|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prekmurje-prlekija 08
30.4.2008 13:06:43   
Jullija
Naj se vam še ges malo pridružin. Ste pa res redkobesedne oz. nas je kar malo tu na tem forumu.

Sonce84 sem ti kar nevoščena malo, ka si doma na bolniški, meni je tudik v službi precej mučno, sicer sem še na začetku, tak da ne vem, kaj me še vse čaka.

To pisanje v prekmurščini pa mi nejde glij najboukše, moren fejst premišlavati, kak pijšen.

Fajn se mejte, pa vesele svejtke!

(odgovor članu sonce84)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Prekmurje-prlekija 08
30.4.2008 19:48:45   
bastian111
Jullija čestitke ob veseli novici ,da boš postala mamica.Prav tako te pozdravljam ka si se nam pridružila pa ka mo veselo pisarili na forumu.Vupan ka te po prazikah bolj zgovorne,ka se nemren načuditi ka ste ena na drugo pozabile pa kak smo fajn začnile. Skratka želim Vam vesele predvsem pa mirne praznike!
Lp Darja

(odgovor članu Jullija)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Prekmurje-prlekija 08
4.5.2008 20:13:19   
NajaG
pozdravljene,
nekako se nemorem navadit na tale forum..pa nevem zakaj. Sem več na enem drugem.
kakorkoli, vidim, da vas je tudi tu nekaj pomurkuser posted image Super to.
No, jaz imam pdp 19.6. in po eni strani že komaj čakam. Kdaj imate kaj ve pdp-je?

danes že cel dan več ali manj ležim, ker sem zjutraj imela grozne bolečine v trebuhu. Ampak zdaj sem bolje in malo na netu..nato pa grem nazaj v ležeč položaj, jutri pa spet služba.

No, upam, da se vam kmalu sept oglasimuser posted image
Prijeten začetek novega tedna vam želim.

lp, Naja

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Prekmurje-prlekija 08
4.5.2008 20:53:15   
bastian111
Pozdravljena Naja ,jaz imam PDP 24.7. po uz pa 21.7. Upam ka de prle ,saj komaj čakam da zagledam sineka (vsaj upam ka de sinek ka nič nimava kupljeno v roza:)Večinoma nabavljava v neutralni barvi nekaj pa tudi v plavi.Lp Darja

(odgovor članu NajaG)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Prekmurje-prlekija 08
5.5.2008 13:52:22   
sonce84
zdravo Naja, ge imam pdp 6.8. , vupan ka bo čimprle, ka de te že neznanska vročina verjetno.
uživaj v nosečnosti...

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Prekmurje-prlekija 08
5.5.2008 14:04:22   
Anitka
Zdravo Pomurke!

Da se vam malo oglasim. San že 2v1 in vupan ka se naše dete odloči priti par dni prlej na svetuser posted image user posted image San bila od srede do včeraj v Dalmaciji in je bilo super, če odštejem včerajšnjo vožnjo proti domiuser posted image user posted image user posted image So bile gužve na cestaj za znoreti.

Sicer pa mamo gnes punih 37 tednovuser posted image user posted image PDP pa je 26.5., še malouser posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu sonce84)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Prekmurje-prlekija 08
5.5.2008 15:33:27   
srecka30
OJ ČVEKE!
No, čveke ravno nismo, ko bolj malo klepetamo.
ej, Anitka, dobra si, da se še upaš takole okrog vozačkat. svaka čast.
jaz tudi večino preležim, ker ima ful nizko posteljico in me ful dol tišči, če dosti hodim ali sedim. sicer pijem magnezij, samo meni brž nič ne pomaga.
sonce 84, malo počakaj, pa ma mogoče fkup rodile (jaz mam 20.8.).
lep pozdrav 

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Prekmurje-prlekija 08
5.5.2008 16:48:54   
Anitka
Srečka ja dosti san si vupala, priznam, ali glavno je ka san nazaj še itak 2 v 1user posted image user posted image user posted image

In ve že kaj razmišlate o načine poroda? Ve še sicer mate čas, ge pa kaj dosta nej. Ge san si zrihtala papejre za EA, če mo jo pa nucala pa se odločim v porodni sobi.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu srecka30)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Prekmurje-prlekija 08
5.5.2008 19:51:49   
bastian111
Anitka kak si si te papirje zrihtala, ka moren tou ginekologa prositi ali kak sploj ide postopek za Ea?
Prisim za odgovor pa lep večer Vam vsem skupaj želim.

< Sporočilo je popravil bastian111 -- 5.5.2008 19:52:28 >

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Prekmurje-prlekija 08
5.5.2008 20:43:43   
NajaG
ojla,
kaj ste vse prekmurke?user posted image da pišete v prekmurščini večinauser posted image

Anitka, ti pa boš kmalu šlauser posted image Želim ti čim lažji in uspešen porod!

Na SŠ mene niso ravno prepričali o lajšanju bolečin pri porodu. In tolko različnih variant sem že slišala, da res nevem več kaj je dobro in kaj ne. Zato razmišljam, ker sem prvič, grem in vidim kaj bo pač bo. še vedno lahko tam prosim za protibolečinsko injekcijo in to bo to. Pomojem. Nevem...Še tuhtam. Ampak nimam več veliko časa. Če se odločim za EA moram rečt zdaj naslednjič moji G in tako moram it v P po te papirje.user posted image
Kaj ste vse že doma, al še hodi v službo katera? Jaz še delam in s porodniško začnem 22.5. Vendar ne delam več 8ur, ker enostavno ne zdržim tak dolgo sedet..
Zadnje dni pa mi je vedno težje.

Začele so se pojavljati razne bolečine, v nogah, križ..spanje ni več spanje ampak premetavanje in obiskovanje wc-ja. Ampak se tolažim da še dober mesec in bo vse to mimo. Potem pa se bodo začele druge stvariuser posted image

ok dovolj sem se kar razpisala, kaj?!
lp



(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Prekmurje-prlekija 08
6.5.2008 7:41:38   
Anitka
Oj!

San se pa zbidila tak rano. Zgleda, ka pogrešam službo ka san se še nej navadila na ostajanje domauser posted image user posted image

Bastian za EA pri svojem G prosiš napotnico za anesteziologa s kero te ideš do njega in se vse  zmenita.

Naja mene tudi prekmurščina pri pisanje zafrkava, zato včasih to zgleda bole kak polprekmurščinauser posted image user posted image user posted image Glede lajšanja porodnih bolečin pa sem bila tudi ge v začetke malo zmedena in san nekak nej bila navdušena nad EA. Po predavanje anesteziologa in tudi po posvete z mojo G pa san si pravla, ka si papire zrihtam pa mo te vidli, če mo nucali. Brez njih pa ti EA ne delajo, pa košta te tudi nika nej. V službi pa san bila čisto do konca - zadnjič san delala 28.4., 29.4. pa se mi je začno por.dopust.







_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu NajaG)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Prekmurje-prlekija 08
6.5.2008 9:06:30   
bastian111
Pozdravljene

Zdaj san prišla z pregleda pa me je naraučo za tri kedne.Nejsan dobila papire za porodniško ,san pravi ka va tou zrihtala naslednjič.Porodniško nastopim 20.6.08.Fajn se mejte pa se čujemo.LP

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Prekmurje-prlekija 08
6.5.2008 14:12:44   
Anonimen
Ka se še ge malo javin. Mij živejmo bole kak kakšni vampiri. Ponoči smo zmesta, podnevi spimo.

Matica smo razvadli, ka smo ga dosta nosili na rokaj, (prlej kak se je rodil sva pravla ka ga neva na to navajala user posted image ) zaj pa načik nešče zaspati (kilaža pa njemi tüj ide sakši den gor). Včasik ne ven ka me bole boli: ali križ ali pa roke?

Fala bougi ka man dobro taščo, ka ga una večkrat ma, ka se ge bar naspin pa počinen.

user posted image  zokica, javi nan kak ste kaj z dojenčkon.

roda17

(odgovor članu bastian111)
  Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Prekmurje-prlekija 08
7.5.2008 19:37:42   
Anita.kocjan
Hej prekmurke!
KAK STE kaj?

Vidim da ste bole redko gor. No ene poznam že iz druge strani na netu, kajne?!
Tam je bole živo...včasih no. Vas je pa kar neka ka mate PDP za menov, ge ga man
15.6. taka te malo duže srečke nosečke.

Pripravlate že kaj za bebike?user posted image

Nikaj vrle bojte....pa čimveč pište!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Prekmurje-prlekija 08
7.5.2008 20:00:43   
bastian111
No jaz man že vse pripravljeno(zdravniki me strašijo z predčasnim porodom). Vse je zlikano in pospravljeno razen,posteljce .Tou san pravla ka če ge nemo folgala de moj porihto.Mava vse kupleno od baldahina do obrobe pa posteljine in dormeja.Škoda se mi vidi ka be že zdaj tou pripravljala ka se hitro zaprši pa če paziš ali nej.no skratka vse je samo bu buja še za zdaj nega pa vupan ka de bar počako do konca Junija te pa že lejko pride. Fajn se mejte in lep večer še naprej.Darja
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anita.kocjan)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Prekmurje-prlekija 08
7.5.2008 21:20:02   
Anitka
Oj oj!

Ja mi tudi rihtamo sto na uro za prihod našoga jenčija. Zdaj glih idem obesit še posteljnino, ovak pa je več ali menje vse pripravleno. Ja edino svojo torbo še morem pripraviti. Saj nabavleno je vse, samo nej je še na pravom mesti.

Vutro pa me čaka CTG in pregled tak ka se idem pomali rihtat v kopalnico.

Fajn bojte, fajn spite in se tipkamo.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Prekmurje-prlekija 08
10.5.2008 1:59:45   
vika1
Hoj Prekmurje!!!!!!
Ge san pa še budna.
No gnes,ah ne včera san mejla pregled in naj vam povem da bomo spet mejli punčko,he-he.I am happi user posted image user posted image user posted image .

Anitka,naj bo hitro in brez bolečin.Fajn opravi.Srečno!!!!!!!!

Bastian,ti pa še malo počakaj...user posted image
Naj še povem,da moja roka že me spravlja ob živce,ej več nemren sploj spat.

Sulfinija,ge si pa ti???? Upam da si uredu.

Dobro,iden doj z neta,ka že pišem samo bedarije.

Lahko noč,ali pa dobro jutro!!!!!



_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Prekmurje-prlekija 08
10.5.2008 8:01:34   
bastian111
Dobro jutro ,še vse spite?vika 1 nikaj čestitan za hčerkico ,ki jo pričakujeta! De pa drugič fantek!? Ka pa je stvojov rouko? no fajn se mejte uživajte na soncu paa se čujemo.Lp

(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Prekmurje-prlekija 08
10.5.2008 13:45:53   
Anitka
Oj!

Kak smo? Jaz sem tako utrujena, pa tako slabo spim zadnje noči, mi ne paše več ne na levem in ne na desnem boku, pa mučno obračanje, vstajanje iz izredno nizke postelje.... Upam, da nas naše sončece malce prehiti in ne bo čakalo čisto do zadnjega.

Vika hvala za lepe želje. In user posted image user posted image user posted image za user posted image . Si spraševala za Sulfinijo - žal ni verjetno najbolje, saj je morala ponovno na abrazijo.user posted image user posted image user posted image






_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Prekmurje-prlekija 08
10.5.2008 20:23:04   
bastian111
Sama nimam besed,Anitka pozdravi Solfinijo ,če si v kontaktu znjo in ji povej da mislim na njo.Vedno ko slišim kaj takšnega pe potre do konca .Kaj je pa bil vzrok? No za to bo še čas fajn se mejte!LP Darja

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Prekmurje-prlekija 08
11.5.2008 9:20:19   
Anitka
Bastian o Sulfiniji si lahko kaj več prebereš tule:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2743443




_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Prekmurje-prlekija 08
11.5.2008 18:23:28   
bastian111
Zdaj sem prečitala in imam samo eno vprašanje, mogoče katera Ve zakaj se nam to dogaja? LPdarja

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Prekmurje-prlekija 08
11.5.2008 20:54:45   
mihaela1
Hojla user posted image ,
kak ste kaj pomurke.
Končno se van tudi ges malo oglašan.Moran van povedati ka san končno začala z dopuston,tak ka de malo ležej.
Darja tij spitavleš zakoj se nan tou dogaja.Ka pa znan,tak je mati narava .Je pa boukše ka se zgodi prlej, kak pa ka maš betežno dejte,s ten se je pač potrebno tolažiti.Tudi meni se je tuo zgoudilo že tri krat,na začetku je zelo hudo,potem pa počasi preboliš in začneš nov boj.
Draga Surfinija,zjoči se,stisni se k svojemu dragemu in boš vidla ka de čas prineso svoje in slej ko prej bosta tudi vidva v naročju cartala svojega otročka.Samo nej se preveč obremenjevati s tem,ka tudi tou neje dobro.
Midva z možem sva se po treh splavih sprijaznila,da pač tak je in da slej ko prej bo tudi nama uspelo.In vidiš zdaj mava doma enoga zlatoga sinekauser posted image user posted image in pričakujeva drugegauser posted image .Tak ka vsakoga slej ko prej čaka ta sreča.
Lepo se mejte,pobožajte svoje bušije in uživajte.
Lp,Mihaela


_____________________________

Mi imamo dva falotka luka in Niko.

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Prekmurje-prlekija 08
12.5.2008 8:10:08   
bastian111
Pozdravljeni
Sama sem tudi dva krat šla skozi tou stvar,pa povem Vam ,ka še gnes občutin praznino in porajajo se mi vprašanja kakšna otroka bi bila? No tudi sama sem misli ,ka moremo gledati naprej pozitivno in ,da so slabe stvari za nas nekaj dobrega.fajn se mejte pa uživajte.Lp Darja

(odgovor članu mihaela1)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Prekmurje-prlekija 08
12.5.2008 8:26:54   
Anitka
Dobro jutro!

Kak smo? Mi smo še o.k. in potihem računamo na naslednjo sredo pa puno lunouser posted image user posted image user posted image Mogoče pa napravi kaj na tom ka našoga sončeka malo prle spoznamo.

Sama sicer neman izkušenj z izgubo user posted image , vrvlen pa ka je to zelo strašna in boleča izkušnja kero ne privoščim nikome. Je pa dobro, ka to skušamo nekak preboleti, če glij se pozabi nikdar nej in živeti naprej optimistično.




_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?