|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
18.4.2008 0:25:12   
mamuška
Nocoj sem malo več prebrala za nazaj in pošiljam en velik objem vsem, ki ste postavljene v situacijo izgube vaših najbližjih. Gruška, predobro vem, kako izgleda, ko od človkea ostane lupina, ko srce dela, glave pa ni več. Pa ni Alzheimer edina taka diagnoza, tudi druge bolezni "pojedo" razum, čeprav ne tako drastično.

jooly, upam, da boste "noreli" v čimlažji obliki, znajo res odrasle čist pokosit.

nana liza - en zvrhan koš zdravja Tevžu!!

barika, objem tudi tebi.

Mi smo bili včeraj leteči, pravzaprav samo midva s K., sva bila celi 2 uri na Zavodu za gluhe in smrkelj je briljiral.  Ena tetica ga je prečekirala do zadnjega atoma, od umskih, logičnih, matematičnih sposobnosti do refleksov, motorike, skratka čist v nulo. Pod črto je izpadel rezultat, da imamo doma malega Teslouser posted image user posted image user posted image , ki pa je cepljen na Bella, se pravi len ko ****suser posted image in zato pravi material za izumiteljauser posted image user posted image . No, brez heca, mulc je krepko nadpovprečno brihten, malo nadpovprečno len, iznajdljiv ko podlasica, vedno najde zase lažjo pot, če mu nekaj ne paše. Rojen manipulator, včasih pa že prav nadležno "tišast" (bo Tanyya razložila, kako se to po slovensko rečeuser posted image ). Z njegovim sluhom je vse piko belo v redu, ima pa nekaj zadrto napačnih vzorcev izgovorjave, ki so posledica malo asimetrije in hipertonije, malo zgodnjega govora, malo pa njegove "šlamparije", ko je zelo hitro vse dost dobruser posted image V glavenm, do izboljšanja bova imela intenzivne vaje dol na Zavodu ins amo upam, da bo terapevtka, ki bo delalal z njim, vsaj pol tolk super, kot je bla tale šefica. Ženska res obvlada v nulo, tudi nejgove slabosti je tko 100% zadela, kot bi ga poznala že 100 let. Med drugim smrkelj uporablja obe roki in obe nogi enako, ni ne levičar ne desničar (mu ne morš rečt, da ma 2 levi rokiuser posted image ), zato včasih težko preklaplja med obema hemisferama možgan, ampak npr. frnikole je lovil s tako brzino (z obema rokama), da se je meni mešalo, ko je pa dobil jogurt za pojest, sva pa obe stari ratali zraven, tolk časa je peštaluser posted image V glavnem mi je samo žal, da ga nisem že davnooooooooo odvlekla tja.

Našega D. nekaj matra, pa ne vem, ali so samo zobje - dlesni ima čist nabrekle, iz ust mu lijejo potoki - ali je nekaj pojedel, kar se mu ni obleglo, ima strašna nihanja v razpoloženju. Najprej se reži na vsa usta, pol plane v divji jok, prdi ko konj, kaka pa normalno. Pa veliko spi. Če ne bo jutri nič bolje, bom klicala P, ker se kar bojim spet kake skrite nevtropenijeuser posted image Pa premalo mi je, že kar lep čas. Zadnej dni prav zapisujem, ker malo cvikam in vidim, da čez dan poje vsaj 100 ml premalo glede na svojo težouser posted image Predvsem mi bojkotira mleko, noče se ne dojit, niti na flašo ne spije kaj dosti, ampak to se zdaj vleče že 3. teden. Sem mu vmes že zmanjšalo malo GH, da bi več mleka spil, pa ne gre in ne gre. Tako mu skoraj v vsak mlečni obrok "poturim" nekaj, da malo spremeni okus in ga šopam po žliciuser posted image , tako še kar nekam vzame. Res upam, da so samo zobje pa da čimprej ven pririjejo, ker mam že mal dost telih nočnih žurov pa fint s hrano tudi.

Cepljenje in sprehodi: načeloma ni nič narobe, če greste, vedite pa, da je dete po cepljenju ultra dovzetno za dodatne okužbe, ker imunski sistem pač zaposlen z izdelovanjem protiteles proti temu, kar že je v organizmu. tko da rinite v kake trgovine oz. na kratko med ljudi.

Debeluška - user posted image user posted image user posted image grozno, mene kar stisne ob takih groznih pesmihuser posted image user posted image user posted image Sploh se po D. porodu scmeram za vsak kriv prst, če se otrok tiče. Obup! Tvoje štorije, nrp z gatami na glaviuser posted image user posted image user posted image user posted image so mi ljubšeuser posted image user posted image Ko si ravno omenjala sesalec - a veš, jaz sem žerjavico posesalauser posted image user posted image - naprej si nariši. Sesalec še vedno dela, ene 2 leti je mal smradil po zažgani plastiki, zdej je pa že v reduuser posted image user posted image

Grem črpatuser posted image user posted image ins pat. Itak po novem spim po kitajskih metodahmučenja - čim zaspim, me D. zbudi s svojim javksanjemuser posted image NočkO!


_____________________________

Dva sončka svetita v naši galaksiji!

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 3251
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
18.4.2008 6:34:25   
rozika12
DOBRO JUTRO pa vse kar zraven sodi: kofe al čaj al sadni sok al pesa, ameriški bufet vas čakauser posted image
 
Mamuška tale tvoj sine, je pa špica. Prav tvoje veselje je bilo čutiti med branjem user posted image .
 
Jaz pa tako zeham. Sem se marca prijavila na en semniar, uporaba spleta pri pouku tujega jezika, in imam vsake kvatre nekaj nalog za opravit. Oh, saj ni nič pretresljivega, a čas zvečer mi je veliko ljubši v postelji in ne pred tole škatlo. Sem pa vsaj naredila. No, še trije moduli, pa je.
 
Dons peljem punci v šolo, ker je vzgojiteljica Nino pred vsemi okregala, da kaj zamuja, če pa ve, da je danes cepljenje in samo njo čakajo. Haloooooo? Nobenega obvestila ni bilo za domov, da naj otroke prej pripeljemo, pa še navodila so baje bila, da se otroke s šolskega busa, počaka. A očitni ni tako, če se samo en prvček vozi s šolskim busom. user posted image  Jo grem malo manir naučit. To se tako ne dela z otroki.
 
 
 


(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 3252
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
18.4.2008 8:27:52   
sonchek
Dobro jutro...
Mi smo pokonci že od 6-ih..ampak drugač je pa celo noč prespala..in zdej spet spi...superca...

Na hitro sem vas mal prebrala,...

NanaLiza...upam da bo Tevž čim prej zdrav...šcšcccccccc bronhitis...pa par user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za ozdravitev...

Gruška..lako tebi, k ti pride čistilka..user posted image user posted image user posted image  ..jaz sem pa za vse sama user posted image

Mama11..jaz je tudi ponavadi, ne vozim ven, če je bila cepljena, vsaj isti dan ne in potem malo merkam še drugi dan, če je kakšno slabo vreme sploh ne...edin če je res lepo sonček in to...

Debeluška...to je pa res žalostnooooooooo user posted image user posted image user posted image

Jooly...kad krene...ja res je..upam da se čim prej pozdravite...drugač pa mal user posted image  povpraš kje se je motal da je staknu vodene koze..ne vem, ne vem..mal sumljivo...user posted image  hec...upam da vsi (če že) dobite v najlažji obliki in ste pol rešeni...tudi to je za nekaj dobro, a ne...

mamuška..no to se kr fajn sliši za K...se pravi ga bo treba skoz neki porivat naprej da bo kej naredu..no zdej vsaj veš na čem ste...fajn...

Rozika12..ti pa res ni lepo..ti kr povej tej t'ršici kaj ji gre..ja mislim halo....

hej..zdej morm pa res it likat, če ne bo jooooooooooojjjjj..pa zmeri sprot zlikam zdej mam pa ene tri stroje...mah bo že....

ajde

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 3253
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
18.4.2008 8:28:44   
scubadiver
Dobro jutro punce,

Rozika hvala za kavico user posted image
Jaz sem včeraj mrknila spat že ob pol desetih. Sem bla čist crknjena. S sestrično smo se za prvi dan prav lepo naklepetali. Ampak itak mamo 14 dni časa in sem prav vesela, ker tako dolgo že nekaj časa ni bila pri nas.

Jooly, Nana Liza in Tevž in vsem ki bolehate upam da boste čimprej ozdraveli.
Jooly drugač pa mislim da so vsi moški taki revčki ko jim kaj fali. Jaz sem prav jezna na mojega. Ga že od vikenda ful boli roka. Ok, sej je bogec, ampak obnaša se tko kot da je na pol mrtu. Še mal pa mu bom mogla it še rit obrisat. Ko je pa mene okoli božiča tko bolelo vnetje živca al pa mišice da dihat nisem mogla sem pa ravno tako za Lano skrbela in vse ostalo naredila. Še dobr da descem ni treba rojevat. Sej bi kr umrli zraven user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 3254
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
18.4.2008 8:30:52   
sonchek
scuba..tole za desce maš čist prov...

Aja tole sem še pozabila...
ČE katera ve, naj mi odgovori prosim:
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2686492

hvalaaaaaaaaaaa

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3255
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
18.4.2008 8:36:18   
scubadiver
Hm Sonchek nimam pojma. Kaj pa je rekla P ko si to opazila? Po mojem če P. ni bila zaskrbljena da bi te poslala na razvojno da ti ni treba skrbeti user posted image

Še malo za razvedrilo. Sicer je že staro, ampak sem danes spet dobila na mail pa mi je simpatično in takooo resnično user posted image

TEMA:  Nadgradnja fanta v moža

Vprašanje:

Dragi Skrbnik programov,
Lani sem nadgradila odličen program Fant 5.0 v Mož 1.0 in opazila, da je
le-ta začel nepričakovano spreminjati že utečene plačilne module, omejuje
rože in nakit aplikacije, ki so v programu Fant 5.0 zelo uspešno delovali.
Nadalje, program Mož 1.0 je izklopil kar nekaj pomembnih programov, kot na
primer Romantika 9.9, toda naložil je neželene programe kot na primer
LigaSiMobil 5.0 in Košarka 3.0. Program Pogovor 8.0 sploh ne deluje več in
HišnaOpravila 2.6 se je enostavno sesul. Poskušala sem rešiti probleme z
zagonom Godrnjanje 5.3, a žal brez uspeha.

Obupana.


Odgovor:

Draga Obupana,

Zavedati se morate, da je Fant 5.0 zabavni paket, medtem ko je Mož 1.0
operacijski - delovni sistem.
Poskusite vnesti ukaz C:\PA_SEM_MISLILA_DA_ME_LJUBIS in poženite Solze
6.2.
Mož 1.0 bi moral potem avtomatično pognati aplikacije:
Kriv_sem 3.0 in Rože 7.0. Toda pazite, prepogosta uporaba zgoraj
navedenega ukaza povzroči v programu Mož 1.0 zagon Vedno_tiho 2.5,
Večer_s_prijatelji 7.0 in Pivo 6.1.
Pivo 6.1 je zelo neprijeten program, ki oblikuje GlasnoSmrčanje zvočne
datoteke. Pod nobenim pogojem ne nalagajte programa Tašča 1.0 ali novega
programa Fant. Te aplikacije ne podpirajo programa Mož 1.0 in ga bodo
dokončno sesule. V celoti gledano, Mož 1.0 je odličen program, a ima
omejen  spomin in počasi obvladuje nove aplikacije. Zato razmislite o
nakupu dodatne programske opreme, ki bo izboljšala njegove zmogljivosti.
Osebno vam priporočam programsko opremo DobraHrana 3.0 in SeksiPerilo 5.3.

Vaš Skrbnik programov


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3256
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
18.4.2008 9:01:56   
BrinaS
Jutro,

Rozika, sadni sok + kofe bo cisto ok. Hvala.

Sonchek, ti bom kar tu odgovorila. Ma ne, po moje te nima kaj skrbeti. P bi ti sigurno kaj rekla, ce ne bi bilo ok. Mame smo pac bolj pikolovske. Mogoce se je Neli tisti moment, ko jo je povlekla za rokici malo ustrasila, pa je samo zanihala z glavico.

Nana Liza, bogi Tevz. Da mine cimprej v cimlazji obliki.

Mama11, bravo za kilogramski napredek.



(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3257
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
18.4.2008 9:13:36   
Nana Liza
Hvala vsem za lepe želje, jest tudi upam, da bo že bolje ta vikend. user posted image

Gruška - ti si en sonček, še plačala si! user posted image

Tevž se je ponoči od 1h naprej zbujal na 1 uro in pol, ampak je na srečo vedno takoj nazaj zaspal. Zjutraj ob 6h sem ga pa vzela k sebi v posteljo, pa se je revček tako pokakal, da je vse čez pršlo, še na rjuho. Sej sva itak doma, bova pa prala. Sem ga ponoči skoz špricala s fiziološko, pa je pomagalo.

Sonček A imaš isto P kot mama11? Mi jo imamo pa v istem ZD, samo nasprotni turnus. Po mojem se je tudi samo ustrašila. Naš Tevž se pa še skoraj nič ne premika , malo levo desno in to je to. Pa glavo šele sedaj orng drži kot je treba. Mislim, da te ni treba nič skrbeti.

Mi pa čakamo za vrtec za Elo, če bo sprejeta.user posted image Tevža bo pa pazila tašča.



< Sporočilo je popravil Nana Liza -- 18.4.2008 9:14:20 >

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 3258
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
18.4.2008 9:18:06   
Oranža
Dobro jutro drage moje,
Hvala za kofe in sadni sok(sveže stisnjen). No včeri ste mi spet vse ušle, pol se mi pa ni dal nč pisat.
Mamuška super za tvoje otroke, še D zrihtate pa bo(mislim kar se hrane tiče). Trud se le izplača kajneuser posted image user posted image user posted image .
Scubauser posted image  dobruser posted image user posted image user posted image
Sonchek, pomoje da ne....probi še sama mal doma tko povadit pa če se ti bo zdel da ni ok pa vprašaj P.
Rozika dobr opravi v šoliuser posted image
 
No vreme je pr nas za en qrc, zdej zdej bo začel dežvat, tko dauser posted image  Upam da se kej dvigne oblačnost da jo ven popihamouser posted image .
Nč fajn bodte pa se še kej tipkamo. 

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 3259
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
18.4.2008 9:47:00   
rozika12
Ohohohohohohoho, Scuba, pa ta prav timing si najdla s tem.
 
Danes odpade primorska, ni ta prav dan, odzunaj sivo, jaz pa tut vsa user posted image user posted image . Poslušam musko (za vse ki imate kdaj rade rahlo otožno in sila lepo glasbo: Madradeus Faluas do Tejo, portugalske 'domače' žalostinke, fantastičen ženski glas) in Neža spi in vzgojiteljici sem svoje povedala. Kulturno in dečva ni vedla, kako bi se zmazala, ker je očitno vidla, da ga je pobiksala, pa izjavi: no sej sej, ni blo nič hudega, sej sem pa tja je tut taka izkušnja dobra. Sej veste je zlo natančna, pa pridna, tko da nič narobe, če se tut njej kdaj to zgodi, da ne bo tega resno jemala. Hihihi hohoho, a veste. Ne, ne vem. Vem da ji je blo hudo revci, ko jo je tako izpostavila. In naj kar ve. POZOR: kadar ste prepričane v zmoto katerekoli šice, prosim, zavzamite se za otroka, mirno, kuturno, ker pol dobijo res občutek, da se brigate zanj in se bo zagotovo poznalo na odnosu. Na boljš. Tečka z nasmeškomuser posted image .(BTW Nina je pa kar žarela). Aja s tem, otroka tudi naučite, da ni nič narobe oz. da morjo svoje mnenje glasno reči, ne glede na avtoriteto. Jasno, glasno in kulturno.  - to ma Zala težave. Kar preveč požre. Se učiva. Se učiva.
 
Sorry, saj vam ni treba brat. Jaz kar tipkam. Iz mene kar lije, tako kot zunaj.
Uh,user posted image . Ko se pa zlije je pa dobro.
 
Scuba še enkrat hvala. Sem se vsaj malo narežala.user posted image
 
Oranža, sem te zdaj zagledala. Ja tako je bilo to. Oh matr je dan D dons.

Saj  vem da bo tako kot mora bit. A danes ni moj dan. Bi bil dan za napit. Kaj je že touser posted image ?? Ma ne bolj za spat. Zaspana sem, to je to.

< Sporočilo je popravil rozika12 -- 18.4.2008 9:49:18 >

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3260
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
18.4.2008 9:58:45   
nicolina
Dobro jutro,
hvala za kofi in sokec rozika. user posted image
Včeraj se nisem nič javljala, ker smo pozno pršli domov, potem Je pa Tin zvečer tolk spet sračkal, da sem se že ob 21. 30 spokala spat, itak je bla budnica na 1h-2h. user posted image user posted image user posted image  Jaz sem že tolk obupana glede tega spanja, sama ne vem več kaj naj naredim. Ne vem, al mu je premalo mleka, da ne dobi dovolj, samo mleka imam dosti. Pa tud ko se zbudi, včasih samo malo povleče in zaspi. sej včasih mi rata z dudo, da zaspi nazaj, ampak ne vedno. Ma sej bo. Upam, da bo enkrat prespal celo noč. user posted image  Sem bla danes zjutraj tol slabe volje, ma ker malo jezna na njega, no, pol se mi je pa smejčkal, pa se pogovarjal, me ja kar pr srcu zabolelo, da sem slaba mama. user posted image user posted image user posted image   Ah, sem kar neki sklobasala, danes ni moj dan. user posted image

UZ kolkov je bil ok. user posted image
 
Scuba, dobra fora. user posted image
 
Tevž pozdravi se čimprejm,  držim pestke. user posted image user posted image
 
Mamuška, je pa dober tale tvoj K. user posted image
 
Sonchek, po moje ne rabiš skrbet. Naš se tud sploh še ne obrača na trebuh, zdej se je nekaj začel na bok, pa me je tud že začelo skrbet, ampak verjetno se je Neli tud malo ustrašla, tako kot so ti druge rekle.

Mama 11 user posted image user posted image user posted image  za napredek Tamare.

Grem mal pospravit, gremo pol k tašči n kosilo, pr nas je tud grdo vreme, ampak sem danes vidla da bo v nedeljo do 20 stopinj. user posted image  Upam...
Lep dan vam želim...

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3261
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
18.4.2008 10:03:13   
nicolina
Rozika, dobri si ji povedala. Kaj si pa misli otroka tako izpostavljat. user posted image
Jaz sem tud "šica" in si kaj takega nikdar ne dovolim, nikogar nikdar ne izpostavljam pred drugimi, če že kaj pride,se z otrokom na samem pogovorim.

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 3262
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
18.4.2008 10:42:46   
sonchek
Evo tudi pri nas šćije kot iz škafa...
Tamala se mi je 2x dons pokakala, prej pa cel teden ne...user posted image user posted image
..mah skoz je neki pa še ven ne mormo...ma bo že..dons sem tudi jaz čist vremenskaaaaaaaaa user posted image



_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 3263
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
18.4.2008 10:43:24   
mama11
Dobro jutro, dober dan,

smo imeli kar v redu noč. Očitno so svečke preventivno delovale. Smo imeli pa zvečer cel show - user posted image  jo je držal za nogice, jaz svečko noter, tamala jo porine ven, jaz nazaj noter, ona spet ven user posted image user posted image  in tako še nekajkrat, potem sem jo pa kakšne pol minutke kar držala s prstom. Pri tem naju je pupa tako grdo gledala, kot kaj se pa gresta tam spodaj, vidva?

IZVIRNO SPOROČILO: rozika12
Saj res, zakaj mi pa ni dala svečkuser posted image  
 


Saj sirup naj bi bil prav tako OK za vročino... za bolečine pa ne vem??

IZVIRNO SPOROČILO: jooly
No evo, k se norca delam. Moj user posted image  ma pa vodene koze user posted image . Tko da dejansko lahko odmislim vse aktinovnosti naslednjih 14 dni, ker jih bo sigurno dobil še Staš. Jaz sem jih že prebolela, in v takem primeru naj bi Kim z dojenjem dobivala protitelesa, ni pa seveda izključeno user posted image  Aaaahhhh... Kad krene, stvarno krene...


Moja najboljša kolegica jih je staknila na diabetološki; takrat je 3,5 mesečno hčerkico še dojila in seveda je bil par tednov zatem izbruh še pri njej (inkubacijska doba je 3 tedne...). Je imela tamala ful hudo obliko. Takrat je bil zanjo začetek konca dojenja. Ful shit, pazite se, še posebej ti, ker boš zdaj en čas sama za vse. Vitaminčki, mineralčki, itd..., ker je prava sezona za viroze.

IZVIRNO SPOROČILO: mamuška
imamo doma malega Teslouser posted image user posted image user posted image , ki pa je cepljen na Bella, se pravi len ko ****suser posted image in zato pravi material za izumiteljauser posted image user posted image .


user posted image user posted image user posted image  za malega Teslo. Prevod rabim ne le pri "tišast" ampak tudi pri nevtropeniji. Mamuška ti si res naša RR pediatrinja. Glede hrane ti ne znam svetovati, ampak verjetno počasi nadomešča mleko z GH; saj to je pozitivno.

IZVIRNO SPOROČILO: rozika12
Iz mene kar lije, tako kot zunaj.
Uh,user posted image . Ko se pa zlije je pa dobro. 


Ti se kar izlij, saj zato smo pa tu. Da se pa izliješ pred turšico, je pa v takem primeru povsem ustrezno. Se tudi strinjam, da z umirjenim pristopom dosežeš več kot z napadom. Zdaj točno ve, da je naredila narobe, in bo drugič ravnala bolje; pa tudi to, da je otrok zraven, je povsem pravilno. Torej, opravila si super, ne sekiraj se več.

IZVIRNO SPOROČILO: nicolina
itak je bla budnica na 1h-2h. user posted image user posted image user posted image  Jaz sem že tolk obupana glede tega spanja, sama ne vem več kaj naj naredim.


Ja, čisto razumem, smo bili na tem februarja in polovico  marca. In ker je počasi dobivala na teži, sem pustila, da se tako dolgo vleče. Vsak otrok je poglavje zase, ampak lahko ti napišem, kaj sem naredila jaz. Poskrbela sem, da je imela čez dan dovolj obrokov - torej od polnoči do naslednjega večera/spanja 7 obrokov, ki jih je dobila takoj, ko je zahtevala. V začetku sem si zadala, da ponoči na manj kot 3 ure ne bom dojila. Bolj pogosto ponoči hrane ne potrebuje, razen če je v obdobju navala rasti (ki pa mesec in pol ne traja). In tega sem se držala - pa ni  ponoči nikoli niti za minutko jokala. Zabavala sem jo z dudo pa s tapkanjem po ritki, da je zaspala nazaj. Na začetku mi je vzelo 10-15 min, pa je zaspala nazaj, najprej za pol ure, naslednjič za urico, zdaj pa tudi že za 2 uri; in potem se je par tednov nazaj sploh nehala tako pogosto zbujati; zdaj se ponoči hranimo na 3,5 do 5 ur, spi pa 10-12 ur. Skratka, je malo matranja, ampak se izplača. In dejansko se je izkazalo, da toliko hranjenj ponoči ne potrebuje, saj je v zadnjem mesecu pridobila na teži več kot katerikoli mesec od rojstva... Pa še nekaj - prej smo se ponoči hranili po 40-50 min; zdaj največ 20 min.

Moram šibat, se potem še javim.

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 3264
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
18.4.2008 12:11:53   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Čeeer,

punce hvala, zlate ste user posted image  ... kaj naj rečem ... da je res grozno gledat nekoga, ki je bil vesel, nasmejan, za štose, zdaj pa sedi in vegetira ... najhuje je to, da ima srce močno, možganov pa ni več .... in zato ne dajejo več signalov ... samo še srce bije .... nihče ne ve, koliko časa se lahko to še "vleče".....
Dajica, mislim, da si ti vprašala kaj mu je: ima Alzheimerjevo demenco z Bensonovim sindromom ... edini v Sloveniji je s to obliko bolezni ... se pojavi namreč na 1 : 10 000 000 .... pri tej bolezni možgani izginjajo - dobesedno ... na slikah glave ni tam, kjer bi mogli biti možgani, nič... prazno ... res grozno ...
"Na srečo" ta bolezen traja že par let, da se je moj mož "imel čas" psihično pripravit na najhujše ... zdravniki mu štejejo tedne ... težko mi je zaradi najinih otrok, sicer vejo in vidijo da je dedi bolan, ampak kako bojo sprejeli ....





Kot veš, je tudi nam umrla letos prababica...pa sem šla za nečaka iskat v knjižnico knjigo v zvezi z smrtjo...naslov mislim da je Dedek je umrl al neki podobnega. Se pa da dobiti dve različni knjigi. Pa je potem sestra od mojega moža s to knjigo lepo razložila svojemu 4-letnemu fantku glede smrti in je čist lepo sprejel.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3265
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
18.4.2008 13:01:06   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek
Aja tole sem še pozabila...
ČE katera ve, naj mi odgovori prosim:
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2686492

hvalaaaaaaaaaaa


Ful nisem dovolj pametna. Možno je, da se je tam ustrašila, boš pa doma najlažje preverila. Saj lahko doma preveriš, kako se ti dviga - ali dvigne z glavico naprej ali ne? Mene je pri odgovorih še najbolj prestrašila BAMBINA_. Tudi za našo nisem prepričana, da se namerno prekotali s trebuha na hrbet. Kdaj ji uspe, kdaj pa tudi ne... Pa ne glej tega, kaj tukaj pišemo. Eni otročki znajo eno stvar prej, drugi pa katero drugo. Če kaj naredi par tednov kasneje, bo pa kaj drugega par tednov prej.

Pri nas je vreme tudi depresivno. Pa imam spet cel kup likanja. Sem prebrala vse poletne cunjice za Tamaro - kupljene, sposojene in podarjene - jih preprala, zdaj jih bom pa prelikala, zložila v predal in pokrila s pleničko, potem smo pa pripravljeni na poletje... konec koncev je zadnja leta junij ponavadi še najtoplejši mesec, bo pa ravno zdaj tu.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3266
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
18.4.2008 15:15:13   
sonchek
Hvala vam vsem za odgovore...user posted image user posted image user posted image
..zdej sem vidla da na rokah se mi dvigne, na tleh pa nikakor ne...
Mah bom počakala še kakšen teden, malo bolj opazovala, pol bom pa vidla kako in kaj bo...



_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3267
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
18.4.2008 16:36:47   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Jezna sem ko hudič.. Sem dobila pošto iz vrtca. Lana NI sprejeta in je 32-ta v čakalni vrsti user posted image user posted image user posted image  In kaj zdaj? jo bo Jankovič čuval?


Scuba, poglej si tole, če ti bo v pomoč:
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2527631

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3268
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
18.4.2008 16:49:26   
barika
DAn!!! zdejle se je pa pri nas ful "uscal", je kr megla zunajuser posted image user posted image

Danes sem Martina v vrtec vpisalauser posted image user posted image user posted image  (sej ne, sam bo tak čudn, ko ga bojo neke neznane osebe pazile), pa bo verjetno prišel zraven novembra, če ne takrat, pa januarja (bi mi takrat bolj pasalo).

Sonchek, pusti času čas, boš vidla kaj vse bo znalauser posted image . naš mali pa tako dela po igralnem centru... ga dam na eno stran, se obrne na trebuh, neki plazi, ga naslednjič pogledam..spet na hrbtuuser posted image , (samo opazujem, nič ne rečem, ker potem kr "okameni")potem pa spet na trebuhu čist na drugem koncu igralnega centrauser posted image user posted image

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3269
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
18.4.2008 18:13:30   
ajtak
user posted image , tudi mi smo se danes vpisali v vrtec, na hudinjo in za rezervo aljazev hrib, pa v vojnik. Povsod pa nas lahko vpisejo z oktobrom.

Zdej pa sam se siht cakam! Ce ga ne bo bo user posted image  itak z mano doma.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3270
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
18.4.2008 20:09:04   
Oranža
Čer,
 
A lohk prosm nehate s temi qrčevimi vrtci ker mi kr pritisk vzdigne...sem šla zdej gledat kolk je ''kao''prostih mest pa piše NULa pa 6 mesecev čakalna doba....kaj to pomeni?????
 
Mah v glavnem, jst ga imam od februarja vpisanega in novembra ga peljem v vrtec in to je to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
No kako pa ste kaj drugače. Ste se mele lepo danes? Jst sem bla pa pri frizerju in evo Gruška tkole je to pr nas: Sine, striženje, user posted image  striženje, moja malenkost pa barvanje + pramena + striženje + fenanje= reci piši 36€. Jst mislim da je najboljš da ti k men prideš, se greš sfrizirat pa še Tajo ti počuvamouser posted image user posted image user posted image .
No zdej grem pa podmladek zrihtat se pol še kej tipkamo....


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3271
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
18.4.2008 20:25:36   
ajtak
Oranza, tale frizer je pa res super poceni!!!

Kar se vrtcev tice ga jaz prej sploh nisem mogla vpisat... ce bi se rodil decembra ga niti zdej se nebi mogla user posted image . Zdej pa cakamo na september da zvemo ce bo kako prosto mesto za oktober oz. november user posted image .

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3272
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
18.4.2008 20:34:18   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža
Sine, striženje, user posted image  striženje, moja malenkost pa barvanje + pramena + striženje + fenanje= reci piši 36€.


A je tole cena za redne stranke, ali tudi sicer? Se znam hitro oglasiti, ker ne vem, zakaj bi za barvanje, striženje in fenanje sicer dajala 45 evrov...

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3273
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
18.4.2008 21:38:52   
nemrak
user posted image user posted image ,
jaz sem jo tudi vpisala v vrtec. So mi šli na roko in so mi jo vpisali s 1.9.  Sedaj pa čakam, da vidimo, če bo prosto mesto. Smo pa na prednostni lestvici, ker sva oba zaposlena in imava še enega otročka vpisanega v ta vrtec. Bomo videli, kaj bo. Upam na najboljše.

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3274
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
18.4.2008 22:44:28   
Tanayya29
ojla!
Sem tok hotla velik napisat,zdj sm pa ta BB gledala pa je bil čist predolg,zdj sm pa zmatranauser posted image user posted image user posted image .
vrtecuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,jaz bom doma ostala,zaboga kam naj dam otroka.Resnično....tolk natolcujejo mejte mejte otroke,osnovnega varstva pa ne morjo zagotovituser posted image user posted image user posted image ,žalostno.....ampak resnično.Jaz ne vem,kam nej ga dam res ne....Jaz bi najraje bla kr takoj spet nosečauser posted image user posted image ....
Scuba ,če ti nisi dobila vrtca,pa si ljubljančanka,pol bom jaz 10000000 v čakalni vrstiuser posted image user posted image user posted image .
po drugi strani mi je kar malo "MIMO",da niti za svoje delavce ne morjo poskrbet,matr še če v millerju delaš maš popust na artikle....jaz pa svojga ne morem dat v vrtecuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Žalostna tudi jaz!Nimam nobene babice vse še delajo......ne vem res neuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image poln sm vam hotla napisat,pa so tut mene vrtci razkurl....

Lahko noč!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 3275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.