|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 20:55:08   
kodrana
punce dajte mi pomagat.

a ve katera kje je trgovina KIK v ljubljani?


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4426
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 20:59:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana

punce dajte mi pomagat.

a ve katera kje je trgovina KIK v ljubljani?



Mislim da je ni. Da je samo v Kranju. In men se zdi, da je bila prav Edinaos danes tam v šopingu...

(odgovor članu kodrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 4427
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 21:03:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: kodrana

punce dajte mi pomagat.

a ve katera kje je trgovina KIK v ljubljani?



Mislim da je ni. Da je samo v Kranju. In men se zdi, da je bila prav Edinos danes tam v šopingu...


da jaz sem bila danes v KR v KIK trgovini. Za LJ pa mislim, da je ni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4428
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 21:06:18   
barbaw
Kodrana na njihovi strani ni zadetka za poslovalnico v Lj, tako da je po vsej verjetnostni ni. Je pa baje 10 trgovin trenutno v Slo in jih nameravajo odpreti vsega skupaj 70.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4429
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 21:10:58   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Špelin@ pa kje jih ti pobiraš? user posted image user posted image user posted image user posted image


Možev šef po mailu skrbi, da mi ni dolgčas user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Jaz sem malo razmišljala in upam, da se bo Špelin@ strinjala z menoj. Torej, odpustnic ni dokler ne odpremo 4. dela. user posted image  


Joj, pazi, da ne bo zdaj prehitro naklofanih manjkajočih 22 strani user posted image user posted image user posted image
 
edinaos, fino, da je bil šoping uspešen user posted image  Pa nehaj me rajcati s tvojo slastno sadno kupo (pa vidim, da aurora28 in **** tudi nekaj podobnega meljeta user posted image ) - danes sem požrla že pol kile jagod in pol kile grozdja, imam samo še par kilavih jabolk user posted image  Ampak jaz bi šeeeeeeeeeee user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Danes sem končala z službo za nekaj časa.


user posted image user posted image  Zdaj pa noge v luft user posted image
 
Soncnica Sandra ***, user posted image  za avto.
 
Grem zdaj poglodat še kakšno jabolko user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4430
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 21:14:37   
barbaw
špelin@ možev šef? Si ti meni malo sumljiva. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4431
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 21:20:44   
Anitka
Oj!

Punce jaz sem se pa prej tako najdela, da se bom razpočila. Sem šla popoldne malce v nabavo, potem pa je dragi skuhal večerjo (kitajsko). Je bila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa navalila sem še na lubenico, katere že zelooooooo dolgo nisem pojedla. Je bila fantastičnauser posted image user posted image user posted image

Sem bila tudi jaz v Kik-u, a v Avstriji in sem kupila dva paketka potiskanih tetra plenic in eno spalno srajco z gumbi, katero bom vzela zraven v P, ker mi tisti žaklji v bolnišnici (včasih ti pri nas dajo 8 št. preveliko) niso najbolj všeč. Sicer imam doma pižame za user posted image , a po porodu bom morala imeti srajco. Je bila taka luštkana z medvedki in bo za P čisto o.k. Bom še eno nabavila. V trgovini Takko pa sem si privoščila dva zgornja dela, ker mi zaradi bušija vse majce vleče gor in potem je buši na mrazu. Pa nabavila sem si specialne vložke - roza Vir 80user posted image user posted image . pri nas v P jih dobiš le en paket in to je to. Pa nabavljala sem seveda tudi špecerijo.

Zdaj pa letim pod tuš in zatečene noge v luftuser posted image user posted image




_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4432
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 21:33:26   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
špelin@ možev šef? Si ti meni malo sumljiva. user posted image


user posted image user posted image user posted image  Bom karikirala: samo okom, ne i skokom user posted image user posted image  Ne, resno: on pošilja maile bolj mojemu user posted image , ampak jih jaz pridno prestrežem, ker je občasno vmes tudi kakšna dobra fora user posted image
 
Od jeze, ker so jabolka zanič, sem se lotila banjice sladoleda Planica user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4433
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 21:38:42   
Soncnica Sandra ***
Kodrana: kolikor jaz vem, trgovine , oziroma diskonta s tekstilom KIK v Ljubljani ni. Je pa v Kranju v ONC centru, to je v tistem delu kot je Mercator, samo čez cesto, ali pa za Merkurjem.

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4434
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 21:41:14   
kodrana
hvala za odgovore punce.

ju3 greva v lj., da grempo materijal za diplomo.. pa sem hotla it še v kik.

špelin jaz imam še 1200 mailov za pogledat..

Anitka user posted image za nakupe. glede spalne srajčke bo ena najbrš premalo, ker bo čišča in bo najbrš kar treba zamenjat enkrat na dan perilo in srajčke.. da si ne boš uničila lepe spalne srajčke.. pa še za dojenje so bolj priporočjive pižame-po moje..samo dvigneš zgornji del in je..user posted image


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4435
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 21:44:40   
Anonimen
Ah bedaaaaa. Tale BB. Sploh ni fer to ej.user posted image user posted image user posted image Razočaranje totalno.

(odgovor članu kodrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 4436
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 21:45:07   
Anitka
Kodrana za P bom ziher še kakšno nabavila. Ima pa ta gumbe po celem navzdol, tako da odpnem zgoraj in že dojimouser posted image user posted image Za doma imam pa s hlačami, zgornji deli pa so narejeni za dojenje. In jutri dobro zrihtaj.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4437
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 21:46:06   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Ah bedaaaaa. Tale BB. Sploh ni fer to ej.user posted image user posted image user posted image Razočaranje totalno.


Se podpišem


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4438
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 21:49:28   
kodrana
**** mene je tud čist šokiral. ah, tale Sandi bi mogu it vn.. k men se je čit zas**** s tisto nehumanostjo.

Anitka dobro razmišljaš. super srajčka, če je na gumbeuser posted image .

grem se jst stiskat k mojemu. pa glavobol me je spet prijel. kot, da imam mačka. grozno.


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4439
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 21:52:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Ah bedaaaaa. Tale BB. Sploh ni fer to ej.user posted image user posted image user posted image Razočaranje totalno.


Kakšno goljufanjeuser posted image user posted image , saj se vidi po št. glasov da je poden od podna.

Ej jaz navijam, da v tem tednu Seba in Dejan prostovoljno zapustita hišo BB.

Ker to jih res nateguser posted image ujejo......

Letošnji BB je res en velik AMATERuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4440
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 21:52:23   
aurora28
BB beda od bede, zdaj pa bo itak tak dolgčas ko je šla Damjana. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4441
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 21:52:25   
barbaw
ko ste glih pri spalnih srajcah. Meni je bilo v P tako vroče, da sem se tuširala na 3 ure. xxx spalnih srajc. Ne spomnim pa se kako so bili vložki porihtani. Vem, da jih je bilo dovolj. Sicer pa je trgovina 10m od P. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4442
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 22:00:12   
aurora28
Meni je pa kar žal, da je šla Damjana ven. Škoda, zdaj bo pa itak dolgčas, ker gospodarji se sploh ne znajo it. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4443
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 22:03:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Meni je pa kar žal, da je šla Damjana ven. Škoda, zdaj bo pa itak dolgčas, ker gospodarji se sploh ne znajo it. user posted image


SE PODPIŠEM POD TO.

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 4444
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 22:05:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Kodrana za P bom ziher še kakšno nabavila. Ima pa ta gumbe po celem navzdol, tako da odpnem zgoraj in že dojimouser posted image user posted image Za doma imam pa s hlačami, zgornji deli pa so narejeni za dojenje. In jutri dobro zrihtaj.


Jaz že 3 mesece noro iščem tako spalno pižamo, da ima zgoraj gumbe, pa jo ne dobim.

Kje se jih da nabavit??

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4445
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 22:12:41   
Anitka
Edinaos spalne srajce z gumbi imajo v Kik-u. Sem dala zanjo 8,49 evra. Če jih najdem pa še kje drugje pa ti sporočim. Pižame za user posted image in hkrati za dojilje pa sem naročila preko kataloga LaRedoute.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4446
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 22:14:18   
Anonimen
hmmmm? A vi to resno mislite spalne srajce sabo nosit? Koliko pa? Ker v prvih dneh je čišča tako močna, da je nobeni vložki ne zadržijo in so po 2 ali pa 5 srajc krvavih nekaj čisto običajnega...
Ne bit hude ampak samo vprašam?? user posted image

Ali se to pogovarjate za potem doma?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4447
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 22:15:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Edinaos spalne srajce z gumbi imajo v Kik-u. Sem dala zanjo 8,49 evra. Če jih najdem pa še kje drugje pa ti sporočim. Pižame za user posted image in hkrati za dojilje pa sem naročila preko kataloga LaRedoute.


no, ja jaz sem jih danes prav tam vidla, in sicer en ogromne velikosti (ne samo en XL, ampak XXXL, XXXXL...) pa niso mi bile všečuser posted image

Kje se da dobiti ta katalog??

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4448
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 22:16:50   
Anitka
**** jaz si bom ene dve vzela za vask slučaj, če mi bojo dali dosti prevelike ali če ne dobim nove pravočasno, sploh v času obiskov, ko bom hodila po hodniku in ne bi rada v krvavi naokrog skakala.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4449
   RE: Majčice '08 - 3.del
4.4.2008 22:18:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

hmmmm? A vi to resno mislite spalne srajce sabo nosit? Koliko pa? Ker v prvih dneh je čišča tako močna, da je nobeni vložki ne zadržijo in so po 2 ali pa 5 srajc krvavih nekaj čisto običajnega...
Ne bit hude ampak samo vprašam?? user posted image

Ali se to pogovarjate za potem doma?user posted image


jaz bi imele eno za doma, tako da bo komot za moje mlekarneuser posted image user posted image

Ne s sabo jaz ne mislim, nosit spalne srajce.

VE?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Ko očka drži mamo za roko, je porodna bole...
Izkazalo se je, da je ena metoda lajšanja bolečin še posebej učinkovita in lahko bi rekli zelo luštna...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.