|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prekmurje-prlekija 08
12.5.2008 11:23:27   
Rožica82
Pozdravlene še z moje strani. TÜde ge spadan med vas, samo san kumaj včeraj vidla ka mate svojo debato.
Moren povedati ka san nej noseča man pa doma julijko 2007 letnika. Lepo je vidite ka vas je pa dosta nosečih, či glih telko kok lane vas verjetno nega.
Anitka ti si verjetno prva na vrste taka doste poguma pa nej se bojate poroda ka je nej nikši bau bau. Bole boš sproščena hitreje de šlo (preverjeno).
Za prvič de zadoste fajn bojte in uživajte v teh prelepih dneh.user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Prekmurje-prlekija 08
12.5.2008 16:34:40   
Jullija
Tudi meni je izredno žal za Sulfinijo, tudi jaz sem to že dala skoz. In še marsikaj hujšega. Zakaj se to dogaja nam? Včasih res misliš, da ni pravice na tem svetu. Ali pa se sprašuješ, kaj si komu naredil tako groznega, da se ti sedaj to maščuje. Pa ni odgovorov!

Kljub vsemu imam jaz sedaj ponovno upanje. Upanje in pozitivne misli. Tudi moj drugi pregled se približuje in neizmerno me je strah. Upam pa vseeno, da je tudi za mene prišel čas, ko bo vse v redu.

Aja, sem pozabla v prekmurščini pisat....

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Prekmurje-prlekija 08
13.5.2008 8:08:21   
bastian111
Julija tudi jaz vupam ka de se vredi,more biti nej! Javi nam kda prideš z pregleda.Rožica 82 zdaj je že tvoja mala prava nagajivka nej? no tudi mene zanima kak de šol porod skouzi kaj več pa vupan de nam povejdala Anitka ka de itak šla v rim prva! Fajn bojte.Lp Darjauser posted image

(odgovor članu Jullija)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Prekmurje-prlekija 08
13.5.2008 19:28:09   
Anitka
Oj, oj!

Ja, ja  Bastian od tukaj prisotnih san prva na vrsti za porod in vupan, ka de tou čimprlej, saj se že nemren včakati najinega sončka. Bom pa vsekakor delila izkušnjo z vami. Me pa prav zanima ka de v četrtek pokazo CTG. Gnes man občutek ka naše detece nema več dosta mesta v mojon bušije, saj mi že nekaj ur pritiska in se upira na vse možnse strani.Mogoče pa de kakšne den prlejuser posted image user posted image

Jullija držim pestke, ka de vse o.k.

Rožica že kaj razmišljate o prihode drügoga člana?user posted image




_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Prekmurje-prlekija 08
14.5.2008 8:14:46   
bastian111
Dober den drage moje!
No kak kaže de lejpi den gnes! Sama se počutin dobro ,razen ka me vse dol tišči.Tudi okouli trebuha me boli.Počitek kaj dosti ne pomaga.No ka nemo samo jamrala fajn bojte.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Prekmurje-prlekija 08
14.5.2008 8:31:24   
Anitka
Dobro jutro!

Ge san pa gnes že ob pol petuh bila na cesti ka san mojoga pelala v službo, te san pa malo nazaj zaspala in je prav pasalo. Samo zdaj san pa že lačna kak vuuuuuuuuk.

San pa opazila ka se je moj buši že fajn doj spusto. Komaj čakam na prihod user posted image

Pa lep dan vam želim


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Prekmurje-prlekija 08
14.5.2008 11:19:33   
bastian111
Anitka tebi nej čudo ka se je buši spustil, meni se je te dni tak kak če bi mejla zdaj zdaj rok! San pisala Dr.Pušenjaku pa mi na to vprašanje nej odgovoril.Lejko Van povem ka če dan dlani pod prsi in do bušija so cejli tri dlani mesta se pravi petnajst prstov?! No vupan ka mo bar dočakala 34t. Te pa dale do 36t te pa že lejko rodin! Fajn bojte.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Prekmurje-prlekija 08
17.5.2008 10:21:42   
Anitka
Ku ku, kje se pa skrivate?user posted image user posted image user posted image

Ste vse še na otvoritvah?


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Prekmurje-prlekija 08
17.5.2008 17:45:24   
bastian111
zunaj na sonco ,seveda za zavetjom ka tak fuda ka če nebi bila noseča bi me odneso! No pišite ,pišite in še enkrat pišite! Lp

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Prekmurje-prlekija 08
18.5.2008 14:45:17   
mihaela1
Pozdravlene souser posted image ,
kak ste kaj?Mi2 sva dobro,samo utrujenost me davle 100/uro.Komaj čakan ka de tou malo dejteuser posted image user posted image prišlo ven,ka se počujtin kak TANK.Nemrem se več normalno gijbati,pa ta vročijna me zdelavle,ka pa še bou do julija.
Ali je kera včeraj bijla v Radencih na maratoni.Ge san bijla,mali je bejžo,pa večer san bijla na koncerti Severine.Skratka cejli den san bijla tan,večer san prišla domou ob 11.30 zmantrana kakuser posted image .
Anitka kak sta kaj vi2.Ali se že kaj dogaja?
Prejšnji keden san mejla ultrazvok-kontrola rasti,vse je vrejdi,beba ma že 1974 g,pa obseg glavice je zmejrila 30 cm,vupan ka nede dejte preveč velko.Obrnjeno je z glavo doj,tak ka se mi lejko zgodi ka mo rodila na naraven način-ka si sicer zelo želin.Prvič san mejla CR in bolelo me je zelo dugo,tak ka mo vidli. 2.6. pa man že prvi CTG,ZDAJ PA DE ŠLO ZARESNO.Kumaj čakan.Zdaj sva jo še enkrat pijtala ka mo meli,pa je pravla mouže,ka je napravo tou te meli.Tak ka zdaj pa rejsan več ne ven če de user posted image  ali pa user posted image .Meni je tak vseeno,samo ka de zdravo.
Vika tebi pa čestitke za user posted image .
Tak tou je za enok vse,user posted image  javite se kaj.
Lp,Mihaela


_____________________________

Mi imamo dva falotka luka in Niko.

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Prekmurje-prlekija 08
19.5.2008 16:54:29   
zokica
POZDRAVLJENE!!!user posted image
no, malo sen pozna, ampak sporočan van, ka je točno na rok 27.4. ob 02.05 na svet prijoka  naš male RENE, težki 3730g veki pa 52 cm. ka malo na hitro opišen mojo porodno izkušnjo.
V soboto okrog 4 odvečera so se mi začeli popadki na 25 minut, te pa so se stopnjuvali, okrog devetih večer so bli na 9 minut, ob desetih pa sma z mojin šla za Rakičan, s popadki na 6 minut. gda sma prišla ta sen bila odprta od 3-4 cm, naredli so mi ctg, pol vurni klistri, pol dvanejstih pa sen že bila v porodni. malo čez eno ponoči, so popadki redno začeli šopati, bila sen odprta 8 cm, malo pred drugo pa smo šli v akcijo in ob 02.05 je blo vsega fertik. šlo je zlo hitro in vsi so bli ful presenečeni ( z meno vred ), ka sen rodila do konca odprta, pa to s svojimi popadki. dobila sen injekcijo pa svečko proti bolečinan samo malo prepozno, ka je te že šlo proti konci. malo sen bila raztrgana, samo me neje nič bolelo. moj je bija poleg pa je dosti bojše či maš nekoga polek sebe. v sredo sma že šla domu, žutico je da skozi tan. zej pa lepo rastemo. mleka neman več, smo na Aptamili na žalost, ka češ.
v albumi so slike jih lehko poglednete.
 
zej pa še grema malo vun
uživajte papa

_____________________________

Mamici v veselje, atiju v ponos
pokukal si na svet brez zobkov in bos.
Vedno boš naš sonček mali,
saj smo te komaj dočakali.

(odgovor članu mihaela1)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Prekmurje-prlekija 08
19.5.2008 20:14:13   
bastian111
ZOKICA ISKRENE ČESTITKE VSEM TREM Z ŽELJO ,DA BOSTE ZDRAVI IN PRIDNO RASLI! Tudi mi komaj čakamo ka se rejšimo rima,kakšno mlejko pa daješ malomi ,mislim na Aptimil 1,ali pa pre? No fajn bojte pa se čujemo.Lp
user posted image user posted image user posted image RENEuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zokica)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Prekmurje-prlekija 08
20.5.2008 10:15:54   
srecka30
Zokica, še z moje strani ISKRENE ČESTITKE! Fajn, da je teklo vse tako gladko in dokaj hitro. Upajmo, da bo tudi pri nas tako. Kak pa je blo kaj osebje? si bila zadovoljna?
lep pozdrav in uživli v objemu svoje male štručke

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Prekmurje-prlekija 08
20.5.2008 11:34:05   
Anitka
Ojla!

ZOKICA super, da je vse tako lepo teklo v porodnišniciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zdaj pa le uživajteeee.

Pri nas pa se še itak nič ne dogaja. San računala malo na luno, pa zgleda, ka ne bo nič. No sicer pa vutro še ma baje tudi močen vpliv tak, da se pustim presenetiti. Mo vidli, če de CTG v četrtek kaj novoga zaznal. Vupan ka ja.user posted image user posted image San pa včeraj večer že misla ka mo mogli šibati proti Rakičane ka me je neka fajn špikalo, pa se je te itak umirilo vse vkuper.

Fajn  bojte pa pište še kaj


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu srecka30)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Prekmurje-prlekija 08
25.5.2008 21:47:51   
Anonimen
Večer Pomurje...
ve nosečnice pa bole malo se pogučavlate, ali? user posted image

Novica,ki sem jo prestejla na Rodili smo:


Anitka sporoča, da je danes pokukal na svet njen sinko Gal 51cm in 3380g.
 

Anitka iskrene čestitke ob težko pričakovanem dogodku!!!user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Prekmurje-prlekija 08
26.5.2008 8:07:50   
bastian111
Sem že prebrala na Rodili smo! Vseeno pa tudi tu mo čestitala mladi družini!
                                               user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Prekmurje-prlekija 08
26.5.2008 9:19:33   
mihaela1
Pozdravljene Pomurke,
Anitka še tukaj iskrene čestitke ob rojstvu vajinega sineka Galauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Tudi tebi Zokica iskrene čestitke ob rojstvu sineka Renejauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,pa čim več cartanja in uživanja.
Kak ste kaj,nika se ne oglašate.Dajmo malo več napijsati.
Vika kak si kaj ti?
Tak uživajte pa nejte preveč na sonce,ka de prevrouče,tak bar pravijo do 30 in še več.
Lp,Mihaela

_____________________________

Mi imamo dva falotka luka in Niko.

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Prekmurje-prlekija 08
26.5.2008 9:23:07   
Jullija
Anitka iskrene čestitke.

Mene pa zanima, če hodi katera na telovadbo za nosečnice v bolnišnico Rakičan? Jaz sem hotela v četrtek iti, pa sem nekaj slišala, da baje odpade. Ali katera ve kaj o tem?

(odgovor članu mihaela1)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Prekmurje-prlekija 08
31.5.2008 7:09:11   
bastian111
Jullija ,sama se kaj prida ne gibljem.Rajši iden na dukši sprehod.Tudi vse močne gibe mam prepovedane.No mo se pa več gibala ,ko bo mali prišo na svet.Anitka ti bi se pa lejko malo že javila pa kaj stutala ka je nouvoga! Fajn bojte pa nejte preveč na sunce.Darja

(odgovor članu Jullija)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Prekmurje-prlekija 08
9.6.2008 20:49:49   
Anonimen
Ge ste pomurske nosečke, ka se nika več ne javite?user posted image
štera je zaj najbole blizu, ka de mejla rok?user posted image

ajdi

(odgovor članu bastian111)
  Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Prekmurje-prlekija 08
10.6.2008 6:58:00   
mihaela1
Pozdravljene souser posted image ,kak ste kaj,nika se več ne javljate.
Dreja neven kera ma najprej rok,ge ga man 5.07.2008,mislin pa ka de prlej,ka me že tri dni mučijo krči podobni popadkon,samo so malo slabši.Tak vsak den samo čakan kda de me prijelo ka mo šla v P.Tudi prvoga san rodila tri tedne prlej,tak ka mo vidli.Če se včakan man v pejtek CTG pa mo vidli ali se kaj dogaja.Poleg vsega pa man še močno povečan gost sluzast izcedek,včasih kar v kepah,tak ka mislin ka de se počasi začelo,samo vupan ka de dete zdržalo vsaj še tej teden,ka doguran do punih 37 tednov,te pa lejko prijde ven.Ali ima še kera podobno situacijo?Tak mi smo se končno odločili za imena. Če de fantekuser posted image user posted image ,(ka bi naj bil), de Niko,ča pa de slučajno punčkauser posted image user posted image pa de Iris.Kak se van zdijo imena,prvi je Lukauser posted image .
Tak lepo se mejte pa pijšite kaj.
Lp,Mihaelauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mi imamo dva falotka luka in Niko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Prekmurje-prlekija 08
10.6.2008 8:19:03   
bastian111
Mihaela1 imena so luštna in stvar posameznikovega okusauser posted image ! Sama sem danes stopila v 35 t, in tudi vupan ka dočakan 37 kednov.Prejšnji keden san mejla tak velke in močne krče ka san mislila ka mo rodila.Pa polek se še odpiran ,otprejta san že 3 cm.No vajn se mejte pa se čujemo.Darja

(odgovor članu mihaela1)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Prekmurje-prlekija 08
10.6.2008 22:04:54   
vika1
Z velikim veseljem sporocam vam , da je naša mihaela1 že rodila,to pa je bilo ekspresno:

Danes malo pred 17 uro je na svet prikukal mali Niko težak 2570 g in velik 48cm. Vsi smo O.K

Draga moja Mišika še enkrat ti ISKRENO ČESTITAM !
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



In ISKRENE ČESTITKE tudi atiju in že starejšemu bratcu Lukecu !






< Sporočilo je popravil vika1 -- 10.6.2008 22:05:51 >


_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Prekmurje-prlekija 08
11.6.2008 8:15:56   
bastian111
No pa še tu naj zapoje čestitka iz moje strani.

Želim Vama veliko zdravja in prijetno cartanje ,ateju pa čestitke!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Prekmurje-prlekija 08
12.6.2008 11:18:35   
Anonimen
Čestitke mihaelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bastian111)
  Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




obračanje
tonks

Kdaj so se vam obrnili na glavco, tiste ki ste imele dolgo časa medenično vstavo?

po 40. tednu (17%)

po 39. tednu (3%)

po 38.tednu (9%)

po 37.tednu (10%)

po 36.tednu (9%)

prej (52%)


Število vseh glasov: 163

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!