|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  98 99 [100] 101 102   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 10:48:23   
sesil
pri nas pa je zaenkrat še deževno.
user posted image

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 2476
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 10:50:59   
Anonimen
katy: jaz sem vedno pri obeh uporabljala prašek in pa dvojno izpiranje in potem mehčalec. In nisem imela nikoli nobenih težav, je pa res da perem ločeno kar nekaj časa.. vsaj prvih par mesecev.
In pa Persil mi smrdi sem bolj pristaš Ariela in pa Lenor un ta bel sensitive..
Evo tako sem delal in bom tud zdaj.

Punce mi je nerodno vprašat ampak kaj to pomeni gnezditi?user posted image  Veliko pišete o temu jaz pa nimam pojma, kaj s tem mislite...user posted image

(odgovor članu katy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 2477
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 10:56:57   
barbaw
Katy jaz sem tudi z mehčalcem prala. Pravijo, da naj ne bi pral samo tetra plenic, ostalo pa lahko z mehčalcem. Sicer pa je to stvar vsakega posameznika. Jaz sem prvič prala brez mehčalca en mesec, zdaj pa ne bom. Če pa bo imela mala reakcijo, bom pa še enkrat vse oprala brez mehčalca. Brezveze preveč komplicirat. Že tako se rado samo kaj.
Meni je šlo pri tetra plenicah na živce pri sušenju na zraku, da so tako skupaj skočile, da sem jih potem nategovala med likanjem. Zdaj v sušilcu pa niso tako skup skočile. Sem jih kar lepo zložila. Lahko bi sicer robove polikala, ampak toliko kolikor jih porabimo, pa tako hitro se umažejo, da se mi to zdi čisto brezveze.
To pa glih ni fajn, če ti lučke gorijo. Nastanejo nepotrebne komplikacije, ki pa jih res samo maherji odpravijo. Tele airbaigu so ena hecna stvar. Sem gledala en avto totalka razbit pa so vsi airbagi noter ostali, drug pa je bil čisto malo zaleten pa so se vsi airbagi sprožili. Znamke avtomobila pa se ne spomnim.

Jajčka pa smo že pobarvali. Jaz sem jih barvala, ker je škrat rekel, da ne bo. user posted image  Bo pa drugo leto pomagal. Očitno je bilo v vrtcu dovolj zanjga.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 2478
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 10:57:27   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: ****


Punce mi je nerodno vprašat ampak kaj to pomeni gnezditi?user posted image  Veliko pišete o temu jaz pa nimam pojma, kaj s tem mislite...user posted image


nosimo stvari za bebico na kupuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2479
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 10:57:39   
Anonimen
**** in ostale: ja tudi mami mi je svetovala naj si čim več teh navadnih peleničk nabavim, saj se praktično za vse lahko uporabljajouser posted image Samo so fuul drage, če bi jih nabavla vsaj 30-40 kom= 81-108 EURuser posted image user posted image , bo treba bolj poceni iskat po LJuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2480
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 11:00:20   
Estrella*
****: ti bi rada snegca????user posted image Jaz pa 30 stopinj. "Gnezditi", pomeni pripravljati vse potrebne stvari za prihod naših user posted image (pranje, likanje, nabavljanje cunjic, pripomočkov, urejanje otroških sobic) in še kaj.. Enako kot ptice, ki si delajo gnezda, predno jajčka valijo.
 
 
V 20 DNEH SMO NAKLOFALE 100 STRANIuser posted image user posted image user posted image user posted image BARVO MAJČICE!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2481
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 11:01:05   
Anonimen
Joooj punce kakšno stanovanje imajo te iz BBuser posted image , jaz bi tudi, pa barve so čisto po mojem okusuuser posted image . Samo to DADO ne morem poslušatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2482
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 11:03:07   
Estrella*

Jajčka pa smo že pobarvali. Jaz sem jih barvala, ker je škrat rekel, da ne bo. Bo pa drugo leto pomagal. Očitno je bilo v vrtcu dovolj zanjga.


BARBAW: Saj bo, pa drugo leto. Lani je tud naš škrat bolj malo pomagal, letos pa si je privlekel tempera in barva že cel dopoldne kot noruser posted image  Sam ne vem kdo jih bo toliko pojedeluser posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2483
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 11:04:33   
Anonimen
Estrella: vidim, da si gor: v katerem tednu si ti? Mi je Tamara obljubila tist ticker, pa je očitno pozabila nameuser posted image , kolikor jaz računam naj bi bila jaz v nedeljo polnih 31tuser posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2484
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 11:05:41   
Estrella*
edina: jaz glasu od Dade ne prenesem!!Me spominja na Tino iz prejšnjega BB(koza na 3) Je pa res, da bila edina, ki je Marka objela ko je odhajal. To ji štejem v plus.
Koliko snegca mate v Logatcu??? Popoldan bi morala v G, pa se mi ravno ne gre.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2485
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 11:06:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: ****


Punce mi je nerodno vprašat ampak kaj to pomeni gnezditi?user posted image  Veliko pišete o temu jaz pa nimam pojma, kaj s tem mislite...user posted image


nosimo stvari za bebico na kupuser posted image


Aha.... no pol sem pa začela gnezdit ja....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sesil)
  Neposredna povezava do sporočila: 2486
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 11:08:14   
Estrella*
edina: glede na to, da imaš 25.5. PDP in je to nedelja, boš jutri polnih 31t!!!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2487
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 11:09:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

edina: jaz glasu od Dade ne prenesem!!Me spominja na Tino iz prejšnjega BB(koza na 3) Je pa res, da bila edina, ki je Marka objela ko je odhajal. To ji štejem v plus.
Koliko snegca mate v Logatcu??? Popoldan bi morala v G, pa se mi ravno ne gre.


Ej pa še to kračo (Tino) so dali, kot komentatorko vsak petek, hallo že to je dovolj da to Dado poslušamo. Meni sta tudi obe zoprniuser posted image

Snegca pa v Logatcu nič ni, sicer kar sneži samo je tisti deževni sneguser posted image



(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2488
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 11:10:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

edina: glede na to, da imaš 25.5. PDP in je to nedelja, boš jutri polnih 31t!!!


Hvala Estrella, no izgleda da se bom do poroda še naučila user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2489
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 11:11:20   
barbaw
Vse se pogovarjate o BB jaz pa nimam pojma zakaj se gre, ker začuda ne gledam. user posted image  Mi je pa fajn komentarje brat. Bi si mogla čas vzet, da bi ga gledala. Kdaj pa sploh je na sporedu?

Za jajčka pa se ne sekiram, ker jih potem itak noben ne je, bo pa vsaj zajčka dočakal, ki mu bo prinesel sladkarije in avto user posted image . Se mi že to zdi fajn, da so v vrtcu delali cel teden za praznike, da imejo otroci nekaj od tega. To mi je všeč v našem vrtcu. Za maškar in božič so se pripravljali cel mesec. Je rekla vzgojiteljica, da je en dan ali dva premalo, da se otroci vživijo in izživjo njihovo fantazijo in ... Prav uživali so v pustu, ki je trajal cca 3 tedne. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2490
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 11:12:29   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

edina: glede na to, da imaš 25.5. PDP in je to nedelja, boš jutri polnih 31t!!!

jutri bo 30 tednov in 5 dni (tolko imam jaz danes) pa včeraj preverjeno pri G.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2491
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 11:12:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Estrella: vidim, da si gor: v katerem tednu si ti? Mi je Tamara obljubila tist ticker, pa je očitno pozabila nameuser posted image , kolikor jaz računam naj bi bila jaz v nedeljo polnih 31tuser posted image




Daj si ga sama naredi...ni teško.

tukaj
 
Men je tko fajn ko pogledam pa mi odšteva pa še pri drugih pol mal počekiram...user posted image user posted image

Planičke pa pazi tudi na kvaliteto... da bodo res dvojno tkane, ker drugače jih ne kupuj pa tud če so čist poceni...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2492
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 11:13:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: ****


Punce mi je nerodno vprašat ampak kaj to pomeni gnezditi?user posted image  Veliko pišete o temu jaz pa nimam pojma, kaj s tem mislite...user posted image


nosimo stvari za bebico na kupuser posted image


Aha.... no pol sem pa začela gnezdit ja....user posted image user posted image user posted image


Ja, ja mislim da že vse počasi gnezdimouser posted image za naše prihajajoče se dojenčke

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2493
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 11:15:54   
tally
dobro jutro bejbe,

Jst sm komi zdej ustala moj je spet iz nočne pa spančka, jst pa spet tiho kot miška. Pri nas je tut že ful belooo pa še kr pada in to kr orink kepe.
Edina tetra plenice sm jst kupila v rutarju v LJ 10 kom cca12 eur, baje so pa v DM okrog 11 eur. Potiskane so tut imeli, cene se pa ne spomnim, SNP.user posted image
Grem zdej uno kavico od Naty* spit

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2494
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 11:16:51   
aurora28
Edinaos jaz sem kupila tetra plenice v DM od ene nemške firme in so dvojno tkane, zelo močne in dobre kvalitete, mera je 70*70 in 5 kom skupaj stane samo 5,35 €. Jaz sem zadovoljna z njimi. Zelo se ti splača. Pa še zdaj imajo v DM na vse izdelke -15 % popust user posted image user posted image user posted image

Katy jaz bom vse prala z mehčalcem, ne bom že zdaj komplicirala, če bo alergija bom pa prvo opustila mehčalec.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2495
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 11:19:01   
Estrella*
 Polne tedne imaš na tisti dan ko ti pade PDP. Če je to npr. četrtek izpolniš poni teden na ta dan. Le tako prideš do tistih 40 tednov. Tako mi je G obrazložil. Če se je zmotiol za njegovo dejanje ne odgovarjamuser posted image
 
edina: sem ti poslala zs.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2496
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 11:20:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Edinaos jaz sem kupila tetra plenice v DM od ene nemške firme in so dvojno tkane, zelo močne in dobre kvalitete, mera je 70*70 in 5 kom skupaj stane samo 5,35 €. Jaz sem zadovoljna z njimi. Zelo se ti splača. Pa še zdaj imajo v DM na vse izdelke -15 % popust user posted image user posted image user posted image

Katy jaz bom vse prala z mehčalcem, ne bom že zdaj komplicirala, če bo alergija bom pa prvo opustila mehčalec.



Aurora: thanx potem, pa danes najprej v DM šibam, hvala se sploh ne bi spomnila tja pogledatuser posted image user posted image user posted image , glede na to, da te mesece dobivam zelo slabo plačo-bolniško, moram na vsak evrček pazituser posted image , ker še veliko stvari moram nabavit.

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 2497
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 11:27:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Polne tedne imaš na tisti dan ko ti pade PDP. Če je to npr. četrtek izpolniš poni teden na ta dan. Le tako prideš do tistih 40 tednov. Tako mi je G obrazložil. Če se je zmotiol za njegovo dejanje ne odgovarjamuser posted image
 
edina: sem ti poslala zs.


hvala Estrella user posted image user posted image o moj bog samo še 64 dni imave user posted image

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2498
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 11:30:04   
aurora28
Ja Edinaos dnevi šibajo kot nori. user posted image user posted image Le pojdi pogleda v DM za plenice. Jaz sem jih ravno oprala in posušila v sušilcu in so super mehke in res dobra kvaliteta. user posted image user posted image

Tak sem zaspana ratala, da grem eno kitico odremat. user posted image

Aja pa še to a imaš doma tisti rdeč kupon kjer piše - 15% , baje do so jih po pošti pošiljali. Če ne pa rečeš, da ga imaš doma, ampak si ga pozabila. Zgovarji se na SNP. user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil aurora28 -- 22.3.2008 11:31:26 >


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2499
   RE: Majčice '08 - 3.del
22.3.2008 11:31:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Ja Edinaos dnevi šibajo kot nori. user posted image user posted image Le pojdi pogleda v DM za plenice. Jaz sem jih ravno oprala in posušila v sušilcu in so super mehke in res dobra kvaliteta. user posted image user posted image

Tak sem zaspana ratala, da grem eno kitico odremat. user posted image



*nočko*

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 2500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  98 99 [100] 101 102   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  98 99 [100] 101 102   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ali spolni odnos res lahko pomaga sprožiti...
Mnogi verjamejo, da lahko spolni odnos v zadnjih dneh nosečnosti spodbudi začetek poroda. Ali to tudi v resnici drži?
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.