|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 19:40:26   
Taula
Posteljnina..kupila sem jo v Leclercu. Imajo modele od Zibka d.o.o. Isto kot v BC, Arielu samo ful ceneje.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 626
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 19:41:24   
Anitka
Ojla!

Končno mi je uspelo pridirkati do internetauser posted image Vidim, da kar dogaja tule na naši temiuser posted image user posted image

Aurora user posted image za dragega, ki te je malce razvajal. IN hvala .za podatek glede sexy hlačk v Müllerjuuser posted image Jaz pa uporabljam kremo Vichy OLigo 25 za mešano kožo. Mi pa zelo odgovarja. Moram pa priznati, da je moja koža v nosečnosti veliko boljša in lepša kot prej. Bi bila zelo vesela, če bi takšna tudi ostala. Upam preveč?

Ojoj TamaraJ samo, da se ni slabše končalo. Ste imeli kar malce sreče v nesreči.Saje znajo biti pa res nadležne.

Kaj pa recept Naty?

Katina tudi jaz bom rekla - kapo dol. In držim pestke, da bo po porodu spet vse o.k.

Edinaosme veseli, da imaš tako v redu zdravnicouser posted image In kako lep buši imaš. Je že kar fajn velik user posted image Pa stvari za princesko so tako cuteuser posted image

Narava še dobro, da nisem edina, ki prav tako še nima pripravljenih in nabavljenih stvari za odhod v Rim. Imamo še nekaj časa.

Ja pa da ne pozabimo čestitat:

  • Estrella za 29 tednovuser posted image
  • Katina za 30 tednovuser posted image
  • Barbaw za 31 tednovuser posted image




A je bila katera danes slučajno v trgovini LIDL? SEm videla, da od danes ponujajo blazino za spanje na boku in stane le nekje 11 ali 12 evrov, pa me zanima kakšna je v živo. Mi danes ni uspelo priti do Lidla.

U Martina jaz bi tudi šla na brazilsko, a moram priznati, da zaenkrat še nimam jajc za kaj takšnega. Pod narkozo pa verjetno ne delajo tegauser posted image user posted image

Taula jutri dobro opravi test in upam, da ne bo treba iti še enkrat.In kakšne barve lupinico sta vzela?

Ojoj, katyuser posted image user posted image samo, da je z vama vse v najlepšem redu. Ti se kar razjokaj, naj gre vsa ta psihična bolečina ven.







_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 627
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 19:45:41   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

aja sestra me je skurcala ker sem se od prejšnjega pregleda zredila 3kg, je rekla da se lahk na mesec samo 1-2 kg,....pa kaj v pm bo ona namest mene hujšala al kaj?user posted image  
 


user posted image user posted image user posted image
 
user posted image user posted image  za pregled.
 
Taula rjuhe imam imela bi pa vse ostalo. Smo hotel ful dobro, ker imamo večjo posteljico (140/70), posteljnine so pa večinoma za ta malo. Rabim pa prevleke za odejo, poušter in pa obrobo. Sem nekaj na netu gledala pa ni tako drago. Samo me zanima, če je še kje kaj dobrega in ugodnega.
 

< Sporočilo je popravil barbaw -- 6.3.2008 19:49:01 >


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 628
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 19:50:30   
valentina2006
katy82: Me je kr stisnil ko sem prebrala... Sam, da sta ti in user posted image  uredu.

user posted image ... user posted image  ti stojimo ob strani user posted image


jana81: A taka si user posted image ...
IZVIRNO SPOROČILO: jana81
a hočeš da te tkole..user posted image

user posted image  user posted image  user posted image  za pregled

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 629
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 19:56:13   
aurora28
Jana super za pregled. user posted image user posted image user posted image Katera znamka je to Herbalife?

Joj Katy si me zelo prestrašila, ampak sem vesela, da sta z user posted image oba v redu in zdaj pa res počivaj. Izjoči se in boš videla, da bo vse ok. Otročka pa takoj po nesreči nisi čutila verjetno zato, ker je bil tudi on šokiran in pretresen. user posted image
user posted image user posted image user posted image zate in za tvojo user posted image .

Edinaos sem pozabila povedati, da imaš krasen buši user posted image in vaša puža bo pa prava rozika user posted image user posted image . lepe stvari sta ji kupila in kakšni čeveljčki. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 630
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 20:00:23   
tally
katy boga , user posted image user posted image user posted image kok te je mogl skrbet, no pomembno je da je vse v redu s tabo in user posted image . Zdej pa le počivaj in probi se pomirit.

Jana sej drugič bom res ker se mi ful ne ljubi premetavat po pojstli, sej moj itak pravi da sem vampirka user posted image ker po celo noč skačem po stanovanju.

Taula midva bi tut maxi cosi mel oz. jo bova, kok je pa cena?

Zdej grem pa vaje za križžžžžž delat ker me boolllliii!!!

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 631
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 20:02:51   
Taula
Maxi Cossi...109,99 evrov. Ceneje je jaz trenutno nisem našla.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 632
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 20:14:07   
špelin@
O, ste mi dale mislit - spet bom brala k norc user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
I AM BACK, pri doktorci uredila. Sem ji malo pojamrala glede odnosa moje Ginekologinje in ne boste verjele: moja osebna zdravnica mi je napisala pismo, ki ga moram izročiti moji Guser posted image , v smislu da se po vsakem g. pregledu slabo-depresivno počutim, in da ker mi komisija ni odobrila bolniške, naproša ona njo naj mi izda potrdilo o bolniškiuser posted image .

user posted image user posted image  Me pa prav zanima, kako se bo G surla povesila... user posted image
 
aurora28, user posted image  za tvojega user posted image
 
Ma tudi jaz ne prenesem gelov za tuširanje in raznih koncentriranih mil user posted image  Uporabljam samo navadno otroško trdo milo, drugače imam kožo obupno suho in me srbi za znoret user posted image
Za obraz trenutno uporabljam vlažilno kremo za občutljivo kožo od Afrodite.
 
MARTINA25, tvojemu user posted image  vse najboljše za rojstni dan user posted image
 
jana81, user posted image  za pregled. Ful dober smajli - tisti pr kilaži user posted image
 
Jezus, katy82, grozno user posted image  Sem kar zmrznila, ko sem brala tvojo prigodo... Samo nekaj bom rekla: GLAVNO, DA STA OBE S KEPICO V REDU user posted image  Drugače sem pa zdaj čisto v šoku... Ojej... user posted image user posted image user posted image
 
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85
taula baje, da smo lahka user posted image nepripete, ampak se moramo potem zadaj voziti.


NE GA SRAT!!! A ti res misliš, da bo otrok preživel, če tebe vrže čez prednjo šipo ven in škripneš?! Sploh veš, kakšne sile delujejo ob trku user posted image  In kolikokrat je že zadaj sedeči nepripet potnik ob "poletu" ubil ne le sebe, ampak tudi spredaj sedečega pripetega voznika ali sovoznika. Pa brez zamere, ampak tako razmišljanje me res vrže iz tira user posted image user posted image user posted image  Tudi v nosečnosti velja obvezno pripenjanje z varnostnim pasom - je pa res, da so v preteklosti včasih določeni G izdajali potrdila za policaje, da je medicinsko opravičeno, da user posted image  ni pripeta, ampak so tudi ti potem pogruntali, da se igrajo z ognjem - če nepripeta user posted image  v nesreči umre, bodo oni odgovorni.
In ne rabim biti anonimna, da ti tole zgornje povem, ker bi ti to povedala tudi direktno v obraz v istem tonu, komot tudi na srečanju.
 
Se grem ohladit... user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 633
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 20:21:48   
jana81
aurora te znamke ne dobiš v trgovini, lekarni...ampak sam prek distributerjev..je drugače ameriška znamka( poglej na www.herbalife.com pod personal care-tu je kozmetika), deluje na tak način kot Just recimo.
 
špelin mirne živčke... se pa čist strinjam s tabo. Pas te le reši pred smrtjo, razen v ekstra primerih. Sej je zadnjič Martina povedla kak je treba bit prav pripasan.
 
 

< Sporočilo je popravil jana81 -- 6.3.2008 20:25:32 >


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 634
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 20:26:44   
Taula
To sem pa zgrešila. Kaj se pripasamo pod trebuhom....čisto spodaj...pa gor za trebuhom...čez ramena..da je trebuh čim bolj odkrit?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 635
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 20:30:59   
Soncnica Sandra ***
Čer majčice!
 
Katy82: user posted image user posted image user posted image  samo, da je z vama vse OK. Pa še user posted image user posted image user posted image ti pošilvava z mojo piko. Držim pesti za vaju, da se stanje ne bo poslabšalo!!!
 
Taula: dobro opravi jutri na pregledu za cukr, bomo držale pesti , da bo vse OK. In pol če bo, ti boma pa eno veliko user posted image  spekle !!!
 
No jaz pa grem danes malce predčasno na kavč, pa ne bom več dolgo visela za PCjem, ker me ful križ boli. Jah kaj naj rečem glede na mojo višino se mi vsak gram, kaj šele kg pozna pri bolečinah v križu.
 
Lep večer še naprej pa spaldke sanje!!!
 
 

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 636
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 20:34:27   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: jana81
Sej je zadnjič Martina povedla kak je treba bit prav pripasan.

jana81: Kk? Sm zgleda spregledala in že kr neki časa razmišlam o pripenjanju, ko se vozim v službo.


špelin@: Se strinjam... Lepo se ohlad pol pa welcome back...user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 637
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 20:35:09   
*Tiana*
joj, katy28, sam da je s tabo in otročkom vse OK. user posted image

Si kr ne morem predstavljat kako si se mogla prestrašit že ob nesreči, potem pa še naletiš na pripravnico, ki daje prehitre izjave in te čist šokira. In velik user posted image za prisebne sestre za hitro ukrepanje.

Poskusi se čimbolj sprostit in gledat na to optimistično. Vem da ti je težko, ampak hvalabogu se je vse srečno končalo.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 638
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 20:37:13   
špelin@
Uporaba varnostnega pasu v nosečnosti - na linkih lahko preberete tudi, kje naj teče varnostni pas oz. kako ga namestiti:

KLIK

KLIK

KLIK

KLIK

KLIK

KLIK

Sori, punce, to je moja občutljiva točka, na kateri se hitro "zapnem"... Povedala in poKLIKala sem svoje, zdaj bom dala pa mir user posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 639
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 20:40:47   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006

IZVIRNO SPOROČILO: jana81
Sej je zadnjič Martina povedla kak je treba bit prav pripasan.

jana81: Kk? Sm zgleda spregledala in že kr neki časa razmišlam o pripenjanju, ko se vozim v službo.




ja spodnji del pasa, čist pod trebuhom (pa fajn še kak mehek povšter met vmes, da te ne zateguje) ,zgornjega pa nad trebuhom. Sej to je povedla na srečanju, tk da nisi zgrešila.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 640
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 20:45:42   
barbaw
Jaz pa nikoli nisem brala kako se pravilno pripasat in sem zdaj šla gledat in jaz točno tako delam, ker drugače mi ni ravno udobno. Sem vedno pripeta zaradi teh poletov skozi šipo in da te ne nabije preveč v volan. Je pa res, da lahko prometna povzroči prezgodnji porod ali pa še kaj hujšega. Tak riziko je vsakič, ko se usedemo za volan.
Prodajajo pa tudi poušterčke, ki blažijo zategovanje pasu pri nosečnicah.

< Sporočilo je popravil barbaw -- 6.3.2008 20:46:11 >


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 641
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 20:46:45   
suzy85
špelin@ ne se jezit! sj men je tud blo ful čudno, sam sem res od večih že slišala takšne podatke. ni mi blo sicer jasno, kok se lahka tak vozimo, glede na to kolk se razlaga in opozarja na uporabo varnostnih pasov. se opravičujem za pomoto!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 642
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 20:47:43   
barbaw
Kako se že imenuje tista trgovina pri Ikei zraven Spara, ki ima pohištvo in ...? user posted image  Me SNP daje 100 na uro. Sem obupala nad iskanjem po prejšnjem delu.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 643
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 20:51:02   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85
špelin@ ne se jezit! sj men je tud blo ful čudno, sam sem res od večih že slišala takšne podatke. ni mi blo sicer jasno, kok se lahka tak vozimo, glede na to kolk se razlaga in opozarja na uporabo varnostnih pasov. se opravičujem za pomoto!


Oprosti, res sem zvenela grobo in mi je za napad žal - včasih se ne morem zadržati user posted image  Saj veš: paziti moramo nase in na naše user posted image
 
Peace user posted image

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 644
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 20:52:20   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Kako se že imenuje tista trgovina pri Ikei zraven Spara, ki ima pohištvo in ...? user posted image  Me SNP daje 100 na uro. Sem obupala nad iskanjem po prejšnjem delu.


Mömax.

KLIK

Če si to mislila user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 645
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 20:53:26   
valentina2006
jana81: HVALAAAA user posted image  user posted image  user posted image

špelin@: HVALAAAA za KLIK user posted image  user posted image  user posted image

skratka obema: user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 646
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 21:07:56   
katy82
Mačkice moje ful vam hvala za podporo,sj bo šlo sm res sm šele zdej k sm doma pa k vidm da je vse ok pršla do tega kaj bi lahko blo,pa mi je ven butnl.Nočm pa lubija s tem obremenjevat k je še tko tud on čist gotov,k so mu povedal da take sreče k sm jo mela pa jst pa ne vidš vsak dan.Če bi poletela čez ograjo al pa direkt vanjo trčla bi blo dost hujš,mela sm pa tud to srečo da se mi airbag ni sprožu,da bi me še to stisnil.Pikica je dons ful mirna me skor nč ne brca pa me še to mal skrbi sam me je zdej dva dni tko zbrcala da je po moje tud zmatrana.Mogoče ma pa muskelfiberuser posted image .

Pikice še enkrat hvala za vso podporo,res pomaga da se lahko mal izjočeš tle gor.

Sm pa vidla da ste se zmenle za srečanje,jst nč ne obljubim,lubiju sploh nočm rečt,da bi kam šla k pol bo po moje pa z valjarjem letal za mano tko kt ma Špelina to navadouser posted image .

Lepo pančkite


(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 647
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 21:34:26   
barbaw
Špelin@ hvala za klik. user posted image  Je ta prava.

Katy važno da čutiš kepico. Tudi če ne brca ful je važno da čutiš kakšne gibe čez cel dan.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 648
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 21:38:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006

edinaos: Zdej sem se pa čist raznežnila ob tvojih stvareh za prinsesko. FULL LUŠTKAN user posted image

user posted image


Buši pa user posted image  user posted image  velikkkk. Sem 2X pogledala, če je res sam 28/5.


valentina2006: hvala, ja buši pa mi je res v zadnjih 3 tednih zraseluser posted image

(odgovor članu valentina2006)
  Neposredna povezava do sporočila: 649
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 22:03:09   
valentina2006
user posted image
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  jutri za GP user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
Estrella*, Sashy, Tally, Čmrlika
 
user posted image
 
user posted image


_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Ali spolni odnos res lahko pomaga sprožiti...
Mnogi verjamejo, da lahko spolni odnos v zadnjih dneh nosečnosti spodbudi začetek poroda. Ali to tudi v resnici drži?




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.