|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
17.4.2008 9:39:20   
Tanayya29
Dobro jutro punce!
Jaz sem včeraj odšla spat...se opravičujem ker se nisem poslovila.
Moj Taj še kr spi user posted image ,ob pol šestih se je zbudi,pojedu in spi....ura pa je pol deset.Pa naj spi!user posted image user posted image .
Gruška jaz tudi pošiljam en velikuser posted image user posted image družini,boditi drug drugemu v oporo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Laubica tudi tebi en velikuser posted image user posted image .Sem kar brez besed,ne vem kaj bi ti rekla ob takih trenutkih.Drži seuser posted image user posted image user posted image .

bolani možeki so vsi isti,no moj je glih tak...še nos bi mu mogla verjetno takrat brisat....
Ampak tako kot je napisala jooly,če ga imaš rad ni težko.....

Grem se zrihtat,pride ena blondinka sem s kremamiuser posted image user posted image .

Lep dan!



_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3201
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
17.4.2008 9:40:22   
Laubica
Hvala

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3202
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
17.4.2008 9:42:14   
barika
Jutro!!!
za mene bolj slabo, me že od bčeraj glava boli, pa hrbtenica, pa iz nosa mi teče, pa kiham, ko mačkauser posted image user posted image user posted image , mah, sej bo

Punce, za vse, ki prestajate hude čase, vam pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  (bodite močne!!). Drugače pa jaz ob takšnih trenutkih ostanem brez besed, ne vem kaj nej rečem (nisem "rama, na kateri se lahko zjočeš")

naš malček palček ga sračka zadnje čase. ima ful "napade" joka, po 1 uro, pol ure, in to tak neutolažljivo, da ni za verjet, dlesni ima ima pa čist nabreknjene...a je možno, da mu več zobov na 1x ven pogleda user posted image user posted image user posted image (mah, vsaj ponoči spi)

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3203
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
17.4.2008 9:50:09   
rozika12
O Gruška, žalostno je to. Odraslim se srce trga, kaj šele otrokom. Otroci ne razumejo še. Hudo je. 



(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3204
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
17.4.2008 9:56:43   
rozika12
Debeluška, od tvoje štorije me pa že trbuh boli, ho, ho, ho, ho, te kar vidim, user posted image , si preveč Predina poslušalauser posted image
 
Scuba, tale tvoja sestrična je pa neverjetna. Mora bit pa sila zanimiva oseba. To se pa pravi imet jajca. Čeprav jo ne poznam, jo lepo pozdravljam.user posted image
 
Vsem slabospečim eno dozo vitaminov.
 
Pri nas nič posebnega.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3205
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
17.4.2008 10:16:54   
mama11
Mi imamo pa danes 5 mesecev user posted image user posted image user posted image . user posted image od nas in čestitke še Tjašu user posted image user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek
A vse že dajete svoje v športni del, al ma katera še svojgauser posted image  v košari?
naša je sicer še v košari, sam bi jo počas dala v športni del, da vsaj mal vidi naokoli..no bomo videli...

jutri imamo cepljenje, pa bom še P. vprašala....


Že od rojstva, ker imamo Quinnyja, ki se čisto poleže. Ko bo tu končno prava pomlad, bomo pa najbrž lahko opustili že tudi spalno vrečo.

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
Sonchek, mi imamo tudi jutri cepljenje user posted image user posted image user posted image .


Ja, pa mi tudi. Se čez 15 min odpraviva zdoma. Čeprav najbrž ne bo cepljena, ker ji še vedno teče z noska... bom P prepustila odločitev.

Gruška, Laubica user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Nam so pa prišli danes streho menjavat-danes so žlebe menjali in podrli dimnik,jutri bom pa kabrijo hiša in bodo menjavali -DRŽITE PESTI DA NEBO DEŽJA


držim pesti

IZVIRNO SPOROČILO: jooly
Kok enga jamranja je pa to user posted image  Prov razmišlam da bi ga u dom dala, ker se mi zdi, da potrebuje 24-urno nego.


user posted image  Ej, too much. Ja, je narava že vedela, zakaj rojevajo ženske.

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
Honk kong


Heh, heh, Gruška, še ena za na seznam.



(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3206
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
17.4.2008 10:23:03   
barika
Jaz imam malega že kr dovgo v športnem delu. pa dvignjen naslon(na priblino neki takega kot je lupinica)

Debeluška, da ne boš kdaj svinčnikov iskalauser posted image user posted image user posted image

TJAŠ in TAMARA čestitke za 5-ko!!user posted image user posted image

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3207
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
17.4.2008 10:24:31   
Oranža
Dobro jutro,
Hvala za kofi.
Laubica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29


Grem se zrihtat,pride ena blondinka sem s kremamiuser posted image user posted image .





Ti toleblondinko pa jst tud poznam!! A ti jo boš pa sam zase melauser posted image user posted image . Tud jst bi na kak čvek šlauser posted image
 
No pa grem ker se neki jezi....

Tjaš in Tamara vse naj naj naj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Oranža -- 17.4.2008 10:25:27 >


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3208
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
17.4.2008 10:41:16   
nicolina
Dobro jutro,
ČESTITKE TAMARI IN TJAŠU ZA 5 MESECEV user posted image user posted image user posted image user posted image

Scuba, tale tvoja sestrična je pa res faca... user posted image user posted image
 
Laubica user posted image user posted image
 
Barika, pozdravi se... user posted image user posted image

Gruška, se strinjam, da bo treba  Tina čimprej predstavit Taji, da bo bolje spal user posted image user posted image , no danes je blo kar dobro.

Tanayya, pozdravi blondo. user posted image

Mi imamo pa dane slikanje kolkov v Novem mestu, tako da se bomo šli mal potepat...
Lep dan vam želim...

< Sporočilo je popravil nicolina -- 17.4.2008 10:42:38 >

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3209
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
17.4.2008 11:18:33   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica
DEBELUŠKA-koliko pa stane taki pojšter in kje jih imajo?????
drugi teden 24 -ravno ko bo moj Timon imel pol leta -bo točno 1 leto kar ni mojega brata ki bi letos dopolnil 30 letuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Laubica, najprej zate en velik user posted image .
Povštr sva kupila v; ODEJ(A)-i Škofja Loka, redna cena je 15.000 SIT, nama pa ga je kolegica zrihtala za 7.000 SIT (jest mam še vse v SIT user posted image )!
Je pa fulll zanimiv na njemu spat, čeprav to zame niiii!

IZVIRNO SPOROČILO: barika
Debeluška, da ne boš kdaj svinčnikov iskalauser posted image user posted image user posted image

BARIKA, a si kaj hotla povedat user posted image user posted image user posted image ?!

ČESTITKE TAMARI IN TJAŠU ZA 5 MESECEV user posted image user posted image
 
Mi smo nazaj iz posvetovalnice, Erno je kar cepila, pa sem bla prepričana, da je ne bo, zdravnica že ve user posted image !
Ne morem pa verjet, da se je v enem mesecu zredila za 1,70 kg user posted image , ziher jo je sestra narobe zvagala, bom prav doma ponovila vajo user posted image !



_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3210
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
17.4.2008 11:21:19   
scubadiver
Jezna sem ko hudič.. Sem dobila pošto iz vrtca. Lana NI sprejeta in je 32-ta v čakalni vrsti user posted image user posted image user posted image  In kaj zdaj? jo bo Jankovič čuval?

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3211
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
17.4.2008 11:59:11   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Jezna sem ko hudič.. Sem dobila pošto iz vrtca. Lana NI sprejeta in je 32-ta v čakalni vrsti user posted image user posted image user posted image  In kaj zdaj? jo bo Jankovič čuval?
OJEJ-JA vrjetno bo on tistiuser posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3212
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
17.4.2008 12:01:33   
Laubica
Hvala vsem za podporouser posted image
DEBELUŠKA-jaz sem za pirinega dala 30€ in mi je super-samo sojin ma pa navito cenouser posted image -zakaj žeuser posted image
Voziček jaz še ga mam kar v ležečem položaju-če pa skozi tak piha-ko bo pa novi vozek prispel pa bo lahko malo gledal okroguser posted image

< Sporočilo je popravil Laubica -- 17.4.2008 12:02:38 >


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3213
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
17.4.2008 12:36:07   
Laubica
Delavci pridno delajo ena stran je že gotova zdaj majo malco pol še pa druga stranuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3214
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
17.4.2008 12:37:00   
Laubica
Sem dobila obvestilo iz BAMINO WORLD-da so dobili nakazan denar zdaj pa še samo počakamo na vozičekkkkkkkkuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3215
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
17.4.2008 13:40:33   
BrinaS
Sva nazaj iz prvega dela sprehoda. Je bilo tako crno, da sem samo cakala, kdaj se bo ulilo, no zdaj je pa sonce.
 
Gruška, bodite močni in drug drugemu v oporo, prav tako Laubica vi, ko pride obletnica.user posted image user posted image

Nicolina, user posted image  za novi avto in uspesno slikanje kolkov.


IZVIRNO SPOROČILO: mama11


IZVIRNO SPOROČILO: jooly
Kok enga jamranja je pa to user posted image  Prov razmišlam da bi ga u dom dala, ker se mi zdi, da potrebuje 24-urno nego.


user posted image  Ej, too much. Ja, je narava že vedela, zakaj rojevajo ženske.




ja, ja vsi so glihuser posted image

Scuba, super sestricno imas. Uzivajta skupaj. Jaz bi tudi en teden na off v Goi.
Sranje pa ti vrtci. A si mogoce dala se kam vlogo?
Se kar bojim poste z vrtca.

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3216
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
17.4.2008 13:45:44   
Nana Liza
ROZIKA, MARTITA - kremce imama ze za vaju. Jutri verjetno ne bova hodila v Supernovo, tako da Martita oglasi se, če boš šla mimo. Rozika, se lahko zmenimo naslednji teden? Torek v Supernovi?

Laubica in Gruška - user posted image za vaše družine!

Debeluška -  kako si me nasmejala, to pa je prigoda z gatam!user posted image user posted image user posted image Če so bile čipke, itak ni noben ugotovu.

Naš Tevž je malenkost boljsi od vceraj. Imava se P danes popoldne.

Tanaya - user posted image za kremico. Se oglasim naslednji teden pri tebi za €vrcke.

Papa

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3217
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
17.4.2008 13:47:54   
Nana Liza
Tamara, Tjaš
user posted image

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 3218
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
17.4.2008 13:48:30   
Laubica
Še enkrat  HVALA PUNCEuser posted image
Streha je hvala bogu pokritauser posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 3219
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
17.4.2008 13:49:02   
BrinaS
Debeluška, ...gate na glavo, pa dva svincnika v nos...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 3220
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
17.4.2008 14:01:01   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: barika
Debeluška, da ne boš kdaj svinčnikov iskala

BARIKA, a si kaj hotla povedat ?!


sem glih hotla napisat, pa sem vidla, da me je Brina prehitelauser posted image

Laubica, super!!user posted image user posted image user posted image

vam zapojem eno pesmico...sonček sije, dežek gre...vremenu zmešalo se je lalalauser posted image user posted image  (takšno je stanje v Celju)

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 3221
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
17.4.2008 14:10:37   
sonchek
Evo midve sva že doma, čeprav sem mislila da ne bova tako kmalu, ker naju je p. poslala na dermatološko- nujno zaradi flekca na obrazu in tudi na notranji strani sklepov ima nekaj suho kožo...tako da sva potem letele še tja, ampak naju niso sprejeli ker so imeli res guzvo, in sva naročeni v ponedeljek ob enih...
no tok na hitrco o današnjem pregledu,,,
..aja pa cepljeni sva tudi bile...

Spoznala sem pa mamo11user posted image user posted image user posted image ...superca, sem bila res vesela, sam škoda k pol nisva mogle it na kavico..pa drugič, kajne...
..imaš res lepotičko...pa še vsenajboljše naj ji zaželim za njen mini rd...pa Tjašu tudi...user posted image

no se beremo še kej kasneje..papa

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 3222
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
17.4.2008 14:11:32   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Še enkrat  HVALA PUNCEuser posted image
Streha je hvala bogu pokritauser posted image



tole je pa bila brzina..superca!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3223
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
17.4.2008 17:57:05   
scubadiver
Sej ne morem verjet, na drugi strani sem nas našla user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3224
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
17.4.2008 17:58:50   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Sej ne morem verjet, na drugi strani sem nas našla user posted image

si me pa za sekundo prehitela, k sem nas tudi jaz hotla gor dvignt user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.