|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 8:54:40   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
Gorenjke in ostale, potem jutri velja; v Kranju ob 11 uri v Mercator centru

No katere potem jutri pridete?


Pridejo "potrjeno":
Debeluška + Emma + Erna
TinTin + Vasja
Gruška + Tevž + Pika + Taja

....kje ste pa ostale?

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4101
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 8:56:46   
Oranža
Dobro jutro,
 
Sonchek hvala za kavicouser posted image .
Debeluška, jst ne vem če dons pridemo, vse odvisno od servisa, ker če ga bom dons peljala, pol me ne bo, ker se mi ne da 2x v KR hodit.user posted image
Aja rolanje, je djal Enej da ga bo kr oči naučiluser posted image
 
 V glavnem, mi smo včer bli v Zagrebu v zoo in je blo superuser posted image user posted image . res je zlo lepo urejen, pa hudo pocen(za polovico cenej kt v LJ pa še otroc do 7 leta starosti imajo zastonj!). Imajo vse živo med drugim tud krokodile in deževni gozduser posted image user posted image . Zdej bo pa treba še v lj pogledat če so se res popravli, k ste ene tolk hvalileuser posted image Aja niso pa imel slona, žirafe in pasavčka - no zaradi slednjega so naši otroco skor solzico potočli k ga niso vidli, drugač se jim je pa v rit pa v glav mešalouser posted image user posted image user posted image
 
Oblačenje za ven: bodi+majčka(zaenkrat še oboje dolgi rokav)+ jopca+tanka kapica(ali brez, če je brezvetrje)+žabice(ki jih bomo ob vremenu kot je bil včerajšnji ukinili)+tanke hlačke in čeveljci. Ponoči pa : body+pižama+spalka - imamo pa 18-19° maximalno v spalnici, sploh ne vem kako lahko spite na 25°user posted image
 
No tolk zaenkrat.
 
Povem kasnej če pridem.
Čau
 
 

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4102
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 8:58:50   
Oranža
Aja sem vedla da sem neki pozabla:
vsem slavljencem in slavljenkam vse naj naj naj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Pa Manca, če pridem, te lohk poberemuser posted image
 
Čaoooooo........

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4103
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 9:05:32   
scubadiver
Dobro jutro čveke user posted image ,

Tud mi smo pokonc že od sedmih s tem da danes sem bla pa res totalna koma ko sem vstala, pa se mi to ponavadi ne dogaja.. Lana je pojedla, zdej pa spet pančka.
Čakava patronažno..

Oblačenje za ven: body kratek rokav, tanka majčka z dolgimi, flis, žabice, tanke hlače (flis sem ji včeraj čez dan slekla ker ji je blo vroče) žabic pa še nočem opustit ker si skos vleče hlače gor in bi imela pri štumfkih gole noge.
za spat: body kratek rokav, tanek pajacek, kovter (imamo pa pod 20 stopinj v spalnici) Spalne vreče imam vse precej tanke in se mi zdi da jo zebe. A se otrok zbudi če ga zebe? ker ponoči je bla v spalki ko sem jo dala čist ledena  - rokice in za vratom, je pa normalno spala celo noč user posted image


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4104
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 9:48:47   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: barika
btw. kok imate malčkote oblečene za ven, pa kok za spat???
za ven: 2 tenka bodija, pa zg. del trenirke, clarove žabice (ene take tanke) pa trenirka in zoknčki...
študiram, da ukinem en bodi,pa mu dam bodi+ kratke rokave (ne vem zakaj, ampak jaz še edno nosim spodno majco)

za spat: bodi+spalna vreča (brez hlač, ker imamo !!!25°C!! ---to je pa radost blokauser posted image user posted image user posted image


Za ven: če je tako kot včeraj body in majčka, oboje z dolgimi rokavi, hlače, nogavičke, čeveljčki, na glavi klobuček iz tankega bombaža; če je tako kot danes namesto nogavičk žabice, namesto klobučka kapica iz debelejšega bombaža in še jopica z dolgimi rokavi.

Za spat: mi imamo cca. 18 stopinj in ponoči ne kurimo, spi v bodyju z dolgimi rokavi, pižami, spalni vreči, pa še pokrijem jo z eno dekico; po prvem nočnem dojenju (cca. 2h zjutraj, ko se še bolj shladi) pa vržem čeznjo še eno dekico. V bistvu pa med nočnimi dojenji preverjam, kako ji je toplo; običajno je našteto kar OK.

Debeluška, mene žal ne bo. Imam danes na sporedu trgovino, pospravljanje, pa še do noči bom verjetno sama s pupo, moram šparat kondicijo user posted image .

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4105
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 9:49:49   
mama11
Aja, pa spalna vreča nima rokavov.

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 4106
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 9:56:16   
scubadiver
Zdele sem govorila s prijateljico, ki ima tudi otročička, njena mamica in sestra pa sta obe zobozdravnici.
Opozorila me je, naj ne mažem Lane po dlesnih s Calgelom, ker vsebuje LIDOKAIN ki je blazno alergen in kot posledica se lahko kasneje pojavi alergija na VSE ANASTETIKE.
Vem da ste tle že pisale o tem gelu, zato povem še naprej...Ji je pa isto potrdila tudi zobodravnica kjer sta bli s hčerko na pregledu za zobke pri enem letu.

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4107
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 10:07:16   
Oranža
Evo mene spetuser posted image user posted image user posted image
Scuba hvala za info. S tem sicer nisem mazala in tud nisem mela namena ampak dobro je vedetiuser posted image user posted image .
 
Zdej sem poskušala tamalga nahranit ampak je skor nemogoče, na eni strani ga Enej zmoti, na drugi pa medvedkiuser posted image user posted image user posted image .
 
V glavnem mi dons pridemo v KR, ker je Eneju dolgcajt tam bo pa Emma in Tevž in Pika......in pravi da se bo z njimi igraluser posted image user posted image
 
Manca, če bereš, te poberemo???

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4108
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 10:09:51   
DEBELUŠKA30
user posted image user posted image user posted image  Oranža super user posted image user posted image user posted image
Zdaj se grem pa oblečt, pa šibam user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4109
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 10:21:33   
scubadiver
Midve še kar čakava patronažno tko da po mojem naju danes ne bo v Kranj.

Gruška super za žavbice. javi mi če jih dobiš, sam po mojem se bova dobili kr po praznikih, ker mi bomo po mojem že jutri pozno popoldne odrinili proti Pagu...

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4110
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 10:29:15   
martita
Najprej hvala za vse včerajšnje čestitke!!! Enako želim tudi vsem včerajšnjim in današnjim slavljencem! user posted image user posted image user posted image


quote]IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: martita

Punce, kolk je velika št. čeveljcev 19? Pribljižno do kakega meseca? Sem gledala ene adidaske na netu, pa si ne znam predstavljat kolk je to veliko.

Martita..naša ma št. 16 pa so jii še veliki..tko da je pomoje 19 kr dost velika št...kok pa tvoja zdej nosi številko???


Naša ima tudi zdaj kako 16tico. Čeveljči 17/18 so ji še fajn veliki. Ma sem se kar odločila....bom vzela tiste adidaske 19tko, bomo malo šminkirali.user posted image

Ja, včeraj smo do večera laufali po raznih KD točkah i.p.d., Maji smo zrihtali račun pri Triglavu, ker imajo do 6m neko posebno ponudbo brez vztopnih stroškov, pa bo imela svoj račun, kamor bodo nonoti in none nakazovali dinarčke v različne sklade. Sva pa mela 6m časa, da to urediva , midva pa 15 min pred zaprtjem poslovalnice na dan, ko je Maja dopolnila 6m.user posted image user posted image Sama sem dala $ še v neke sklade, zraven zrihtala še moje življensko zavarovanje (+Majino), tko da mamo zdej mir.

Oblačenje - za ven dolg body + majčka + lahko jaknca, hlačke + nogavičke + čeveljci, lahka kapca ali kar kapuca od majčke.
Za spanje dolg body + pižamica.

Zdej naju grem počasi zrihtat, ker gremo k P. Bom probala preložit cepljenje, ker gremo v soboto na dopust, pa ne bi rada izzivala. Sej do sedaj ni imela reakcije, a ta user posted image ziher pride, ko ga najmanj rabiš.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4111
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 10:55:03   
Tanayya29
Dobro jutro oz. Dober dan!

Najprej,da vam povem,da sem zamočila s P,včeraj sva imela uro,jaz pa že skoz živim v prepričanju,da je to danesuser posted image user posted image user posted image .Mah,še en dokaz več,da sem res pozabljiva....
Bomo pa malo prestavli....user posted image .
Obleka za ven...bodi,tanka jopica,flis,žabice,hlačke,nogavičke,superge...
martita
,naš ma superge 17-18 so mu velike,ampak ne tok zlo velik.
Gruška ti kar pridi,kadar hočeš...saj veš!!!!
scuba hvala za opozorilouser posted image .
Kdaj se pa da lohk otročke kej v hojco?pri enih devetih al kako?katera kej ve?

Šibam malo pospravit.

Lep dan!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 4112
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 10:56:04   
Tanayya29
martita naš ima račun,kar pri naši banki nkbm,in ima že kar nekaj evrčkov goruser posted image user posted image .

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4113
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 11:07:46   
potepinka
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Kdaj se pa da lohk otročke kej v hojco?pri enih devetih al kako?katera kej ve?



dan

jaz hojice ne bom uporabljala jo P ne priporočajo

Danes smo spali ob 24 prvo hranjenje in ob 4.30 drugo no malo boljše potem pa spanje do 6.15 n nič več
scuba-hvala za opozorilo sem uporabljala parkrat Calgel
no se še kasneje javim

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4114
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 11:25:23   
Laubica
MAMUŠKA-kvinoja je ful okusna sem jo naredila z mletim mesom in razno zelenjavo pa bučko in je bilo zeloooo ukusno-HVALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4115
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 11:26:17   
Tanayya29
No,jaz sem vprašala kdajuser posted image user posted image user posted image user posted image ,ne kdo jo priporoča,saj vem da jo ne priporočajouser posted image user posted image .

Jooly,se mi zdi,da si ti pisala o hojici in o Stašu,al se motim?user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4116
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 12:17:35   
Tanayya29
Aha,pozabla sem napisat,da nismo dobili vtrca, V medvodah sicer,odgovor iz svojega pa še čakam....

Sliva user posted image user posted image user posted image za vrtec!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4117
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 12:35:52   
potepinka
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

No,jaz sem vprašala kdajuser posted image user posted image user posted image user posted image ,ne kdo jo priporoča,saj vem da jo ne priporočajouser posted image user posted image .

Jooly,se mi zdi,da si ti pisala o hojici in o Stašu,al se motim?user posted image



okoli 8 meseca

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4118
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 12:40:46   
barika
dan!

sploh ne vem kako lahko spite na 25°

na žalost ne gre drugače---ker če pa okno odprem bo pa sigurno kakšno šmrkanje

kje se pa kupi kvinoja...jo bom jaz tud nabavla, ker revež ne morem sam krompirja pa riža z dodatki jest...user posted image

vreme je pa super...tak kot Martin danes...tečen ko driskica...zdej sem ga pa v gugalno mrežo dala, pa spi

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4119
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 12:44:17   
barika
da vam povem, kaj se mi je zgodilo..aptamila mi je zmanjkalouser posted image user posted image , še dobro, da je mali na GH, in bo danes dobil verjetno kr 2 obroka GH, potem pa nujno v trgovino.
bi mogl včeraj it v hofer in lidl, pa je mojga ful glava bolela, jaz imam pa prah v denarnici (pa ne čarobnega), tak da sma bila kompletna...user posted image user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4120
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 12:48:23   
Laubica
Kvinojo imajo v Merkatorjuuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4121
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 12:50:02   
Tanayya29
barika ti jst mal pošljemuser posted image user posted image ,

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4122
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 12:55:49   
scubadiver
No končno je patronažna prišla in šla. Kako to sovražim ko mi reče da pride enkrat dopoldne. Še dobro da je grdo vreme, da mi je vseeno če z lano čepiva noter. Povedala pa itak ni nič kaj novega.

zdej bi mogla it pa po trgovinah nabavit stvari za na morje pa se mi v tale dež nikakor ne hodi user posted image

< Sporočilo je popravil scubadiver -- 29.4.2008 12:56:28 >


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4123
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 12:58:05   
Tanayya29
potepinka tnx,vidiš to sem rabla,vsaj prbližn,to da ne priporočajo pa vemuser posted image .
sonchek aveš,tist k zmiksajo v lekarni res nč ne pomaga,olivno olje v nevem čim,jst ga drugač zdj mažem kar z bepanthenom,ko ma full suho kožo,ker je full masten,tea tree pa uporabljam na kakšne 3 dni sam po ta bogi koži.Advantana pa nisem uporabljala že 10 dni,to je super za nas....

aha,sem napisala da sm zamočila z P,nov datum mamo 9.maja,mora dobit še rotarix,in je glih tazadn vlak,do pol leta je ,ane?

Kuhamo.....bajjjjjuser posted image user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4124
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 13:21:48   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Zdele sem govorila s prijateljico, ki ima tudi otročička, njena mamica in sestra pa sta obe zobozdravnici.
Opozorila me je, naj ne mažem Lane po dlesnih s Calgelom, ker vsebuje LIDOKAIN ki je blazno alergen in kot posledica se lahko kasneje pojavi alergija na VSE ANASTETIKE.
Vem da ste tle že pisale o tem gelu, zato povem še naprej...Ji je pa isto potrdila tudi zobodravnica kjer sta bli s hčerko na pregledu za zobke pri enem letu.


KAAAJ, ja kaj vraga pa potem to sr**je prodajajo v lekarnah! Jaz sem ga uporabila kar nekajkrat, HB pa ne vsak dan. Pa še hotela sem Gengigel Baby, pa mi je v lekarni praktično vsilila Calgel, češ, da je boljši. Zdaj sem pa prav slabe volje user posted image . Pa kaj mora človek študirati medicino ali farmacijo, da ga ne prinašajo naokoli...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Draga tašča, vzgojila si svoje otroke, jaz...
Anonimno pismo, ki ga je mama napisala tašči, so objavili na Scary Mommy in mnoge mame so se strinjale z vsako besedo.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.