|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 22:20:08   
Anitka
Edinaos v Avstriji v Kiku so bile tudi večinoma večje števile in take, ki mi sploh niso bile všeč, potem pa sem le našla tole z medvedki pa še velikost je bila o.k.


http://www.laredoute.si/

To je link kataloga. So malo daržeje te pižame, ampak so pa kvalitetne in jih lahko nosim tako v nosečnosti kot med dojenjem. Sem jih pa jaz naročila iz avstrijskega, ki je cenejši.



_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4451
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 22:21:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

**** jaz si bom ene dve vzela za vask slučaj, če mi bojo dali dosti prevelike ali če ne dobim nove pravočasno, sploh v času obiskov, ko bom hodila po hodniku in ne bi rada v krvavi naokrog skakala.


Po eni strani, pa je res to shittt , ker baje je čisto odvisno od sestr: lahko da bo dovolj vsega, lahko pa da upadneš v kakšno grupo odvratnih-lenih sestr, in moraš cel dan preživeti v krvavi.....

Tako, da bom tudi jaz v tej smeri razmislila.....



(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4452
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 22:22:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

**** jaz si bom ene dve vzela za vask slučaj, če mi bojo dali dosti prevelike ali če ne dobim nove pravočasno, sploh v času obiskov, ko bom hodila po hodniku in ne bi rada v krvavi naokrog skakala.


Aha, to pa je pametno razmišljanje... saj res nikoli ne veš a bo zadosti perila. vsaj za Ljubljansko porodnišnico...vem da so z brisačam full šparal 2 leti nazaj...

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4453
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 22:30:06   
Anitka
Saj pravim za vsak slučaj si bom vzela zraven.user posted image

Edinaos še nekaj linkov teh pižamic in srajčk:

http://www.laredoute.at/AT/de/kauf-nachthemd-fur-die-stillzeit-und-wahrend-der-schwangerschaft-von-cocoon.aspx?productid=324130671&documentid=272508&producttitle=Nachthemd+f%c3%bcr+die+Stillzeit+und+w%c3%a4hrend+der+Schwangerschaft+von+COCOON&hasPrev=1&hasNext=1&source=Search

http://www.laredoute.at/AT/de/Search/Results.aspx?SearchHeader=cocoon&Category=

Pa še kaj za naše pikepoke. Sem tudi naročila nekaj stvari in sem zelo zadovoljna z njimi.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4454
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 22:34:59   
Anonimen
Anitka: super si hvala ti,

La Redoute katalog  zgornji se mi že odpira, sam gre fuul počasiuser posted image

Pa hotela, sem si naročiti ta njihov brezpl. katalog pa mi sploh noče poslati.
Tebi je uspelouser posted image

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4455
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 22:36:23   
barbaw
**** jaz ne bom spalne vlekla sabo, ker so tisti šotori čist ok pa komot. Meni je pa drugače samo enkrat premočil vložek.

Anitka nimam pojma kako je v MS, tu pri nas pa imajo omaro v kateri je kup stvari. En kup spalnih, kup halj in drugih pripomočkov. Vsaka soba ima svojo omaro in vzameš ven kar rabiš. Jo obvezno enkrat dnevno polnijo. Drugače pa bi se lahko po hodniku sprehodila in iz druge omare kaj vzela.



_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4456
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 22:40:13   
Anitka
Edinaos meni je uspelo. Če ti ne bo šlo pa mi le sporoči, ti bom pomagalauser posted image

Barbaw baje se včasih zgodi, da česa zmanjka v P, zato bomo pač tovorili.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4457
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 22:43:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Edinaos meni je uspelo. Če ti ne bo šlo pa mi le sporoči, ti bom pomagalauser posted image

Barbaw baje se včasih zgodi, da česa zmanjka v P, zato bomo pač tovorili.



antika: sem t poslala ZSuser posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4458
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 22:52:22   
Anitka
Edinaos urejenouser posted image Poglej ZS

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4459
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 23:03:23   
Anitka
Vidim, da ste šle pančkat, zato se bom tudi jaz poslovila.

Lahko noč in vsaki eno bolho na pomočuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4460
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 23:03:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Edinaos urejenouser posted image Poglej ZS



HVALA TI user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4461
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 23:19:54   
Soncnica Sandra ***
So user posted image  lepo pančajte!

Grem tudi jaz počasi v miževo deželo!

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4462
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 23:29:17   
Anonimen
Jaz sem še tukaj...user posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
  Neposredna povezava do sporočila: 4463
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.4.2008 0:22:35   
Anonimen
Vse pančkate... jaz pa vsa budna strašim tukaj.user posted image

No upam da vsaj  sladko sanjate... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4464
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.4.2008 0:37:32   
jana81
**** jst sem še tukaj...
sem ravno prišla domov, pa sem sama, moj lubi je s kolegi zunaj in bog ve kdaj bo priracal domov. tako da si grem ogledat današnjo oddajo BB če je že na netu al pa kak film pogledat.
 
Sem pa morala it ven , ker me je mali čist znerviru ko ni brcal, no zdej se je le malo narahlo pretegnil, še vedno ni tako kot včeraj.
 
aja geslo je nejc.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4465
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.4.2008 6:42:52   
aurora28
Dobro jutro!
 
Samo za vas
 
user posted image

Ste dobro spale? Jaz namreč nisem, ker me je naš tamali kar naprej nabijal v želodec in sem lahko ležala samo na desnem boku, kriza pa je nastala, ko sem se morala obračati ali vstajati. user posted image
 
Ampak zdaj sem že bolje, sem ga malo premigala in ravno se bašem z banano in kivijem in mu očitno paše, tak da je malo spremenil položaj. user posted image
 
Ok, no zdaj pa grem brati kaj ste še načvekale včeraj zvečer.
See you later user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4466
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.4.2008 8:36:20   
barbaw
Jutro!

Aurora hvala za kavico. mmmm dobro zgleda

Moje spanje pa že 3 noči spremljajo bolečine v trebuhu. user posted image  Me vske toliko časa nekaj ščipa zvečer. user posted image  Malo je podobno začetnim popadkom, kar pa tako ali tako mine ko se zjutraj vstanem razen danes. Zgleda, da se moje telo tokrat malo bolj intenzivno pripravlja. Grem zdaj nekaj pojest, da pikico zbudim. Škratek pa že gled risnake, tako da je mami lahko še malo spala. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4467
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.4.2008 9:04:05   
Anonimen
Dobro jutro!

Tudi midve sve že ustale user posted image , ummmm aurora kavica dobro izgleda, čokolino že zmazala, zdaj pa bova šla z user posted image nekaj na kavico. Mi je fuul lepo ko je doma, ker lahko skupaj kofetkava user posted image , ker jaz ne maram te domače - turške kavice user posted image , samo tiste iz kavomatov (iz lokalov).

Vreme se nič kaj lepega ne obetauser posted image .

barbaw: popadki??

Hudiča smo res, že tako daleč??? Da se kar že o popadkih pogovarjamo???
Ne no.....


Meni je maj še vedno zelooooo daleč......daleč......daleč......

(odgovor članu barbaw)
  Neposredna povezava do sporočila: 4468
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.4.2008 9:14:27   
aurora28
Edina maj bo še prehitro tukaj user posted image . Drugače pa midva z mojim tudi obožujeva ko je lepo vreme in greva skupaj z user posted image najprej na en sprehod, potem pa se vsedemo nekam na sonček in kafetkava. Ampak danes je žal moj dragi v službi, greva pa zvečer na eno gledališko predstavo user posted image , katere avtorica je moja prijateljica.

Nevem kaj bi počela user posted image Temno perilo sem že oprala in ga dala v sušilec, druga se mi pa nič ne da.

Povejte mi ali si bodo vaši partnerji malo pred PDP vzeli že dopust? Midva z mojim sva se dogovorila, da si ga on ne bo vzel, ampak bova počakala, da jaz rodim in potem bo z nama s user posted image doma cel mesec. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4469
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.4.2008 9:19:00   
barbaw
edinaos mene že grabijo krčki, ki pa še niso pravi, ampak se že pripravljam. user posted image  Mislim, da bomo štartale kar aprila. user posted image

Jaka postavlja hišico iz odej in blazin zanj in Majo. Je tako kjut. user posted image  Zgleda, da je dojel, da se dan D bliža, ker nosim stvari na kup. Oprala sem jajčko in je že pripravljena, posteljica na tretjino pobarvana, previjalna pripravljena, ... Zdaj pa nestrpno čaka.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4470
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.4.2008 9:23:02   
barbaw
Aurora noge v luft. Zakaj bi pa mogla vedno nekaj delat?! Moj bo kar lepo hodil v službo, potem pa še ne vem. Pri Jaku mi je obljubil, da bo en teden z menoj doma pa ni bil. Mu še danes to vržem naprej ko sem jezna nanj. Da bo cel mesec s teboj doma pa je super. Meni na začetku ni bilo težko, ampak kasneje po enem mesecu, ko se je začela pojavljat kronična utrujenost, kolike, ...Zdaj pa se bo kar lepo sproti prilagajal kolikor se bo dalo. Pri nas je to malo lažje izvedljivo.

Kaj ima še katera probleme z mravljnčenjem nog? Meni se to vedno bolj pogosto dogaja. user posted image  Zdaj pa ne vem ali je to zaradi položaja pike, ki je že čisto tam nekje spodaj ali je kaj drugega krivo. Najbolj mi mravljinčijo ko sedim.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4471
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.4.2008 9:32:29   
aurora28
 
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Kaj ima še katera probleme z mravljnčenjem nog? Meni se to vedno bolj pogosto dogaja. user posted image  Zdaj pa ne vem ali je to zaradi položaja pike, ki je že čisto tam nekje spodaj ali je kaj drugega krivo. Najbolj mi mravljinčijo ko sedim.


Barbaw po moje ti mravljinčijo, ker ti user posted image pritiska na kakšen živec. A ti to resno s popadki user posted image Ej kako sploh zgleda ko se trebuh spusti nižje?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4472
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.4.2008 9:42:07   
barbaw
Jaz sploh nisem opazila po trebuhu ampak po gibih. Mi je pa moj user posted image  rekel, da je nižje. Pa tudi rit od pikice je nižje ko tipam po trebuhu.
Glede teh lažnih popadkov pa jaz čisto resno. Imam boleče samo ni to redno. Ampak na vsake kvatre kakšen pa še to samo zvečer, zjutraj pa sem samo danes enega čutila. Bi mogla malo več počivat, ampak trenutno me preganja misel na posteljico. Potem pa se bom malo umirila. Jah no, ne verjamem. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4473
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.4.2008 9:43:43   
aurora28
Barbaw dej eni svojo sliko v album, ker me tolk zanima kakšna zgledaš. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4474
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.4.2008 10:04:01   
jana81
guten morgen...
 
hvala za kavico, jo bom spila na sončku...
zdej sem ravno pojedla čokolešnik.
 
barbaw tud jst mam neke vrste popadke (no ne vem ker še tega nisem izkusila), ampak po opisu drugih je to popadek..mam tko trd cel trebuh kako minuto in potem popusti. 
 
mravlinčenje nog: jst imam mravljinčaste samo če sedim po turško, ali pa da ni pretoka, drugače še ne.
 
Mam pa drug problem (malo smešen)..povečal se mi je nos user posted image  Zdej se pa samo tolažim da je to zarad napihnjenosti in otečenosti celega telesa.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Ko očka drži mamo za roko, je porodna bole...
Izkazalo se je, da je ena metoda lajšanja bolečin še posebej učinkovita in lahko bi rekli zelo luštna...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.