgleda tko grdo, ane Debeluška. Je ful praktičnouser posted image user posted image Kupila sem ga pa v spletni trgovini sonček, bile je pa 21€.

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4192
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 22:32:18   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Ja lepo te no prosim, kakšna pa boš?!???????????????????????????????


madonca,a boš rekla,da črna pa ni lepa barvauser posted image user posted image user posted image user posted image .orkaduš ja maričkauser posted image user posted image user posted image user posted image .

lahko zamenjava,da vidm če mi paše blonduser posted image



Saj ona ni rekla, da je črna grda barva, ona je rekla: JA GRUŠKA, KAKŠNA PA BOŠ user posted image  KOT COPRNICA user posted image user posted image user posted image


Ne kot coprnica, samo stara babnica....Gruški to pač ne pašeuser posted image user posted image user posted image .
Pa da se razumemo - Tanayya ti zgledaš pa super s svojo barvouser posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4193
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 22:34:50   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža
Ne kot coprnica, samo stara babnica....Gruški to pač ne pašeuser posted image user posted image user posted image .


A ti si upaš Gruški rečt, da ji neki ne paše user posted image  ... matr si pogumna user posted image user posted image   

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4194
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 22:38:43   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža
Ne kot coprnica, samo stara babnica....Gruški to pač ne pašeuser posted image user posted image user posted image .


A ti si upaš Gruški rečt, da ji neki ne paše user posted image  ... matr si pogumna user posted image user posted image   


Sem aneuser posted image user posted image user posted image . >Kr priznaj da je tkouser posted image Rumena pa blond sta tvoji barviuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4195
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 22:41:15   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
Če rabjo kakšno mal bolj izpopolnjene postave sva midve kar pravi kandidatki. Bo težka odločitev user posted image user posted image


Jaaa ravno takoooo, to sem ti hotla povedat, sam nisem hotla bit žaljiva user posted image , pa Gruška jo bo izbirala


No sej jest tud nisem bla žaljiva, mar ne? user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: gruška
Sam kako je pol s tem: a je šah šport al ne user posted image user posted image  ... ker pri potapljanju imaš vsaj izgovor, da se s športom ukvarjaš user posted image


Seveda je šport, sej majo še olimpijado

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4196
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 22:46:57   
Oranža
 
Čer,
 
No tkole da še kej pametnega napišem.....
Martita super za konfekcijskouser posted image
 
Potepinka lušnega fanta imaš.user posted image user posted image
Tintin super ideja za lepo vremeuser posted image user posted image
Debeluška a ti greš pa že spatuser posted image
 
Scuba ej fajn se imejte na morju, pa dobr jo preluftejuser posted image user posted image user posted image user posted image
Nicolina ti/vi tud uživaj/uživajte 300/huser posted image user posted image .
 
Kva še? Hm......
 
 
 

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4197
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 23:07:14   
barika
Čer, smo nabavl amarant, kvinojo in sojine neke kocke...(bogi mojuser posted image , kaj bo mogu jest)
sem pa na navodilih brala, da lahko iz amaranta spečeš "kokice"user posted image , bom jutri sprobala, pa povem

Babnce, o kakšnem fulmu ve to govorite????
pa gruška mislim nooo, 3 otroke imaš, pa se tak grdo obnašaš...smrkla (user posted image user posted image )

Scuba, uživaj!!!!

Žirafa, a bomo šle na kakšno kavico????
grem zdej pod tuš, pa spat

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4198
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 23:09:05   
barika
Potepinka, a ti daš Marka še v tist ležalnik???? Martinu se že enmal pogreza (do 9 kg), pa smo ga ukinal...čaka na novegauser posted image

tiste, ko ste lego fanice..Gruška, a to vi pri vas doma kr po katalogu kupujete al kok????

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4199
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 23:18:09   
scubadiver
Joj sem vam pa čist pozabila povedat da je moj user posted image  danes postal stric in s tem jaz posredno teta. Malček je malo pohitel na svet. Rok so imeli 23.5 na RD od mojega. Je pa vse ok, velik je 51 cm in ima 3010g user posted image user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.