|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
18.4.2008 22:53:28   
Tanayya29
a drugač pa vsi že spite?



_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3276
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
18.4.2008 23:08:21   
Oranža
Jst še neuser posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3277
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
18.4.2008 23:10:00   
Oranža
Tanayya a privat si že kej iskala. Se bi se ziher našla kkšna ki privat čuva v Medvodah.
Tud jst že razmišljam v tej smeri.


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3278
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
18.4.2008 23:16:00   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

Tanayya a privat si že kej iskala. Se bi se ziher našla kkšna ki privat čuva v Medvodah.
Tud jst že razmišljam v tej smeri.



ja,ne vem....nč kej rada ne razmišljam..ampak neki bo treba,ane?


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3279
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
18.4.2008 23:25:24   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

Tanayya a privat si že kej iskala. Se bi se ziher našla kkšna ki privat čuva v Medvodah.
Tud jst že razmišljam v tej smeri.



ja,ne vem....nč kej rada ne razmišljam..ampak neki bo treba,ane?



Te čist štekam veš. Kr nekomu ga zaupatuser posted image
 
A si kej pogledala tle na forumu k so neki govorile da se nek nov vrtec odpira v Lj pa neki....pa da je Jankoviču treba pisat....Sej veš kako pravjo: probat ni greh!!!

< Sporočilo je popravil Oranža -- 18.4.2008 23:26:55 >


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3280
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
18.4.2008 23:28:22   
Oranža
Nč jst vas tud počasi zapuščam, grem pančat....
Nočko pa lepe sanje vam želim!!

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3281
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
18.4.2008 23:56:52   
gruška
Čeer,

samo na hitro vas pozdravim,

Manca ful hvala, da si mi povedala za to knjigo ... bom šla iskat ...
Stanje je namreč vsak dan slabše, zdravniki pravijo, da samo še par tednov user posted image ...

Drugače smo uredu, dons sploh, ko imamo vse spucano user posted image user posted image ...
Vreme je bil itak cel dan glup, razen, da sem šla v šolo in vrtec po otroka, nismo bili nič zunaj ...
Jutri gremo kupit stole za na teraso, blazine za na stol je moj dons kupil... vam raj ne povem cene ... stol bo skor pol cenejši user posted image .... ampak so nama res všeč in povsod prodajajo same rožaste blazine pa črtaste pa kičaste ... te so pa enobarvne in so nama res res všeč...

NanaLiza, ni za kaj ... se slišva drug teden ... če bom pa med vikendom spet letala po tvojem koncu, te pa pokličem, pa priletim mimo ...


IZVIRNO SPOROČILO: Oranža
Jst sem bla pa pri frizerju in evo Gruška tkole je to pr nas: Sine, striženje, user posted image striženje, moja malenkost pa barvanje + pramena + striženje + fenanje= reci piši 36€. Jst mislim da je najboljš da ti k men prideš, se greš sfrizirat pa še Tajo ti počuvamouser posted image user posted image user posted image .


Ma ej, da bom res enkrat prišla ... zdaj me sicer mika, da bi si kar sama kupila barvo in se pobarvala ... ma kolegica tok hudo barvo, se je sama s Kuene barvo barvala ... user posted image a se katera sama barva?
 
Nč, grem, da bom še dons v postli user posted image ...

Nočko!!!

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3282
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 9:07:19   
mama11
Dobro jutro čvekice, pa ne, da sem prva user posted image . Sem zelo dobre volje, čeprav spodaj pri tašči menjajo kuhinjo pa se bo pikica verjetno vsak čas zbudila in čeprav mi je svak ravno med tuširanjem za pet minut zaprl vodo.

Torej začnimo z eno vročo in dišečo user posted image .

Zadnjič sem prvič po mesecih in mesecih spila eno belo kavo, pa me je cel dan tako dajal želodec, da mislim, da je mojih kofetarskih dni konec... Saj me je že 1x prej zvil želodec - služba, ki zahteva ogromno energije, daje veliko stresa, kjer se non stop leta po sestankih, kjer se pije kava, ter preveč izpuščenih zajtrkov so naredili svoje. Bo pač potrebno pričeti šparati želodček.

Danes je pri nas jutro kljub vsem napovedim lepo in sončno, tako da grem malo popeglat tiste malenkosti, ki so mi od včeraj ostale, potem pa se bo najbrž pikica zbudila in bova šibali na sprehod.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3283
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 9:31:19   
sliva10
Mama11 hvala za kavico. Samo toliko da se oglasim reva naihalacije. Zvečer bom v zasediuser posted image user posted image user posted image  če bo kakšna pri volji za čvek. Sonchek mislim če bi bilo z Neli karkoli narobe biti p že povedala. Glede na to da se punca obrača user posted image user posted image  je vse ok.  Tudi jaz sem dala za vpis v vrtec. Oba samo šelr drugi teden je komisija za vpis. Bomo videli.

Danes je en tak dan ko bi ga najraje zbrisala. Obletnica smrti mojega očetauser posted image  Ampak  živeti je treba za žive.

Gruškica moja držite se.user posted image user posted image user posted image   Boš morala biti močna ko bo prišlo do tega, čeprav že vsi veste kaj bo, ko pa pride pa je vseeno hudo.
Pa dober nakup, bom prišla enkrat naokoli in bomo sprobaluser posted image user posted image user posted image

Lep  dan še naprej grem....
Če bo kaj sončka ga izkoristite.

Debeluška tista z gatam je bila pa dobrauser posted image user posted image user posted image

Scuba, Tannaya  jaz imam Nežko privat. cena 11 eur dan. Pozitvno mislita na koncu se vse nekako uredi. Kaj pa pritožba?

moram it





(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3284
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 10:51:04   
nicolina
Dobro jutro,
hvala za kavico mama11.user posted image

Spali kar dobro, je pa ene dvakrat ful v spanju jokal, se mi je tolk zasmilil. user posted image  sem ga pol kar k sebi vzela. Na sumu imam zobke, ker ima čist bele in trde dlesni, pa skos si ustnco not vleče, pa vse kar prime, tlači v usta. Bomo vidli, kaj bo.

Scuba, Tanayya, upam, da boste nekako rešle tole zagato z vrtcem. Sej to je grozno, če nimaš kam otroka dat. Kar Jankoviču pisat, pa naj jih on čuva. user posted image
Jaz imam kar srečo, Tina bo čuvala moja mami, pa tud z vrtcem pr nas ni tak problem.
Sliva user posted image user posted image  zate...

Dane sgremo mi na en RD, pa lepo sonček imamo, tako da upam da bomo šli tud ven.
Zdej si šibam lase oprat, pa mal pospravit.. pa pa
Aja Gruška, jaz si lase sama barvam, tako da če rabiš pomoč....user posted image user posted image , kupujem pa od Loreala.. ker se cenim user posted image user posted image

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 3285
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 11:39:39   
sonchek
Dannnnnnnn

evo midve sva že iz enga kr dolgega sprehoda...sem se mogla naužit velikoooo svežega zraka, ker smo šli zvečer na en rd, ko je naša pridno zaspala..pol jo je pa babi čuvala pa HB ni imela nobenga dela, ker je naša spalaaaa...
Pri nas pa takoooooooo piha da je to groza..en trenutek sem mislila da mi bo voziček prevrnilo, pa pr sosedih sem vidla da kr letijo stvari po luftu...

Mah midve sva spet same doma, je šel moj delat...tko da to je to...

Aja...včeraj smo sprobali un šlauf v banji in je tamala takoooooooo uživala..sicer nismo pretiravali samo ene 5-10 min....ful je brcala in se naglas smejalaaa..res ful fajn...

Mama11...hvala za kavico..je bila odlična.. 

Gruška tudi jaz se sama barvam, če se spomniš sem blondaaaa..user posted image

vrtec- tudi jaz sem včeraj klicala in mi je direktorca rekla, da jih imajo letos prvič preveč, tko da tudi mi čakamo kaj bo...jaz upam da bomo sprejeti...

no zdej pa grem se kasneje še kaj beremo...
papa



_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 3286
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 13:03:52   
sonchek
Evo sem najdla eno ful hudo zadevo na ntu...če bi prej to vedla...
..res mi je ful dobr...od pojsteljice do stajice..če katero zanima...

tukaj 
 

evo celo ratalo mi je skrajšat tole dolgo klobaso..hihiiii

< Sporočilo je popravil sonchek -- 19.4.2008 13:10:45 >


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3287
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 13:07:50   
mama11
Se po zatišju tu vidi, da je vikend in lepo vreme. Midve sva kar doma, ker user posted image  spodaj montira kuhinjo. Sva bili na sprehodu, kjer je tudi naju skoraj odpihnilo, pa kaj hočemo.

Včeraj sem imela na obisku nečaka, ki bo prihodnji teden praznoval prvi r.d. In je na obisku shodil. Kar solze so mi na oči stopile, ko sem videla tiste prve, opotekajoče, samostojne korake. Potem je pa kar šibal. Parkrat padel na ta mehko plat, kar pa ga sploh ni zaustavilo. Srček mali.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3288
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 13:19:28   
sonchek
pa tole mi je fullll dobr user posted image user posted image user posted image

TOLE

..sej boljš da ptide naš čim prej domov, če ne bom še kej kupilaaaa....aaaaaaaaaaa

dejte mi rečt da naj se spravim mal pospravljat...user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3289
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 13:29:26   
ajtak
soncek, bejz pospravlat! user posted image

tistapojstlca/stajica je pa res zanimiva!
Pa grad tud. Se mi zdi, da bo kr hmal povn take piz**je okol bajte user posted image  Pa sej mal more bit user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3290
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 14:13:15   
scubadiver
Vas samo na hitro pozdravim. Se bolj ali manj potepam okoli s sestrično. Zdele greva pa z lano na praznovanje 1. rojstnega dne prijateljičine hčerke user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

Evo sem najdla eno ful hudo zadevo na ntu...če bi prej to vedla...
..res mi je ful dobr...od pojsteljice do stajice..če katero zanima...

tukaj 
 

evo celo ratalo mi je skrajšat tole dolgo klobaso..hihiiii


Tole je pa res super. Škoda da tega nisemo prej vedele.... Mimogrede Sonchek, ste že sestavili stajico??

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3291
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 14:19:39   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: sliva10


Danes je en tak dan ko bi ga najraje zbrisala. Obletnica smrti mojega očetauser posted image  Ampak  živeti je treba za žive.



Drži se Sliva user posted image  En objemček za vse vas user posted image user posted image

Sej neki privat bo treba poiskat. 11 eur je s hrano in plenicami? Al je potem še kaj posebej? Kje pa imaš to varstvo? kolk te to potem pride na mesec? Ja, ja, ne da se mi računat user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 3292
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 15:17:29   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Tole je pa res super. Škoda da tega nisemo prej vedele.... Mimogrede Sonchek, ste že sestavili stajico??

..dobro vprašanje..ne še....user posted image user posted image user posted image
..se z mojim še vedno pogajava...

Pa vi?

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3293
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 17:29:37   
sliva10
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver





Sej neki privat bo treba poiskat. 11 eur je s hrano in plenicami? Al je potem še kaj posebej? Kje pa imaš to varstvo? kolk te to potem pride na mesec? Ja, ja, ne da se mi računat user posted image


Ja s hrano in plenicami. tam okoli 180-200 eur mesečno   takrat ko sem vrtec zaprosila so mi naračunali  zdajšnjih 330 eur. Veliko za cca. 8 ur. To je tukaj ena gospa v vasi, pa občasno kadar kakšna mama dop nima varstva počuva otroke. Pa tko do enega 3 leta gre potem pa postanejo otroci bolj zahtevni. Grem  tamalo punčko skopat.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3294
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 17:43:22   
sonchek
Pa pri vas nikjer nič ne piha?
pr nas je tak, da vse nosi okol...a ve se vseeno spehajate zunaj s svojimi pikci?



_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 3295
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 18:49:10   
Laubica
Pri nas se je zdaj malo umirilo da sva šla na spehod prej je bilo pa groznooooooo

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3296
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 20:08:28   
Laubica
Kaj pa se je zgodilo tukaj da nič več ne pišeteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3297
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 20:44:17   
sliva10
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Kaj pa se je zgodilo tukaj da nič več ne pišeteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Mislim da je štrajkuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3298
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 21:05:20   
barika
Laubica, eni smo "pridni" pa za diplomo delamo, drugač se pa men dans neki ne da kej preveč.
je pa v Ce tud ful pihal dans, ni blo kej velik za ven hodituser posted image

tisto postlo sem jaz vidla že ful časa nazaj, pa men to ni všeč...je skor isto kot da bi pri nama spa...tak pa ima svojo postlo v najini sobi, pa je dost podobna zadevauser posted image user posted image

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 3299
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
19.4.2008 21:13:43   
mama11
Kukuc, kje pa ste vse, a ste spet v ilegali?

Pri nas ima pupa že pol ure tako opero, da jo samo gledava in se reživa. Kot bi hotela na ves glas vaditi vse zloge, ki jih zna. Pa danes se je tako kotalila po postelji - s trebuha na hrbet in potem spet naokoli in spet. Nimam pojma, kje jemlje toliko energije. Midva sva oba čisto fertik.

Ju grem malo pockrljat, potem pa pridem preverit, če vas je BB že spustil na RR user posted image . Kdo je pa nominiran ta teden?

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kravje mleko nima dovolj hranil za zdrav r...
Pravilna prehrana malčkov po 1. letu je ključna za zdrav razvoj. Mlečne formule, kot sta Aptamil 1+ in 2+, zagotavljajo ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.