|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 17:10:35   
mixi
veste kaj tej prazniki sploh še niso zaprav začeli pa sem jih že sita ker mi vsi tolko težijo s to hrano , čokoladami in podobnim da me mine volja. Češ moraš jest ker si noseča. uf za popuser posted image  it...
pa sej če bi tolko žrla bi bla kotuser posted image  že tako se počutim tako ker nisem navajena takih "oblin"

(odgovor članu mixi)
Neposredna povezava do sporočila: 2526
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 17:10:44   
aurora28
IZVIRNO SPOROČILO: mixi

naty da bi mogli to objavit na tv se strinjam ma veš kaj sem zvedla da je baba zdaj noseča in da bo mela porodniške skoraj 2000 evrov ker ma s.p. in si nakazuje ogromozanske prispevke in vse skupaj pa še ubožica ne more delat vsak dan ker se ne počuti dobro dela samo če se ji zljubi


Tale bi pa bila potrebna Špelinega valjerja. user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu mixi)
Neposredna povezava do sporočila: 2527
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 17:13:09   
aurora28
Mixi v katerem tednu user posted image si?

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2528
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 17:13:30   
mixi
da ki samo valjerja še česa drugega , ma sej jo je narava kaznovala je sama kot valjer

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2529
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 17:16:14   
mixi
user posted image  33 tem, še malo pa bo , po moje zna bit da bo kaj prej ker mi je zadnjič nakracala v materinsko knjižico pri uz ( tam ko meri obseg glavice, nogic, bušija in to) 34t 4d torej je vse malo bolj razvito pa bucika je ima 2 kg

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2530
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 17:18:00   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

IZVIRNO SPOROČILO: mixi

naty da bi mogli to objavit na tv se strinjam ma veš kaj sem zvedla da je baba zdaj noseča in da bo mela porodniške skoraj 2000 evrov ker ma s.p. in si nakazuje ogromozanske prispevke in vse skupaj pa še ubožica ne more delat vsak dan ker se ne počuti dobro dela samo če se ji zljubi


Tale bi pa bila potrebna Špelinega valjerja. user posted image user posted image



Ja pa še js mojga prinesem, presneta avšauser posted image !

aurora medvedki pa račka ja user posted image ... Sm pa zvedla, da je dons moja sekica kupla tisto termo stvar, da daš flaško noter, pa ma baje tud račke gor user posted image .

mixi ja normalno, zdej mormo jest za dva user posted image ! Sam ko noben ne študira, da bo pa pol treba za tri hujšat!!

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2531
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 17:21:37   
mixi
ma ne morem tolko jest , se vidi tudi po kilah ker sem šla gor samo 10 kg in še to ker sem med 5 in 6 mescem šla gor 4 kg drugače pa se zredim nekje po 600g - 900g. pa lahko slona pojem ker itak vse kar požrem je sadje in zelenjava tega lahko na tone pojem drugo pa mi ne gre ker sem preveč zbirčna

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 2532
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 17:24:56   
mixi
mixi ja normalno, zdej mormo jest za dva ! Sam ko noben ne študira, da bo pa pol treba za tri hujšat!!

boš vidla kako hitro bojo kile dol šle niti zavedamo se ne ker bomo skakale ko nore

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 2533
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 17:31:44   
mixi
aurora ti povem neki da da te malo jezim mami me je klicala in mi bo prinesla divje beluše da si nardim za večerjo

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2534
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 17:32:24   
mixi
prideš?

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2535
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 17:41:40   
aurora28
Jaz že sedim za tvojo mizo. user posted image user posted image

Mixi nič se ne sekiraj za kile, pa hvala bogu, sej itak je normalno da se do konca user posted image zredimo od 12-15 kil, jaz sem jih že prekoračila user posted image , ampak saj bo. Bomo vozej pa tamalega nabasali not, pa psa zraven vzeli in šli na šprancir in bodo kile odpeketale dol. I hope so user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu mixi)
Neposredna povezava do sporočila: 2536
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 17:47:13   
mixi
ma itak jaz če se bo dalo bom hodla še zvečer plavat ker sem 5 minut od morja če ne bo preveč usrano kar ponavadi je

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2537
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 17:53:42   
mixi
se vidimo več ksno  prišla mamica na obisk

(odgovor članu mixi)
Neposredna povezava do sporočila: 2538
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 18:11:03   
aurora28
user posted image


Te dni...

...en majhen zajček s polno košaro dobrot...
potuje naokrog...
Tudi tebe obišče,
na tiho pozvoni,
bonbonov, sladkarij in ostalih dobrot razdeli
in vesele velikonočne praznike zaželi!

 
 
Vsem majčicam želiva Jasmina in Peter



_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu mixi)
Neposredna povezava do sporočila: 2539
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 18:17:43   
Katina
mixi, če te kaj tolaži je maximum za izplačilo nadomestila za nego in varstvo otroka (260 dni9 tudi omejen na 2,5 kratnik povprečne bruto plače, tko da to ne znese 2000€.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2540
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 18:18:02   
Anonimen
aurora:
A je tebi ime Jasmina?

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 2541
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 18:42:13   
Anonimen
Upam da nisem kaj narobe vprašala... Toda tko mi je padlov oči, ker če bi sedaj rodila deklico sem se odločala med Rania ali pa morda Jasmina. Meni je to ime namreč full všeč...user posted image user posted image  Pa še moja najboljša prijateljica je Jasmina...pa v arabskem svetu je to tako, zelo lepo ime...

no upam da nisem kaj narobe vprašala...user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2542
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 18:44:18   
barbaw
MI smo pa nazaj iz Europarka. Smo šli pogledat nekaj maket iz Minimundusa, ki jih imajo. So prav luštne. Bi človek pričakoval, da bo malo več vzdušja, ker so prazniki, pa je totalna tema.

Meni tele dobrote tako dišijo, samo kaj ko me po treh grižljajih orehove potice, ki jo imam tako rada, zgaga peče. user posted image  Bo pa za božič več zame. user posted image  Ostale dobrote bodo pa prišle v poštev. user posted image  Spet bodo šle kile gor. Zdaj nekam mirujejo, jih je treba še malo povečat. user posted image  Potem pa z dojenjem in vozičkanjem dol spravimo. Aurora tu pa ne rabim nič upat, ker gredo res dol. Če so šle prvič bodo šle tudi drugič.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2543
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 18:46:02   
Anonimen
barbaw: men grejo pa glih po porodu gor...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barbaw)
  Neposredna povezava do sporočila: 2544
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 19:17:14   
aurora28
**** ja moje ime je Jasmina, sem ga dobila od svoje starejše sestre, ki je imela zelo dobro prijateljico Jasmino in ko sem se rodila sta moja starša sestro vprašala kakšno ime mi naj dajo in je sestra odločno rekla: moja sestra bo Jasminaaaaaaa. user posted image

Mama je imela rok na 11.11. in če bi se rodila na rok bi bila Martina, tako pa sem se rodila 2 dni prej in sta dala sestri možnost, da je izbirala.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2545
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 19:31:24   
Estrella*
Aurora: tudi meni je dala ime starejša sestra in to po punci svojega najboljšega prijatelja. Drugače bi bila Anamari, ker je mami bila ana in sem se rodila na marijo(2.7.)user posted image
 
Sem iz G. Matr me je skoraj zamedlo. Okoli 16 h je začelo snežiti in ga je nametalo par centinov. Saj to ni normalno, je pomlad!!!!!!!!!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2546
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 19:32:54   
Estrella*
Kdaj so zamenjali barvo ozadja na zeleno?????

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2547
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 19:38:13   
aurora28
To zamenjavo pa sploh nisem opazila user posted image .

Eno vprašanje, ko se začenjajo popadki in če ženska nosi otroka bolj spredaj tako  kot jaz ali te pri popadku kljub temu začne v križu špikat. Jaz se mal bojim, da ne bom vedela kdaj so popadki user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2548
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 19:48:37   
Estrella*
aurora: kje čutiš popadke mislim, da to nima povezave kje nosiš. Sineka sem nosila bolj v križu kot sedaj, čeprav je bila posteljica obkrat na zadnji steni maternice spodajuser posted image
Uglavnem, popadke sem čutila spredaj v predelu jajčnikov. Občutek je bil tak kot bi tijih nekdo hotel iztrgati. Bolečina je bila ostra. Kako bo tokrat, pa se pustim presenetiti. Le toliko ti lahko povem, da so popadki čisto svoje vrsta bolečine in jih resnično ne moreš spregledat ali zamenjat za kaj drugega. Sicer pa nagonsko veš, da je to to.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2549
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 19:53:34   
Estrella*
aurora: hvala za želje. Sem najprej mislila, da je to napisala edinaos in da je  poslikala svojega zajčkauser posted image  Sem pa pošteno blond.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ali spolni odnos res lahko pomaga sprožiti...
Mnogi verjamejo, da lahko spolni odnos v zadnjih dneh nosečnosti spodbudi začetek poroda. Ali to tudi v resnici drži?
Tako izgleda prvih 24 ur po porodu
PRVI dan po porodu je za žensko, ki je pravkar postala mama, pravi vrtinec čustev. Tako izgleda prvih 24 ur za mnoge žen...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.