|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.4.2008 20:59:28   
Tanayya29
čaw!

debeluška  super je blo...res!Hvala,hvala

Sm tok crknjena,da se mi ne da pisat,že iz Zbilj sm komej pršla....ne vem,spomladanska utrujenost al kva,ob 7h pop. nism vedla kaj bi sama s sabo,sm kar stoje spala.....
jamram,pa grem.
Nočko!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4076
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.4.2008 21:00:05   
Tanayya29
Vse najboljše vsem slavljencemuser posted image user posted image .

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4077
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.4.2008 21:00:30   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: kanarka
Pri nas smo pa imeli 3 dni čez 43C...in mi je bilo za umret. Zdaj je spet normalnih 30.


Ojoj, sem bila enkrat v enem mestecu na turško-bolgarski meji - 42 stopinj v senci pa močvirno in ful komarjev. Se mi je kar bledlo. Potem je pa 30 stopinj že kar sveže user posted image

Sliva user posted image user posted image  za vrtec. Povej, kdaj bodo borovnice, bomo kmalu pričeli uvajati GH in mislim, da bodo borovnice super zadeva (če ne za pupo, pa za mamico user posted image ).

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
Naslednjič, pa se dobiva pri Stanu (upam, da se tko reče)!


Drugič javita kak dan ali dva prej, pa se mogoče se jaz privozičkam - imam družino v bližini.

Martita, Sonchek, tole danes je bilo na hitro dogovorjeno, ampak super, moramo ponoviti. Martita še enkrat hvala za čaj pa lepe čestitke slavljenki user posted image

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4078
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.4.2008 21:03:16   
Tanayya29

Drugič javita kak dan ali dva prej, pa se mogoče se jaz privozičkam - imam družino v bližini.


super!Če boš kdaj v našem koncu,me komot pokličeš,pa greva na kofiuser posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 4079
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.4.2008 21:05:51   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Drugič javita kak dan ali dva prej, pa se mogoče se jaz privozičkam - imam družino v bližini.


super!Če boš kdaj v našem koncu,me komot pokličeš,pa greva na kofiuser posted image user posted image user posted image .

Pa mene tudddd...user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4080
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.4.2008 21:12:09   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Drugič javita kak dan ali dva prej, pa se mogoče se jaz privozičkam - imam družino v bližini.


super!Če boš kdaj v našem koncu,me komot pokličeš,pa greva na kofiuser posted image user posted image user posted image .

Pa mene tudddd...user posted image



tebe pa itak!user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4081
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.4.2008 21:41:12   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29
tebe pa itak!user posted image


Ja hvala no user posted image . Tanayya, še jutri malo pofotkam s telefonom, pol dam pa na računalnik in dobiš slike!

No, a jutri še katera pride, sploh k napovedujejo slabo vreme, lahko parkirate v podzemni garaži, pa pridete z vozičkom gor user posted image user posted image user posted image !

A gre mogoče katera kaj v Avstrijo? Nekaj bi rabila user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4082
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.4.2008 21:50:49   
scubadiver
Helou,
Stanovanje je pospravljeno (Manca danes mi ne bi blo več nerodno user posted image ) tko da ne bo jutri patronažne kap. Sem neki pospravila dopoldne, potem sem šla pa raje ven z Lano in na kafe s prijateljico. Smo dve uri sedeli na sončku in sem tko opečena da je groza. Sem vesela da sem imela Lano večinoma v vozičku ker sem se ravno tega bala da bi jo opekla. No je pa mene namesto nje. Sploh ne morem verjet. Predvsem glede na to, da se še poleti mažem samo prvi dan s kremo, potem pa ne več, ker me nikoli ne opeče user posted image . No danes me pa je. Pa tud na rokah se točno vidi do kje sem imela zavihane rokave. Tko da punce, pazite otročičke, tole sonce je pa res nevarno k user posted image .

Jutri uživajte na kavici v Kranju. Mi je žal da z Lano ne moreva pridet. Mogoče priletiva če bo patronažna že kmalu tle in če se bo hitro spokala. Vas kar pogrešam.

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4083
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.4.2008 21:51:06   
potepinka
Čer

Najprej vsem slavljencem čestitke
Ja midva sva kar cele dneve zunaj je pa Mark tolk siten da ne vem kaj je to ,ponoči ne spi zbuja vsako uro ful nemirno spanje čez da pa 2X pol urce.To je absolutno premalo.Ne vem od kot mu energija,jaz pa cela crkjena......
Mal sem se morala skašlat,upam da se stanje čimprej popravi nazaj na stare tire.
Grem mal za nazaj brat pa še napišem kaj

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4084
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.4.2008 21:54:24   
tintin
Scuba, upam, da se patronažka hitro speljeuser posted image Pri nama je bila cca 20 min, pa je povedala ful!



(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4085
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.4.2008 22:04:59   
DEBELUŠKA30
Oranža, upam da pridete, ker je Emma fulll vesela, da bo spet videla Eneja user posted image  (da ji ne bo dolgčas user posted image )!

Gruška, tebi moram prinesti plenice, torbico, Manci rožice, a še kateri kaj user posted image user posted image ?

No jest grem pa spat, pa lahko nočko vsem:

user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4086
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.4.2008 22:14:47   
ajtak
Vsem slavljencem cestitke!!!

Gruska cakam naslov da ti posljem nalepke!
 
A ma katera kako merkatorjevo nalepko zame?
 
Sliva cestitke za vrtec!!
 
Pa vsem LAHKO NOC!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4087
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.4.2008 22:24:19   
Nana Liza
Maja, Lana, Tianna, Tin in Natasa vse najbojše slavljenci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: martita

Punce, kolk je velika št. čeveljcev 19? Pribljižno do kakega meseca? Sem gledala ene adidaske na netu, pa si ne znam predstavljat kolk je to veliko.

Martita..naša ma št. 16 pa so jii še veliki..tko da je pomoje 19 kr dost velika št...kok pa tvoja zdej nosi številko???


Naša je številko 19 nosila pri 11 mesecih. (copatki iz cicibana)user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: sliva10
Sem hotla povedat: DOBILI SMO VRTEC ZA OBA   Sem tako vesela
user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4088
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.4.2008 22:24:39   
barika
čer...
men se pa nič ne da pisat večuser posted image user posted image  (razen diplomeuser posted image user posted image )

mene je tud danes opekl, mali je bil pa k sreči dobr "zaščiten"user posted image , sma mu pa kupla od "bubhena" kremo za sončenje 30-ko, pa ga s tistim namažem.

Ajtak, danes sem bila pa v tvoji bližini, pa se mi ni dal do tebe z vozičkom (tulk da ne samomor in detomor, po tisti k**** cestiuser posted image user posted image user posted image , mater no, da ne morejo porihtatuser posted image user posted image za župana---ker še vedno ne vem, kje se gre "okol"user posted image ) sma šla peš do mojih (no jaz peš, cesar pa v vozičku) pa sem bila pri Stihlu tak crkjena da dol padešuser posted image user posted image , potem mi je pa brat prišu na sproti, ker sem imela en velik rukzak pa notri igrače, cote, hrano, pijačo...ni da ni, za obauser posted image user posted image
bi pa danes ful rabla olje 31, ker je mojga tak glava bolela, da me je ob osmih zvečer prosil nej grem po to žavbouser posted image  (ma sej more mal trpet, da vidi, kaj jaz preživljam ob migrenskih napadih, njega je pa samo glava bolela....ma sem žleht, sej je bogiuser posted image )

zdej grem pa posodo umit, pa mal diplomčakt, pod tuš pa spat


btw. kok imate malčkote oblečene za ven, pa kok za spat???
za ven: 2 tenka bodija, pa zg. del trenirke, clarove žabice (ene take tanke) pa trenirka in zoknčki...
študiram, da ukinem en bodi,pa mu dam bodi+ kratke rokave (ne vem zakaj, ampak jaz še edno nosim spodno majco)

za spat: bodi+spalna vreča (brez hlač, ker imamo !!!25°C!! ---to je pa radost blokauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 4089
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.4.2008 22:31:04   
barika
Ljubljančanke in okolišče "babnce"
za vas imam eno ponudbo, kera prva piše ZS dobi
od Ariela sem dobila bon za malo več kot 7€, pa ker ga v Celju ni več, ga eni podarim (pa še kartico zram pošljem - vila darila, ker je ne rabim), potem je pa zraven še ena fora, da imatev atlantisu 20% popusta na karto, če imate letak zraven...

Gruška, jaz imam tudi nalepke, če rabiš..men se samo potikajo, v Špar pa ne hodim glih kej no..
pa eno Merkurjevo rožico imam, pa je ne rabim, Mercatorjevih pa nimam, jih bi pa tud jaz rabla

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4090
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.4.2008 22:35:45   
potepinka
IZVIRNO SPOROČILO: barika

btw. kok imate malčkote oblečene za ven, pa kok za spat???
za ven: 2 tenka bodija, pa zg. del trenirke, clarove žabice (ene take tanke) pa trenirka in zoknčki...
študiram, da ukinem en bodi,pa mu dam bodi+ kratke rokave (ne vem zakaj, ampak jaz še edno nosim spodno majco)

za spat: bodi+spalna vreča (brez hlač, ker imamo !!!25°C!! ---to je pa radost blokauser posted image user posted image user posted image


body kratek rokav ali pa brez rokavov majčka termo flis,žabice trenirka,tanka kapica.
Študiram pa da bom ukinla žabice ob takšnih temperaturah in kapico bom zamenjala z trakom.Kaj misliteuser posted image
Za spat pa body kratek rokav+pižama dolg rokav imamo pa cca 22-23 st

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4091
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.4.2008 22:39:03   
tintin
oblačenje za ven zjutraj: bodi-tanka jopica bombaž-vetrovka, žabice, trenirka hlače, copatki in kapica
popoldan: danes sem ga dala le v štunfe, hlače, copatke, bodi, čez majico s kratkimi in vetrovko, pa kapico...
notri: bodi in žabice (tanke ala clar)
spanje: bodi s kratkimi, pižamica bombaž, spalka

tudi jaz nimam pojma kako oblačit, ampak pri 20 stopinjah mi ni, da ga v žabe oblačimuser posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4092
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.4.2008 22:54:25   
barika
No potem smo pa pri oblačenju glih nekok enako..če bi jaz oz. Martin imel vetrovko, bi mu dala kratke rokave pa dolge.
za ven ima pa trak al pa nič...al pa kapuco od trenirke, sej e vedno pod streho, pa pazim, da ga ne napiha, če pa že proti njemu piha pa marelo odprem, al pa  mu dam gor trak al pa "šilterco z uhi"

a vam neki povem...od umivanja flašk sem dobila žulj, in to na levi roki med sredincem in prstancem na prstancu...tam ko je drugače prstan gor, danes se mi je pa žulj "strgal" pa peče ko user posted image user posted image  (pa šele danes sem si gor prišla od česa je touser posted image user posted image )

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4093
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.4.2008 22:56:03   
mamuška
Pester dan danes, ni kaj. jaz sem mulčka spakiralain odvekla v Volčji potok, smo šli rožce gledat, ker sta tak omoj oče kot moj mož oba ornk bolna ins mo jima ušli. eden ima pljučnico eden pa nekaj enotipljivega, kuha ga na 38 in sam sebi je odveč. Rožce so ble ful lepe, deca zadovoljna, edino tist preklamni vlakec bi lahko vozil kaj dlje kot do 18. ure. Pred vlakcem je visel cel ograbek otrok z žalostnimi obrazki, ker je "mašinfirer" 3 min do 18. šel in čao, miki. Otrok pa ko bolhuser posted image user posted image

Dobila sme odločbo, da mi pripada dodatek za DOminika, tralalalauser posted image user posted image user posted image Tako je zdaj uradno otrok s posebnimi potrebami (kako grozna formulacija!), menda da mi avtomatsko pripada zdaj tudi olajšava zanj ter podaljšana porodniška - upam, da res. Teh 93 eur mi bo krvavo prav prišlo pri mojih 400 eur porodniške in pri cenah dietne prehrane.

Oblačenje: mi sicer živimo v bloku, ampak ponoči imamo vedno hladno, tako da družinska draguljčka spita: ta velik pižama+žakl, tamau bodi s kr. rok, pižama, tanjši žakl. Ta velik je dons po arboretumu skakal v kr. rokavih, tamau je bil prvič v življenju zunaj brez kape, edino na soncu sem mu poveznila en klobuček na bučko, kjer so lasje bolj stvar domišljije kot videnja, sicer je imel pod kavbojkami samo štumfke, zgoraj pa bodi z d. rokavom. Pa ene 10 x sem ga slekla in oblekla ker je na soncu bilo obupno vroče, vsake tolk je pa zapihalo tko ledeno, da ni čudno, da je toliko bolnih ljudi. Oba imam ves ča soblečena na "čebulo" (plast na plast) pol pa lupim in natikam, kakor pade.

Zmatrana sem ko kamela, čist brez kondicije!


_____________________________

Dva sončka svetita v naši galaksiji!

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4094
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.4.2008 23:03:53   
gruška
Oj,

samo na hitro se javim, bom verjetno spet pol pozabila user posted image
U glavnem, za jutri potrjujemo gruška + Tevž + Pika + Taja ( mater nas je user posted image  user posted image ... )

Oranža, naročeno, sporočim, ko bom dobila, o.k.?

Scuba, tvoje žaubice pa baje jutri dobim ... te pokličem, pa se bova zmenili za naprej ...

Debeluška - jaz pa tebi prinesem posodici ... a še kaj user posted image  ... u Avstrijo pa ne planiramo zaenkrat ...

Martita, mi imamo zdaj št. 17, pa so ji še malo preveliki ... okrog enega leta je št.19 (vsaj mojedva sta imela tko)

Sliva - super za vrtec user posted image user posted image user posted image  - jaz pa še čakam rezultate

Potepinka - upam, da se vam uredi spanje ...

Ajtak - ti pošljem naslov, jaz bom sigurno kakšno nalepko našla zate ... tvoj naslov pa imam

Manca - jaz bi te prišla z veseljem iskat, pa bom imela vse otroke s sabo, v prtlažniku mam pa voziček user posted image user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Drugič javita kak dan ali dva prej, pa se mogoče se jaz privozičkam - imam družino v bližini.


super!Če boš kdaj v našem koncu,me komot pokličeš,pa greva na kofiuser posted image user posted image user posted image .

Pa mene tudddd...user posted image



tebe pa itak!user posted image

user posted image ... saj jaz imam tud avto... user posted image user posted image


ČESTITKE SLAVLJENCEM user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
A nisem rekla, da samo na hitro napišem ... user posted image

NOČKO, se vidimo !!!

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4095
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.4.2008 23:10:32   
gruška
Itak, da sem neki pozabla user posted image :

Taja je zunaj oblečena v body (dolg rokav), pa nogavičke, hlače, majčka (dolg rokav) in jopica, pa rutko ima na glavi, da je taprava damica user posted image ....... še rajši pa ji dam trak-rutko, ker ima bolj pokrita ušeska, pa še zavezovat ni treba ... pa je še zmeri damica user posted image ........

Baaaaaaaj..........

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4096
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.4.2008 23:32:07   
mamuška
Jaz tud - pozabla namreč. Naš škrat ima pri 6 mes in 10 dneh 71 cm in 7.100 gr.  Lepo skladno, a neuser posted image

_____________________________

Dva sončka svetita v naši galaksiji!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4097
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.4.2008 23:51:03   
Dajica
Čer!

Jaz Kajo za ven oblecem tako: body dolg rokav, majcka dolg rokav, zabice, hlace in copatki, pa kapica. Ponoci pa spi v bodyju dolg rokav in pajacek dolgi rokavi (kao pizama). Danes je imela modro kapico na silt, pa tisti podaljski za useska, se mi zdi taka fajn kapica, cist lahka za take vroce dni. Modra pa zato, ker sem podedovala od sestrinih ta malih...ja, sj sem ze rekla, da je vcasih kot fantek user posted image Sem pa v Turbo limač (neki tazga) vidla full lepih stvari za puncke (verjetn majo tud za fantke, sam sem bla bolj pozorna za pupike, valda) od srajck, jopic, kapic, rutk, jaknic...in VSE tko cortkano. Bi kr vse pokupila, sam se mi zdi skoda denarja, k ma zaenkrat dost cunjic (ceprav veliko modrih user posted image ), pa raje prisparam € za kej bolj potrebnega, pa za hisico, da se bomo v bliznji prihodnosti vselili notri. Jah, vsak € se pozna.

Smo pa tud mi ze hotli it v Arboretum, pa nas je delo doma (strihanje pa polaganje tlakovcev...) zaneslo in je bilo potem ze prepozno za it. Pa sej smo cist blizu doma, pa bomo ze se sli. Kolk pa je drugac karta? Ne vem, a bi celoletno kupila, k me pride ceneje. Vcasih sem hodila skozi luknjo notruser posted image , zdej z vozickom je pa mal tezje tm skozi gozd pa cez ograjo se lazit.user posted image

Kolk me je  pa moj dons prestrasil. Sva bile s Kajo sami doma, pa me klice moj in rece, te poklicem nazaj, zdej ne morem. Sem mislila, ok, verjetno zaradi dela, bo ze poklical. Sem pa se vhodna vrata pustila odprta, ker sem psu rihtala za jest. Medtem se oglasi Kaja in grem do nje v dneveno sobo, jo zgeckam in ogovarjam, v tistem pa nekdo potrka po vratih dnevne sobe in vstopi notr. Sem mislila, da me bo kap!!! Ampak res. Sem vedela, da sva sami, da moj dela...potem pa kr naenkrat hrup in neka postava pred mano. Pa se s hrbtom sem bila obrnjena stran od vrat in ko se obrnem...Je bil pa moj, me je presentil in prisel prej domov. Kr solze sem dobila od strahu, cepra sem bila vesela, da je prisel domov. Mu je bilo takoj zal, da je to naredil in rekel, da ne bo vec.

Zdej grem pa spat!

Lahko nocko



(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4098
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.4.2008 23:57:11   
mamuška
user posted image user posted image user posted image sem hotla fotke dol potegnit iz arboretuma, pa sploh ne gre, očitno je kartica šteknlauser posted image user posted image , ne prepozna je ne fotkič ne PC.  milsmmmmmmmm, grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrruser posted image user posted image

_____________________________

Dva sončka svetita v naši galaksiji!

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 4099
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 8:42:06   
sonchek
Dobro jutrooooooo zaspanci...

Mi smo pokonci že od sedme ure..zdej pa naša spet spi...pomoje je vreme tako, glih za spat....

Evo ena kavica za vse...
user posted image
evo skuhajte si jo pa same...user posted image user posted image user posted image

no, pa se že naša pogovarja v posteljici...hahhahaa
grem

Danes letiva v lj...se beremo zvečer....papa



_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 4100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.