|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 21:20:30   
tintin
Manca, ja, pri nas prejšnji teden ene 3 dni...zdaj je spet ok....očitno ena **** fazauser posted image

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 4026
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 21:22:31   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: manca
 A se je kateri kaj takega zgodilo kdaj? user posted image

Manca, ja meni ravno prejle, in sicer mi je jokala, na pol kričala in to napol k je spala user posted image , pa se sploh ni umirila, pa sem jo božala, pa dudko, pa flaško, pomagalo je šele, ko sem jo vzela in mi je na rami zaspala do konca, pol sem jo dala pa v posteljico, pa je naprej spala!
Luna se bliža.............

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 4027
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 21:25:45   
scubadiver
Manca lano tud podobno mede že cel teden. Sicer ni da glih kriči ampak kr fajn joka, kar prej ni praktično nikoli...

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4028
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 21:32:51   
manca
la, matr sem blond s pigmentom al brez , sem dala 5 litrov mleka zavret, pa da bo pol moj naredil domači jogurt (ga Erna obožuje, pa še nič jo ne zvija po njem), jest sem bla pa tle gor, pa pride Emma pa prav mami v kuhinji nekaj smrdi , pa je bim mlek že po celi kuhinji vse do tal , groza, pa vse zribam, pridem nazaj sem, pa da odpošljem sporočilo, se mi pa še cel
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Manca, a si dobila rožice? Kje se pa dobijo ta očala, ker vidim da imajo z dioptrijo tudi, jih pa rabi od sestre sin, ki bo star 4 leta, ta so pa res COOLLLLL.......



Hvala za rožice...sem dobilauser posted image . Ta sončna očala prodaja Iglu šport...eden je v Kranju zraven Tuša. Imaš pa na njihovi spletni strani tudi napisane vse poslovalnice.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4029
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 21:37:24   
jooly
Manca... pri nama je tud včasih tko (glih dons). Predvidevam, da se včasih pač hoče stisnt, pocrklat, še mal več topline kot sicer... Jst je nikol ne pustim dret, ker hitrejš in z lažjo vestjo opravim, sploh če čutim, da me hoče met ob seb. Grem pač pol ure kasnej cote obešat - itak bojo počakale user posted image



_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 4030
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 21:41:14   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Manca hvala ti še enkrat za darilo user posted image . Je moj komentiral:  Glede na to, kako imava razmetano stanovanje, kaj si šele mislita kako je tam user posted image . Ampak brez skrbi, ko smo odhajali nazadnje je blo lepo pospravljeno.

tintin potem bi se pa lahko srečali. sem srečala danes pri tromostovju Martito in to kar dvakrat, tko da smo bli potem vsi tam nekje blizu. jaz sem bla z mojim, lano in sestrično, ki jutri že odhaja nazaj user posted image
mamuška bravo za tvojega škratka user posted image


Joj, pa kaj če je bilo razmetano...kot da pri nas nikoli ni. Se sploh nisem in se ne bom nič sekirala kako je v apartmaju....brez skrbi. Sem ful vesela, da si nam šla tako na rokouser posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4031
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 21:48:31   
manca
Tintin, ravno danes zjutraj sem mojemu razlagala, kako si ti stresala kosmiče..in je danes to mojemu ratalouser posted image . Mal preden mu je pa to ratalo sem pa še jaz nekaj ušpičila. Si načrpam mleko za Majo, pa ji hočem potem takoj dat D3 kaplice in sem polila načrpano mleko po svojih frišnih hlačah

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 4032
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 22:04:20   
DEBELUŠKA30
Tanayya, zate in in tvojega user posted image , sam da je vse v redu!!

Jest grem pa v mižule

me moj čaka user posted image user posted image user posted image :

user posted image

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 28.4.2008 20:25:55 >


_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 4033
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 22:11:52   
tintin
Evo Manca, pa so bli kosmiči z mlekom za zajtrkuser posted image
Ja, jaz postajam zelo nerodna zadnje čase...mogoče sem zmatrana al pa preveč hitim - skratka, kosmiči mi niso usojeniuser posted image

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4034
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 22:19:14   
nicolina
Debeluška, ne se ne selim na Vrhniko, grem na morje...user posted image .

Manca, pr nas se tud zadnje čase podbno dogaja, tud danes je nekaj takega, samo Tin ne glih kriči, ampak kar neki stoka, sem šla že 3x k njemu, mal pocrklat, pa se dojit, nimam pojma kaj bi to blo ...user posted image user posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4035
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 22:27:50   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: manca

Spat je šla Maja ob osmih, ob devetih je pa začela jokat in na ves glas kričat. Pa pridem do nje, jo vzamem v naročje in stisnem k sebi...sem jo potolažila in nato malo podojila. Pa jo dam v posteljico in je spet kričala na ves glas. Jo vzamem spet v naročje, jo potolažim in v spanju dam nazaj v posteljico...pa spet kriči. Potem sem jo dala v najino posteljo, se je hotela še malo podojit in zdele lepo spi.  A se je kateri kaj takega zgodilo kdaj? user posted image


Ja, mi je kar znano...tako smo imeli mi vsak večer na začetku, le da smo mi začeli uspavat ob 11h in je trajala ta zgodba tudi do 1h ali čez.user posted image Faza, ki bo šla prej ali slej mimo.

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 4036
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 22:33:26   
DEBELUŠKA30
Še nisem v postelji user posted image user posted image user posted image , sem ravno iz pod tuša, pa sem prišla še sem malo pokukat user posted image user posted image user posted image !
Sonchek, nisem pozabila, da moram "ta novo" tuš kabino slikat, sam ni "cajta" user posted image !
Martita, si bila v Gorici, kak je kaj doli user posted image user posted image user posted image ?

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 4037
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 22:39:32   
Nana Liza
Erna in Neli - VSE NAJBOlJŠE!!!!!!!!!!!!!

user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

Katera je rekla da ji lohk "just-a" naročim..bi se zaenkrat odločila že za tisto kremo Tea tree 8upam da sem prov napisala)?
 
IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza
Zadnje čase spremljam veganske recepte, ker imam dieto brez jajc in mleka.

NL..zakaj imaš to dijeto? a je dokazana alergija, al kako? mogoče sem kej spregledala


Sonček - Če nima Neli kakšnih alergij, je meni fantastična krema Weleda (sprobano: mlekoza telo, krema za obraz in telo, krema za rito). Sem probala tudi na Tevžu in mu ni nič poslabšalo  kože, tako da verjetno jo bom tudi uporabljala. Je pa super tudi tista od Aderma exomega, ki jo trenutno uporabljamo in nima nič lišajev.user posted image

Just ti lahko naročim, samo trenutno je tala moja posrednica na dopustu. Dieto pa imama zaradi morebitne Tevževe alergije. V začetku maja imava testiranje in bomo videli...

dANES (ups) smo bili v živalskem vrtu. Bilo je super. Sem pa razočarana, ker še vedno ni opic.user posted image Sicer vmes je bila ena plohca, ampak drugače pa enkratno! user posted image za idejo za srečanje v ŽV. Jaz naslednji teden ne morem četrtek 7.5. in petek 9.5, ker imamo P in testiranje alergije.


Tanayya - Hb da ni hujšega. Lepo se crkljajte!user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: manca

Spat je šla Maja ob osmih, ob devetih je pa začela jokat in na ves glas kričat. Pa pridem do nje, jo vzamem v naročje in stisnem k sebi...sem jo potolažila in nato malo podojila. Pa jo dam v posteljico in je spet kričala na ves glas. Jo vzamem spet v naročje, jo potolažim in v spanju dam nazaj v posteljico...pa spet kriči. Potem sem jo dala v najino posteljo, se je hotela še malo podojit in zdele lepo spi.  A se je kateri kaj takega zgodilo kdaj? 


Take ima tudi naš Tevž.user posted image

Martita- je heksenšus že popustil?

< Sporočilo je popravil Nana Liza -- 26.4.2008 22:41:28 >

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4038
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 22:49:58   
martita
Debeluška, ja bla sem v GO, vendar razen obilice dežja, drugega žal nisem vidla. user posted image

Nana Liza, ne heksenšus se me drži kot klop. Je mogu moj skopat Majo, jo zrihtat za spanje, pol sem jo pa hotela v postelji podojit, pa ni šlo, ker se nikakor nisem mogla namestiti.  Komaj sem se dvignila s postelje in Majo podojila sede na kavču. Zdej mam na mestu bolečine termoforček, kako bo zgledalo spanje, nimam pojma.user posted image Upam, da bo čimprej popustilo, sicer bo mogu dragi vzet bolniško, ker ne morem praktično nič. Ma, važno da se porihtam do naslednjega vikenda, ko gremo končno na dopust!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 4039
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
26.4.2008 23:02:26   
scubadiver
Martita upam da bo kmalu bolje. Držim pestke.

Gruška kako zgleda z mojo Just kremico? Ma lana en lišajček in kr težko čakam tole čudežno kremico user posted image

Grem spat, sem crknjena še od prejšnje noči.

Nočko!

user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 4040
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
27.4.2008 0:15:24   
Dajica
Čer!

Hvala vsem za nasvete glede bulice po cepljenju. Sem klicala in je sestra rekla, naj ji dajem obkladke in ce ne bi izginilo, naj pridemo tja. Ampak meni se zdi brez veze po skoraj enem mesecu odkar je bila cepljena, dajati obladke. Ker ta bulica je bila v zacetku vecja in se ji manjsa, tko da ja upam, da bo cisto izginila. Je rekla, da je to pac reakcija. Je pa nic ne boli, ce pritisnem tam.

Oranža-obstaja vec vrst vegetarijanstva (ker si ti napisala:Ja zame nisi taprav vegeterjanc, če ješ ribe in jajca. To ni nč, to je neki napol. Al si čist al pa nisi nč.):

1. Vrste vegetarijanske prehrane Poznamo več oblik vegetarijanske prehrane. Najblažja oblika izključuje meso, dovoljene pa so ribe.
Pri lakto-ovo-vegetarijanski prehrani so izključene ribe in meso, od živalskih produktov pa je dovoljeno uživanje mleka, mlečnih izdelkov in jajc. Lakto-vegetarijanska prehrana je v bistvu enaka, le da niso dovoljena jajca. Dosledna vegetarijanska ali veganska prehrana izključuje vsa živila živalskega izvora, tudi mleko in mlečne izdelke. Poznamo tudi presno-vegansko prehrano, pri kateri uživamo le surovo, nekuhano sadje, zelenjavo in oreščk

Neli in Erna-vse najboljse za vajin mini rojstni dan! user posted image user posted image

žirafa-luskana tvoja frizurca in barva! user posted image

mamuška-bravo za tvojega nedonosencka, ki se samo dela, da je nedonosen user posted image user posted image

manca-tud nasa je imela obdobje, ko je po pol ure, ko je zaspala, se zbudila z jokom in sem jo z dojenjem, nosenjem, stiskanjem, petjem, lubckanjem, guganjem komaj uspavala nazaj. Pa je tudi jokala kot bi ji ne vem kaj hudega delali. Zdej par dni lepo spi.

Danes je bila prav srckana. Jo zrihtam za spat, podojim in ona se kr budna. Ker sem gledala BB, sem jo imela kar v dnevni. Po dojenju sem jo polezala in pokrila z dekico, dala dudo, TV cist potiho, pa njen CD s pesmicami prizgala bolj natiho, luc ugasnila. Pa je gledala kot cukec, z glavo levo-desno, nogice gor, z rokicam je potegnila deko cez glavo, bolj sem jo odkrivala, bolj se je pokrivala cez glavo, se pogovarjala, dudo je odpihala ven iz ust (tud ko se je najedla, je se z zizo v ustih zacela pihat zrak ven iz ust, to zdej kksna 2 dni delauser posted image ), rokice v usta, pa tko odpre usta cist na siroko in z glavo miga mal levo desno, kot kaksen vampircek, ki bo vsak cas napadel,user posted image skratka vse je pocela, samo spat ne. Pa se je pocasi umirila, sva se drzali za rokice, potem sem jo se bozala po glavici in jo je pocasi zmanjkalo. Potem sem jo prenesla v njeno posteljico in lepo spi naprej.
Vsak dan jo obcudujem in tako lepa se mi zdi!user posted image

Sem pa tko custvena od poroda naprej (no, ze med nosecnostjo). Sem gledala film, star ze kar nekaj let, viden ze veckrat, pa me je danes full ganil. Tista komedija, ko igra Steve Martin, tist ta siv in se mu je hci mozila v filmu. Jaz sem si ze kar Kajo predstavljala, kako bo, ko bo ze odrasal, ko bo imela fanta, ko bo odsla od doma, cist tko, kot je on dozivljal,... je lezal v postelji in se jo je spominjal se kot dojencka, otrocka, ko je odrascala in zdej se ze zeni. Men se zdi, da bo tud tko hitro slo..... Jao, kaksne misli me dajejo. Sam res se vcasih tko staro ze pocutim. Vedno sem sem si mislila, ko bom pa jaz imela otroka, to pomeni, da je ze moj naslednjik in da "kao" lahko zapustim svet, ker sem svoje ze naredila, da se moj cas pocasi izteka..... joj, sej ne znam dobr razlozit,kaj mislim, pa cist prevec sem v razmisljanje padla. Izgleda, kot bi ze imela krizo (srednjihuser posted image ) let, pa se 30 nimam.... Groza....

Danes je bil moj na snemanju Vzemi ali pusti. Je bilm med tistimi 24, ki odpirajo skatle, na vroci stol mu ni uspelo priti, ima pa se 3x sanso. Upam, da bi mu uspelo. Pa da bi kksen primeren znesek priigral. Ena je dobila 10centov, eden 20€, ena pa mal vec kot 12tisoc€.Snemajo 3 oddaje. Sem bila med publiko in prav zabaven je tale Zmago Batina. user posted image Vmes sem pa sibala domov podojit Kajo, pa nazaj na snemanje. Sem bila popoldne tko zmatrana, kot bi cel dan delala, pa kot da bi ze zgodaj zjutraj vstala. Sva pa s Kajo spali do 11ih zjutraj. Ja, prav ste prebrale. Sej je vmes tud jedla, ampak takoj zaspala nazaj. Meni se pa tudi ni dalo vstati in sva kar spali in spali...

Ja nc, mislm, da je cas, da preneham tipkat, pa se moj prihaja domov (ampak je javil po tel, da je bila neka nesreca na avtocesti, tko da bo mal z zamudo..upam, da ni nic hujsega).

Pa sori vsem za moje obcasne cudne custvene in razmisljujoce izpade user posted image Sej ni treba brat, vazn, da js to dam vn iz sebe....

Lepo in lahko nocko vam zelim, imejte se rade in imejte ostale rade!user posted image



(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4041
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
27.4.2008 9:07:11   
gruška
Pa saj ne morem verjet da sem dons prva user posted image user posted image .... sem tok presenečena, da nisem nič pripravila, ne kavice, ne zajtrka... sem mislila da bo že vse postreženo ... kaj naj zdaj? user posted image
Šibaaaaaammmmm na sončka, uživajte user posted image .........

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 4042
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
27.4.2008 9:14:28   
DEBELUŠKA30
user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4043
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
27.4.2008 9:50:36   
DEBELUŠKA30
Natanko pred 16-imi leti (meni je bilo 16 let user posted image ) pa sva se midva z mojim možekom prvič za rokici prijela user posted image , prvič poljubila user posted image , ajajaaa:
 
user posted image  

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4044
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
27.4.2008 13:41:06   
Oranža
Dan,
 
Vidim da se vse potepateuser posted image user posted image , mi smo se včeraj mormo pa dons kej nardit....aja pa ju3 se bomo tuduser posted image .
Debeluška čestitke za obletnicouser posted image user posted image user posted image .
 
Dajica sej to vem, da obstaja več vrst vegetarijanstva, samo sem povedala kaj jst mislim, ker da nekdo izjavi da za ribe je pa itak vseen, ker to pa ni tko kt krava....halooooooo.
 
V glavnem, s to debato pomoje lahko kr zaključimo, ker je 100 ljudi 100 čudi. In prav je takouser posted image user posted image
 
No sam na hitr vas pozdravm, ker šibam kosilo do konca skuhat in pol ven na sončka user posted image
Se beremo zvečer.
 
Čaouser posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4045
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
27.4.2008 22:55:49   
gruška
No, pa so se sestavili skupaj ... user posted image

Vas samo pozdravim in zaželim lahko noč....

Pa Jooly - kako je Kim? Jaz v torek verjetno res pridem v Kr., bom imela vse otroke s sabo....

Lepo se imejte, nočko!!!

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4046
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
27.4.2008 23:03:23   
DEBELUŠKA30
user posted image user posted image user posted image  Super Gruška, da prideš v torek v Kranj, a se potem kar zmenimo za:
torek, 29.04.2008 ob 11 uri v Mercator centru na Primskovem, če bo slabo vreme bomo notri, kjer je igralnica, če bo pa sonček, pa zunaj kjer so igrala?!
Pridemo:
Debeluška
Gruška
TinTin
Manca
Oranže,
še katera.........

Tanayya, kako je zdaj s tvojim, nič se ne javiš? Jutri pridem v Medvode, če imaš čas, lahko gremo na kavico?




_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4047
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
27.4.2008 23:16:52   
manca
Danes je bil res zelo lep sončen dan. Dopoldne smo skočili v Qlandijo, da smo nakupili vse kar potrebujemo za prvomajske praznike, potem se skuhala kosilo. Po kosilu sva šle z Majo za 2 urci pančkat, nato smo šli pa vsi skupaj peš do Šenčurja. Tam se je Maja malo guncala na gugalnici pri sestri od moža. Ob sedmih smo imeli kopanje, kjer je prvič okusila, kako zgleda, če si v banci daš nogo v usta...mnjammiii je bil dobr palček.user posted image Ob osmih je zaspala, pa je vse skupaj trajalo do pol desetih...potem pa raje nebi, kolikokrat sem že bila pri njej...se je hotela dojit tam, kjer je moj srček. Zdej končno spi, upam da vsaj nekaj ur. Hvalabogu, da si je moj premislil in je rekel, da se mu ne da, da ga danes postrižem...ker če bi ga vmes strigla bi revež moral dolgo čakati, da bi ga dokončala.


Midve sva brez avta, tako da lahko prideva na srečanje le če naju katera lahko pobere.


Tanayya, moža še boli križ? A avto je v voznem stanju?

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4048
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
27.4.2008 23:38:45   
tintin
Hojla, mi smo se tudi danes potepali - smo bili pri mojih starših. Ful sem se spet dobro napapcala (oz.nažrla, če sem iskrena), veliko smo se sprehajali (uff me bolijo ritne mišice od vseh klancev)....stehtala sem Vasjo, tako na približno ima cca 7900g, jaz pa trenutno -3 kg od stanja pred nosečnostjo. Danes smo spet papcali GH  - korenček in krompirček - ful je lepo jedel!! user posted image Jutri bova spet korenček in krompirček....
Mi gremo za prvomajske v Graz, če bo ok vreme...user posted image

Sicer pa komaj čakam, da vas spet vidim v torek! Nočko!


(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 4049
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
27.4.2008 23:40:41   
tintin
Manca, kako je kaj Maja rižko sprejela? A kaj bolje spi?

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kravje mleko nima dovolj hranil za zdrav r...
Pravilna prehrana malčkov po 1. letu je ključna za zdrav razvoj. Mlečne formule, kot sta Aptamil 1+ in 2+, zagotavljajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.