|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.3.2008 23:34:18   
nicolina
IZVIRNO SPOROČILO: vanja.v

IZVIRNO SPOROČILO: gruška


A mam premal poliman avto? user posted image user posted image user posted image


Oprosti, ga še nisem vidlauser posted image  tko da ne vem. Povej no??


Jaz tud ne, sm po besedah sodeč, dela naša gruška reklamo...user posted image user posted image

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.3.2008 23:34:42   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: vanja.v

IZVIRNO SPOROČILO: gruška


A mam premal poliman avto? user posted image user posted image user posted image


Oprosti, ga še nisem vidlauser posted image  tko da ne vem. Povej no??


Aja, sem mislila, da me hecaš .... moj dela v avtohiši - je direktor poprodaje (servis in rezervni deli) za citroen, mazdo, fiat in alfo ...

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.3.2008 23:36:30   
nicolina
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: vanja.v

IZVIRNO SPOROČILO: gruška


A mam premal poliman avto? user posted image user posted image user posted image


Oprosti, ga še nisem vidlauser posted image  tko da ne vem. Povej no??


Aja, sem mislila, da me hecaš .... moj dela v avtohiši - je direktor poprodaje (servis in rezervni deli) za citroen, mazdo, fiat in alfo ...


O, super. No, če bom kaj rabli oz. se bova midva dokončno zmenla, kaj bi....user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.3.2008 23:37:30   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: gruška
Aja, sem mislila, da me hecaš .... moj dela v avtohiši - je direktor poprodaje (servis in rezervni deli) za citroen, mazdo, fiat in alfo ...


A na Vrhniki al v Lj?

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.3.2008 23:38:13   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: nicolina

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: vanja.v

IZVIRNO SPOROČILO: gruška


A mam premal poliman avto? user posted image user posted image user posted image


Oprosti, ga še nisem vidlauser posted image  tko da ne vem. Povej no??


Aja, sem mislila, da me hecaš .... moj dela v avtohiši - je direktor poprodaje (servis in rezervni deli) za citroen, mazdo, fiat in alfo ...


O, super. No, če bom kaj rabli oz. se bova midva dokončno zmenla, kaj bi....user posted image


Sam da si ne bosta zdaj kaj zmišljevala ... user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.3.2008 23:38:44   
gruška
V Lj.

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.3.2008 23:39:36   
nicolina
Pr nas se  nekaj dogaja, najbrž se Tin prebuja, ni tako priden kot Taja, se bom kar spokala v spalnico.

NOČKO!

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.3.2008 23:39:55   
gruška
A zdej smo tle gor trio adijo user posted image ?

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.3.2008 23:40:20   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

V Lj.


No super, se bomo kej zmenliuser posted image user posted image user posted image . Zdej pa vaju jst zapuščam ker že križem gledamuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Nočko pa lepe sanje želim.


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.3.2008 23:41:11   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

A zdej smo tle gor trio adijo user posted image ?



Nč več, Nicolina je šla spat! Nočko!!!

Vanja, kaj pa ti?


_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.3.2008 23:42:26   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

A zdej smo tle gor trio adijo user posted image ?



Nč več, Nicolina je šla spat! Nočko!!!

Vanja, kaj pa ti?



A ti tud v mižule ... user posted image  ... No, pol bom pa tud jaz šla ... NOČKO!!!!

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.3.2008 23:42:53   
Oranža
Gruška

Objave: 656
Status: odsoten


Vanja

Objave: 565
Status: odsoten

Hudo a neuser posted image user posted image user posted image

no pa res NOČKO!!

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.3.2008 8:10:16   
Laubica

Pošiljam vam zajčkauser posted image , ki rad barva jajčka,
eno piščeuser posted image , ki hren išče
in kuharico lisicouser posted image , da vam speče orehovo potico.


Ker imate zdaj pomoč,
v miru in harmoniji uživajte
Veliko noč! 
user posted image



VESELE PRAZNIKE!

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.3.2008 8:16:02   
Nana Liza
Danes naš Tevž praznuje tretjino leta in vas časti. user posted image


user posted image

user posted image


< Sporočilo je popravil Nana Liza -- 22.3.2008 8:18:51 >

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.3.2008 8:21:00   
Nana Liza
naraščaj na isti dan imave rd, samo, da si  4 leta bolj pišče user posted image user posted image user posted image , (26.5.76)

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.3.2008 8:59:43   
Oranža
Dobro jutro,

Tevž vse naj naj naj za mini rd, pa hvala za tortico in kavicouser posted image user posted image .

Ajtak vse najboljše za te, vse najboljše za te, vse najboljše draga Ajtak, vse najboljše za te!!
 
user posted image

Ja kje pa ste dons vse....al še spite, al ste že k žegnu nesleuser posted image user posted image .
Mi smo spet spali od 21.30 do 8h zjutraj - itakuser posted image user posted image user posted image user posted image .
V glavnem pri nas sneži, pa ful veter piha, tko da po vsej verjetnosti bomo notri.user posted image Sicer morm pa jajca pofarbat, pa kosilo skuhat, pol bomo pa najbrž šli še neki v štacuno, ker gremo v ponedeljek nekam na obisk pa se spodobi da nesemo neki za ''zajčka''. BTW a pr vas tud ''zajček'' otrokom darila prinese??
No zdej pa grem....
čao


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.3.2008 9:05:05   
Oranža
Aja punce pa dons je svetvno dan voda!! Tko da previdno z vodo, pa tam k imamo to srečo da jo lohk še s pipe točmo si pa kar nalijmo kozarček sveže vodice....pa nazdravjeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.3.2008 9:15:10   
nicolina
Dobro jutro,
mi smo že od 6.30 pokonc, se gospodu več ni spalo, jaz bi pa še ful, pa še z dvema budnicama ponoči. user posted image user posted image  Jao, jao kdaj bomo spali celo noč?
No,sem si pa vse še pospravla, lase oprala, Tin seje igral v igralnem centru, sej je priden in še 45 minut odspal.
A veste, da so pr nas ratale aktualne nogice, si ji ful prijemlje in nese k ustom...user posted image user posted image , mi je ful dober.

Nana Liza, hvala za kavico in tortico, Tevžu pa čestitke za 4 mesece user posted image user posted image user posted image user posted image .

Ajtak VSE NAJBOLJŠE

user posted image

Vanja, pr nas ni navada, da "zajček" kaj nosi...
Ravno, ko sem to pisala, je pozvonil poštar in je dobil Tin paket. user posted image  Mu je Gruškina Taja poslala tako lep pribor za prvo hranjenje. user posted image user posted image
Hvala obema, Gruška res si naju lepo presenetila user posted image user posted image user posted image

Midva greva zdej dol k babici, bova pomgala jajčka barvat.... lepe praznike in veliko pirhov...user posted image

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.3.2008 10:27:35   
GB
Najprej dobro jutro in hvala za kavico. Komaj sem prebrala vse STRANI , ki ste jih napisale. Dezurna cveka je seveda GRUSKA, ki seveda nadomesca se Scubadiver user posted image user posted image user posted image user posted image . ( sala mala) . Joj bom pa kar zacela z mojim "pisemcem " .

Tanaya : nebom prevec pametna in ti solila pamet kako in kaj. Upam, samo da se bosta pogovorila in resila trenutno krizo in bos vidla ,da bo na koncu to samo se spomin.

Dajica: ko sem brala tvoj post je ravno tako kot bi sebe opisovala. Kaja ima tebe najraje in ti ji bos vedno najpomembnejsa oseba na svetu. Tudi jest bi se rada spocila in malo odklopila, ampak nimam nobenega tukaj ,da bi mi Tianno pocuval in zato MORAM biti 24/7 z njo. Sem prepricana ,da drugo leto v tem casu bomo pa tukaj jamrale, kako so igrace bolj zanimive kot mi mame user posted image user posted image user posted image

No ker sta pa vse tako iskrene se vam pa se jest moram malo potozit. Kot veste je Tianna zacela z zdravili in od takrat naprej gre vse nekako narobe.
Prva stvar je bila, da nisem vedela kako ji dati zdravila in sva se obe 2 tedna non stop jokale. Ona ker jih ni hotela piti , jest pa ker sem bila toliko obupana.
Druga stvar je bila ta, da je zacela zgubljati na tezi . Poklicala sem zdravnika in je rekel, da je to zaradi zdravil in  naj pocakam se en teden in ce ne bo bolje mi bo predpisal neko kaloricno mleko ( jest drugace dojim)
Naslednji teden jo pelemo in je dobila okoli 400gramov. Jest vesela kot nora in sem mislila,da zdej se je pa postimal in jo dva tedna nismo pelav in jo pelemo v sredo in totalni sok . V dveh tednih je dobila samo 130 gramov . Zacela sem se cmerat, kot zmesana in sem cist obupana.
No ta teden imamo tega zdravnika , tako da ga bom vprasala WTF se dogaja. Moja princeska pri skoraj polnih 3 mesecih tehta 5780 . Sej ne zgleda tok suha, ampak to je prevec premalo za njeno starot ( rojena 4280user posted image ) .
Bojim se samo tega ,da mi bo dal to mleko za dodajat in da ga Tianna ne bo hotela sprejet user posted image .
Joj punce moje a je mozno ,da je z mojim mlekom kej narobe? Cist sem ze prec z zivci in nevem , kako bom se vse to zdrzala. Evo pa se spet cmeram.
Evo povedala sem in sedaj grem

Zelim vam vsem lepe praznike .

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.3.2008 10:38:30   
sonchek
Dobro jutro...
Pri nas sneži, kot bi bili decembra..halooooo..mamo zihr že 10 cm snega...

IZVIRNO SPOROČILO: nicolina
Nana Liza, hvala za kavico in tortico, Tevžu pa čestitke za 4 mesece user posted image user posted image user posted image user posted image .

Ajtak VSE NAJBOLJŠE

user posted image  



..tlele se kr podpišem..

VB..jojjj kok mi je žal da se vam vse to dogaja..dejstvo je pa da se morš najprej ti umirit, ker to tvoja punčka čuti...
...Res je full mal pridobila na teži,..sam ne pa spet premalo..mislim da je min. nekje tam okoli 450g/mesec..tko da je še vedno v mejah..sam čudi me, da če lepo in redno je da se ne zredi več...pa sej verjetno veš če ga imaš dovolj...ja kakšne pa so to tablete..mogoče res zaradi njih zgublja na teži...ker to mi je res full čudno...
..Ti kr pobezej dr. pa vpraš kako in kaj in kako je to možno...
..joj se mi smilite...boga mami in boga mala miška, verjamem da ste z živci na koncu, ampak sej bo..sam verjet je treba v to...
user posted image user posted image user posted image
Kdaj pa mate zdej zdravnika, spet?

Aja pa še to..jaz nikoli nisem slišala da bi bilo lahko tvoje mleko krivo, a si slučajno vegetarjanka?
Držite se in daj enga cmoka Tiaani od nas iz RR-ja..

morm it...jajca barvat...
papa


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.3.2008 10:44:00   
tintin
velika britanija user posted image user posted image user posted image user posted image zate in za Tianno. Bošček mali....

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.3.2008 11:06:51   
potepinka
dan

tevž-čestitke za mini RD

AJTAK- VSE NAJBOLJŠE
 
VB-UPAM DA SE HITRO PORIHTA   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.3.2008 11:19:47   
Dajica
Drage moje novembrke!
Prav vse po vrsti ste zlate in sem res vesela, da vas poznam (osebno ali samo preko teh vrstic). Vedno mi stojite ob strani ob mojih tezkih trenutkih, mi svetujete in me bodrite, mi vlivate moc in energijo, ki jo potrebujem. Prav vsaki posebej se zahvaljujem ( potepinki, sonchek, vanji, gruški, mami11, laubici, vb.... in vsem ostalim, ki jih nisem nastela, ker vas je prevec!). Danes se ze bolje pocutim, ampak na vsake toliko imam pa res krizo!
Odlocila sem se tudi, da bom spet zacela s plesnimi, ki jih imamo 1x na teden zvecer, sej takrat Kaja ze spi, pa jo bo moja mami pomirkala v slucaju, ce se zbudi. Vedno sem se sprostila v druzbi babnic, ki smo hodile plesat in vedno sem vsa dobre volje in nabita s pozitivno energijo prisla domov. Tko da upam, da mi bo tole poamgalo.

Tanayya-upam, da bosta s svojim porihtala in da je vzrok za vajino "odtujenost" novi clan in da vaju bo le ta kmalu zdruzil spet skupaj!Tako kot so ze vecina napisale, da otrocek obrne stvari za 100% v zivljenju. Drzimpesti za vaju!

Pa cestitke vsem slavljencem, tistim ki praznujejo mesecnice in tiste, ki stejejo ze krepka leta!

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.3.2008 11:20:13   
Tanayya29
Hvala punce,za podporouser posted image user posted image ,kdaj mi je res zelo težko,res!Pa čeprav tudi sama upam,da se bo rešilo,čeprav tako živet v negotovosti je težko.Sem slišala,da se to dogaja,nisem pa mislila,da se bo ravno meniuser posted image user posted image user posted image .Sem pa prosila moža,če lahko vsaj za nekaj dni naju s Tajem pusti sama,naj gre malo h svoji mami,pa noče,prav,da bo z nama.No,pomoje sva oba čisto zmedena,samo upam,da bo kmalu bolje,mislim pa da bo.....

VB upam,da bo vse uredu,boš videla,da bouser posted image user posted image user posted image ,srečno za Tianno!!!!
Ajtak vse vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Manca jaz bi tudi prišla h tebi,vendar v torek imava zjutraj v kr pregled kolkov,ob 2h pa cepljenje?

Mere našega napišem čez par minutk,kuhamo....

Lepe praznike,in še enkrat hvala hvala za podporo,mi veliko veliko pomeni!!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.3.2008 11:41:13   
gruška
Daaaaan,

dons smo pa mi bolj slabo spali ... sem šla spat ob pol enih, ob pol dveh se je pa Taja zbudila... je sicer samo pojedla in zaspala nazaj.... ob dveh je moj prišel domov, sva mal klepetala, zaspim nazaj pa se ob šestih spet Taja zbudi... spet sva se podojili, pol se je pa kar smejala in pogovarjala in ni mogla zaspat... pa prileze k nama v posteljo še Pika in hoče gledat Živ žav ... ob sedmih me začne Pika budit: mami lačna, naredi mi zajtrk ... jaz pa koma user posted image  ..... Še dobro, da je tako vreme(tukaj ful sneži), da se bomo doma crkljali ....

IZVIRNO SPOROČILO: nicolina

Vanja, pr nas ni navada, da "zajček" kaj nosi...



Zato je pa Taja poslala Tinu "zajčka" ... user posted image

Pri nas bo prinesel vsakemu en "ta velik" čokoladni jajček, v katerem je igrača ... sem jih kupila v Leclercu, imajo ful različnih: z medvedkom Pujem, Miki miško, Spidermanom, Carsi ....

VB - user posted image  - držimo pesti .... naj se čimprej kilaža uredi ....  Sonchek ti je lepo napisala... se podpišem pod njeno ...

Laubica - a si sama spesnila? Lepa čestitka ... user posted image

Tevž - vse naj, naj za mini R.D. ....... user posted image user posted image

AJTAK - VSE NAJBOLJŠE, zdaj boš pa že počasi med koke pasala user posted image

Vanja - či ti tko praviš, pol bomo pa dons "na vodi" user posted image

Tannaya - si najbrž spregledala - v sredo se dobimo pri Manci, ne v torek ...

Dajica - mene tud ples ful sprosti... kar pojdi, če imaš možnost... boš videla, da ti bo pomagalo... user posted image

Kaj sem še pozabila? user posted image  Grem farbat jajčka ... barve imam zadost....user posted image





_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Imena za fantke grškega izvora
Grčija je država s starodavno kulturo, s katero so povezana lepa ženska in moška grška imena bogov in mitoloških bitij. ...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?