|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 16:54:49   
tally
en lep ozdrav za vse vas mačkice!

Js sm pa danes takoooo zaspana, da komi učke držim odprte.Sem zgodi ustala (ob 7), ker sm šla v Lj. v MŠ. Vse ok in prav če se ne bi zbudila že ob 4 in nič več spala. Verjetno je to vadba za vnaprej.

Najprej da čestitam:

Barbaw za 31 t user posted image user posted image user posted image !

Estrella* za 29 t user posted image user posted image user posted image !

Katina za 30 t user posted image user posted image user posted image !

Edina os tvoja zdravnica je res zakon upam da ti uspe zrihtat bolniško, ker bi bilo res zoprno da greš nazaj v službo, sploh, če so taki odnosi.

Kar se tiče kože jst sm že pred nosečnostjo imela mozoljčke, sedaj neki časa je bila koža full lepa, zdej en teden nazaj pa so se mi spet začeli pojavljat mozoljčki user posted image , jst sm pa mislila da sem se jih rešilauser posted image . Hormončki delajo svoje. Uporabljam pa kremo za obraz od afrodite (vlažilno hranljiva, al neki takega) in mi je ful v redu, mi ne masti kožo.

Kar se tiče tistih oddaj na kanalu A, včasih gledam Mali vragci in se sprašujem kako do tega sploh pride, a se staršin nič  ne pogovarjajo z otrokom, jih ničesar ne naučijo, ker ene situacije so res butaste.

Ne vem sicer kako bo pri naju, vem pa, da bom dala vse od sebe, da bova z otrokom imela zdrav odnos.

MMMMMMMM palačinke bom pa jst zvečer pekla ker sem jih user posted image obljubila že dva dni nazaj.

Lep dan še naprej



(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 16:59:26   
MARTINA25
OJLA PUNCE!!!

Uf, danes pa upam da bom res spala...sem se tok nalaufala že do zdej, pa kaj še bouser posted image
Zjutri sem šla po darilo za user posted image , potem sem skočila pod tuš in šla k kozmetičarki na brazilsko depilacijo, po tem k zdravniku zaradi zaključka bolniške, v Hofer in domov....prav paše mau sedet!!!!Čaka naju pa še MŠ, po tem pa praznovanje rojstnega dne mojgauser posted image !!!Jeeeeeej spet bo torrrrta!!!heheheh

JANA še dobr da si zrihtala pritisk!!!
Drgač glede parfumom mi je dragi za valentinovo kupil Calvin Kleina Me 2 U, gel za tuširanje ponavadi kupim v DM-limited edition-različne vonje....najbolj pomembno hehehe, kremo za strije pa uporabljam od Afrodite-za nočno nego (itak mi nč ne pomaga ampak vseen)user posted image  

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 17:05:29   
sesil
kar se strij tiče jih jaz zaenkrat še nimam, ma se pa pridno mažem ali pa me moj  dragi. ko pa berem da jih ene dobijo par dni pred porodom in so se non stop mazale, pa me kar malo mine.
včeraj mi je naredil skoraj pedikuro. user posted image  sploh ne morem več normalno do prstov na nogi.

(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 17:10:14   
sesil
koža na obrazu je pa 100x slabša kot v nenosečniških časih. vsa sem v enih pikcah rdečih, pa ne ratajo mozolji. kr neki. uporabljam pa niveo za obraz (bela škatlica) . sicer imam tudi od afrodite mandljevo, ma mi ni všeč.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 17:14:46   
aurora28
Katina in vse , ki jih zanima se bo zdajle na Zone Reality začelo Birth stories. user posted image

Meni je tudi Afroditina krema zelo všeč, so se z leti zelo izboljšali user posted image .

Jaz bom pa čez urco šla kuhat puding, sem danes dobila od tašče domače mleko...to bo dober puding. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 17:45:02   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: MARTINA25

potem sem skočila pod tuš in šla k kozmetičarki na brazilsko depilacijo, .....

kako to izgleda, jaz mislim, da bi umrla od bolečin....

(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 17:45:55   
sesil
jaz sem tudi ena tistih, ki smo 100 let za luno. imamo samo slo1, slo2, tv3 in kp. smo razmišljali da bi vzeli siol tv, ma se nekako ne moremo odločit. mogoče na drugo zimo. poleti itak ne gledamo tv.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 17:47:06   
sesil
pomoje brazilska boli ko svuser posted image ja. jaz si ne upam niti pomislit.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 17:52:45   
MARTINA25
V prvo me je bolelo...to ni kej, zdej pa mi je čist navadn.Dlake so tanjše, pa še pol manj jih je kot prej, tko da ni šans da grem nazaj na britje!!!

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 18:01:11   
valentina2006
OJLA user posted image ...

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Valentina kaj tvoja princeska še ima mandlje. Baje tudi vplivajo na ušesa, ni pa nujno. Pri nas je problem, ker še ne zna pihat iz nosa, pa imamo občasno probleme z ušesi, ne pa več takih  kot pred letom dni. Se je stanje kar izoljšalo in je imel od septembra do zdaj 2-krat vnetje.

barbaw: Še ima mandlje. Je pa mela nekje oktobra v 1 mesecu 2X vnetje ušes, pravzaprav v full kratkem času kr 4X... Zdej smo pridni in pridno pucamo noska z NaCl in držim pesti, da ne bo kej... Glih zdej je zaspala, prav, da se full slab počut... to ni dobr znak... bomo ziher zbolel. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***
Valentina2006: pohvale!!! Si kar predstavljam, kako je bila tvoja princeska navdušena. Tudi pri naših sosedih je bilo danes nepopisno veselo popoldan, ko so prišli otroci iz šole.

Soncnica Sandra ***: Ja itak, veselja, še pa še... še v vrtec jo nismo pelal... itak, mami user posted image  ni mogla v službo in smo mal ajčkal. Pol pa užival... Na žalost danes že čutmo posledice...

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
Očitno nobene sovice na vidiku

edinaos: Pridna user posted image ... jest sem že pa ur user posted image ... user posted image  user posted image  za dohtarco.


IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Danes me moj dragi pelje v parfumerijo in si lahko za 8. marec izberem parfum po svoji želji. user posted image user posted image user posted image

aurora28 : user posted image  user posted image  za user posted image  in za user posted image

barbaw: user posted image  user posted image  za user posted image user posted image  tednov...

Katina: user posted image  user posted image  za user posted image user posted image  tednov... 

TamaraJ: user posted image user posted image

Naty*: user posted image  user posted image  za prespano noč.

Estrella*: user posted image  user posted image  za user posted image user posted image  tednov.

IZVIRNO SPOROČILO: MARTINA25
Joooj sovražim neprespane noči.....spet nisem mogla spat do 2.00.....user posted image

MARTINA25: Še dobr, da ni blo treba zjutri v službo user posted image . Kar se pa brazilske tiče, me kr bli, ko jo omenš user posted image .

špelin@: HOFER, joj kokrat sem šla zaston. Al pa LIDL isti šmorn. user posted image  user posted image  za predzadnji skiro.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 18:09:47   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: sesil
jaz sem tudi ena tistih, ki smo 100 let za luno. imamo samo slo1, slo2, tv3 in kp. smo razmišljali da bi vzeli siol tv, ma se nekako ne moremo odločit. mogoče na drugo zimo. poleti itak ne gledamo tv.


Tup pr ns mamo bolj mal programov... je moj user posted image  hotu SIOL tv, pa ni deloval user posted image , na njegovo žalost... jest tko bol ma gledam user posted image .

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 18:15:09   
Taula
Pozdravljene

Evo mene iz trgovine...sva kupila lupinico Maxi Cossi cabriofix...v Rutarju je v akciji in se splača.user posted image  Jutri grem na Polikliniko...prvi test za sladkorno. Bomo videli ali me bodo naročili še na drugegauser posted image

Aurora..hvala za info o Mullerju.user posted image

Narava...kam hodiš v MŠ?

Buccka...ni mi povedala približne teže. Samo da je prevelika...med 1-2 tednom. Na urinu je pa rekla da ni ok in mi dala napotnico. Bom videla kaj bo jutri.user posted image

Katina...hvala za navodila. Upam da ne pridem v cuker klub. Drugače te bom pa ''nadlegovala'' ker si že profesionalka.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 18:33:26   
valentina2006
Taula: Za lupinico user posted image  user posted image

jana81: Upam, da so teževe s pritiskom minile. Kje se skrivaš. A se učiš, si rekla, da maš izpit (18.3. če se ne motim)... Tud jest sem si prnesla knjige na kup user posted image ... ampak jih zaenkrat sam žalostn gledam.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 18:49:39   
aurora28
Taula superca za lupinico. user posted image user posted image user posted image Koliko kil si se zredila v user posted image ? Joj jaz sem se že za 14 kil zredila in upam, da do konca pridobim zelo zelo malo user posted image . Mi je pa zadnjič sestra rekla, da se mi sploh ne vidi, da bi se kej fejst zredila, edino v trebuh sem kot žogica marogica. user posted image

Valentina Jana je šla na GP. Bo po moje vsak čas nazaj. user posted image

Puding je uspel in je tak dober. Mnjama, domače mleko da kar poseben okus pudingu user posted image , da pa bi ga samega pila mi pa ne diši preveč. user posted image

Ravno pečem kurje bederce za možeka, ki prihaja iz službe. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 18:53:34   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Valentina Jana je šla na GP. Bo po moje vsak čas nazaj. user posted image


Sm kuj pogruntala, ko sem prtisnla "Potrdi". Vidm, da je že gor in upam, da nav zamerla.

KRIVEC: user posted image user posted image user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 18:56:10   
Taula
Zredila sem se za konkretnih 12 kg.user posted image user posted image user posted image user posted image  Baje ful v trebuh, ne vem.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 19:07:15   
valentina2006
edinaos: Zdej sem se pa čist raznežnila ob tvojih stvareh za prinsesko. FULL LUŠTKAN user posted image

user posted image


Buši pa user posted image  user posted image  velikkkk. Sem 2X pogledala, če je res sam 28/5.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 19:11:37   
Taula
Edinaos...sem še jaz morala pogledati. Joj kot je cute. Kje si dobila to penico....Tweetya? Ker v BC še nisem videla takega vzorca.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 19:16:02   
katy82
Čau mačkice!!!!!!!!

Evo mene,mam slabo in dobro novico.
Slaba:v torek sm šla v porodnišnico na predavanje od epiduralne in nazadnje zares pristala tam k sm mela na poti prometno in sm dobila krče tko da so me z rešilcem odpeljal
Dobra:z mano in otrokom je vse v redu čeprav sm mela ob prihodu na 20 min majhne popadke pa so se k sreči umiril,sva dons pršle s pikico domov in počivamo na veliko

Sm pa čist psihičn na konc sam na jok mi gre.Sj se probam umirit ampak nekako mi ne gre tko da sm se raje usedla sm gor in mal jamram k upam da bom pol bolša.Spomnm se sam ovinka in kombija pa da sm trznla,pol se sam spomnm da je ful počl k sm v bistvu zajahala ograjo in me je metalo po njej.S trebuhom me je prtisnl ob volan pol k me je pa po zraku metal me je pa pas zategnu ene trikrat.Hvala bogu sm bla tolk prsebna da sm obvladala avto in ga nekako spravla na cesto od tam pa na stransko pot,da ni še kdo od zadej vame prletu.Počutla sm se v redu pol k so pa policaji pršl me je začel ful bolt pa bebice nism čutla in valda sm šla lepo z rešilcem v porodnišnco.Tam mi je pa ena sekundarijka delala UZ in mi prbije da ne najde srčka,punce zdle še vedno jokam k se to spomnm,sam to mi je šinil čez glavo da sm si ubila otroka.Tud solze so mi nehale tečt sam gledala sm če bom kej vidla.Pol so pa sestre rekle da bojo poklicale nadzornga zdravnika pa ženska ni pustila češ da ne panike zganjat.Za par sekund je pa hotla sama z mobitelom poklicat k se je čist usrala pa je že zdravnica jezna not direkt iz op prletela k so obe sestre šle ven iz ordinacije in od drugod poklicale.Zlate punce ej.No vse se je končal s tem da se je takoj pokazal srček sam ona ga pač ni dober nacentrirala s sondo.Štekam da se ženska uči ampak takrat tistih 5  minut pa tega res nism rabla.Najhujših 5 minut v lajfu.Pol je pač opazovanje 48 ur če bi se kej dogajal ampak na srečo smo se obdržale.Čist sm zaglumila zdle,se grem mal pomirit pa vas pol kasnej pridm pogledat.Hvala čav


(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 19:29:33   
Taula
Boga.user posted image user posted image Samo da je vse Ok. Mene je tudi strah vožnje sedaj, ko sem user posted image . Baje da nam lahko G da potrdilo da nismo pripete, samo meni je to še bolj nevarno.user posted image  Tista ženska je pa tudi glupa...sej se uči, samo če se uči naj jo kdo nadzira.user posted image  Upam da se je kaj opravičila vsaj.

Počivaj in pomiri se. Važno da je vse Ok. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 19:31:26   
suzy85
joooj katy, takih dogodkov pa res ne rabimo v tem času nosečnosti. verjamem, da te je ful pretreslo in da te zdle mal živčki matrajo, ko sam pomisliš, kaj bi lahko bilo narobe!

sam da sta z user posted image ok in da ni blo hujših posledic! ona sekundarijka v B bi se pa tud lahka mal zadržala, ne pa da ti tako neumnost ven blekne, ko itak misliš sam na to, da bi blo z user posted image vse vredu. hvala bogu, da so vsaj nekatere sestre tolk prijazne, pa da vidijo, če katera izmed njih dela narobe!

100x user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 19:33:36   
jana81
hello...
 
evo sem doma... na GP vse ok, ni me matrala vaginalno, ampak kr prek bušija, je bla bolj redkobesedna, rekla je sam, da če bi bli krči čez cel trebuh in krvav izcedek, pol kr v P., drugače mam mirovanje predpisano..je vrajt. bom ležala.
sem vprašala za modolex- je rekla da zdej v tej dobi nosečnosti, ni več nobene panike, da ga naj ne bi uporabljala.
 
aja sestra me je skurcala ker sem se od prejšnjega pregleda zredila 3kg, je rekla da se lahk na mesec samo 1-2 kg,....pa kaj v pm bo ona namest mene hujšala al kaj?user posted image
 
naslednji GP imam 27.3.08.

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Katero kremo za obraz uporabljate? Mene je kar naenkrat prijelo, da zdaj bi pa jaz začela uporabljati naravno kozmetiko (Weleda, Annemarie Bolding...) ampak cene so pa take, da te kap. Meni se je v času user posted image obraz zelo izboljšal in tu in tam najdem kakšen mozolj, ki pa kar hitro izgine. Najprej sem uporabljala od L´oreala  kremo in potem ugotovila kako jo delajo in kaj vse vsebuje, sem se odločila za Afroditino vlažilno kremo in mi odgovarja, pa še cenejša je. user posted image



Jst mam kr aleo vero gel od Herbalifa za obraz. Weleda je pa res čist naravna veš, sem na začetku nosečnosti imela limonino olje za telo (ga še nisem porabla, ker sem kupila Eucerin potem), tudi cena ni previsoka.
 
Drugače mozoljov tud niam neki ful, razen po hrbtu so se mi te nadloge naredle-bolj une rdeče pike-kot alergija, pa ok, sej se ne vidi.
 
barbaw se čist strinjam s tabo, sej naprfumaš se za sebe, ne pa zato da te vsi okol tebe vohajo ne?
 
tally ko ne moreš več spat, kr prid na RR, bo ziher katera gor.
 
martina kapo dol res, mene že depilacija bikinija vrže iz tira.user posted image
 
valentina..evo mene, od GP sem šla po lubija v službo, pol sva šla na kosilo in pol še na kavico, tko da sva prišla šele pred 15 min domov.
Ja knjige sem že znosila na kup, samo jih še nsiem odprla...v soboto pa res začnem.user posted image
eh kaj bom zamerla....a hočeš da te tkole..user posted image ...mal se hecamuser posted image
 
katy...joj ka se teb dogaja...upam da te bo lubi potolažu...probi čimprej pozabit na to, pa veselo naprej z nasmeškom. rade te mamo...user posted image
 
 
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 19:35:10   
barbaw
Aurora meni pa so šle kile bolj v rit in noge kot pa v trebuh. user posted image  Bom dala slikice gor. Moram lubija vprašat, če jih je shranil na comp da jih pripopam, da vidite kakšno garsonjero ima naša pikica.

Katy si pa res imela srečo v nesreči. user posted image  Samo da je z vama ok. Ti samo počivaj, nič se ne sekiraj. Verjamem, da si dala pravo travmo skozi, ampak se je vse dobro izteklo. user posted image

Kje ste ali boste kupile posteljnino za otroške posteljice? Kaj v Avstriji imajo kaj v tisti trgovini pri Ikei? Cene?

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 19:35:22   
sesil
katy, joj, si me prav šokirala s to novico. ma dobro da se je vse ok izteklo. drži se in počivaj.user posted image

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.3.2008 19:35:34   
suzy85
taula baje, da smo lahka user posted image nepripete, ampak se moramo potem zadaj voziti.

ko moj user posted image vozi, si vedno držim spodnji del pasa mal stran od trebuha. ko se pa sama vozim na predavanja, si pa tud nonstop popravljam spodnji del pasa, da ni čist napet čez trebuh. me je tud ful strah, da ne bi prišlo do kakšne nesreče! držim pesti, da se nam user posted image nič ne zgodi na cesti!


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Ali spolni odnos res lahko pomaga sprožiti...
Mnogi verjamejo, da lahko spolni odnos v zadnjih dneh nosečnosti spodbudi začetek poroda. Ali to tudi v resnici drži?




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.